NAWROT Paulina
2006-11-07
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
2 ADAMCZYK Patrycja 2006-01-31 WKS Wawel Kraków MLP
3 ADAMEK Julia 2006-01-26 MKS Iskra Pszczyna SLK
4 ALBERSKA Emilia 2005-10-30 TS AKS Chorzów SLK
5 ANDRZEJEWSKA Kamila 2007-07-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
6 ANNONI Fabiana 2007-10-17 MKS Tempo Kęty MLP
7 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
8 BACH Oliwia 2004-07-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
9 BAŁAZY Karolina 2007-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
10 BANAŚ Alicja 2006-06-21 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
11 BANKO Dominika 2005-07-22 UKS Diament Godów SLK
12 BANOWSKA Dorota 2006-07-10 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
13 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
14 BARANEK Weronika 1999-07-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
15 BARANOWSKA Nela 2006-07-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
16 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
17 BARTECZKO Maja 2008-08-12 GKS Piast Gliwice SLK
18 BASIURA Julia 2003-01-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
19 BATKO Jagoda 2007-08-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
20 BAZYLAK Maja 2007-01-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
21 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
22 BĄK Agata 2002-08-02 RMKS Rybnik SLK
23 BEDNAREK Monika 1999-05-24 MCKiS Jaworzno SLK
24 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
25 BEM Patrycja 2005-01-01 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
26 BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 GKS Start Długołęka DOL
27 BESZTA-BOROWSKA Julia 2010-01-31 UKS Czwórka Żory SLK
28 BEYER Julia 2005-09-19 TS AKS Chorzów SLK
29 BIAŁOBRZEWSKA Julia 2006-07-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
30 BIELAK Amelia 2005-11-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
31 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
32 BIENIEK Julia 2005-09-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
33 BISKUP Wiktoria 2008-10-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
34 BLOK Natalia 2005-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
35 BOKUN Magdalena 1996-05-29 KS AZS AWF Katowice SLK
36 BOREK Wiktoria 2006-02-06 MKS-MOSM Bytom SLK
37 BOROWIK Wiktoria 2007-02-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
38 BOŻEK Nadia 2007-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
39 BRANDYK Agata 1992-10-07 TS AKS Chorzów SLK
40 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
41 BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
42 BRONISZEWSKA Maja 2006-09-16 TS AKS Chorzów SLK
43 BROŻEK Oliwia 2004-05-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
44 BRZOZOWSKA Zuzanna 2005-10-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
45 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
46 BUKOWSKA Zofia 2007-04-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
47 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
48 BURY Zuzanna 2006-03-03 MKS Żywiec SLK
49 CAŁUS Barbara 2004-01-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
50 CATOVIC Stella 2010-03-18 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
51 CESARZ Aleksandra 2011-04-14 GKS Piast Gliwice SLK
52 CHODACKA Anna 2006-10-09 MCKiS Jaworzno SLK
53 CHOIŃSKA Antonina 2007-04-30 MKS MOS Wrocław DOL
54 CHOIŃSKA Jagoda 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
55 CHORTASZKO Wiktoria 2005-05-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
56 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
57 CHUDEK Edyta 2006-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
58 CHYNAŁ Anna 2007-11-29 SKS Kusy Kraków MLP
59 CIAŁOŃ Antonina 2006-02-16 KB MOSiR Jastrzębie SLK
60 CICHOWSKA Laura 2007-06-13 MKS Żywiec SLK
61 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
62 CIEMIENGA Natalia 2005-08-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
63 CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 AZS-AWF Katowice SLK
64 CIEŚLA Maja 2007-03-07 MKS-MOS Katowice SLK
65 CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
66 CITAK Wiktoria 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
67 CNOTA Oliwia 2006-09-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
68 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
69 CZARNECKA Roksana 2007-12-10 RMKS Rybnik SLK
70 CZECH Daria 2010-03-14 TL Athletics Jastrzębie SLK
71 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
72 CZERWIŃSKA Weronika 2006-07-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
74 CZYSZCZON Daria 2006-09-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
75 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
76 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
77 DŁUGI Jagoda 2007-05-05 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
78 DOBKOWSKA Daria 2008-04-04 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
79 DOBROWOLSKA Małgorzata 2005-05-28 TS AKS Chorzów SLK
