KURDEJ Barbara
2003-01-20
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Julia
2002-10-13
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKA Aniela
2001-07-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ALEKSANDROWICZ Zuzanna
2002-08-02
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANTOSZEWSKA Maja
2004-03-06
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BABIK Aurelia
2002-10-10
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BANACH Patrycja
2002-01-11
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BANASIEWICZ Magdalena
2005-07-03
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARTOSIAK Zuzanna
2003-01-03
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIELAWSKA Paula
2004-03-03
MKS Syrena Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOBROWICZ Weronika
2003-03-25
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BUCZEK Kinga
2003-01-09
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHARKIEWICZ Wiktoria
2003-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CHMIELEWSKA Aleksandra
2003-07-12
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHYCIŃSKA Julia
2002-04-20
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CIESZEWSKA Aleksandra
2008-06-09
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CZUBIK Bogumiła
2004-05-02
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DOBROWOLSKA Martyna
2003-07-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DROŻYNER Oliwia
2003-05-06
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DRÓZD Wiktoria
2003-05-30
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DUDKIEWICZ Alicja
2002-04-12
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
FRONCZYK Wiktoria
2002-04-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GAJEWSKA Alicja
2003-05-13
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GEHRMANN Julia
2003-02-14
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GŁADKOWSKA Kornelia
2002-11-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GOŁĄBEK Gabriela
2005-02-04
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GÓRNA Barbara
2003-01-28
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GÓRNIAK Małgorzata
2004-08-08
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GRANOWSKA Pola
2003-09-29
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GRONKIEWICZ Julia
2004-09-18
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GRUNWALD Katarzyna
2004-10-27
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GWARA Dominika
2002-07-31
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
HALECKA Patrycja
2003-11-15
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
HUBERT Patrycja
2003-11-20
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
IRCHA Diana
2002-08-20
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
JACKIEWICZ Maja
2004-09-07
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KACZMARCZYK Andżelika
2002-05-05
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KACZOROWSKA Julia
2003-09-08
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KADŁUBOWICZ Weronika
2004-04-25
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KICIŃSKA Anna
2005-02-11
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KNIAT Zuzanna
2003-01-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOBYLIŃSKA Julia
2002-07-07
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOBZA Wiktoria
2003-05-12
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOŚCIANEK Daria
2003-03-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KRASOŃ Dominika
2003-05-16
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KRAWCZYK Aleksandra
2003-04-28
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KROPSKA Oliwia
2003-06-25
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KRÓL Diana
2006-02-05
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KURPIEWSKA Aleksandra
2002-05-13
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KUSIŃSKA Natalia
2005-07-08
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KWIATKOWSKA Kornelia
2004-08-19
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
LENNON Julia
2003-06-19
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
LEPA Roksana
2003-08-26
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
LEWANDOWSKA Martyna
2000-10-26
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
LUDWICZAK Jolanta
2003-04-16
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
ŁUCZAK Wiktoria
2002-09-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
ŁUKOMSKA Wiktoria
2002-11-23
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MARSZELEWSKA Joanna
2004-05-10
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MAŚLANA Zuzanna
2004-05-01
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MICHALEC Marta
2004-01-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MOSZCZYŃSKA Patrycja
2004-08-06
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MYĆKA Klaudia
2003-06-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
NALEŻYTA Michalina
2003-03-28
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
NAROŻNIK Zuzanna
2003-06-18
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
NOWAK Weronika
2004-01-04
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
NURCZYK Gabriela
2003-08-04
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
OLĘDZKA Angelika
2003-01-19
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ORLIŃSKA Martyna
2003-09-29
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PATEJUK Natalia
2004-10-18
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PIETRASZ Karolina
2003-05-08
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PIOTROWSKA Klaudia
2004-09-29
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
PODLASKA Gabriela
2002-10-19
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
POGONOWSKA Julia
2003-06-28
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
POLAŃSKA Paulina
2003-09-11
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PRYGIEL Martyna
2003-02-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PRZYBYSZ Patrycja
2003-05-05
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PRZYBYŚ Julia
2004-08-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PSZCZOŁA Gabriela
2002-01-20
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
RAKOWICZ Martyna
2003-08-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
RÓŻAŃSKA Katarzyna
2004-08-10
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
RUTKOWSKA Klaudia
2005-01-10
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SADOWSKA Wiktoria
2002-01-04
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SAMSEL Karolina
2002-07-12
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SĘKOWSKA Katarzyna
1982-03-27
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SIEMIŃSKA Daria
2002-05-10
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SŁAWIŃSKA Iga
2003-06-03
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SŁOCKA Julia
2001-02-18
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
STASIOŁEK Kornelia
2003-09-29
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SZEWCZYK Magdalena Barbara
2001-01-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SZEWIERNOWSKA Aleksandra
2002-02-26
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
SZYGOSKA Joanna
1997-12-17
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ŚLAWSKA Kamila
2003-01-22
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ŚLEPOWROŃSKA Maja
1998-12-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
TALKOWSKA Martyna
2004-10-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
TARAS Natalia
2003-02-25
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
TĘCZA Ewelina
2002-09-10
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
TOKARSKA Julia
2002-12-10
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
TUSIŃSKA Patrycja
2004-11-22
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
WABIK Natalia
2002-05-24
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
WALCZAK Malwina
2002-11-24
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WEBER Ewelina
2004-06-16
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
WIELOSZ Wiktoria
2002-03-03
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
WILCZEWSKA Natalia
2004-07-30
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
WITKOWSKA Maria
2003-08-17
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
WOJTKUN Aleksandra
2003-06-21
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
WOŹNIAK Dominika
2004-05-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik