KOSMOWSKI Szymon
2006-04-24
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Bartosz 2009-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
3 AKER Bartosz 2006-01-01 niest. Olsztyn WMZ
4 ALEKSIAYUK Anton 2001-10-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 AMBROZIK Adrian 2006-02-16 UKS Młodzik Warszawa MAZ
6 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
7 ANTCZAK Kacper 2007-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
8 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
9 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
10 BABIARSKI Radosław 2007-09-25 LKS Koluszki LDZ
11 BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
12 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
13 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
14 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
15 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
16 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 2005-03-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
17 BARTCZAK Filip 2006-04-13 MKLA Łęczyca LDZ
18 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin LBE
19 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
20 BECHT Nikodem 2009-09-28 RKS Łódź LDZ
21 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
22 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
23 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
24 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
25 BIENIECKI Stefan 2007-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
26 BILALOV Isa 2006-10-24 SKS Feniks Siedlce MAZ
27 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
28 BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 RLTL Optima Radom MAZ
29 BŁASZCZYK Wojciech 2006-10-02 UKS 55 Łódź LDZ
30 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
31 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
32 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
33 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
34 BORYSEWICZ Mateusz 2006-06-23 MKS Pułtusk MAZ
35 BOŻYCKI Tomasz 2006-10-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
36 BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 KL Iskra Białogard ZPO
37 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
38 BRZEZIŃSKI Mateusz 2005-11-21 AZS Łódź LDZ
39 BRZYSKI Borys 2006-05-22 MLKS Sokół Lubin DOL
40 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
41 BUDZIAK Oskar 2002-07-05 BKS Bydgoszcz KPO
42 BURZMIŃSKI Szymon 2006-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
43 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
44 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
45 CABAJ Kacper 2006-01-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
46 CELIŃSKI Michał 2007-01-01 MKS Syrena Warszawa MAZ
47 CESARZ Maks 2007-01-01 OLA Łódzkie LDZ
48 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
49 CHATALSKI Szymon 2007-07-23 KS Agros Zamość LBE
50 CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
51 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
52 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
53 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamość LBE
54 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 KMS Szczecin ZPO
55 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
56 CZEREMSKI Bartosz 2007-07-25 RKS Łódź LDZ
57 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
58 CZERNIK Karol 2006-02-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
59 DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
60 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
61 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
62 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
63 DOBROWOLSKI Jan 2007-08-28 RK Athletics Warszawa MAZ
64 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
65 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
66 DOMAŃSKI Szymon 2007-02-18 MKLA Łęczyca LDZ
67 DOMAŃSKI Szymon 2007-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
68 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
69 DRACZYŃSKI Franek 2007-01-10 AZS Łódź LDZ
70 DROZD Michał 2007-05-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
71 DUDEK Maksymilian 2007-03-23 LUKS Boguszyce LDZ
72 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
73 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
74 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
75 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
76 DUZIKOWSKI Maciej 2007-11-10 UKS Czwórka Białystok POD
77 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
78 DZIWISZEK Filip 2009-05-13 UKS Melo Błonie MAZ
79 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
80 FOGEL Ignacy 2009-08-05 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
81 FRÓG Piotr 2006-04-09 RKS Łódź LDZ
82 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
83 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
84 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
85 GAJDA Piotr 2010-04-07 UKS MTE Milanówek MAZ
86 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
87 GARBICZ Alexander 2008-09-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
88 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
89 GAWENDA Jędrzej 2010-11-12 UKS Falenica Warszawa MAZ
90 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
91 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
92 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
93 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
94 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
95 GLIŹNIEWICZ Maks 2006-11-30 LUKS Strzałków LDZ
96 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
97 GŁOGOWSKI Stanisław 2010-04-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
98 GŁOWACZEWSKI Amadeusz 2008-07-09 KS Agros Zamość LBE
99 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
100 GŁUSZEK Dawid 2006-11-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
101 GOŁOŚ Dawid 2008-04-15 KS Polesie Urszulin LBE
102 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
103 GÓRSKI Maciej 2009-10-22 SL Olimpia Poznań WLP
104 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź LDZ
105 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
106 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
107 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
108 GROTKOWSKI Franciszek 2010-10-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
109 GRUCHAŁA Piotr 2007-12-27 UKS Żak Godzianów LDZ
110 GRUSZCZYŃSKI Dominik 2006-04-09 OLA Łódzkie LDZ
111 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
112 GRYGIEL Tomasz 2007-03-11 UKS 55 Łódź LDZ
113 GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 UKS 12 Kalisz WLP
114 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
115 GUZEK Bartosz 2006-09-11 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
116 HALEK Arkadiusz 2007-03-16 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
117 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
118 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 KMS Szczecin ZPO
119 HRYNIEWIECKI Wiktor 2007-09-28 MKS Juvenia Białystok POD
120 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
121 IZDEBSKI Bartosz 2007-03-07 SKS Feniks Siedlce MAZ
122 JABŁOŃSKI Jonasz 2007-03-07 MKLA Łęczyca LDZ
123 JANAS Filip 2007-03-17 OKS Skra Warszawa MAZ
124 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa MAZ
125 JANECKI Szymon 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
126 JANICKI Antoni 2005-05-12 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
127 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
128 JANKOWSKI Kacper 2006-09-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
129 JANKOWSKI Wojciech 2009-03-27 UKS Clan Ostrołęka MAZ
130 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
131 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
132 JAROSZEWICZ Cezary 2005-07-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
133 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
134 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
135 JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 MMKS Gdańsk POM
136 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
137 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
138 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
139 KAŁASKA Jakub 2007-03-01 ULKS Skoczek Pogórze POM
140 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
141 KAMIŃSKI Kacper 2008-04-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
142 KAMIŃSKI Karol 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin ZPO
143 KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 PLKS Gwda Piła WLP
144 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
145 KARCZEWSKI Igor 2011-05-09 UKS Skoczek Władysławów WLP
146 KARMAZYN Łukasz 2007-02-20 UKS Vis Skierniewice LDZ
147 KARPIUK Franciszek 2007-07-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
148 KASPRZAK Andrzej 1986-11-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
149 KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 UKS Wyspiański Szubin KPO
150 KAWUZA Szymon 2006-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
151 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
152 KAŹMIERCZAK Kamil 2007-12-01 MUKS Kadet Rawicz WLP
153 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
154 KIECA Piotr 2004-05-10 BKS Bydgoszcz KPO
155 KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 RLTL Optima Radom MAZ
156 KIEROŃSKI Kamil 2007-08-31 ULKS Skoczek Pogórze POM
157 KIJO Antoni 2009-11-22 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
158 KLEPACKI Krzysztof 2013-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
159 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
160 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
161 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
162 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
163 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
164 KOŁODZIEJCZYK Gabriel 2009-03-01 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
165 KOŁODZIEJCZYK Oskar 2013-05-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
166 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
167 KONARSKI Mikołaj 2004-09-07 RK Athletics Warszawa MAZ
168 KOPER Piotr 2007-05-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
169 KOPERSKI Juliusz 2007-08-28 MKLA Łęczyca LDZ
170 KORCZYK Dawid 2006-07-07 UKS Sokół Zator MLP
171 KORDOWSKI Jakub 2009-10-21 MKS Pułtusk MAZ
172 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
173 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
174 KOSMOWSKI Wojciech 2011-11-04 UKS Jedynka Łowicz LDZ
175 KOŚCIELAK Kacper 2003-03-21 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
176 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
177 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
178 KOWALSKI Bartłomiej 2007-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
179 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
180 KOWALSKI Hubert 2007-06-12 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
181 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
182 KOZIKOWSKI Jan 2006-03-09 KS Czempion Warszawa MAZ
183 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
184 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
185 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
186 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
187 KRÓL Tomasz 2008-08-22 SL Olimpia Poznań WLP
188 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
189 KRUKOWSKI Roch 2007-07-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
190 KRUSIŃSKI Daniel 2006-06-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
191 KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 LUKS Namysłów OPL
192 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
193 KUBIAK Jakub 2007-01-04 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
194 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
195 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
196 KUCIŃSKI Wiktor 2005-12-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
197 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
198 KUNICKI Kacper 2006-07-06 OLA Łódzkie LDZ
199 KUNKA Jakub 2009-06-08 LKS Koluszki LDZ
200 KURAS Stanisław 2008-11-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
201 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
202 KUŚMIERCZYK Filip 2009-06-16 PUKS Jedynka Łosice MAZ
203 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
204 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość LBE
205 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
206 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
207 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
208 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
209 LEKSIŃSKI Mikołaj 2008-01-30 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
210 LEPOROWSKI Dariusz 2007-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
211 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
212 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
213 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
214 ŁASIŃSKI Patryk 2009-08-25 MKS Pułtusk MAZ
215 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
216 ŁOMŻYŃSKI Jan 2004-07-22 OKS Skra Warszawa MAZ
217 ŁOPALEWSKI Krzysztof 2005-11-09 AZS Łódź LDZ
218 ŁOSIAK Konrad 2006-07-10 MKS Sambor Tczew POM
219 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
220 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
221 MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 WKS Flota Gdynia POM
222 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
223 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
224 MAJERSKI Bartosz 2006-01-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
225 MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 RLTL Optima Radom MAZ
226 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
227 MAJEWSKI Michał 2006-02-05 OKS Skra Warszawa MAZ
228 MAJEWSKI Patryk 2007-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
229 MAMOT Jakub 2006-06-23 MUKS Kadet Rawicz WLP
230 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
231 MENDEL Stefan 2008-03-05 AZS UMCS Lublin LBE
232 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
233 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
234 MICHALCZYK Maciej 2006-07-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
235 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
236 MIELCAREK Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
237 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
238 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
239 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
240 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
241 MILCZAREK Paweł 2006-01-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
242 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
243 MIROWSKI Oskar 2007-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
244 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
245 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
246 MOTYL Marcin 2006-06-20 RKS Łódź LDZ
247 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
248 MYKYTCHUK Vadim 2007-04-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
249 NABORCZYK Norbert 2006-09-19 BOSiR Barcin KPO
250 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
251 NASULEWICZ Bartosz 2012-01-01 Akademia DIEGO Skierniewice LDZ
252 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
253 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
254 NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
255 NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
256 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
257 NOWICKI Nataniel 2010-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
258 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
259 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
260 NOWOSIELSKI Igor 2007-09-07 MKS Pułtusk MAZ
261 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
262 OGIEGŁO Szymon 2006-02-07 LKS Pogórze Skoczów SLK
263 OGÓREK Wojciech 2006-02-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
264 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
265 OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
266 ONYSZKO Kacper 2007-11-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
267 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
268 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
269 OSTROWSKI Filip 2010-07-01 UKS Melo Błonie MAZ
270 OVSIICHUK Illia 2008-01-01 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
271 OWCZAREK Piotr 2005-09-02 STS Pomerania Szczecin ZPO
272 PACHA Filip 2005-07-13 AZS Łódź LDZ
273 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
274 PADJAS Michał 2005-05-06 KS Czempion Warszawa MAZ
275 PAJĄK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
276 PAUL Benedykt 2010-12-18 UKS Falenica Warszawa MAZ
277 PAWLAK Olaf 2008-05-14 KL Gdynia POM
278 PAWŁOWSKI Daniel 2007-04-04 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
279 PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
280 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
281 PIASECKI Wojciech 2010-09-11 UKS Vis Skierniewice LDZ
282 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
283 PIETRZYK Jerzy 2007-07-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
284 PIOTROWSKI Szymon 2005-09-17 KS Warszawianka W-wa MAZ
285 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
286 PISKORSKI Antoni 2007-01-21 RK Athletics Warszawa MAZ
287 PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
288 PLUTA Mateusz 2005-07-22 RKS Łódź LDZ
289 PŁAWIŃSKI Antoni 2007-02-02 UKS Skoczek Władysławów WLP
290 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
291 PODEMSKI Bartosz 2003-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
292 PODRAŻKA Mikołaj 2006-08-11 RKS Łódź LDZ
293 POPŁAWSKI Janusz 1948-08-30 RLTL Optima Radom MAZ
294 POŻUCZEK Jan 2012-02-03 RKS Łódź LDZ
295 PROKOPIAK Szymon 2006-10-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
296 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
297 PRYK Mateusz 2008-03-13 UKS Jedynka Łowicz LDZ
298 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
299 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
300 PYTKO Bartłomiej 2006-05-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
301 RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 WKS Flota Gdynia POM
302 RADOMSKI Bartłomiej 2006-11-08 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
303 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
304 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź LDZ
305 RESIAK Paweł 2005-11-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
306 ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 UKS Skoczek Władysławów WLP
307 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
308 ROGALA Jan 2004-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
309 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca LDZ
310 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
311 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
312 ROZWADOWSKI Miłosz 2006-05-29 LKS Znicz Biłgoraj LBE
313 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
314 RUCIŃSKI Krzysztof 2008-04-22 SL Olimpia Poznań WLP
315 RUSEK Natan 2007-12-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
316 RUSIECKI Patryk 2007-12-14 KS Wisła Puławy LBE
317 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
318 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
319 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok POD
320 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
321 RYDZOŃ Michał 2010-11-17 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
322 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
323 SADOK Wiktor 2007-09-12 UKS Lisy Zgierz LDZ
324 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
325 SADOWSKI Jan 2006-03-22 MKS Pułtusk MAZ
326 SAWICKI Wiktor 2006-01-16 KS Agros Zamość LBE
327 SETA Sebastian 2007-12-25 UKS Otrębusy MAZ
328 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
329 SIBIŃSKI Jakub 2006-10-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