80 DOKSA Maja 2005-04-03 MKL Toruń KPO
81 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
82 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
83 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
84 DORULOK Kinga 2005-03-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
85 DOWNER Jagoda 2007-11-18 WKS Śląsk Wrocław DOL
86 DREJ Julia 2007-04-29 RMKS Rybnik SLK
87 DREJ Nadia 2006-01-01 RMKS Rybnik SLK
88 DREJ Natalia 2006-01-01 RMKS Rybnik SLK
89 DROZDOWSKA Aleksandra 2007-08-04 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
90 DUBIEL Magda 2003-01-08 UKS Chromik Mysłowice SLK
91 DUDA Julia 2004-06-28 KS AZS AWF Katowice SLK
92 DUDA Patrycja 2007-05-11 AZS-AWF Katowice SLK
93 DUDEK Oliwia 2005-06-24 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
94 DUNIKOWSKA Julia 2008-11-27 UKS Czwórka Żory SLK
95 DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 MKS-MOSM Bytom SLK
96 DWOJAK Natalia 2007-02-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
97 DZIADZIA Anna 2004-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
98 DZIAŁO Magdalena 2009-05-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
99 DZIEKOŃSKA Maja 2005-08-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
100 DZIURAWIEC Julia 2006-08-09 MKS Agros Chełm LBE
101 FALK Natalia 2005-02-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
102 FIEDEŃ Kinga 2003-03-10 LKS Pszczyna SLK
103 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
104 FORNALIK Aleksandra 2006-08-25 TS AKS Chorzów SLK
105 FRĄCKOWIAK Julia 1999-11-06 MCKiS Jaworzno SLK
106 FRĄCZEK Julia 2006-08-21 GKS Piast Gliwice SLK
107 FRĄCZEK Oliwia 2007-10-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
108 FUGIEL Martyna 2005-01-31 MOSM Tychy SLK
109 FUKLIN Adrianna 2005-06-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
110 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
111 GACEK Matylda 2006-12-21 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
112 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
113 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
114 GAJEWSKA Patrycja 2004-03-21 MKS-MOSM Bytom SLK
115 GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 SKLA Sopot POM
116 GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
117 GALIK Kinga 2006-03-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
118 GAŁKA Anna 2003-02-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
119 GANCARCZYK Oliwia 2006-01-01 MKS Żywiec SLK
120 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec PDK
121 GAWEŁEK Marta 2001-01-14 UKS Czwórka Żory SLK
122 GAWĘDA Sonia 2007-12-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
123 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
124 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
125 GERMUGA Martyna 2010-08-19 MKS-MOSM Bytom SLK
126 GIBAS Amelia 2008-10-01 LKS Brzezina Osiek MLP
127 GŁĄBEK Milena 2007-05-19 LKS Pszczyna SLK
128 GŁOMBIK Julia 2006-11-11 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
129 GŁUCH Sofija 2005-01-23 WLKS Wrocław DOL
130 GOLEC Magdalena 2002-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
131 GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 AZS-AWF Katowice SLK
132 GONKIEWICZ Joanna 2007-05-21 UKS Lider Siercza MLP
133 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
134 GÓRCZEWSKA Daria 2004-01-31 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
135 GRACZ Julia 2005-07-23 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
136 GREGULEC Luiza 2005-10-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
137 GRUBIN Katarzyna 2006-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
138 GRYGIERCZYK Dominika 2006-08-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
139 GRZECHOWIAK Lena 2003-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
140 GRZEMPA Oliwia 2009-11-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
141 GUZIUK Nikola 2006-05-31 RMKS Rybnik SLK
142 GWADERA Aleksandra 2007-12-27 LLKS Osowa Sień LBU
143 HABERSKA Milena 2007-04-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
144 HABRYCH Maria 2008-02-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
145 HANDZLIK Julia 2008-02-13 LKS Orzeł Kozy SLK
146 HANKE Anna 2005-04-12 UKS Trójka Mikołów SLK
147 HANUSIAK Małgorzata 2007-02-05 UKS Jedynka Tokarnia MLP
148 HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły WLP
149 HORCZAK Izabela 2007-06-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
150 HYRA Nikola 2006-05-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
151 IDZIŃSKA Maja 2005-09-16 TS AKS Chorzów SLK
152 IRZYKOWSKA Julia 2006-01-03 BKL Bełchatów LDZ
153 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-03-10 MKS-MOSM Bytom SLK
154 JAKIEŁA Lena 2008-11-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
155 JAKUBOWSKA Natalia 2006-12-29 RMKS Rybnik SLK
156 JANCZAR Kamila 2004-06-24 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
157 JANIA Julia 2008-01-29 MKS-MOS Katowice SLK
158 JANIGA Emilia 2007-08-19 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
