MISTEREK Mateusz
2005-07-04
MOSM Tychy
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A E 2004-01-01 MOSM Tychy SLK
2 A O 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
3 ADAMUSZEK Jakub 2006-09-01 MCKiS Jaworzno SLK
4 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
5 ANTONIEWICZ Kamil 2000-09-29 GKS Piast Gliwice SLK
6 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS ŁódĽ LDZ
7 ANUS Maksymilian 2008-04-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
8 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
9 BANACH Antoni 2008-07-07 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
10 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
12 BANA¦ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
13 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
14 BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 MUKS Kadet Rawicz WLP
15 BARAN Bartosz 2006-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
16 BARANOWSKI Jan 2009-07-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
17 BARANOWSKI Szymon 2004-11-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
18 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
19 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
20 BARTOSZEK Wojciech 2010-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
21 BARY¦ Benedykt 1997-02-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
22 BˇKIEWICZ Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
23 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
24 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
25 BERNARD Dawid 2003-01-19 RMKS Rybnik SLK
26 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
27 BICZYCKI Franciszek 2007-06-09 MOSM Tychy SLK
28 BIEDROŃ Mateusz 2005-09-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
29 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
30 BIESIADA Bartosz 2007-05-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
31 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
32 BILSKI Klaudiusz 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
33 BINIA¦ Marcin 2003-01-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
34 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
35 BIZOŃ Marcin 2004-12-07 KS AZS AWF Kraków MLP
36 BŁASZCZAK Karol 2005-04-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
37 BRACHANIEC Sebastian 2010-08-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
38 BRIBRAM Wojciech 2007-07-03 MKS Tempo Kęty MLP
39 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
40 BRODZISZ Wojciech 2011-04-28 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
41 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
42 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
43 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec PDK
44 BRZEZINA Grzegorz 2004-05-18 MKS-MOS Katowice SLK
45 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
46 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
47 BUBAŁA Dawid 1997-10-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
48 BUCHACZ Kamil 2001-12-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
49 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice SLK
50 BURY Tomasz 2008-02-15 MKS Żywiec SLK
51 BUSZ Sebastian 2004-06-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
52 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
53 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
54 CHEŁCZYŃSKI Patryk 1998-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
55 CHERKASHYN Nazar 2008-05-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
56 CHLUBA Michał 2003-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
57 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
58 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
59 CHORˇŻY Maciej 2004-05-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
60 CHRAPUSTA Marcin 2005-11-28 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
61 CHROSTA Filip 2002-02-27 KS AZS AWF Kraków MLP
62 CHYNAŁ Piotr 2006-04-09 SKS Kusy Kraków MLP
63 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
64 CINAL Jarosław 2004-05-10 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
65 CINCIO Gabriel 2008-08-21 TL ROW Rybnik SLK
66 CYGAN Jan 2006-01-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
67 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
68 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
69 CZˇSTKIEWICZ Tomasz 2003-06-25 MKS-MOS Katowice SLK
70 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
71 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
72 CZERNIC Kamil 2000-04-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
73 ĆWIK Mateusz 2006-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
74 ĆWIKŁO Szymon 2009-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
75 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
76 DANYLCHUK Danylo 2008-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
77 DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
78 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
79 DIDKOWSKI Tobiasz 2007-05-12 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
80 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
81 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
82 DONIEC Szymon 2004-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
83 DOPIERAŁA Adam 2010-12-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
84 DRAZIK Kasper 2004-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
85 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
86 DUDA Wiktor 2007-05-22 TL Athletics Jastrzębie SLK
87 DUMAŃSKI Krzysztof 2004-02-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
88 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
89 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
90 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
91 DYNIA Marek 2008-03-13 KB MOSiR Jastrzębie SLK
92 DZIAŁO Michał 2007-06-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
