MACIEJEWSKI Kacper
2003-04-29
WKS Flota Gdynia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ASMOLOV Illia 2001-04-25 MKL Szczecin ZPO
2 AUKSZTEN Kacper 2000-06-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 BLEJA Jacek 1999-01-25 SKLA Sopot POM
4 BUCKI Dawid 2003-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
6 CACAJ Wiktor 2004-01-26 UKS OSoT Szczecin ZPO
7 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
8 CHOLEWIŃSKI Michał 2004-01-01 MKS GALA Gdańsk POM
9 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 KMS Szczecin ZPO
10 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
11 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
12 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
13 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
14 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
15 GAWŁOWSKI Jakub 2000-07-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
16 GOŁOMAZOW Denis 2001-10-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
17 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź LDZ
18 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
19 GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
20 HUBAR Jan 2007-08-31 STS Pomerania Szczecinek ZPO
21 JAGODZKI Oskar 2003-05-12 KKL Kielce SWK
22 JAWORSKI Oskar 2003-05-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
23 JĄCZYŃSKI Alan 2006-08-02 MKS Sambor Tczew POM
24 JERZY Mateusz 1995-03-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
25 KANIA Maksymilian 2009-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
26 KARASZEWSKI Paweł 2006-01-10 SKLA Sopot POM
27 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
28 KOLASA Maciej 1993-06-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
29 KOLLAR Alessandro 2000-12-28 WKS Flota Gdynia POM
30 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 KONIECZNY Wojciech 2008-10-25 SL Olimpia Poznań WLP
32 KORCZYŃSKI Tymon 2004-02-18 MKS MOS Wrocław DOL
33 KORPIK Dominik 1995-08-01 SL Olimpia Poznań WLP
34 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
35 KRÓL Tomasz 2008-08-22 SL Olimpia Poznań WLP
36 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
37 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
38 KRZEMPEK Maciej 2001-11-09 UKS Olimp Mazańcowice SLK
39 KUKIEŁKO Igor 1997-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
40 KUNC Michał 2005-02-27 MKS Ustroń SLK
41 KUPCZAK Adrian 2002-01-27 UKS Olimp Mazańcowice SLK
42 LISEK Piotr 1992-08-16 KMS Szczecin ZPO
43 ŁABSZ Karol 2004-02-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
44 ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
45 ŁOSIAK Konrad 2006-07-10 MKS Sambor Tczew POM
46 MACKAŁA Tomasz 2003-04-23 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
47 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
48 MAZUROWSKI Szymon 2009-09-30 SKLA Sopot POM
49 MICHALSKI Zygmunt 1950-02-01 OŚ AZS Poznań WLP
50 MROWIEC Jakub 2009-02-09 SKLA Sopot POM
51 MUSZYŃSKI Andrzej 1951-04-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
52 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 RKS Łódź LDZ
53 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
54 NIŹNIK Mateusz 1998-06-09 WKS Flota Gdynia POM
55 NOWAK Dariusz 1997-11-21 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk POM
56 NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
57 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
58 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
59 PARZYSZEK Fryderyk 1999-02-05 SKLA Sopot POM
60 PAWLICKI Szymon 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
61 PEITLER Antoni 2002-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
62 PEPLIŃSKI Kacper 1999-04-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
63 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
64 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
65 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
66 PRAWUCKI Bartosz 2003-04-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
67 RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 WKS Flota Gdynia POM
68 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź LDZ
69 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
70 RUCIŃSKI Krzysztof 2008-04-22 SL Olimpia Poznań WLP
71 RYNKIEWICZ Michał 2008-08-17 UKL Feniks Świdwin ZPO
72 SENK Dominik 2002-03-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
73 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
74 SIKORA Mateusz 2001-11-07 KS Gwardia Piła WLP
75 SIKORSKI Roman 2002-09-02 SL Olimpia Poznań WLP
76 SKURAS Filip 2001-08-25 KL Gdynia POM
77 SMURA Wiktor 2005-05-24 SL Olimpia Poznań WLP
78 SOBERA Robert 1991-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
79 SOKÓLSKI Oskar 2003-02-02 SKLA Sopot POM
80 SOMMER Paweł 2001-02-27 MKS Sambor Tczew POM
81 STOLC Mikołaj 2002-04-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
82 STOPA Michał 2003-10-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
83 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
84 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
85 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
86 TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 KMS Szczecin ZPO
87 TOMCZAK Aleksander 1999-03-26 OSOT Szczecin ZPO
88 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
89 WESOŁOWSKI Krzysztof 1999-08-15 OSOT Szczecin ZPO
90 WIĘCKOWICZ Nikodem 2002-11-24 ZLKL Zielona Góra LBU
91 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
92 WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
93 WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
94 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
95 ZŁOCH Konrad 2008-08-16 KL Gdynia POM
96 ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca LDZ
97 ŻMICH Jakub 2003-07-11 KL Gdynia POM
98 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.20417308807373sekund