159 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
160 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
161 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
162 JANUSZKIEWICZ Oliwia 2006-01-16 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
163 JAROS Laura 2006-02-08 MCKiS Jaworzno SLK
164 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
165 JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
166 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
167 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
168 JASZCZURA Emilia 2007-04-30 MKS Sambor Tczew POM
169 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
170 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
171 JAUERNIG Karolina 1999-02-26 TS AKS Chorzów SLK
172 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
173 JENDRZEJ Alicja 2007-10-24 MKS-MOS Katowice SLK
174 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
175 JONCZYK Weronika 2006-02-02 LKS MOSiR Sieradz LDZ
176 JOŃCZYK Julia 2006-11-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
177 JOŃSKA Natalia 2006-03-30 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
178 JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
179 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
180 JURGA Milena 2007-10-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
181 JURKOWSKA Julia 2004-03-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
182 KACZMAREK Gabriela 2007-06-29 MKS-MOS Katowice SLK
183 KADYS Klaudia 2008-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
184 KALICUN Wiktoria 2007-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
185 KALINO Paulina 2006-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
186 KALINOWSKA Agata 2005-03-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
187 KAMIŃSKA Ewa Anna 2006-07-25 RMKS Rybnik SLK
188 KAMIŃSKA Kaja 2008-10-30 LKS Stal Mielec PDK
189 KANIA Wiktoria 2003-09-24 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
190 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
191 KAPLER Paulina 2006-08-08 UKS Trójka Mikołów SLK
192 KAPTUR Elena 2006-10-02 MCKiS Jaworzno SLK
193 KARCZMAREK Natalia 2008-06-13 LKS MOSiR Sieradz LDZ
194 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice SLK
195 KARSZNIA Dominika 2007-12-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
196 KARWAT Alicja 2008-11-29 RKS Łódź LDZ
197 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
198 KATRYNIOK Roksana 2004-02-27 MKS-MOSM Bytom SLK
199 KAZIMIERCZYK Zuzanna 2006-03-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
200 KAŹMIERCZAK Wiktoria 2006-02-12 UKS Sprinter Słodków WLP
201 KĘDZIORA Justyna 2006-03-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
202 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
203 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
204 KLATKA Natalia 2008-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
205 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
206 KLIEM Nicole 2007-12-30 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
207 KLINOWSKA Nina 2007-10-18 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
208 KŁOK Amelia 2007-06-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
209 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 MKL Toruń KPO
210 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły WLP
211 KOCHOWSKA Wiktoria 2006-03-10 GKS Piast Gliwice SLK
212 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
213 KOLANOWSKA Zuzanna 2007-03-28 MKS-MOSM Bytom SLK
214 KOLANYK Agata 2009-02-21 MKS-MOSM Bytom SLK
215 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
216 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
217 KONIECZNA Maja 2011-03-03 MKS Żywiec SLK
218 KONIOR Justyna 2005-09-07 MKS Tempo Kęty MLP
219 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków MLP
220 KORDASIEWICZ Karolina 2007-09-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
221 KORDEK Sara 2001-02-01 KS AZS AWF Katowice SLK
222 KOS Hanna 2007-06-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
223 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
224 KOSIŃSKA Pola 2006-04-27 UKS Trójka Mikołów SLK
225 KOSZYK Anna 2003-08-19 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
226 KOTAS Paulina 2007-07-02 MKS Iskra Pszczyna SLK
227 KOTULSKA Marianna 2008-07-31 UKS Czwórka Żory SLK
228 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
229 KOWALSKA Jagoda 2007-08-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
230 KOWALSKA Kinga 2007-07-08 RMKS Rybnik SLK
231 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
232 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
233 KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 WLKS Wrocław DOL
234 KOZOK Karolina 2006-02-14 UKS Wisła SLK
235 KOZOK Tatiana 2006-11-13 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
236 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
237 KRAVCHENKO Sofia 2006-10-20 KS AZS AWF Katowice SLK
238 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
239 KRĘCIOCH Martyna 2008-01-29 MKS Tempo Kęty MLP
