WĄSOWICZ Maciej
2006-10-15
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A O 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
3 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
4 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
5 AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec PDK
6 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
7 BANACH Konrad 1985-12-11 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 BANASZEK Karol 2007-11-22 WKS Wawel Kraków MLP
10 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
11 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
12 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin LBE
13 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
14 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
15 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
16 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
17 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
18 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
19 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
20 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
21 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
22 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
23 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
24 BOGUCKI Szymon 2008-12-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
25 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
26 BRIBRAM Wojciech 2007-07-03 MKS Tempo Kęty MLP
27 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 BRZYSKI Borys 2006-05-22 MLKS Sokół Lubin DOL
29 BUASSA Tosi 2006-05-29 UKS Sokół Zator MLP
30 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
31 BUŁAŚ Piotr 2007-10-30 ULKS Bielgim Bielany MLP
32 BURKIEWICZ Norbert 2008-10-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
33 BURY Tomasz 2008-02-15 MKS Żywiec SLK
34 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
35 CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
36 CHMIEST Bartosz 2006-02-16 niestowarzyszony POL
37 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
38 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
39 CHROSTA Filip 2002-02-27 KS AZS AWF Kraków MLP
40 CHYNAŁ Piotr 2006-04-09 SKS Kusy Kraków MLP
41 CIAŁOŃ Tomasz 2009-01-25 MOSiR Łaziska Górne SLK
42 CICHY Tymoteusz 2008-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
43 CIĘŻADŁO Jakub 2011-11-29 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
44 CINCIO Gabriel 2008-08-21 TL ROW Rybnik SLK
45 CIUPA Mateusz 2007-04-12 KS Wisła Puławy LBE
46 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
47 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamość LBE
48 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
49 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec PDK
50 CZYSZCZOŃ Łukasz 2006-10-08 MKS Rabka-Zdrój MLP
51 CZYŻ Radosław 1988-01-07 WKS Wawel Kraków MLP
52 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
53 ĆWIKŁO Szymon 2009-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
54 DADAŚ Maciej 2006-08-22 UKS Sokół Zator MLP
55 DANYLCHUK Danylo 2008-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
56 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
57 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
58 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
59 DONIEC Konrad 2006-02-02 SKS Kusy Kraków MLP
60 DOPIERAŁA Adam 2010-12-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
61 DROŻDŻ Łukasz 2006-04-13 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
62 DUCHNICKI Mateusz 2006-10-07 MKS Tempo Kęty MLP
63 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
64 DUDA Wiktor 2007-05-22 TL Athletics Jastrzębie SLK
65 DUDEK Leon 2009-08-21 KS Victoria Trzebinia MLP
66 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
67 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
68 DUTKA Jakub 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
69 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
70 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
71 DZIEŻA Bartłomiej 2005-01-19 KS AZS AWF Kraków MLP
72 ELŻBIECIAK Arkadiusz 2007-03-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
73 FIJAŁKOWSKI Jakub 1996-12-14 KS AZS AWF Kraków MLP
74 FLOREK Mateusz 2006-08-03 KS Limanowa Forrest MLP
75 FLUDER Mikołaj 2007-02-04 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
76 FUJAK Oliwier 2004-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
77 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
78 GAŁUSZKA Krzysztof 2007-02-15 UKS Sokół Zator MLP
79 GAŁUSZKA Mateusz 2006-01-12 UKS Sokół Zator MLP
80 GAWENDA Jędrzej 2010-11-12 UKS Falenica Warszawa MAZ
81 GAWLAK Oliwier 2009-01-09 ULKS Technik Trzcinica PDK
82 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
83 GEMBALA Igor 2006-04-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
84 GĘGOTEK Janusz 2005-01-14 LKS Kłos Olkusz MLP
85 GIDZIŃSKI Krzysztof 1959-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
86 GŁOGOWSKI Stanisław 2010-04-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
87 GOLUBSKI Filip 2010-08-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
88 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
89 GORZAŁCZANY Tomasz 2009-07-28 WKS Wawel Kraków MLP
90 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
91 GRĘBOSZ Adrian 2008-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
92 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
93 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
94 GRONDAL Piotr 2007-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
95 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
96 GRZESIOWSKI Igor 2005-05-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
97 GRZYB Wojciech 2006-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
98 GUSTYN Artur 2015-11-11 MOSiR Łaziska Górne SLK
99 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
100 HAJDUGA Miłosz 2009-02-13 MOSiR Łaziska Górne SLK
101 HAJDUK Seweryn 2004-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
102 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
103 HLADYLCHENKO Mykyta 2000-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
104 HODER Patryk 2005-08-09 ULKS Bielgim Bielany MLP
105 HOŁDA Sebastian 2006-10-14 UKS Jedynka Tokarnia MLP
106 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
107 IŁOWIECKI Marcel 2009-01-10 RK Athletics Warszawa MAZ
108 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
109 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
110 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
111 JANISZEWSKI Franciszek 2007-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
112 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
113 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
114 JENDRZEJ Adam 1979-11-14 TS AKS Chorzów SLK
115 JEWUŁA Paweł 2007-01-25 KS Akantos Łoniowa MLP
116 JÓŹWIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
117 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
118 KADZIMIERZ Alex 2010-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
119 KALISZ Hubert 2011-12-28 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
120 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
121 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
122 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
123 KAMCZYK Wiktor 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
124 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
125 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
126 KARCZEWSKI Krzysztof 2003-09-14 WKS Wawel Kraków MLP
127 KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 UKS Wyspiański Szubin KPO
128 KAWALEC Jacek 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
129 KAWECKI Paweł 1984-03-29 LKS Gol-Start Częstochowa SLK
130 KEMPF Jan 2007-10-26 KS AZS AWF Kraków MLP
131 KIERMASZ Dawid 2007-08-24 MKS-MOSM Bytom SLK
132 KISZKA Marcel 2007-01-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
133 KLIMKIEWICZ Łukasz 2009-02-23 KS Victoria Trzebinia MLP
134 KMIECIK Stanisław 2006-06-29 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
135 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
136 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
137 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
138 KONIK Piotr 2008-08-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
139 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
140 KORCZYK Dawid 2006-07-07 UKS Sokół Zator MLP
141 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
142 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
143 KORZENIOWSKI Maksymilian 2009-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
144 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
145 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
146 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
147 KOSOWSKI Kamil 2008-01-17 MKS Tempo Kęty MLP
148 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
149 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
150 KOTULA Marcin 2005-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
151 KOWALCZYK Paweł 2004-02-18 MKS-MOS Katowice SLK
152 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
153 KOZIŃSKI Paweł 2010-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
154 KRAMARCZYK Nataniel 2006-12-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
155 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
156 KRUPA Rafał 2007-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
157 KRZECZEK Oskar 2006-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
158 KSIĘŻYC Jakub 2006-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
159 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
160 KUBIK Bartosz 2007-10-09 MKS Żywiec SLK
161 KUFEL Maksymilian 2002-08-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
162 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
163 KURDZIEL Szymon 2007-12-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
164 KURZYNIEC Jan 2009-07-31 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
165 KUTA Mateusz 2007-01-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
166 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
167 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość LBE
168 KWACZAŁA Oliwier 2005-07-14 MKS Tempo Kęty MLP
169 KWAŚNIEWSKI Bartosz 2006-07-06 SKS Kusy Kraków MLP
170 KWAŚNY Jakub 2005-01-22 KS AZS AWF Kraków MLP
171 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
172 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
173 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
174 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
175 LACH Bartosz 2007-08-11 UKS Gminy Brzeszcze MLP
176 LACH Marcel 2007-09-06 MKS Tempo Kęty MLP
177 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
178 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
179 LEPOROWSKI Dariusz 2007-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
180 LEŚNIOWSKI Piotr 2007-06-21 LKS Stal Mielec PDK
181 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
182 LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 MKL Toruń KPO
183 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
184 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
185 LIPKOWSKI Szymon 2003-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
186 LIS Szymon 2007-05-13 RK Athletics Warszawa MAZ
187 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
188 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
189 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
190 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
191 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
192 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
193 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
194 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
195 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 KS AZS AWF Kraków MLP
196 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
197 MAJEWSKI Tymon 2008-06-29 KS Victoria Trzebinia MLP
198 MAKOWSKI Maciej 2003-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
199 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
200 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
201 MATUJZA Jakub 2005-01-06 SKS Kusy Kraków MLP
202 MATUSIEWICZ Patryk 2007-10-06 SKS Kusy Kraków MLP
203 MATYASZEK Dawid 2007-07-18 MLUKS Tarnów MLP
204 MATYSIAK Szymon 2005-02-27 SKS Kusy Kraków MLP
205 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
206 MAZUR Mateusz 2010-01-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
207 MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
208 MIGAS Szymon 2006-02-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
209 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
210 MILEWSKI Wiktor 2007-12-24 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
211 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
212 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
213 MIZGAŁA Mateusz 2009-03-08 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
214 MLECZEK Karol 2007-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
215 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
216 MLECZKO Krzysztof 2008-12-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
217 MŁYNARCZYK Wojciech 2007-03-05 WKS Wawel Kraków MLP
218 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
219 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
220 MUCHA Eryk 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
221 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
222 NAWOTCZYŃSKI Kacper 2006-12-12 KS Podlasie Białystok POD
223 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
224 NETER Szymon 2004-08-06 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
225 NOCUŃ Patryk 2007-02-25 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
226 NOWAK Oliwier 2007-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
227 NOWAKOWSKI Jan 2010-02-26 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
228 NYIREGYHAZKI Niko 2009-05-13 WKS Wawel Kraków MLP
229 OBROK Ignacy 2010-11-25 KS Victoria Trzebinia MLP
230 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
231 OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 MKS Żywiec SLK
232 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
233 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
234 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
235 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
236 OSUCH Bartosz 1998-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
237 OŚRÓDKA Karol 2009-05-07 SKS Kusy Kraków MLP
238 PALIWODA Leon 2009-03-06 UKS Sokół Zator MLP
239 PARZĄTKA Beniamin 2009-10-13 MKS Rabka-Zdrój MLP
240 PAUL Benedykt 2010-12-18 UKS Falenica Warszawa MAZ
241 PAWLIK Krystian 2008-04-06 SKS Kusy Kraków MLP
242 PAWLUSIAK Kordian 2005-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
243 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
244 PETRYLA Maciej 2004-02-17 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
245 PIĄTEK Mikołaj 1999-06-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
246 PIEKUT Igor 2009-03-19 LUKS Boguszyce LDZ
247 PIELA Marcel 2009-05-10 UKS Sokół Zator MLP
248 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
249 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
250 PITUCH Aleksander 2009-01-24 SKS Kusy Kraków MLP
251 PIWOWARCZYK Filip 2009-11-14 MKS Żywiec SLK
252 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
253 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
254 POCIASK Bartosz 2008-07-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
255 POLAK Konrad 2007-10-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
256 POLAK Szymon 2007-10-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
257 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
258 PROKOP Fabian 2007-11-01 UKS Kobylanka MLP
259 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
260 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
261 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
262 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
263 PSICA Mateusz 2007-12-01 SKS Kusy Kraków MLP
264 PTASZEK Leon 2007-07-16 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
265 PUDEŁKO Igor 2006-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
266 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
267 RAKOCZY Jan 2009-12-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
268 RAKOCZY Karol 2009-01-04 MKS Tempo Kęty MLP
269 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
270 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
271 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca LDZ
272 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
273 ROSSA Antoni 2007-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
274 ROZPĘDZIK Mateusz 2009-04-22 WKS Wawel Kraków MLP
275 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
276 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
277 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
278 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
279 RYCHLIK Michał 2006-04-23 UKS Sokół Zator MLP
280 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
281 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
282 RYLEWICZ Krystian 2006-11-27 KS Akantos Łoniowa MLP
283 RZĄDKOWSKI Adam 2008-11-03 SKS Kusy Kraków MLP
284 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
285 SAJEWICZ Igor 2010-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
286 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
287 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
288 SARLEJ Jakub 2008-01-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
289 SARNICKI Maciej 2007-05-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
290 SERAFIN Tomasz 2006-11-30 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
291 SETLAK Michał 1999-09-28 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
292 SHULIKA Andrii 2006-04-06 KS AZS AWF Kraków MLP
293 SIERKA Oliwier 2006-04-13 KS Victoria Trzebinia MLP
294 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
295 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
296 SKUPNIK Kacper 2004-08-13 MOSM Tychy SLK
297 SŁABOŃ Oskar 2010-03-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
298 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
299 SOCHACKI Tomasz 2006-07-01 UKS Sokół Zator MLP
300 SÓJKA Anatol 2007-07-27 OKS Skra Warszawa MAZ
301 SPYRA Dawid 2005-08-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