93 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
94 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
95 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
96 FEDKOW Michał 2007-07-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
97 FENDER Filip 2009-06-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
98 FENDER Piotr 2003-05-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
99 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
100 FIJAŁKOWSKI Jakub 1996-12-14 KS AZS AWF Kraków MLP
101 FILAR Michał 2002-12-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
102 FOCHTMAN Filip 2006-03-20 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
103 FORMA Maciej 2010-07-03 SKS Kusy Kraków MLP
104 FRˇCEK Jan 2010-01-01 TS AKS Chorzów SLK
105 FULARSKI Łukasz 1999-02-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
106 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
107 GAJOWIEC Mateusz 2005-10-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
108 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
109 GAMBUSZ Olaf 2005-06-28 GKS Piast Gliwice SLK
110 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
111 GATNAR Sławomir 2002-05-03 RMKS Rybnik SLK
112 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
113 GEMBALA Igor 2006-04-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
114 GIBAS Marcin 1999-06-20 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
115 GIDZIŃSKI Krzysztof 1959-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
116 GIZICKI Szymon 2002-04-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
117 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
118 GLI¬NIEWICZ Maks 2006-11-30 LUKS Strzałków LDZ
119 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
120 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
121 GŁOWIŃSKI Bartosz 2004-02-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
122 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
123 GNACY Kevin 2005-01-29 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
124 GOC Kacper 2002-10-01 KS AZS AWF Kraków MLP
125 GOCAL Aleksander 2008-12-04 MOSM Tychy SLK
126 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
127 GOŁY¬NIAK Maksymilian 2003-08-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
128 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
129 GÓRA Krystian 2001-11-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
130 GÓRECKI Marcin 2008-08-27 MKS-MOS Katowice SLK
131 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
132 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
133 GRELICH Dominik 2002-04-14 RMKS Rybnik SLK
134 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
135 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
136 GRUBIAK Karol 2004-04-21 MUKS Gim 2 Nysa OPL
137 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
138 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
139 GRZESIOWSKI Igor 2005-05-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
140 GURDEK Filip 2006-09-25 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
141 GWIZDAK Filip 2004-12-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
142 HAJDUK Seweryn 2004-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
143 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
144 HEĆKO Patryk 2002-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
145 HLADYLCHENKO Mykyta 2000-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
146 HUDYCZ Paweł 2003-07-13 KU AZS AWF Kraków MLP
147 IMIOŁEK Mateusz 2004-10-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
148 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
149 IZYDORCZYK Eryk 2009-12-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
150 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
151 JAGLARZ Adam 2004-11-02 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
152 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
153 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
154 JANIK Mateusz 2004-02-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
155 JANISZEWSKI Franciszek 2007-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
156 JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
157 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
158 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
159 JARZYNA Paweł 2005-04-09 TL ROW Rybnik SLK
160 JASEK Tymoteusz 2009-02-13 MKS Tempo Kęty MLP
161 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
162 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
163 JENDRZEJ Adam 1979-11-14 TS AKS Chorzów SLK
164 JÓ¬WIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
165 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
166 KADZIMIERZ Alex 2010-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
167 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
168 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
169 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
170 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
171 KAMCZYK Wiktor 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
172 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
173 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
174 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
175 KAPUSTA Krzysztof 1999-06-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
176 KARCZEWSKI Jakub 2003-06-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
177 KARPĘCKI Bartłomiej 1994-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
178 KASZA Bartłomiej 2010-04-09 TS AKS Chorzów SLK
179 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
180 KEMPNY Tymoteusz 2004-09-09 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
181 KĘDZIOR Kamil 2005-04-25 UKS Wisła SLK
182 KIECA Piotr 2004-05-10 BKS Bydgoszcz KPO
183 KIERMASZ Dawid 2007-08-24 MKS-MOSM Bytom SLK
184 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
185 KLIMCZAK Maksymilian 2004-11-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
