CZUBAK Tomasz
2006-05-03
MKS-MOSM Bytom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMCZYK Wojciech 2002-07-19 UKS Achilles Leszno WLP
4 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
5 ANDRYSIAK Jan 2007-01-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
6 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
7 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
8 BACHLEDA Łukasz 1998-03-20 Kraków Athletics Team MLP
9 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
10 BAJON Bartłomiej 1995-05-04 GKS Piast Gliwice SLK
11 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
12 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
13 BASYSTYI Vladyslav 2004-10-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
14 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
15 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
16 BIEDRAWA Krzysztof 2005-02-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
17 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
18 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
19 BONDARUK Paweł 2006-03-27 MKS Juvenia Białystok POD
20 BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
21 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
22 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
23 BRATKOWSKI Fabio 2007-05-06 UKS Trójka Mikołów SLK
24 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
25 BRODOWSKI Wojciech 2008-02-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
26 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
27 BUDA Piotr 2008-10-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
28 BUGARA Marcin 2006-08-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
29 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
30 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
31 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
32 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
33 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
34 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
35 CHRAPUSTA Marcin 2005-11-28 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
36 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
37 CHYNAŁ Piotr 2006-04-09 SKS Kusy Kraków MLP
38 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
39 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
40 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
41 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
42 CŁAPIŃSKI Bruno 2006-01-08 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
43 CYGAN Jan 2006-01-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
44 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
45 CZERNECKI Franciszek 2006-09-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
46 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
47 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
48 CZERNIK Wojciech 2007-08-13 UKS Olimpia Zabrze SLK
49 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
50 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
51 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
52 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
53 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
54 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
55 DĘBSKI Igor 2005-10-02 AZS Łódź LDZ
56 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
57 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
58 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
59 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
60 DYKSZAK Tymon 2009-12-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 DYMAREK Filip 2005-03-03 GKS Piast Gliwice SLK
62 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
63 DZIEDZIC Maksymilian 2006-08-05 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
64 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 KS Parkiet Hajnówka POD
65 DZIK Tobiasz 2000-10-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
66 DZIURZYŃSKI Adrian 1988-08-31 UKS Kusy Bukowno MLP
67 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
68 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
69 FISZER Michał 2001-12-16 MKS-MOSM Bytom SLK
70 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
71 FORMICKI Rafał 1995-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
72 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
73 FRAŃCZUK Bartosz 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
74 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
75 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
76 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
77 GIEDŹ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
78 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
79 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
80 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
81 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
82 GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock MAZ
83 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
84 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesiątka Białogard ZPO
85 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
86 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
87 GRUND Rafał 2004-08-10 MKS-MOS Katowice SLK
88 GRUSZCZYŃSKI Filip 2005-02-13 MKS-MOS Katowice SLK
89 GRYGIERACKI David 2005-01-17 GKS Piast Gliwice SLK
90 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
91 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
92 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
93 GRZESIAK Jan 2007-06-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
94 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
95 GRZYWACZ Tomasz 2010-06-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
96 GWÓŹDŹ Mateusz 2008-03-31 MKS-MOSM Bytom SLK
97 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
98 HAJDUK Mateusz 2004-04-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
99 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
100 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
101 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
102 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
103 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
104 JACHEĆ Grzegorz 2006-04-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
105 JAENEL Igor 2004-12-13 MKS-MOS Katowice SLK
106 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
107 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
108 JANKOWSKI Mateusz 2006-12-08 MKS-MOSM Bytom SLK
109 JANKOWSKI Michał 2009-12-11 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
110 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
111 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
112 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
113 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
114 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
115 JARZYNA Paweł 2005-04-09 TL ROW Rybnik SLK
116 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
117 JASTRZĘBSKI Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń KPO
118 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
119 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
120 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
121 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
122 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
123 KAMCZYK Wiktor 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
124 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
125 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
126 KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 TS AKS Chorzów SLK
127 KARPENKO Vitalii 2007-08-27 KS AZS AWF Katowice SLK
128 KARWAT Bartłomiej 2005-04-15 MKS-MOS Katowice SLK
129 KASPERCZYK Jakub 2005-07-01 MKS-MOSM Bytom SLK
130 KASPRZAK Ireneusz 1962-03-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
131 KASZUBA Kacper 2004-10-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
132 KEEHN Dawid 2006-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
133 KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
134 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
135 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
136 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
137 KITOWSKI Jan 2005-03-14 SKL Filippides Starogard Gdański POM
138 KLIMEK Dominik 1995-10-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
139 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
140 KLISZ Karol 2006-08-15 UKS Chromik Mysłowice SLK
141 KNYPS Dawid 2006-10-11 LKS Pogórze Skoczów SLK
142 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
143 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
144 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 2003-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
145 KOPYCIŃSKI Wojciech 2002-11-15 niestowarzyszony POL
146 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
147 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
148 KORZENIOWSKI Kacper 2004-12-01 TL ROW Rybnik SLK
149 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
150 KOVALCHUK Artur 2005-01-24 Kraków Athletics Team MLP
151 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
152 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
153 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
154 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
155 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
156 KOŹLIK Artur 2007-06-04 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
157 KRAIEVSKYI Andrii 2008-07-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
158 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
159 KŚCIUCZYK Maksymilian 2003-05-15 MKS-MOS Katowice SLK
160 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
161 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
162 KUBICZEK Filip 2007-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
163 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
164 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
165 KUPIEC Tomasz 1982-05-31 UKS Lider Siercza MLP
166 KUR Adrian 1990-10-31 Ducla Academy Warszawa MAZ
167 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
168 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
169 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
170 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
171 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
172 LEBITKO Olaf 2005-06-29 KS SportWise Kraków MLP
173 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
174 LEWANDOWSKI Alexander 2006-12-24 MKP Myślibórz ZPO
175 LEWANDOWSKI Łukasz 2006-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
176 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
177 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
178 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
179 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
180 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
181 LISOWSKI Arkadiusz 2005-08-01 RMKS Rybnik SLK
182 LOSY Michał 2005-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
183 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
184 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
185 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
186 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
187 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
188 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
