KIJEWSKI Karol
2005-10-10
MKL Jurand Szczytno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
2 ADAMCZYK Hubert 2004-03-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
3 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
4 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
5 ANDRZEJAK Bartosz 2006-07-11 LUKS Orkan Września WLP
6 ANDRZEJCZAK Jakub 2006-05-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
8 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
9 ATLAK Mateusz 2003-05-31 MLKL Płock MAZ
10 BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 BAJURSKI Norbert 2004-02-09 UKS Filipides Teresin MAZ
12 BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło KPO
13 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
14 BĘBENEK Michał 2005-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
15 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 KS Podlasie Białystok POD
16 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
17 BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 RLTL GGG Radom MAZ
18 BOBER Paweł 2003-02-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
19 BOJARZYŃSKI Mateusz 2005-04-13 GOKSiT Suchowola POD
20 BORKOWSKI Wiktor 2005-06-11 LKS Lubawa WMZ
21 BOROWY Maciej 2007-01-01 niest. Olsztyn WMZ
22 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
23 BRELIŃSKI Grzegorz 2004-08-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
24 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
25 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
26 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
27 BURNIAK Filip 2004-04-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
28 CĄKAŁA Jan 2007-07-11 MKL Jurand Szczytno WMZ
29 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
30 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
31 CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
32 CIECHOMSKI Szymon 2004-08-14 MKLA Łęczyca LDZ
33 CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
34 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 KS Polonia Pasłęk WMZ
35 CZARNECKI Jakub 2006-05-17 KS Podlasie Białystok POD
36 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
37 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
38 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
39 DENIZIAK Dominik 2006-04-21 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
40 DEPKA Bartosz 2005-01-05 MKS Sambor Tczew POM
41 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
42 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
43 DOBROWOLSKI Konrad 2005-01-01 LKS Lubawa WMZ
44 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
45 DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
46 DOWEJKO Maciej 2005-07-05 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
47 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
48 DYLIK Jakub 2005-06-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
49 DZIECIĄTKOWSKI Konrad 2005-05-19 MKS Zduńska Wola LDZ
50 DZIENISZ Karol 2005-11-04 UKS Lipusz POM
51 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
52 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
53 FIGGER Marcin 2002-05-07 LKS Lubawa WMZ
54 FLIS Eryk 2005-07-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
55 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
56 GAJEWSKI Michał 2004-08-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
57 GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
58 GALIŃSKI Mateusz 2005-10-13 LKS Lubawa WMZ
59 GAWĄD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
60 GAWLIK Witold 2006-06-03 MKLA Łęczyca LDZ
61 GAWROŃSKI Bartosz 2004-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
62 GIL Grzegorz 2003-04-13 LUKS Start Nakło KPO
63 GLINKA Jakub 2006-02-27 LUKS Orkan Września WLP
64 GŁUSZEK Dawid 2006-11-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
65 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
66 GORYŃSKI Szymon 2004-02-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
67 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
68 GRABOWSKI Kacper 2006-02-08 LKS Lubawa WMZ
69 GRABOWSKI Mateusz 2005-08-11 UKS LA Basket Warszawa MAZ
70 GROCHOWSKI Dominik 2005-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
71 GROENWALD Szymon 2005-06-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
72 GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
73 GRUNTKOWSKI Jakub 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
74 GRZELAK Alan 2004-07-05 MKLA Łęczyca LDZ
75 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
76 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
77 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
78 HOROSZKIEWICZ Antoni 2008-10-21 LKS Lubusz Słubice LBU
79 IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 RLTL ZTE Radom MAZ
80 JABŁOŃSKI Sławomir 1947-08-16 PZWLA Toruń KPO
81 JAMA Bartosz 2006-11-02 UKS Jedyneczka Giżycko WMZ
82 JAMIOŁKOWSKI Jakub 2005-01-14 KS Prefbet-Sonarol POD
83 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa MAZ
84 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
85 JASKULSKI Jan 2005-05-04 UKS Technik Radom MAZ
86 JERCHA Michał 2004-03-09 MKLA Łęczyca LDZ
87 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
88 JURGIEL Jerzy 2004-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
89 KAŁUŻA Kacper 2004-06-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
90 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
91 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
92 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
93 KAWCZYŃSKI Marcin 2004-12-21 LKS Zantyr Sztum POM
94 KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 RLTL GGG Radom MAZ
95 KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
96 KOC Stanisław 2006-06-25 KS Podlasie Białystok POD