186 KLOS Roger 1993-10-28 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
187 KLOSE Piotr 2006-05-12 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
188 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
189 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
190 KOKOSZKA Tomasz 2005-05-31 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
191 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
192 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
193 KONIECZNY Mateusz 2002-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
194 KONOPACKI Maksymilian 2004-10-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
195 KOPACZ Filip 2010-10-06 SKS Kusy Kraków MLP
196 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
197 KOPYCIOK Igor 2004-07-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
198 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
199 KORUSIEWICZ Arkadiusz 1999-05-24 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
200 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
201 KOSOWSKI Kamil 2008-01-17 MKS Tempo Kęty MLP
202 KOSOWSKI Kamil 2001-03-31 RMKS Rybnik SLK
203 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
204 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
205 KOTYLA Adam 2003-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
206 KOWAL Wojciech 2009-06-21 MKS-MOSM Bytom SLK
207 KOWALA Krzysztof 2005-04-11 MUKS Ilkus Olkusz MLP
208 KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
209 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
210 KOWALSKI Robert 2007-01-18 UKS Trójka Mikołów SLK
211 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
212 KOZOK Adam 2003-03-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
213 KRAJ Igor 2007-01-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
214 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS ŁódĽ LDZ
215 KRĘBLEWSKI Mateusz 2008-10-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
216 KRÓL Cristian 2009-07-18 KB MOSiR Jastrzębie SLK
217 KRÓL Wojciech 2009-01-01 TS AKS Chorzów SLK
218 KRUCZEK Piotr 2000-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
219 KRUCZYŃSKI Jeremi 2005-08-24 MKS Żywiec SLK
220 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
221 KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 LKS MOSiR Sieradz LDZ
222 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
223 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
224 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
225 KUBALA Kamil 1999-01-04 KS AZS AWF Kraków MLP
226 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
227 KUBIK Bartosz 2007-10-09 MKS Żywiec SLK
228 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
229 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
230 KUGLIN Tomasz 2003-08-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
231 KUKLA Łukasz 2001-05-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
232 KULA Krzysztof 2011-08-30 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
233 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
234 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
235 KUMOROWSKI Szymon 2009-04-04 SAS AZS AWF Kraków MLP
236 KURCZ Tadeusz 1974-10-27 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
237 KURZ Kacper 2006-04-25 MKS Żywiec SLK
238 KURZYNIEC Jan 2009-07-31 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
239 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
240 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamo¶ć LBE
241 KUZIAK David 2004-08-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
242 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
243 KWA¦NY Jakub 2005-01-22 KS AZS AWF Kraków MLP
244 KWIATKOWSKI Dominik 2005-03-16 UKS Trójka Mikołów SLK
245 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
246 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
247 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
248 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
249 LACH Bartosz 2007-08-11 UKS Gminy Brzeszcze MLP
250 LACH Jakub 2010-05-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
251 LAI Simon 2003-03-30 TS AKS Chorzów SLK
252 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
253 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
254 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
255 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
256 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
257 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
258 LIPKOWSKI Szymon 2003-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
259 LISTOWSKI Andrzej 1968-09-26 niest. Katowice SLK
260 LISZKA Jakub 2004-11-23 AZS-AWF Katowice SLK
261 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
262 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
263 LIZAK Tomasz 2003-01-19 MKS Żywiec SLK
264 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
265 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
266 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
267 ŁAPCZYŃSKI Jan 2010-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
268 ŁOJCZUK Mateusz 2009-03-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
269 ŁUCKI Bartłomiej 2005-11-08 GKS Piast Gliwice SLK
270 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 KS AZS AWF Kraków MLP
271 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
272 MACHNIK Michał 2009-04-25 MKS Tempo Kęty MLP
273 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
274 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
275 MAJERCZAK Bartłomiej 2002-01-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
276 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
277 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
278 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
279 MAKOWSKI Maciej 2003-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
280 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
281 MALORNY Szymon 2004-02-23 MKS-MOSM Bytom SLK