189 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
190 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
191 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
192 MAKAREWICZ Karol 1986-05-05 UKS Jedynka Szczecinek ZPO
193 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
194 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
195 MALCHAREK Tymoteusz 2006-10-18 UKS Trójka Mikołów SLK
196 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
197 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
198 MANIKOWSKI Miłosz 2006-06-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
199 MAŃKA Eryk 2004-07-30 KS Team ZabieganeDni Warszawa MAZ
200 MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 LUKS Podium Kup OPL
201 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
202 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
203 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
204 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
205 MARKOWICZ Łukasz 1994-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
206 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
207 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
208 MARYJOSZ Przemysław 2008-07-10 UKS Czwórka Żory SLK
209 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
210 MATUSZNY Piotr 2009-05-27 LKS Pogórze Skoczów SLK
211 MAZUREK Maksymilian 2005-06-02 MKS-MOSM Bytom SLK
212 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
213 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
214 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
215 MIKA Jan 2008-03-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
216 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
217 MIKOŁAJCZAK Eryk 2006-12-28 MKL Jarocin WLP
218 MIKULEC Marek 2006-07-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
219 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
220 MŁOTKIEWICZ Hubert 2009-06-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
221 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
222 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
223 MORCINEK Szymon 2004-11-24 UKS Chromik Mysłowice SLK
224 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
225 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
226 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
227 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
228 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
229 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
230 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
231 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
232 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
233 OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 LUKS Start Nakło KPO
234 OLEARCZYK Aleksander 2005-09-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
235 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
236 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
237 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
238 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
239 PASTUSZKA Adam 2007-08-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
240 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
241 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
242 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
243 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
244 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
245 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
246 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
247 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
248 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
249 PIĄTEK Mikołaj 1999-06-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
250 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
251 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
252 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
253 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
254 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
255 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
256 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
257 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
258 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
259 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
260 PRZEWODOWSKI Grzegorz 2004-06-28 MKS-MOS Katowice SLK
261 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
262 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
263 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
264 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
265 RAJEWSKI Jan 2007-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
266 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
267 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
268 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
269 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
270 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
271 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
272 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
273 ROTER Dawid 2006-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
274 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
275 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
276 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec PDK
277 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
278 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
279 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
280 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
281 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
282 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
283 SKOWRONEK Igor 2006-04-15 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
284 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
285 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
286 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
287 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
288 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
289 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
290 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
291 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
292 STARCZEWSKI Michał 2006-01-01 niest. Katowice SLK
293 STEGART Paweł 2007-10-18 KUKS Remus Kościerzyna POM
294 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
295 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
296 STREISS Damian 2007-11-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
297 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
298 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
299 SURLEJ Dominik 2005-01-18 TS AKS Chorzów SLK
300 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
301 SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Kraków Athletics Team MLP
302 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
303 SZCZEPAŃSKI Aleksander 2011-03-27 UKS Sokół Żmigród DOL
304 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
305 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
306 SZYMAŁA Bartosz 2006-06-04 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
307 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
308 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
309 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
310 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
311 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
312 ŚLIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
313 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
314 ŚWIDER Konrad 2006-03-16 LKS Pogórze Skoczów SLK
315 ŚWIECZKOWSKI Michał 2004-11-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
316 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
317 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
318 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
319 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
320 TOMCZYK Igor 2006-07-26 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
321 TRESZCZOTKO Dominik 2004-06-28 GKS Piast Gliwice SLK
322 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
323 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
324 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
325 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
326 VALETTE Jan 2005-12-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
327 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
328 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
329 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom SLK
330 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
331 WALOSZCZYK Dominik 2005-06-30 KS SMS Szklarska Poręba DOL
332 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
333 WASZTYL Maciej 2006-10-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
334 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
335 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
336 WERESZCZYŃSKI Olaf 2005-05-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
337 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
338 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
339 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
340 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
341 WILCZĄB Jakub 2007-07-22 OŚ AZS Poznań WLP
342 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
343 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
344 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
345 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
346 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
347 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
348 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
349 WÓJCICKI Paweł 2009-03-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
350 WÓJCIK Kacper 2001-08-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
351 WRÓBEL Michał 2006-02-27 MKS-MOSM Bytom SLK
352 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
353 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
354 WYPYCH Hubert 2006-03-03 KS SportWise Kraków MLP
355 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
356 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
357 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
358 ZAJĄC Kamil 2004-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
359 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
360 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
361 ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
362 ZASKÓRSKI Karol 2005-04-30 Athletics Team Radomsko LDZ
363 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
364 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
365 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
366 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
367 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
368 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
369 ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Kraków Athletics Team MLP
370 ZINTEL Tadeusz 2005-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
371 ZWIERNIAK Aleksander 1993-03-14 UKS Lider Siercza MLP
372 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK
373 ŻUKOWSKI Jan 2005-12-16 MKS-MOS Katowice SLK
374 ŻYŁKIEWICZ Tymon 2009-02-05 LKS Świeradów-Zdrój DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.36488485336304sekund