240 KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
241 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
242 KRUK Julia 2004-01-07 ULKS Muflon Bielawa DOL
243 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
244 KRUPA Milena 2004-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
245 KRUSZYŃSKA Daria 2008-11-25 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
246 KRYSIAK Julia 2006-04-23 KSLZS Kruszwica KPO
247 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
248 KUBECZKO Julia 2005-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
249 KUBIK Julia 2007-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
250 KUBOSZEK Zofia 2007-07-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
251 KUBOWICZ Zuzanna 2008-04-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
252 KUC Agata 2007-03-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
253 KUCEWICZ Weronika 2007-01-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
254 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
255 KUCHARZEWSKA Oliwia 2005-10-22 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
256 KUCIŃSKA Zuzanna 2006-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
257 KULAWIAK Julia 2008-05-15 KS Victoria Trzebinia MLP
258 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
259 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
260 KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 WLKS Wrocław DOL
261 KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
262 KUSTOŚ Emilia 2006-11-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
263 KUSZYK Kinga 2006-03-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
264 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
265 KUŚ Konstancja 2005-03-16 MKS-MOS Katowice SLK
266 KUZIOROWICZ Alicja 2006-10-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
267 KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość LBE
268 KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 WKS Wawel Kraków MLP
269 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
270 KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
271 KWIATKOWSKA Wiktoria 2006-05-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
272 KWOKA Martyna 2005-10-12 WKS Wawel Kraków MLP
273 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
274 LARA Patrycja 2003-06-18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
275 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
276 LEGUT Martyna 2007-03-04 LKS Orzeł Kozy SLK
277 LEWANDOWSKA Nikola 2008-04-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
278 LEWICKA Amelia 2005-05-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
279 LIBERDA Zuzanna 2002-12-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
280 LICHTARSKA Maja 2008-12-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
281 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
282 LIPSKA Aleksandra 2006-05-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
283 LIS Malwina 2006-08-24 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
284 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
285 LORAŃCZYK Nikola 2005-05-27 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
286 LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 AZS Łódź LDZ
287 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
288 LURKA Oliwia 2008-09-21 RMKS Rybnik SLK
289 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
290 ŁASZEWICZ Violetta 2009-05-11 MKS-MOS Katowice SLK
291 ŁAZARCZYK Lena 2007-07-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
292 ŁOBOŚ Emilia 2007-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
293 ŁOPATA Nadia 2007-07-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
294 ŁUKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
295 ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
296 MACH Natalia 1999-07-14 KS AZS AWF Katowice SLK
297 MACIASZEK Małgorzata 2005-09-16 TS AKS Chorzów SLK
298 MADUZIA Karolina 2004-07-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
299 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
300 MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
301 MAJDAK Wiktoria 2005-02-07 MKS Żywiec SLK
302 MAJKA Emilia 2005-04-15 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
303 MAJOR Nikola 2006-01-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
304 MAKOWSKA Pola 2007-06-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
305 MALINA Martyna 2005-05-31 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
306 MAŁYSZEK Maja 2008-07-31 TS AKS Chorzów SLK
307 MANDELA Emilia 2005-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
308 MANOWSKA Magdalena 2007-01-08 MKS Iskra Pszczyna SLK
309 MARCINIAK Maria 2006-10-03 MLKS Agros Żary LBU
310 MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 MKS Piast Głogów DOL
311 MARCINKIEWICZ Julia 2006-05-09 LUKS Hańcza Suwałki POD
312 MARCZEWSKA Karolina 2004-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
313 MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 KMS Szczecin ZPO
314 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