282 MAŁEK Błażej 2004-10-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
283 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
284 MAMOT Jakub 2006-06-23 MUKS Kadet Rawicz WLP
285 MARDUŁA Hubert 1999-04-01 WKS Wawel Kraków MLP
286 MAREK Ziemowit 2008-08-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
287 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
288 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
289 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
290 MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
291 MˇKA Patryk 2004-09-02 UKS Czwórka Żory SLK
292 MˇSIORSKI Krzysztof 2006-12-20 SKS Kusy Kraków MLP
293 MELKA Mateusz 2009-01-01 TS AKS Chorzów SLK
294 MENTLEWICZ Jakub 2009-12-16 LKS Kłos Olkusz MLP
295 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
296 MIARKA Dawid 2004-07-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
297 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
298 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
299 MINORCZYK Borys 2003-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
300 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
301 MIROCHA Grzegorz 2000-05-13 AZS ŁódĽ LDZ
302 MLECZEK Karol 2007-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
303 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
304 MŁOTEK Mateusz 2005-02-26 MKS-R CENTRUM Dzięgielów SLK
305 MŁYNARSKI Bruno 2003-05-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
306 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
307 MOLSKI Stefan 1962-08-05 RMKS Rybnik SLK
308 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
309 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
310 MOTYKA Adrian 2003-09-30 MUKS ILKUS Olkusz MLP
311 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
312 MRUGAŁA Oskar 2005-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
313 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
314 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
315 MURAWSKI Rafał 2004-03-21 AZS ŁódĽ LDZ
316 NAGRODZKI Przemysław 2003-01-01 RMKS Rybnik SLK
317 NIBISZ Kamil 2001-04-14 MKS-MOS Katowice SLK
318 NIECHCIAŁ Daniel 2009-06-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
319 NIEDBAŁ Wojciech 2004-05-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
320 NIEWIEM Wiktor 2004-02-25 MKS-MOSM Bytom SLK
321 NIEZABITOWSKI Jan 2005-10-23 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
322 NOCENTINI Pierangelo 2002-05-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
323 NOREK Tomasz 1976-12-02 GKS Piast Gliwice SLK
324 NOWAK Jacek 2004-07-04 RMKS Rybnik SLK
325 NOWAK Kacper 2001-07-13 LUKS Strzałków LDZ
326 NOWAK Karol 2004-01-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
327 NOWAK Szymon 2004-08-28 MKS-MOSM Bytom SLK
328 NYIREGYHAZKI Niko 2009-05-13 WKS Wawel Kraków MLP
329 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
330 ODROBINA Maciej 2005-02-02 GKS Piast Gliwice SLK
331 OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 MKS Żywiec SLK
332 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
333 OLEJOK Bartosz 2007-11-29 TS AKS Chorzów SLK
334 OLESIŃSKI Maciej 2004-02-28 GKS Piast Gliwice SLK
335 OLSZEWSKI Dominik 2003-07-01 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
336 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
337 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
338 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
339 OSUCH Bartosz 1998-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
340 OWCZARCZYK Oskar 2009-08-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
341 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
342 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
343 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS AZS AWF Kraków MLP
344 PALECZNY Bartosz 2005-06-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
345 PASZKIEWICZ Borys 2006-12-30 TS AKS Chorzów SLK
346 PAWLUCY Mikołaj 2006-02-25 RMKS Rybnik SLK
347 PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
348 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
349 PA¬DZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
350 PA¬DZIERZ Kacper 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
351 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
352 PETRYLA Maciej 2004-02-17 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
353 PIˇTEK Mikołaj 1999-06-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
354 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
355 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
356 PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 KS AZS AWF Kraków MLP
357 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
358 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 KS Agros Zamo¶ć LBE
359 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
360 PIETRZYK Filip 2006-09-02 MKS-MOS Katowice SLK
361 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
362 PIŁAT Oscar 2004-10-13 O¦ AZS Poznań WLP
363 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
364 PINDEL Jakub 2003-08-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
365 PIWOWARCZYK Filip 2009-11-14 MKS Żywiec SLK
366 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
367 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
368 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
369 POLAK Nikodem 2000-07-20 MOSiR Łaziska Górne SLK
370 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
371 POLISZUK Kacper 2004-03-11 RMKS Rybnik SLK
372 POMIETLARZ Maciej 2006-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
373 PORĘBSKI Robert 2005-01-03 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
374 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
375 PROSZOWSKI Daniel 2001-02-20 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
376 PRU¦ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
377 PRYCIUK Hubert 2003-08-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
