KUCHARSKI Filip
2005-04-04
UKS Kresy Otwock
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Jan 2003-06-01 UKS Otrębusy MAZ
2 ALEKSANDRZAK Szymon 2005-02-13 UKS Otrębusy MAZ
3 AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
4 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
5 ANDRZEJCZAK Jakub 2006-05-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
6 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
7 ATLAK Mateusz 2003-05-31 MLKL Płock MAZ
8 BARTCZAK Filip 2006-04-13 MKLA Łęczyca LDZ
9 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
10 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
11 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
12 BAUER Dominik 2004-02-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
13 BECHT Nikodem 2009-09-28 RKS Łódź LDZ
14 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL GGG Radom MAZ
15 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
16 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
17 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
18 BIEDRZYCKI Kacper 2003-05-09 UKS MTE Milanówek MAZ
19 BIELEŃ Stanisław 2006-05-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
20 BILALOV Isa 2006-10-24 SKS Feniks Siedlce MAZ
21 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
22 BŁASZCZYK Wojciech 2006-10-02 UKS 55 Łódź LDZ
23 BONIECKI Michał 2003-01-01 UKS MTE Milanówek MAZ
24 BOŃKOWSKI Wojciech 2006-01-30 MLKL Płock MAZ
25 BORECKI Kasper 2005-03-25 UKS 48 Warszawa MAZ
26 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
27 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
28 BOŻYCKI Tomasz 2006-10-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
29 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
30 BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
31 BRZEZIŃSKI Michał 2005-09-01 MKS Bank BS Płońsk MAZ
32 BUBNIAK Artur 2005-12-09 ULKS Lipinki MLP
33 BUCKI Dawid 2003-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
34 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
35 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
36 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
37 CHERNIK Michał 2013-01-12 SKS Feniks Siedlce MAZ
38 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
39 CHWEDORCZUK Jan Stanisław 2005-04-08 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
40 CIECIELĄG Adam 2005-06-27 MKS Lesznowola MAZ
41 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
42 CZARNOCKI Igor 2006-02-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
43 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
44 CZUBAJ Piotr 2006-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
45 CZYSZEWICZ Marcin 2005-03-27 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
46 DASZKIEWICZ-BORTNOWSKI Kajetan 2005-09-20 KS Orzeł Warszawa MAZ
47 DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
48 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
49 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
50 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
51 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
52 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
53 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
54 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
55 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
56 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
57 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
58 DZIWISZEK Filip 2009-05-13 UKS Melo Błonie MAZ
59 E A 2005-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
60 ERLICH Maciej 2005-08-31 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
61 FEISTER Błażej 2004-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
62 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
63 FILAR Igor 2004-03-25 OŚ AZS Poznań WLP
64 FOŁTYN Damian 2005-06-12 MLKS Agros Żary LBU
65 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
66 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
67 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
68 GAWĄD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
69 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
70 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
71 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
72 GLEESON Matthew 2003-04-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
73 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
74 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
75 GŁĘBOCKI Stanisław 2004-05-23 UKS MTE Milanówek MAZ
76 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
77 GOŁĘBIOWSKI Jakub 2006-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
78 GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 UKS Vis Skierniewice LDZ
79 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
80 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
81 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
82 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
83 GRUSZCZYŃSKI Kacper 2004-02-08 UKS Otrębusy MAZ
84 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
85 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
86 GURDAK Patryk 2005-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
87 GWIAZDA Marcin 2003-08-27 OKLA Ostrołęka MAZ
88 HABER Emil 2006-04-21 UKS Otrębusy MAZ
89 HOŁUB Jakub 2002-01-13 KU AZS AWP w Lublinie LBE
90 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
91 HYL Gracjan 2005-02-01 PLKS Gwda Piła WLP
92 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
93 JAGIELSKI Oliwier 2008-04-12 MKS Pułtusk MAZ
94 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa MAZ
95 JAROSZEWICZ Cezary 2005-07-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
96 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
97 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
98 JAWOROWSKI Filip 2005-06-02 OLA Podlaskie POD
99 JAWORSKI Tymoteusz 2005-12-12 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
100 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL GGG Radom MAZ
101 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
102 JERCHA Michał 2004-03-09 MKLA Łęczyca LDZ
103 JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
104 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
105 KACZANOWSKI Błażej 2006-10-24 UKS Otrębusy MAZ
106 KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 KL Lumel Zielona Góra LBU
107 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
108 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
109 KANECKI Maciej 2003-08-06 MKS Pogoń Siedlce MAZ
110 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
111 KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
112 KARPIŃSKI Oliwier 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
113 KASPRZAK Andrzej 1986-11-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
114 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
115 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
116 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
117 KLEPACKI Krzysztof 2013-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
118 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
119 KLINGER Borys 2008-10-16 RKS Łódź LDZ
120 KŁOSIEWICZ Krystian 2005-12-13 MKS Pułtusk MAZ
121 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
122 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
123 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
124 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
125 KOŁODZIEJCZYK Piotr 2005-04-23 LKS Orzeł Kozy SLK
126 KOPCIŃSKI Jakub 2005-04-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
127 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
128 KORSAK Michał 2005-02-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
129 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
130 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
131 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
132 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
133 KOTWICKI Dominik 2002-07-09 LKS Vectra Włocławek KPO
134 KOWALSKI Hubert 2007-06-12 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
135 KOWALSKI Konstanty 2006-03-04 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
136 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
137 KRUKOWSKI Igor 2006-06-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
138 KUDZINOWSKI Jan 2005-06-24 UKS Czwórka Białystok POD
139 KUREK Bartosz 2006-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
