POGORZELSKI Konrad
2003-03-06
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
4 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
6 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
7 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
8 BANASZAK Kacper 2003-02-25 KS Stal Pleszew WLP
9 BANAŚ Dawid 2002-02-01 ZLKL Zielona Góra LBU
10 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BARTCZAK Dominik 2002-11-16 ZLKL Zielona Góra LBU
12 BARTŁOMIEJCZYK Kamil 2008-08-07 SSMKS Parasol Wrocław DOL
13 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
14 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
15 BIELAK Miłosz 2001-05-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
16 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
17 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
18 BIERNAT Kamil 2003-01-29 MLKS Agros Żary LBU
19 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
20 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
21 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
22 BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
23 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
24 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
25 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
26 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
27 BOSY Daniel 1989-02-16 LKS Sana Kościan WLP
28 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
29 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
30 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
31 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
32 BUGAJEWSKI Dawid 2005-04-14 CKS Helios Czempiń WLP
33 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
34 BURKOWSKI Kacper 2001-03-16 OŚ AZS Poznań WLP
35 CABAN Nikodem 2006-11-11 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
36 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
37 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
38 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
39 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
40 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
41 CICHARSKI Kacper 2001-01-01 Gimnazjum 3 Nowa Sól LBU
42 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
43 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
44 CISZEK Mariusz 2003-05-27 MKS Truso Elbląg WMZ
45 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
46 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
47 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
48 CZAK Daniel 1999-03-12 MUKS Gim 2 Nysa OPL
49 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
50 CZEKAJ Karol 2000-05-12 UKS Sprint Legnica DOL
51 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
52 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
53 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
54 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
55 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
56 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
57 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
58 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
59 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
60 DUBAS Wojciech 2003-01-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
61 DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 KS Prefbet-Sonarol POD
62 DUDCZAK Kacper 2003-01-05 LLKS Osowa Sień LBU
63 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
64 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
65 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
66 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-29 MKS MOS Wrocław DOL
67 DZIEDZIC Mateusz 2003-01-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
68 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 LLKS Osowa Sień LBU
69 FALTYN Marcin 2002-10-16 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
70 FECHNER Kornel 2010-01-01 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
71 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 Akademia Biegowa Żary LBU
72 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
73 FLAGA Przemysław 1983-01-27 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
74 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
75 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
76 FRĄSZCZAK Patryk 1995-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
77 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
78 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
79 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
80 GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 KKB MOSiR Krosno PDK
81 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
82 GLAPA Szymon 2000-06-09 MKL Jarocin WLP
83 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
84 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
85 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
86 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
87 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
88 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
89 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
90 GRAŻUL Alan 2004-08-31 KS Zamek Kurzętnik WMZ
91 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
92 GRUCHOŁA Marek 2003-11-25 AZS UMCS Lublin LBE
93 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
94 GRZESZAK Antoni 2008-12-17 LKS Górnik Wałbrzych DOL
95 GRZYB Kamil 2000-05-26 KB Dziesiątka Białogard ZPO
96 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
97 HARTLEB Dawid 1988-11-30 MKS Siechnice DOL
98 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
99 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
100 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
101 JACHOSZ Przemysław 2003-03-30 LKS Znicz Biłgoraj LBE
102 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
103 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
104 JAKUBOWSKI Maciej 2004-06-28 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
105 JANAS Filip 2004-08-13 SSMKS Parasol Wrocław DOL
106 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
107 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
108 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
109 JANICKI Karol 2003-08-17 KU AZS UAM Poznań WLP
110 JANIEC Radosław 2003-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
111 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
112 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
113 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
114 JAROSZ Bartosz 2002-07-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
115 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
116 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
117 JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
118 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 AML Słupsk POM
119 JEWTUSZEK Franciszek 2006-03-31 KS SMS Szklarska Poręba DOL
120 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
121 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
122 JUREK Krystian 2002-12-14 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
123 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
124 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
125 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
126 KACZOR Jan 2002-01-02 WLKS Wrocław DOL
127 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL Optima Radom MAZ
128 KALATA Michał 1989-08-16 MKS Siechnice DOL
129 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
130 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
131 KAWECZYŃSKI Krzysztof 1981-09-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