315 MATUSZCZAK Wioleta 2007-01-31 TL Athletics Jastrzębie SLK
316 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
317 MATYSIAK Amelia 2006-07-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
318 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
319 MĄCZKA Linda 2006-06-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
320 METLAK Martyna 2006-06-17 TL Athletics Jastrzębie SLK
321 MICHALIK Agnieszka 2008-09-16 MCKiS Jaworzno SLK
322 MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
323 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
324 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
325 MIKA Amelia 2006-10-04 UKS Chromik Mysłowice SLK
326 MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 WLKS Wrocław DOL
327 MILCZAREK Oliwia 2007-12-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
328 MILICZEK Magdalena 2006-02-25 KS AZS AWF Katowice SLK
329 MISZTAL Justyna 2006-08-08 RLTL Optima Radom MAZ
330 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
331 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
332 MOJESZCZYK Wiktoria 2007-01-01 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
333 MOJŻYSZEK Wiktoria 2004-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
334 MORGAŁA Alicja 2004-01-01 RMKS Rybnik SLK
335 MOSZKOWICZ Oliwia 2007-08-31 LUKS Start Nakło KPO
336 MROCZKO Natalia 2005-07-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
337 MROZIK Julia 2007-01-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
338 MROZIK Zuzanna 2007-01-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
339 MRUGAŁA Kamila 2003-08-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
340 MRUGAŁA Łucja 2008-12-30 KS Komunalni Sanok PDK
341 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
342 MUCHA Kinga 2006-02-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
343 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
344 MUNARI Sabrina 2005-12-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
345 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
346 MUSIK Klaudia 2006-03-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
347 MUSIOŁ Alicja 2005-04-23 MKS-MOSM Bytom SLK
348 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
349 MYSZOR Łucja 2006-06-07 UKS Trójka Mikołów SLK
350 NAPORA Alicja 2003-03-20 MKS-MOSM Bytom SLK
351 NAWROCKA Oliwia 2006-09-15 MKL Jarocin WLP
352 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
353 NICIA Emilia 2006-09-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
354 NICPOŃ Paulina 2005-08-16 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
355 NIECKARZ Magdalena 2006-04-12 MKS-MOSM Bytom SLK
356 NIECKARZ Zuzanna 2008-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
357 NIEDZIELSKA Magdalena 2007-01-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
358 NIEMIEC Julia 2008-12-21 TS AKS Chorzów SLK
359 NIEZABITOWSKA Izabela 2008-06-26 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
360 NIŻYŃSKA Karina 2010-01-19 MKS MOS Wrocław DOL
361 NOBIK Julia 2005-03-03 OŚ AZS Poznań WLP
362 NOGAJ Bianka 2008-08-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
363 NOWACKA Oliwia 2006-08-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
364 NOWAK Antonina 2006-11-28 GKS Start Długołęka DOL
365 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
366 NOWAK Natalia 2009-12-29 WKS Wawel Kraków MLP
367 NOWAK Tola 2004-06-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
368 NOWAKOWSKA Lena 2007-11-10 UKS MTE Milanówek MAZ
369 NOWORYTA Julia 2009-04-15 MKS-MOS Katowice SLK
370 OCICKA Julia 2006-03-03 PTT Delta Płock MAZ
371 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
372 OGRODOWCZYK Inga 2006-11-04 UKS Sprinter Słodków WLP
373 OKULOWSKA Oliwia 2007-07-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
374 OKUNEVIČ Kornelija 1999-09-08 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
375 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
376 OLSZOWSKA Ewa 2006-01-01 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
377 OLSZOWSKA Hanna 2006-01-01 MUKS Czerwionka-Leszczyny SLK
378 OPASAŁA Pola 2008-04-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
379 ORŁOWSKA Nina 2008-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
380 OSMAN Aleksandra 2007-02-11 MOSM Tychy SLK
381 OSOWIECKA Oliwia 2005-02-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
382 OWCZAREK Ewa 2007-03-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
383 OZIĘBŁO Wanessa 2004-03-24 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
384 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
385 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
386 PAŁASIŃSKA Małgorzata 2004-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
387 PANASZ Wiktoria 2007-03-17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
388 PANOSZ Wiktoria 2007-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
389 PAPETA Mariia 2008-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
390 PASTUSZAK Roksana 2005-04-29 TL Athletics Jastrzębie SLK
