ŁOWICKI Michał
2004-10-03
AZS-AWFiS Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2002-01-01 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 ADAMCZYK Kacper 2003-06-04 GKS Cartusia Kartuzy POM
4 BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 MKL Szczecin ZPO
5 BACKHAUS Mateusz 2002-02-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
6 BADEŁEK Marek 2003-08-21 MUKS Kadet Rawicz WLP
7 BANY Bartłomiej 1998-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
8 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 2005-03-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
9 BARTECZKA Bartek 2003-03-03 BKS Bydgoszcz KPO
10 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
11 BARTOSZEWICZ Bartosz 2003-09-20 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
12 BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
13 BOIŃSKI Dominik 2002-12-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
14 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
15 BOROWIK Dawid 2001-02-04 BKS Bydgoszcz KPO
16 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
17 BREZA Jakub 2004-02-26 UKS Lipusz POM
18 BRONISZEWSKI Kacper 2001-04-11 LIUKS Kruszwica KPO
19 BRYLL Ignacy 2004-05-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
20 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
21 BRZOSKOWSKI Martyn 2000-01-13 MKS Sambor Tczew POM
22 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
23 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
24 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
25 CHILIŃSKI Kacper 2003-01-01 niest. Gdańsk POM
26 CHISTOWSKI Maciej 1996-12-01 niest. Gdańsk POM
27 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin WLP
28 CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
29 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
30 DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 WKS Flota Gdynia POM
31 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 KS Prefbet-Sonarol POD
32 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
33 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk POM
34 DOMARECKI Krzysztof 2000-01-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
35 DRAZIK Kasper 2004-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
36 DRZAZGA Krystian 2004-05-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
37 DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 KS Prefbet-Sonarol POD
38 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
39 DYJAS Jakub 2002-05-24 AML Słupsk POM
40 DZIEMIŃSKI Adrian 2006-01-01 UKS Lipusz POM
41 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
42 FIGURSKI Nikodem 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
43 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
44 FOJUTH Kacper 2003-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
45 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
46 FREITAG Daniel 2005-10-26 MKS Sambor Tczew POM
47 GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
48 GIBKI Jakub 2003-02-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
49 GIL Arkadiusz 2002-08-11 AML Słupsk POM
50 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
51 GORLEWSKI Szymon 2004-03-28 KS Zawkrze Mława MAZ
52 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk POM
53 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
54 GÓRNY Dawid 2004-03-13 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
55 GÓRSKI Mateusz 2004-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
56 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
57 GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 MKL Toruń KPO
58 GRZESZKIEWICZ Bartosz 2004-06-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
59 GRZYB Kamil 2000-05-26 KB Dziesiątka Białogard ZPO
60 GRZYB Seweryn 2002-03-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
61 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
62 GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 AML Słupsk POM
63 HARASIMOWICZ Konrad 2000-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
64 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
65 HEWELT Mikołaj 2002-01-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
66 ISKRA Bartosz 2003-01-28 UKB Szubin KPO
67 IWANIEC Franciszek 2008-06-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
68 IWASIUTA Wojciech 2006-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
69 JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
70 JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
71 JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
72 JAROSZ Bartosz 2002-07-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
73 JAWORSKI Oskar 2003-05-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
74 JEŻEWSKI Krzysztof 2003-01-10 MKS Truso Elbląg WMZ
75 JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 MMKS Gdańsk POM
76 JĘDRZEJEWSKI Łukasz 1999-03-07 KS Zawkrze Mława MAZ
77 JONASZEK Dawid 2004-10-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
78 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
79 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
80 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
81 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
82 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
83 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
84 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
85 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk POM
86 KĘDZIERSKI Mikołaj 2003-09-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
87 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
88 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
89 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
90 KLOSKOWSKI Szymon 2005-02-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
91 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
92 KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
93 KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 AML Słupsk POM