132 KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 GKS Start Długołęka DOL
133 KEMPA Maciej 2001-10-12 KS Żary Runners Team LBU
134 KIENDYŚ Wiktor 2005-03-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
135 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
136 KLATKA Łukasz 1999-03-04 KRT Jelenia Góra DOL
137 KLAYBOR Dawid 1990-06-26 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
138 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
139 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
140 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
141 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
142 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
143 KOREPTA Mateusz 2002-09-27 ZLKL Zielona Góra LBU
144 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
145 KOTWICKI Igor 2005-05-25 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
146 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
147 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
148 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
149 KOZACZKIEWICZ Marcel 2003-04-15 SSMKS Parasol Wrocław DOL
150 KOZIOROWSKI Filip 2002-08-04 ZLKL Zielona Góra LBU
151 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
152 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
153 KRĘŻEL Jakub 2001-03-17 MKS MOS Wrocław DOL
154 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
155 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
156 KUBIAK Kacper 2000-06-01 MKST Astra Nowa Sól LBU
157 KUBIAK Maciej 1988-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
158 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
159 KUBICKI Sebastian 1991-01-01 niest. Olsztyn WMZ
160 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
161 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
162 KUĆMIERZ Jakub 2003-04-28 UKS MTE Milanówek MAZ
163 KUJAWSKI Grzegorz 1978-03-19 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
164 KUKULSKI Jakub 2003-03-24 UKS Maszewiak Maszewo LBU
165 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
166 KULIK Kamil 2003-06-02 SKLA Sopot POM
167 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
168 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
169 KUŁDO Jakub 2003-06-29 OŚ AZS Poznań WLP
170 KURAS Wojciech 2003-01-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
171 KURPAS Rafał 2000-03-19 ZLKL Zielona Góra LBU
172 KUZIAK David 2004-08-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
173 LACHOWSKI Dawid 2003-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
174 LESIEWICZ Piotr 2001-01-01 CKZiU Elektryk Nowa Sól LBU
175 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
176 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
177 LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 MKS Siechnice DOL
178 LEWANDOWSKI Michał 1992-09-29 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
179 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
180 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
181 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
182 ŁABYS Mateusz 1996-02-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
183 ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 KS Agros Zamość LBE
184 ŁAGOCKI Maksymilian 2003-07-24 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
185 ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
186 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 MKS-MOSM Bytom SLK
187 ŁUKASIK Michał 2002-09-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
188 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
189 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
190 MACIEJEWSKI Miron 1975-03-18 UKS Olimp Duszniki WLP
191 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
192 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
193 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
194 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
195 MAJOS Jan 2004-02-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
196 MALINOWSKI Emil 2005-03-18 MKST Astra Nowa Sól LBU
197 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
198 MARCINIEC Kajetan 2000-10-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
199 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
200 MARKOWICZ Łukasz 1994-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
201 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
202 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
203 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
204 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
205 MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
206 MATYJA Kamil 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
207 MEGER Michał 1998-02-20 ZLKL Zielona Góra LBU
208 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
209 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
210 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
211 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
212 MIKOŁAJCZAK Hubert 1995-01-20 UKS Czwórka Kościan WLP
213 MIŁOSZ Adam 2006-04-21 MKS Siechnice DOL
214 MISARKO Maciej 2004-06-20 MKL Szczecin ZPO
215 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
216 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
217 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
218 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
219 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
220 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
221 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
222 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
223 NALEPA Jakub 2002-09-24 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
224 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
225 NIEDOBA Paweł 2002-06-23 UKS Brenna Górki SLK
226 NOWAK Daniel 2005-12-05 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
227 NOWAK Michał 2000-04-20 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
228 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
229 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
230 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
231 OLEJARZ Artur 1988-09-19 MKL Szczecin ZPO
232 ONUCHOWSKI Maciej 2003-05-24 MLKS Agros Żary LBU
233 OSKIERKO Łukasz 1989-11-05 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
234 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź LDZ
235 OSZYWA Tomasz 2001-08-09 ZLKL Zielona Góra LBU
236 PACHNIK Stanisław 2003-06-17 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
237 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
238 PAJDA Michał 1989-05-18 MKS Siechnice DOL
239 PAŁKA Krystian 2002-11-09 MKST Astra Nowa Sól LBU
240 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
241 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
242 PAWLAK Wojciech 2003-06-04 KU AZS UAM Poznań WLP
243 PAWŁOW Adam 2001-03-25 MLKS Agros Żary LBU
244 PAWŁOWSKI Marcin 1982-02-08 UKS Czwórka Kościan WLP
245 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
246 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
247 PESTKA Jakub 2005-02-05 AZS-AWF Gorzów LBU
248 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
249 PĘKALA Piotr 1998-02-23 Akademia Biegowa Żary LBU
250 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
251 PIETRUSZKA Maciej 2004-03-27 SSMKS Parasol Wrocław DOL
252 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
253 PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
254 PISULSKI Adam 1980-12-24 MKS Siechnice DOL
255 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
256 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 KS Prefbet-Sonarol POD
257 POJMAN Franciszek 2006-07-13 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
258 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
259 PONIKIEWSKI Wiktor 2004-10-05 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
260 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
261 POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 MKS MOS Wrocław DOL
262 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
263 PRUCNAL Mateusz 2008-08-21 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
264 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
265 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
266 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
267 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
268 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
269 RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
270 RATMAN Filip 2001-07-21 MLKS Agros Żary LBU
271 RETTIG Rafał 2002-09-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
272 RĘKOŚ Szymon 2004-01-01 niest. Z.Góra LBU
273 ROJEK Piotr 2003-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
274 ROMBALSKI Maksymilian 2004-03-19 MLKS Agros Żary LBU
275 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
276 ROZŁONKOWSKI Mateusz 2004-11-29 LKS Lubusz Słubice LBU
277 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
278 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
279 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
280 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
281 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
282 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
283 RZENIECKI Szymon 2001-02-23 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
284 SAFIAN Miłosz 2001-05-11 ZLKL Zielona Góra LBU
285 SAWICKI Szymon 1991-07-24 GUKS Asy Dywity WMZ
286 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
287 SIWEK Jan 2004-01-02 MLKS Agros Żary LBU
288 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
289 SKALSKI Szymon 2002-02-08 niestowarzyszony POL
290 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
291 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
292 SKIERSKI Mikołaj 2005-08-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
293 SKÓRKA Dominik 2002-11-25 KS SMS Szklarska Poręba DOL
294 SOBCZYŃSKI Igor 2004-03-17 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
295 SOBSTEL Rafał 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
296 SOIŃSKI Dominik 2003-11-10 KU AZS UAM Poznań WLP
297 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
298 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
299 SROKA Jakub 2004-08-18 MLKS Agros Żary LBU
300 STANISZCZAK Tomasz 1983-10-13 UKS Czwórka Kościan WLP
301 STANKIEWICZ Filip 2006-11-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
302 STASIK Marek 1997-03-12 MKS Siechnice DOL
303 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
304 STRZYGOCKI Bartłomiej 2008-09-03 MLKS Agros Żary LBU
305 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
306 SUCHTA Marcin 2001-07-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
307 SUKIENNIK Bartosz 2003-04-29 ZLKL Zielona Góra LBU
308 SZCZEPANIAK Fabian 2004-08-18 UKS Maszewiak Maszewo LBU
309 SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
310 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 RKS Łódź LDZ
311 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
312 SZNAJDER Patryk 2003-03-02 MKS Piast Głogów DOL
313 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
314 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
315 SZUMACHER Jan 2005-04-08 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
316 SZURMIŃSKI Adam 1994-06-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
317 SZYDŁO Mateusz 2001-01-01 LO Nowa Sól LBU
318 SZYMANOWSKI Krzysztof 1993-01-11 UKS Czwórka Kościan WLP
319 SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 MKS Siechnice DOL
320 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
321 SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 MKS Piast Głogów DOL
322 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
323 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
324 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
325 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 MKS Inowrocław KPO
326 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
327 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
328 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
329 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
330 TSCHIRCH Krzysztof 1999-12-17 KRT Jelenia Góra DOL
331 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
332 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
333 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 KS Energetyk Poznań WLP
334 TYMCZUK Dariusz 2003-03-10 UKS Maszewiak Maszewo LBU
335 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
336 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
337 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
338 WAŁĘGA Krystian 2002-02-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
339 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
340 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
341 WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 MKST Astra Nowa Sól LBU
342 WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
343 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
344 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
345 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
346 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
347 WIĄZOWSKI Maciej 2004-10-10 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
348 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
349 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
350 WILANT Eryk 2004-01-01 niest. Z.Góra LBU
351 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
352 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
353 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
354 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
355 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
356 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
357 WOJCIECHOWSKI Michał 2004-07-11 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
358 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
359 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
360 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 MKL Tlen Mogilno KPO
361 WOŻNIAK Nikolas 2000-12-19 UKS Ares Nowa Sól LBU
362 WÓJCIK Michał 1999-10-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
363 WRZESIŃSKI Mikołaj 2007-03-04 SSMKS Parasol Wrocław DOL
364 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
365 ZALESKI Antoni 2005-11-03 KS Czempion Warszawa MAZ
366 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
367 ZBORALSKI Mateusz 2002-03-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
368 ZDOBYLAK Marek 2003-01-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
369 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
370 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
371 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
372 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
373 ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 MLKS Agros Żary LBU
374 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
375 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
376 ZIORKIEWICZ Błażej 2006-06-27 RK Athletics Warszawa MAZ
377 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 GKS Żukowo POM
378 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
379 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Żukowo POM
380 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.0320229530334sekund