330 SIDOROWICZ Maciej 2006-03-06 OKS Skra Warszawa MAZ
331 SIECH Bartosz 2005-11-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
332 SIEDLECKI Adrian 2006-10-12 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
333 SIEJKA Mariusz 1977-03-23 KS Sprintwarsaw MAZ
334 SIENKIEWICZ Szymon 2003-07-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
335 SIERANT Olgierd 2007-01-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
336 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
337 SITKIEWICZ Kamil 2006-03-19 AZS Łódź LDZ
338 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
339 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
340 SKONECZNY Mateusz 2008-08-20 UKS Vis Skierniewice LDZ
341 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
342 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
343 SMOLARCZYK William 2010-11-19 UKS Falenica Warszawa MAZ
344 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
345 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
346 STALA Wiktor 2007-01-06 AZS Łódź LDZ
347 STANISŁAWSKI Jakub 2006-06-11 OLA Dolnośląskie DOL
348 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
349 STAWIAK Miłosz 2006-01-12 LKS Omega Kleszczów LDZ
350 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
351 STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
352 STRADOMSKI Szymon 2007-10-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
353 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
354 STRZYŻEWSKI Filip 2011-10-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
355 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
356 SUSKI Filip 2009-03-18 MKLA Łęczyca LDZ
357 SUT Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
358 SYNAJEWSKI Michał 2007-10-11 UKS Vis Skierniewice LDZ
359 SYTA Mikołaj 2005-04-20 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
360 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
361 SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
362 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
363 SZEWERA Paweł 1973-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
364 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
365 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
366 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
367 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
368 SZYMBORSKI Patryk 2007-05-12 OKS Skra Warszawa MAZ
369 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
370 ŚLĄZAK Piotr 2006-09-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
371 ŚNIAROWSKI Szymon 2007-03-20 OLA Łódzkie LDZ
372 ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
373 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
374 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
375 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
376 TENENTKA Kamil 2008-01-20 LKS Koluszki LDZ
377 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
378 TOMALIK Damian 1993-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
379 TOMCZYK Maciej 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
380 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
381 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
382 URBANIAK Igor 2005-07-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
383 WAJSKOPF Mariusz 2006-12-29 MUKS Gim 2 Nysa OPL
384 WALAS Julian 2006-07-24 UKS Otrębusy MAZ
385 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
386 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
387 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
388 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
389 WESOŁOWSKI Jakub 2008-04-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
390 WESOŁOWSKI Przemysław 2007-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
391 WIATRZYK Hubert 2006-05-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
392 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
393 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
394 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
395 WILCZYŃSKI Kajetan 2007-05-01 RLTL Optima Radom MAZ
396 WILCZYŃSKI Stanisław 2005-03-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
397 WINIARSKI Patryk 2008-03-06 RLTL Optima Radom MAZ
398 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
399 WŁODARCZYK Natan 2007-04-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
400 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
401 WODZYŃSKI Przemysław 2008-10-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
402 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
403 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
404 WOJNA Aleksander 2007-10-25 KS Podlasie Białystok POD
405 WOJTASZEK Ignacy 2005-11-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
406 WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
407 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
408 WOŚKO Mateusz 2008-04-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
409 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
410 WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
411 WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 UKS Ares Nowa Sól LBU
412 WÓJCIK Krystian 2007-06-02 UKS 55 Łódź LDZ
413 WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
414 WÓJCIŃSKI Błażej 2011-09-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
415 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
416 WÓJTOWICZ Ignacy 2006-08-09 TS Start Lublin LBE
417 WRÓBEL Dominik 2006-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
418 WRÓBLEWSKI Witold 2010-09-01 SL Olimpia Poznań WLP
419 WYSOCKI Wiktor 2006-05-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
420 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
421 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
422 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
423 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
424 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
425 ZALEGA Jonatan 2006-08-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
426 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
427 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
428 ZIĘCINA Konstanty 2010-09-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
429 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin ZPO
430 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
431 ZŁOCH Konrad 2008-08-16 KL Gdynia POM
432 ZOSIUK Łukasz 1985-06-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
433 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
434 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
435 ŻEBROWSKI Michał Jan 2007-05-08 MKS Pułtusk MAZ
436 ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.85313677787781sekund