302 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
303 SROKA Mateusz 2005-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
304 STAJKOWSKI Cezary 2009-02-27 MOSiR Łaziska Górne SLK
305 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
306 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
307 STRINGER Mateusz 2006-01-30 RK Athletics Warszawa MAZ
308 STROJNY Jan 2009-03-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
309 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
310 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
311 SUFA Dominik 2008-03-22 MKS Żywiec SLK
312 SUŁEK Mateusz 2005-05-20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
313 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
314 SZCZUREK Michał 2006-10-02 KS Victoria Trzebinia MLP
315 SZELĄG Mikołaj 2007-01-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
316 SZEWCZYK Igor 2010-08-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
317 SZEWCZYK Karol 2007-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
318 SZOŁTYSIK Bartosz 2009-11-09 MKS-MOSM Bytom SLK
319 SZOSTEK Krystian 2008-08-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
320 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
321 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
322 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
323 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
324 SZUMOWICZ Krzysztof 2008-08-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
325 SZURA Konrad 2006-01-30 SKS Kusy Kraków MLP
326 SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec PDK
327 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
328 SZYMCZYK Szymon 2003-01-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
329 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
330 ŚCIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
331 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
332 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
333 TABAKA Marcin 2007-10-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
334 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
335 TALIK Oskar 2011-04-01 MKS Tempo Kęty MLP
336 TARNICKI Antoni 2010-05-17 UKS Falenica Warszawa MAZ
337 TEREMBUŁA Maciej 2007-05-23 KS AZS AWF Kraków MLP
338 TOKARCZYK Wojciech 1998-05-05 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
339 TOKARSKI Eryk 2005-08-21 WKS Wawel Kraków MLP
340 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
341 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
342 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
343 TRĄBKA Borys 2007-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
344 WALATEK Kacper 2007-04-16 MKS Tempo Kęty MLP
345 WALCZAK Grzegorz 2007-03-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
346 WARECKI Adam 2003-02-17 MOSM Tychy SLK
347 WĄGIEL Miłosz 2007-08-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
348 WĄTROBA Tymoteusz 2009-01-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
349 WĄŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
350 WĄŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
351 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
352 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
353 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
354 WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
355 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
356 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
357 WILUSZ Bartłomiej 2007-04-22 SKS Kusy Kraków MLP
358 WINKLER Adam 2010-01-19 UKS Gminy Brzeszcze MLP
359 WIŚNIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
360 WIŚNIEWSKI Hieronim 2008-07-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
361 WIŚNIEWSKI Jędrzej 2009-06-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
362 WITEK Igor 2007-12-12 KS AZS AWF Kraków MLP
363 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
364 WŁODARCZYK Nikodem 2006-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
365 WOJACZEK Remigiusz 2006-06-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
366 WOJDYŁO Mateusz 2009-08-30 TL ROW Rybnik SLK
367 WOJEWÓDKA Dawid 2013-09-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
368 WOJTKOWIAK Mateusz 2003-11-08 MKS-MOSM Bytom SLK
369 WOŚ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
370 WÓJCIK Adam 2007-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
371 WÓJCIK Igor 2007-06-03 SKS Kusy Kraków MLP
372 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
373 WUWER Bartosz 2008-09-30 UKS Czwórka Żory SLK
374 WYKRENT Piotr 2005-05-01 MKS Tempo Kęty MLP
375 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
376 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
377 ZAHORA Karol 2005-10-26 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
378 ZAJĄC Samuel 2009-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
379 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
380 ZALEGA Jonatan 2006-08-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
381 ZALEWSKI Igor 2007-09-28 OKS Skra Warszawa MAZ
382 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
383 ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07 WKS Wawel Kraków MLP
384 ZAZULAK Sebastian 2004-08-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
385 ZĄBCZYK Grzegorz 2008-02-28 SAS AZS AWF Kraków MLP
386 ZBONIKOWSKI Mateusz 2009-06-15 OKS Skra Warszawa MAZ
387 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica PDK
388 ZEGAN Erwin 2006-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
389 ZIELIŃSKI Michał 2006-12-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
390 ZIELIŃSKI Przemysław 2005-08-28 UKS Kobylanka MLP
391 ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 BKS Bydgoszcz KPO
392 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
393 ZIMNY Szymon 2006-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
394 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
395 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
396 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
397 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.50876593589783sekund