WŁODARCZYK Kacper
2005-11-15
MKS Pułtusk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
2 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
3 AUSEICHYK Ihar 1995-09-10 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
4 BARTCZAK Antoni 2007-03-07 MKS Pułtusk MAZ
5 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
6 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
7 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
8 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
9 BONIKOWSKI Jan 2005-04-07 niest. Bydgoszcz KPO
10 BOŃKOWSKI Wojciech 2006-01-30 MLKL Płock MAZ
11 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
12 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
13 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
14 DASZKIEWICZ-BORTNOWSKI Kajetan 2005-09-20 KS Orzeł Warszawa MAZ
15 DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
16 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
17 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
18 DOŁĘGA Szymon 2009-01-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
19 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
20 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
21 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
22 DUDA Igor 2005-10-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
23 DZIWISZEK Filip 2009-05-13 UKS Melo Błonie MAZ
24 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
25 FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice LBU
26 GAJDA Piotr 2010-04-07 UKS MTE Milanówek MAZ
27 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
28 GAWENDA Jędrzej 2010-11-12 UKS Falenica Warszawa MAZ
29 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
30 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
31 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
32 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
33 GOŁĘBIOWSKI Jakub 2006-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
34 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
35 GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
36 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
37 JAGIELSKI Oliwier 2008-04-12 MKS Pułtusk MAZ
38 JANIKOWSKI Antoni 2005-02-24 MLKS Krajna Sępólno KPO
39 JANKOWSKI Wojciech 2009-03-27 UKS Clan Ostrołęka MAZ
40 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
41 JAŻWIŃSKI Stanisław 2008-10-15 UKS Melo Błonie MAZ
42 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
43 KAMIŃSKI Kacper 2008-04-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
44 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
45 KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
46 KASPRZAK Andrzej 1986-11-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
47 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
48 KŁOSIEWICZ Krystian 2005-12-13 MKS Pułtusk MAZ
49 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
50 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
51 KORDOWSKI Jakub 2009-10-21 MKS Pułtusk MAZ
52 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
53 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
54 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
55 KURZYNA Maciej 2005-08-14 KS Podlasie Białystok POD
56 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
57 LIZOŃ Rafał 1999-07-07 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
58 LUBIAK Paweł 2005-01-15 MKS Pułtusk MAZ
59 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
60 ŁASIŃSKI Patryk 2009-08-25 MKS Pułtusk MAZ
61 MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
62 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
63 MARZEC Jakub 2005-01-01 niest. Lublin LBE
64 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
65 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
66 MIELCAREK Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
68 MIGA Artur 2005-07-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
69 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
70 MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
71 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
72 MROZIEWICZ Jakub 2009-01-06 MKS Pułtusk MAZ
73 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
74 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
75 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
76 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
77 NORYCA Igor 2009-05-27 MUKS Płock MAZ
78 NOWOSIELSKI Igor 2007-09-07 MKS Pułtusk MAZ
79 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
80 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
81 OSTROWSKI Filip 2010-07-01 UKS Melo Błonie MAZ
82 OSTROWSKI Stanisław 2006-04-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ
83 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
84 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
85 PAUL Benedykt 2010-12-18 UKS Falenica Warszawa MAZ
86 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
87 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
88 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
89 PROKOPIAK Kacper 2009-09-15 SKS Feniks Siedlce MAZ
90 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
91 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
92 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
93 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
94 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
95 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
96 SADOWSKI Jan 2006-03-22 MKS Pułtusk MAZ
97 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
98 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
99 SIEMEK Miłosz 2007-02-18 MKS Pułtusk MAZ
100 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
101 SŁAWIŃSKI Oliwier 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
102 SMOLARCZYK William 2010-11-19 UKS Falenica Warszawa MAZ
103 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
104 SUSKI Mateusz 2007-03-27 MKS Pułtusk MAZ
105 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
106 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
107 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
108 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
109 UHERA Grzegorz 2005-02-14 KS Orzeł Warszawa MAZ
110 WALCZYK Konrad 1973-01-06 niest. Warszawa MAZ
111 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
112 WĄSIEWICZ Mikołaj 2008-03-18 UKS Rusiec MAZ
113 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
114 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
115 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
116 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
117 WOŹNICA Teodor 2006-08-10 UKS MTE Milanówek MAZ
118 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
119 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
120 ZAMBROZIEWICZ Kacper 2005-01-07 ZLKL Zielona Góra LBU
121 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
122 ZIĘCINA Konstanty 2010-09-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
123 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
124 ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.2171471118927sekund