391 PAWŁOWSKA Iwona 2003-01-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
392 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
393 PĘKALA Aleksandra 2006-04-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
394 PIĄTKOWSKA Hanna 2008-02-07 LKS MOSiR Sieradz LDZ
395 PICHITA Iga 2007-06-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
396 PICHUR Marta 2004-07-11 WLKS Wrocław DOL
397 PIÓREK Nadia 2007-05-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
398 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
399 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
400 PŁUSA Amelia 2003-03-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
401 PODBIAŁ Zuzanna 2006-08-31 UKS Trójka Mikołów SLK
402 PODLEŚNY Stefania 2005-01-01 RMKS Rybnik SLK
403 PODLEŚNY Weronika 2005-01-01 RMKS Rybnik SLK
404 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
405 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
406 POLAK Oliwia Maria 2004-08-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
407 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
408 POLOK Paulina 2007-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
409 POMIETLARZ Maja 2007-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
410 POPIELARZ Agata 2005-02-19 BOSiR Barcin KPO
411 POPIOŁEK Julia 2005-06-25 KB MOSiR Jastrzębie SLK
412 PORADA Martyna 2007-08-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
413 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
414 PRZEWIEŹLIK Julia 2006-08-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
415 PSIUCH Eliza 2008-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
416 PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 MKS Tempo Kęty MLP
417 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
418 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
419 PYCLIK Joanna 2006-08-16 MKS Żywiec SLK
420 PYRKOWSKA Agata 2002-08-08 LKS Maraton Turek WLP
421 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
422 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
423 RADECKA Alicja 2006-01-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
424 RADZEWICZ Julia 2006-09-01 GKS Piast Gliwice SLK
425 RAJCHEL Wiktoria 2007-06-16 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
426 RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
427 RAŚ Zuzanna 2008-03-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
428 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
429 RATAJSZCZAK Weronika 2008-09-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
430 RESZKO Patrycja 2006-09-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
431 RODAK Weronika 2004-02-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
432 RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 AML Słupsk POM
433 ROJEK Karolina 2009-02-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
434 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
435 ROKICKA Weronika 2005-04-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
436 ROMANIAK Jagoda 2006-03-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
437 ROPSKA Nikola 2007-04-25 LKS Orzeł Kozy SLK
438 ROSZKOWSKA Amelia 2006-12-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
439 RUBKA Maja 2009-03-27 MOSM Tychy SLK
440 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
441 RUSZEL Maja 2006-01-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
442 RUTKOWSKA Natalia 2004-09-25 WLKS Wrocław DOL
443 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
444 RYBAK Julia 2006-02-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
445 RYBCZYŃSKA Amelia 2007-04-18 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
446 RYCZKOWSKA Hanna 2007-01-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
447 RYGIEL Marta 2007-10-24 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
448 RYGIEL Oliwia 2003-02-03 TL Athletics Jastrzębie SLK
449 RZESZUTEK Kornelia 2006-07-31 UKS Trójka Mikołów SLK
450 RZYMAN Oliwia 2003-02-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
451 SADOWSKA Weronika 2006-10-20 UKL Ósemka Police ZPO
452 SALA Malwina 2006-05-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
453 SALAMOŃSKA Hanna 2006-08-22 MLKS Sokół Lubin DOL
454 SAWERA Oliwia 2009-10-12 MKS Tempo Kęty MLP
455 SAWICKA Izabela 2007-06-20 KS Komunalni Sanok PDK
456 SCHEIBEL Julia 2006-04-23 LKS Pszczyna SLK
457 SCHODOWSKA Klaudia 2005-06-30 WKS Flota Gdynia POM
458 SEKUŁA Alicja 2006-05-08 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
459 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
460 SHEPPARD Junise 2001-01-23 BKS Bydgoszcz KPO
461 SHEVCHENKO Alina 2007-07-26 SKLA Sopot POM
462 SHEVCHENKO Marichka 2008-07-28 MKS Tempo Kęty MLP
463 SIKORA Laura 2006-04-25 MCKiS Jaworzno SLK
464 SIKORSKA Marcelina 2006-08-29 AZS-AWF Katowice SLK
465 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
466 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
467 SKORUPA Monika 2005-05-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
468 SKOWRONEK Oliwia 2006-11-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