378 PRYHAROV Vladyslav 2011-01-26 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
379 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
380 PUTO Mateusz 2003-09-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
381 RACZYŃSKI Rafał 2001-04-06 RMKS Rybnik SLK
382 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
383 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
384 RADWAŃSKI Bartłomiej 2003-03-11 KKL Kielce SWK
385 RAKOCZY Jan 2009-12-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
386 RAKOCZY Karol 2009-01-04 MKS Tempo Kęty MLP
387 RA¦ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
388 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
389 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
390 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
391 REIZER Samuel 2010-09-06 SKS Kusy Kraków MLP
392 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
393 ROGOWICZ Kamil 2003-03-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
394 ROJEK Hubert 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
395 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
396 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
397 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
398 RUDY Maksymilian 2008-07-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
399 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
400 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
401 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
402 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
403 SADŁEK Robert 2008-06-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
404 SADOWSKI Igor 2003-07-04 WKS Wawel Kraków MLP
405 SADOWSKI Michał 2009-12-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
406 SAJEWICZ Igor 2010-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
407 SALA Mateusz 2006-01-12 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
408 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
409 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
410 SATERNUS Szymon 2004-03-17 KS Victoria Trzebinia MLP
411 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
412 SHTUTSA Maksym 2004-05-31 KS AZS AWF Katowice SLK
413 SIEDLARCZYK Daniel 2001-03-28 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
414 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 KS AZS AWF Katowice SLK
415 SIRIACHENKO Dmytro 2007-06-06 KS AZS AWF Katowice SLK
416 SIUDA Mateusz 1998-05-05 O¦ AZS Poznań WLP
417 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
418 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
419 SKOCZYLAS Mateusz 2009-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
420 SKOWRONEK Igor 2006-04-15 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
421 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
422 SKUPNIK Kacper 2004-08-13 MOSM Tychy SLK
423 SKURA Bartosz 2002-11-01 LKS Pszczyna SLK
424 SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Akademia Sportu Otwock MAZ
425 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
426 SŁOWIK Mateusz 1992-04-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
427 SOBECKI Michał 2004-08-02 LKS Brzezina Osiek MLP
428 SOCHACKI Borys 2010-03-24 SKS Kusy Kraków MLP
429 SOCHACKI Tomasz 2006-07-01 UKS Sokół Zator MLP
430 SOPORSKI Tomasz 2002-10-15 MKS-MOSM Bytom SLK
431 SPYRA Dawid 2005-08-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
432 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
433 STANCLIK Marcin 2004-03-10 MOSM Tychy SLK
434 STEFAŃSKI Bruno 2005-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
435 STĘPNIOWSKI Kamil 2007-08-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
436 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
437 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
438 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
439 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
440 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
441 SUFA Dominik 2008-03-22 MKS Żywiec SLK
442 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
443 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
444 SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 KMS Szczecin ZPO
445 SZAROTA Bartosz 1996-01-06 TS AKS Chorzów SLK
446 SZCZERBA Kacper 2004-03-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
447 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
448 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
449 SZOPA Piotr 2008-11-25 MKS Tempo Kęty MLP
450 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
451 SZOTA Bartosz 2003-07-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
452 SZTUK Kamil 2002-10-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
453 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
454 SZUDY Szymon 2004-12-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
455 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
456 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
457 SZUTA Adam 2008-11-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
458 SZWAJNOS Mateusz 2002-02-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
459 SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec PDK
460 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
461 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
462 SZYMCZYK Szymon 2003-01-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
463 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
464 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
465 ¦CIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
466 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
467 ¦LUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
468 ¦WIERCZEK Olaf 2004-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
469 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
470 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
471 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
472 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