97 KOCIK Olaf 2003-04-03 MUKL Brodnica KPO
98 KOPCIŃSKI Jakub 2005-04-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
99 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
100 KORC Aleksander 2005-09-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
101 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
102 KORYCKI Dawid 2006-07-05 MLKS Agros Żary LBU
103 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
104 KOSSAKOWSKI Oskar 2005-06-26 KS Podlasie Białystok POD
105 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk POM
106 KOWALSKI Jakub 2006-02-14 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
107 KOZAK Gracjan 2001-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
108 KRAJEWSKI Jakub 2006-08-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
109 KRANKOWSKI Wacław 1951-01-19 KLAM Toruń KPO
110 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
111 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
112 KRUKOWSKI Igor 2006-06-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
113 KRUKOWSKI Roch 2007-07-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
114 KRYSIEWICZ Konrad 2006-07-06 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
115 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów POD
116 KSIĄŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
117 KSIĘŻNIK Maksymilian 2006-06-13 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
118 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
119 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
120 KUDZINOWSKI Jan 2005-06-24 UKS Czwórka Białystok POD
121 KUKUŁA Adam 2006-05-11 MCKiS Jaworzno SLK
122 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
123 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
124 KUNCEWICZ Julian 2005-04-09 AKL Ursynów Warszawa MAZ
125 KUREK Bartosz 2006-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
126 KWIATKOWSKI Wiktor 2005-02-14 UKS LA Basket Warszawa MAZ
127 LANGOWSKI Michał 2004-11-23 MKS Sambor Tczew POM
128 LEBEDIUK Maksim 2005-05-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
129 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
130 LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
131 LEWIŃSKI Krzysztof 2005-04-22 MKLA Łęczyca LDZ
132 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
133 LIBERA Wojciech 2004-11-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
134 LUBIAK Paweł 2005-01-15 MKS Pułtusk MAZ
135 LUKSA Bartosz 2005-04-25 UKS Kobylanka MLP
136 ŁAWRESZUK Michał 2006-08-23 KS Podlasie Białystok POD
137 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
138 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
139 MACIOROWSKI Kuba 2004-10-13 SKLA Sopot POM
140 MAĆKOWIAK Bartosz 2005-03-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
141 MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 RLTL GGG Radom MAZ
142 MAJEWSKI Jakub 2004-02-09 LKS Lubawa WMZ
143 MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 KS Podlasie Białystok POD
144 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
145 MALCZEWSKI Daniel 2004-03-07 KS Rajsport Sieradz Active Team LDZ
146 MAŁOCHA Filip 2003-12-30 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
147 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
148 MARCISZEWSKI Igor 2004-01-16 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
149 MARCZAK Kamil 2005-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
150 MARKOWSKI Przemysław 2004-03-11 OKS Start Otwock MAZ
151 MAROK Wojciech 2001-09-12 MKL Jurand Szczytno WMZ
152 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin ZPO
153 MATUSIAK Alan 2005-08-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
154 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
155 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
156 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
157 MĘDREK Gabriel 2005-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
158 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
159 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
160 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
161 MIEDZIAK Alan 2006-02-03 UKS Jedyneczka Giżycko WMZ
162 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
163 MOCZADŁO Miłosz 2005-01-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
164 MYK Mateusz 2006-05-11 KKL Kielce SWK
165 NAMYSŁ Franciszek 2005-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
166 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
167 NIEMCZYK Eryk 2004-05-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
168 NOWICKI Olaf Kacper 2004-05-30 MKS Pułtusk MAZ
169 OLCHAWA Patryk 2006-11-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
170 OLCZAK Piotr 2005-07-04 MKLA Łęczyca LDZ
171 ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
172 ORZEŁ Mikołaj 2004-04-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
173 OSIPOWICZ Oskar 2004-12-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
174 OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
175 OSTRZYŻEK Michał 2005-04-03 UKS Technik Radom MAZ
176 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
177 OWCZAREK Kacper 2005-02-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
178 PADJAS Michał 2005-05-06 KS Czempion Warszawa MAZ
179 PAŁKA Igor 2005-04-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
180 PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
181 PASTRYK Maksymilian 2005-04-18 UKS LA Basket Warszawa MAZ
182 PATRYARCHA Cezary 2006-09-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
183 PATRYK Marek 2004-02-18 KS Polonia Pasłęk WMZ
184 PERA Olaf 2005-05-27 LKS OSiR Pleszew WLP
185 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
186 PIECH Igor 2005-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