469 SKRABARCZYK Oliwia 2005-01-27 UKS Trójka Mikołów SLK
470 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
471 SŁOMIŃSKA Wiktoria 2005-07-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
472 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
473 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
474 SMAJEK Maja 2006-01-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
475 SMALCUGA Oliwia 2006-03-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
476 SMOCZYŃSKA Maja 2006-07-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
477 SMORCZEWSKA Hanna 2005-02-11 MKS-MOS Katowice SLK
478 SMUDA Zuzanna 2006-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
479 SOBOLAK Urszula 2008-04-01 KS Komunalni Sanok PDK
480 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
481 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
482 STACHERCZAK Oliwia 2007-05-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
483 STACHYRA Justyna 2006-06-22 WKS Wawel Kraków MLP
484 STASIAK Milena 2005-04-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
485 STASIERSKA Weronika 2008-12-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
486 STASIK Nicole 2004-08-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
487 STASZCZUK Amelia 2007-09-28 KS Agros Zamość LBE
488 STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 UKB Szubin KPO
489 STAWICKA Oliwia 2007-09-04 MKS Sambor Tczew POM
490 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 KS AZS AWF Katowice SLK
491 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
492 STĘPIEŃ Emilia 2006-01-13 TL ROW Rybnik SLK
493 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
494 STOMPOR Karolina 2002-08-22 MKS-MOS Katowice SLK
495 STROINSKA Zofia 2005-11-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
496 STROK Paulina 2009-05-24 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
497 STRONCZEK Natalia 2006-01-18 RMKS Rybnik SLK
498 STRYKHAR Anna 2004-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
499 STRZESAK Marta 2003-12-17 TS AKS Chorzów SLK
500 STRZEŻOŃ Justyna 2006-05-30 LKS Orzeł Kozy SLK
501 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
502 SUROWIECKA Klaudia 2005-02-08 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
503 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-04-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
504 SZAREK Oliwia 2002-01-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
505 SZAUER Anna 2005-03-26 LKS Lubawa WMZ
506 SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
507 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
508 SZCZEŚNIAK Maria 2005-08-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
509 SZELĄG Eliza 2007-06-30 ULKS Technik Trzcinica PDK
510 SZELIGA Kinga 2006-01-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
511 SZENDZIELORZ Kinga 2006-02-17 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
512 SZEREMETA Marta 2010-10-14 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
513 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
514 SZMYD Natalia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
515 SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 TL ROW Rybnik SLK
516 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
517 SZTUKA Michalina 2005-09-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
518 SZUMLIŃSKA Nicola 2007-08-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
519 SZWEDA Roksana 2005-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
520 SZWICHTENBERG Zofia 2007-12-15 SKLA Sopot POM
521 SZYLDER Zuzanna 2008-09-22 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
522 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
523 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
524 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
525 ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
526 ŚLĘZAK Alicja 2009-03-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
527 ŚLIWA Iga 2006-09-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
528 ŚLIWA Julia 2003-10-14 MOSM Tychy SLK
529 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
530 ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
531 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
532 ŚLUSARCZYK Julia 2005-01-26 TL ROW Rybnik SLK
533 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
534 ŚLUSARCZYK Paulina 2005-11-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
535 ŚLUSAREK Agnieszka 2003-02-27 KS AZS AWF Katowice SLK
536 ŚPIEWAK Magdalena 2005-06-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
537 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
538 ŚWIDERSKA Kinga 2008-05-27 UKS Czwórka Żory SLK
539 ŚWIERCZEK Laura 2007-02-03 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
540 ŚWISTUN Nina 2005-02-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
541 TABUŁA Patrycja 2006-02-27 KL Gdynia POM
542 TARASENKOVA Waleriia 2006-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
543 THAMM Milena 2005-04-04 KS AZS AWF Katowice SLK
544 TIC Nikola 2006-01-01 MUKS Czerwionka-Leszczyny SLK