94 KONEK Paweł 2002-01-02 PLKS Gwda Piła WLP
95 KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
96 KOSTKA Dawid 2004-06-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
97 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
98 KOWALIK Jakub 2002-06-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
99 KOWALSKI Piotr 2002-01-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
100 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
101 KOZACZUK Jakub 2004-06-16 AML Słupsk POM
102 KOZACZUK Kacper 2004-06-16 AML Słupsk POM
103 KRAWIEC Mateusz 1996-08-02 LKS Fenix Słupsk POM
104 KROPLEWSKI Jerzy 2004-03-21 SKLA Sopot POM
105 KRYSIAK Iwo 2003-09-02 AZS Łódź LDZ
106 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
107 KUCIŃSKI Konrad 2004-07-30 KS Zawkrze Mława MAZ
108 KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 AML Słupsk POM
109 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz POM
110 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
111 KUSZ Łukasz 2003-06-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
112 KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
113 LEGUTKO Wiktor 2005-05-31 MLUKS Tarnów MLP
114 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
115 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
116 LIEDTKE Bartosz 1999-03-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
117 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
118 ŁABSZ Karol 2004-02-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
119 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
120 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
121 ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
122 ŁOSIAK Wiktor 2003-01-01 MKS Sambor Tczew POM
123 ŁUKOWICZ Jakub 2004-06-20 WKS Flota Gdynia POM
124 MAGALSKI Łukasz 2001-01-28 MUKL Brodnica KPO
125 MAGIEŁDA Marek 2003-05-13 KL Gdynia POM
126 MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
127 MAJER Mikołaj 2004-10-19 KSLZS Kruszwica KPO
128 MAJSAK Marcin 2002-03-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
129 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
130 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
131 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
132 MALENDOWICZ Filip 2003-09-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
133 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
134 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
135 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
136 MARSZK Antoni 2002-04-01 Akademia Biegowa Kartuzy POM
137 MASSIEL Krystian 1997-03-12 MKL Szczecin ZPO
138 MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
139 MATERA Mateusz 2004-04-20 AZS Łódź LDZ
140 MICHALAK Piotr 2002-06-29 AML Słupsk POM
141 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
142 MICHALEWSKI Antoni 2004-07-07 WKS Flota Gdynia POM
143 MIESZKOWSKI Bartłomiej 1999-06-08 WKS Flota Gdynia POM
144 MIKLEWICZ Błażej 2003-04-01 KS Wejher Wejherowo POM
145 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
146 MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
147 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
148 MISZKE Patryk 2003-06-02 SKLA Sopot POM
149 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
150 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
151 MRÓZ Karol 2005-11-03 MKS Unia Hrubieszów LBE
152 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
153 MYCIO Miłosz 2003-04-02 UKS Jedynka Reda POM
154 NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
155 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
156 NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 WKS Flota Gdynia POM
157 NOWAK Oskar 2003-03-03 LKS Jantar Ustka POM
158 NOWICKI Krzysztof 2001-01-01 SKLA Sopot POM
159 NUREK Kacper 2004-05-08 SKLA Sopot POM
160 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
161 OGIEŁŁO Olaf 2003-04-03 AZS-AWF Gorzów LBU
162 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
163 OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 MKL Toruń KPO
164 OLSZEWSKI Jakub 2005-07-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
165 OLSZEWSKI Wojciech 2007-12-26 CSiR Susz WMZ
166 OPUSZEWICZ Damian 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
167 OSIŃSKI Jan 2005-11-09 AML Słupsk POM
168 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
169 OWCZORZ Piotr 2003-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
170 PAŁAC Maciej 2003-08-01 UKS Gepard Warszawa MAZ
171 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 MUKL Brodnica KPO
172 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
173 PAWLAK Jakub 2000-03-09 LKS Zantyr Sztum POM
174 PERZAK Piotr 2004-08-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
175 PESTKA Jakub 2005-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
176 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
177 PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 AZS-AWF Gorzów LBU
178 PIECHOWIAK Kamil 2004-02-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
179 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
180 PIEJKO Michał 2004-01-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
181 PIEŃKOWSKI Michał 2004-04-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
182 PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
183 PIESIEWICZ Jakub 2005-05-23 KL Lechia Gdańsk POM
184 PIETRZAK Daniel 2004-10-13 AZS Łódź LDZ
185 PIETRZAK Kamil 2005-03-08 SKLA Sopot POM
186 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
187 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
188 PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
189 PŁATKOWSKI Tymoteusz 2005-09-06 AML Słupsk POM
190 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
191 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
192 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
193 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
194 RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 WKS Flota Gdynia POM
195 RĘKAWEK Modest 2002-10-17 LKS Jantar Ustka POM
196 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
197 ROHDE Karol 2002-11-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
198 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
199 ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 UKS Achilles Leszno WLP
200 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
201 RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 MUKL Brodnica KPO
202 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
203 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
204 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
205 SADOWSKI Fryderyk 2003-10-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
206 SAJNOG Kacper 2002-10-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
207 SAKOWSKI Mikołaj 2004-02-13 KS Wejher Wejherowo POM
208 SEMAK Mateusz 1998-11-24 niest. Gdańsk POM
209 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie KPO
210 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
211 SKOWYRA Dawid 2002-01-31 LKS Vectra Włocławek KPO
212 SKRZECZ Maksymilian 2003-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
213 SLUPSKYI Bohdan 1999-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
214 SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Akademia Sportu Otwock MAZ
215 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
216 SŁUPSKI Bogdan 1999-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
217 SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 KL Iskra Białogard ZPO
218 SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
219 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
220 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
221 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
222 SOMMER Paweł 2001-02-27 MKS Sambor Tczew POM
223 SOSNA Seweryn 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
224 SPRENGER Denis 2003-02-03 LUKS Start Nakło KPO
225 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
226 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
227 STERLINGOW Borys 2003-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
228 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
229 STOBIERSKI Adrian 2006-11-29 BKS Bydgoszcz KPO
230 STRUSIŃSKI Kacper 2005-08-01 MMKS Gdańsk POM
231 SZAFRANEK Marcel 2005-03-01 KS Energetyk Poznań WLP
232 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL Optima Radom MAZ
233 SZCZEPANIAK Igor 2004-03-16 RKS Łódź LDZ
234 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
235 SZCZUBEŁEK Maciej 2003-11-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
236 SZULC Kacper 2005-01-31 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
237 SZULC Mikołaj 2004-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
238 SZURGOT Szymon 2002-01-22 KKB Starogard Gdański POM
239 SZWED Maksymilian 2004-08-06 AZS Łódź LDZ
240 SZYŁEJKO Dominik 2005-07-14 UKS Atos Woźnice WMZ
241 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 SKLA Sopot POM
242 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
243 ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
244 ŚLIWKA Rafał 1982-03-17 SKSG Korona Szczecin ZPO
245 ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
246 ŚMIGIEL Jan 2002-07-16 AML Słupsk POM
247 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
248 TAŃSKI Andrzej 2004-10-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
249 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
250 TOMASZEWSKI Oskar 2005-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
251 TREDER Szymon 2001-08-12 WKS Flota Gdynia POM
252 TROJAK Adrian 2006-01-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
253 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
254 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
255 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje ZPO
256 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
257 WALK Konrad 2004-01-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
258 WALKUSZ Piotr 2005-06-30 UKS Lipusz POM
259 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
260 WAWRZYNIAK Alan 2004-01-19 RKS Rumia POM
261 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
262 WESELA Adrian 1998-11-15 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
263 WESSERLING Cezary 2004-03-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
264 WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 KSLZS Kruszwica KPO
265 WĘSIERSKI Bartosz 2001-04-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
266 WILIŃSKI Jakub 2004-06-02 AZS Łódź LDZ
267 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
268 WIRA Kacper 2001-11-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
269 WITTBRODT Marcin 2001-09-06 KL Gdynia POM
270 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
271 WOJTKOWIAK Michał 2005-02-08 AML Słupsk POM
272 WOŹNIAK Oliwier 2003-04-05 KL Lechia Gdańsk POM
273 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
274 WÓJCIK Damian 2004-03-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
275 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
276 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
277 WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 KS SMS Szklarska Poręba DOL
278 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
279 ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
280 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
281 ZAPART Michał 2004-06-04 MKS Hermes Gryfino ZPO
282 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 AZS UMCS Lublin LBE
283 ZDROJEWSKI Bartosz 2004-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
284 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
285 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
286 ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
287 ŻMICH Jakub 2003-07-11 KL Gdynia POM
288 ŻOŁĄDEK Damian 1997-10-13 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
289 ŻOŁĄDEK Dawid 1997-10-13 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.61961793899536sekund