187 PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 KS Podlasie Białystok POD
188 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
189 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
190 PIOTROWSKI Szymon 2005-09-17 KS Warszawianka W-wa MAZ
191 PISARSKI Wiktor 2005-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
192 PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk POM
193 PLUCIŃSKI Szymon 2004-10-19 UKS Olimp Duszniki WLP
194 PORUCZNIK Łukasz 2005-06-24 KS Prefbet-Sonarol POD
195 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
196 PRZECHOCKI Mateusz 2004-03-06 KS Podlasie Białystok POD
197 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
198 PRZYBYŁOWSKI Tomasz 2002-06-22 LKS Lubawa WMZ
199 PYRKO Adam 2006-04-30 KS Podlasie Białystok POD
200 RACHUBA Kacper 2004-01-16 MKS Pułtusk MAZ
201 RAGAN Jakub 2005-08-19 KL Gdynia POM
202 RESIAK Paweł 2005-11-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
203 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
204 RODZIAK Damian 2003-01-27 LUKS Orkan Września WLP
205 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
206 ROSPŁOCH Kacper 2005-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
207 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
208 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno WMZ
209 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
210 RYNANS Jakub 2006-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
211 RYTLEWSKI Jakub 2005-06-20 UKS Lipusz POM
212 SALDAT Jakub 2004-02-02 UKS Duo-Set Świecie KPO
213 SALSKI Jan 2005-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
214 SALUS Rafał 2005-01-25 KKL Kielce SWK
215 SALWA Mateusz 2005-01-04 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
216 SANTYSIAK Konrad 2005-06-01 KSLZS Kruszwica KPO
217 SAS Mateusz 2004-05-27 MKLA Łęczyca LDZ
218 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
219 SIDOROWICZ Maciej 2006-03-06 OKS Skra Warszawa MAZ
220 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
221 SKIBIŃSKI Stanisław 2006-11-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
222 SKOCZYLAS Adam 2004-09-17 GKS Wilga Garwolin MAZ
223 SOBCZAK Błażej 2004-12-30 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
224 SOBCZAK Stanisław 2006-07-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
225 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
226 SROKA Jakub 2005-01-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
227 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
228 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
229 STARANOWICZ Jakub 2007-06-02 GOKSiT Suchowola POD
230 STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
231 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 MKL Toruń KPO
232 STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
233 STOJAK Cezary 2006-02-09 KS Podlasie Białystok POD
234 SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
235 SZEWCZYK Jakub 2006-12-08 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
236 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
237 SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
238 SZYMANIAK Mateusz 2005-02-28 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
239 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
240 SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 KS AZS AWF Katowice SLK
241 ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
242 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
243 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
244 TYMIŃSKI Mateusz 2003-01-19 UKS Liceum sportowe Łomża POD
245 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
246 WALCZAK Jakub 2004-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
247 WALENDZIK Seweryn 2005-07-18 UKS Herkules Sulejówek MAZ
248 WAŁĘKA Miłosz 2005-12-15 UKS Cyprianka KPO
249 WAŚKIEWICZ Bartosz 2004-04-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
250 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
251 WEISS Marcin 2006-02-23 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
252 WIELGOSIŃSKI Aleksander 2004-04-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
253 WIŚNIEWSKI Szymon 2004-09-07 UKS Kresy Otwock MAZ
254 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
255 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
256 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
257 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
258 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
259 WOJTAŚ Mateusz 2005-01-24 LKS Zantyr Sztum POM
260 WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 KS Prefbet-Sonarol POD
261 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
262 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno WMZ
263 WÓJCICKI Michał 2004-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
264 WÓJCIK Kacper 2004-04-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
265 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
266 WRÓBEL Dominik 2006-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
267 ZABIELSKI Jakub 2003-06-09 MKS Pułtusk MAZ
268 ZAKRZEWSKI Michał 2005-05-06 KS Podlasie Białystok POD
269 ZALEWSKI Dawid 2005-03-12 OKLA Ostrołęka MAZ
270 ZAWADZKI Kacper 2008-01-01 GOKSiT Suchowola POD
271 ZGLENICKI Ryszard 1956-11-24 niest. Bydgoszcz KPO
272 ZIEGLER Wiktor 2005-10-19 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
273 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
274 ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
275 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
276 ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 UKS 12 Kalisz WLP
277 ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 LKS Lubawa WMZ
278 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.90943789482117sekund