473 TARKOWSKI Kamil 1987-06-14 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
474 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
475 TEBEL Paweł 2002-07-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
476 TKOCZ Cyryl 2003-02-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
477 TOBOREK Szymon 2003-12-14 MKS-MOS Katowice SLK
478 TOKARCZYK Wojciech 1998-05-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
479 TOKARSKI Eryk 2005-08-21 WKS Wawel Kraków MLP
480 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
481 TOMASZEK Mateusz 2000-06-05 GKS Piast Gliwice SLK
482 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
483 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
484 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
485 TRˇBCZYŃSKI Nikodem 2012-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
486 TRˇBKA Borys 2007-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
487 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
488 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
489 TURSKI Tomasz 1999-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
490 UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik SLK
491 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
492 URBANEK Łukasz 2003-07-09 TL Athletics Jastrzębie SLK
493 URBAŃSKI Wojciech 2008-10-14 MKS Iskra Pszczyna SLK
494 VYNNYK Oleh 2008-01-08 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
495 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
496 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
497 WALATEK Kacper 2007-04-16 MKS Tempo Kęty MLP
498 WALESZCZYK Mikołaj 2005-07-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
499 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
500 WARECKI Adam 2003-02-17 MOSM Tychy SLK
501 WARZECHA Rafał 2003-01-01 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
502 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
503 WˇTROBA Tymoteusz 2009-01-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
504 WˇŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
505 WˇŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
506 WERESZCZYŃSKI Olaf 2005-05-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
507 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
508 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
509 WIˇCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
510 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
511 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
512 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
513 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
514 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
515 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
516 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
517 WINKLER Adam 2010-01-19 UKS Gminy Brzeszcze MLP
518 WI¦NIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
519 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
520 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
521 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
522 WOJCIECHOWSKI Sergiusz 2005-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
523 WOJCIUK Błażej 2004-06-08 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
524 WOJDYŁA Szymon 2002-07-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
525 WOJDYŁO Mateusz 2009-08-30 TL ROW Rybnik SLK
526 WOJEWODA Bartosz 2001-11-15 WKS Wawel Kraków MLP
527 WOJTAL Sebastian 2004-04-23 AZS-AWF Katowice SLK
528 WOJTKOWIAK Mateusz 2003-11-08 MKS-MOSM Bytom SLK
529 WOKACZ Bartłomiej 2005-01-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
530 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
531 WOŁOWIEC Grzegorz 2008-06-17 WKS Wawel Kraków MLP
532 WORMICZEK Wiktor 2009-11-27 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
533 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
534 WO¦KO Kacper 2003-02-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
535 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
536 WO¬NIAK Maciej 2005-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
537 WO¬NIAK Michał 2006-08-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
538 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
539 WÓJCIK Damian 2004-03-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
540 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
541 WÓJCIK Paweł 2003-02-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
542 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
543 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
544 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
545 WYSŁUCH Jakub 2004-09-23 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
546 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
547 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
548 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
549 ZACZYK Piotr 2010-08-11 MKS-MOSM Bytom SLK
550 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
551 ZAJˇC Bartosz 2006-03-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
552 ZAJˇC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
553 ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
554 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
555 ZANDER Filip 2008-06-15 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
556 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
557 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
558 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
559 ZIMNY Wiktor 2006-08-25 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
560 ZIMOŃ Łukasz 2004-05-03 RMKS Rybnik SLK
561 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
562 ZYCHOWICZ Bartłomiej 2005-07-20 MKS Żywiec SLK
563 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
564 ŻMUDKA Norbert 2004-08-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
565 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.78760504722595sekund