545 TKOCZ Zofia 2003-03-16 KS AZS AWF Katowice SLK
546 TOBOREK Aleksandra 2003-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
547 TOMASZEK Julia 2006-10-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
548 TOMCZYK Ania 2006-07-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
549 TOPOLNICKA Hanna 2006-02-08 MOSM Tychy SLK
550 TRĄBCZYŃSKA Julia 2007-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
551 TRĄBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
552 TRĘDZBOR Maria 2006-02-01 MKS-MOS Katowice SLK
553 TRYBA Martyna 2006-11-17 GKS Start Długołęka DOL
554 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
555 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
556 WASELA Dominika 2007-02-01 TL ROW Rybnik SLK
557 WASIELEWSKA Wiktoria 2006-11-10 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
558 WASZCZYK Łucja 2008-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
559 WASZTYL Anastazja 2005-03-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
560 WAWRYKA Zuzanna 2004-08-22 MKS-MOSM Bytom SLK
561 WAWRZYŃCZAK Maja 2007-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
562 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WMZ
563 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
564 WĘGRZYN Zofia 2007-09-30 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
565 WICHEREK-DROST Wiktoria 2005-02-03 MKS-MOS Katowice SLK
566 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
567 WIEJA Klaudia 2008-05-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
568 WIERZOWIECKA Martyna 2007-07-18 MKS-MOSM Bytom SLK
569 WILIŃSKA Julia 2006-04-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
570 WIŚNIEWSKA Maja 2008-10-19 UKS Czwórka Żory SLK
571 WIŚNIOWSKA Zofia 2007-07-03 UKS Trójka Mikołów SLK
572 WITKOWSKA Nadia 2007-01-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
573 WŁODARA Aleksandra 2007-05-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
574 WŁODARCZYK Maja 2005-10-02 TS AKS Chorzów SLK
575 WOJNA Amelia 2007-06-10 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
576 WOJTAN Wiktoria 2009-05-08 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
577 WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 KS Komunalni Sanok PDK
578 WOLAN Kamila 2008-07-14 KS Komunalni Sanok PDK
579 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
580 WOŚ Aleksandra 2001-01-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
581 WOŚ Kinga 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
582 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
583 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
584 WOŹNIAKOWSKA Natalia 2006-01-01 RMKS Rybnik SLK
585 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
586 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
587 WRONA Zuzanna 2007-01-01 LKS Pszczyna SLK
588 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
589 WYDRA Aleksandra 2007-09-18 GKS Piast Gliwice SLK
590 WYDRA Sofia 2006-10-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
591 WYPARŁO Maja 2007-09-23 MKS-MOSM Bytom SLK
592 WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 UKS Czwórka Żory SLK
593 WYSTEMP Marcelina 2002-10-28 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
594 WYSTEMP Martyna 2002-10-28 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
595 WYWIÓRSKA Oliwia 2005-04-26 LUKS Namysłów OPL
596 YOUSSEF Hanna 2006-06-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
597 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
598 ZAGAJEWSKA Jessica 2007-05-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
599 ZAGÓRSKA Martyna 2007-06-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
600 ZAIKOVA Anna 2006-06-18 KS AZS AWF Katowice SLK
601 ZAJAS Roksana 2008-10-20 LKS Brzezina Osiek MLP
602 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
603 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
604 ZAKRZEWSKA Dominika 2003-04-05 GKS Piast Gliwice SLK
605 ZAKRZEWSKA Paulina 2007-02-20 UKS Chromik Mysłowice SLK
606 ZAMOJSKA Lena 2008-03-02 MKS-MOSM Bytom SLK
607 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
608 ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 MLUKS Tarnów MLP
609 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
610 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
611 ZAWALSKA Jagoda 2008-05-26 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
612 ZDANOWICZ Hanna 2008-06-29 GKS Piast Gliwice SLK
613 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
614 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice SLK
615 ZIMOŃSKA Oliwia 2007-06-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
616 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
617 ZWIAS Justyna 1999-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
618 ZWIERZYK Amelia 2007-08-09 MKS-MOSM Bytom SLK
619 ŻOŁYNIAK Julia 2009-04-28 MLKS Echo Twardogóra DOL
620 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
621 ŻWIRKO Sonia 2007-03-16 LKS Orkan Ostrzeszów WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.84963798522949sekund