140 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
141 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
142 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
143 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
144 KWIATKOWSKI Wiktor 2005-02-14 UKS LA Basket Warszawa MAZ
145 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
146 LEBEDIUK Maksim 2005-05-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
147 LEWIŃSKI Krzysztof 2005-04-22 MKLA Łęczyca LDZ
148 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
149 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
150 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
151 LINKA Mateusz 2004-07-03 MKS Pułtusk MAZ
152 LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
153 LUBCZUK Damian 2004-02-02 UKS MTE Milanówek MAZ
154 LUBIAK Paweł 2005-01-15 MKS Pułtusk MAZ
155 ŁADYŻYŃSKI Konrad 2006-11-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
156 ŁAGÓD Cyprian 2005-01-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
157 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
158 ŁOMŻYŃSKI Jan 2004-07-22 OKS Skra Warszawa MAZ
159 ŁYCZYWEK Dominik 2005-05-14 UKS Filipides Teresin MAZ
160 MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
161 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice WMZ
162 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
163 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
164 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
165 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
166 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
167 MAZUR Mateusz 2005-09-26 UKS Kresy Otwock MAZ
168 MĘDREK Gabriel 2005-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
169 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
170 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
171 MICHALSKI Mikołaj 2003-09-05 UKS MTE Milanówek MAZ
172 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
173 MIEDZIAK Alan 2006-02-03 UKS Jedyneczka Giżycko WMZ
174 MIERCZYŃSKI Michał 2007-01-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
175 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
176 MILCZUK Jakub 2004-03-27 UKS Skoczek Władysławów WLP
177 MIRKOWSKI Krystian 2003-02-22 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
178 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
179 MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
180 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
181 MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary LBU
182 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
183 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
184 NADSTAWNY Maciek 2005-09-10 UKS Otrębusy MAZ
185 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
186 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
187 NIDZGORSKI Maciej 2004-04-29 OKS Skra Warszawa MAZ
188 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
189 NIKLEWSKI Dominik 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
190 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
191 NOWICKI Olaf Kacper 2004-05-30 MKS Pułtusk MAZ
192 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
193 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
194 OGÓREK Wojciech 2006-02-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
195 OKOŃ Karol 2004-05-17 UKS MTE Milanówek MAZ
196 ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
197 ORZECHOWSKI Norbert 2005-12-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
198 OSTACHOWSKI Antoni 2005-01-12 KS Orzeł Warszawa MAZ
199 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
200 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
201 OWCZAREK Piotr 2005-09-02 KMS Szczecin ZPO
202 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
203 PAŁASZ Wiktor 2006-03-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
204 PAŚNICKI Albert 2005-03-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
205 PAVLOV Timofej 2006-11-09 OKS Skra Warszawa MAZ
206 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
207 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
208 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
209 PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
210 PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 KS Podlasie Białystok POD
211 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
212 PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
213 POPIOŁEK Bartosz 2005-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
214 POPOWSKI Piotr 2005-12-20 KS Podlasie Białystok POD
215 PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
216 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
217 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
218 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
219 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
220 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
221 RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra DOL
222 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
223 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź LDZ
224 RESIAK Paweł 2005-11-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
225 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
226 ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 MKS Piast Głogów DOL
227 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
228 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
229 RYCHLICKI Damian 2004-05-23 STS Pomerania Szczecin ZPO
230 RYDLEWSKI Dominik 2005-01-27 MUKS Gim 2 Nysa OPL
231 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
232 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
233 SADOWSKI Jan 2006-03-22 MKS Pułtusk MAZ
234 SALSKI Jan 2005-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
235 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
236 SEKUŁA Kacper 2006-05-14 Akademia Sportu Otwock MAZ
237 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
238 SEREMAK Marcel 2005-05-03 UKS Olimp Kozienice MAZ
239 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
240 SĘKULSKI Karol 2002-11-04 GKS Wilga Garwolin MAZ
241 SIEMEK Miłosz 2007-02-18 MKS Pułtusk MAZ
242 SIEŃKO Patryk 2005-11-08 MKS Agros Chełm LBE
243 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
244 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
245 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
246 SMARDZEWSKI Filip 2006-04-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
247 SMYCZYŃSKI Krystian 2007-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
248 SOBOLEWSKI Daniel 2005-09-02 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
249 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
250 STENKA Kamil 2005-03-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
251 STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
252 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
253 STRZYŻEWSKI Filip 2011-10-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
254 SUCHAŃ Marcel 2006-01-01 UKS Otrębusy MAZ
255 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
256 SURYNT Dawid 2006-04-13 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
257 SUSKI Filip 2009-03-18 MKLA Łęczyca LDZ
258 SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
259 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 RLTL Optima Radom MAZ
260 SZCZEPAŃSKI Kacper 2005-07-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
261 SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
262 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
263 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
264 SZULC Tomasz 2004-07-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
265 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
266 SZYKUT Mateusz 2008-09-25 KS Wisła Puławy LBE
267 SZYMBORSKI Miłosz 2006-05-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
268 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
269 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
270 TARNOWSKI Adam 2005-10-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
271 TOMALIK Damian 1993-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
272 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
273 UHERA Grzegorz 2005-02-14 KS Orzeł Warszawa MAZ
274 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
275 UŚCIŃSKI Kacper 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
276 VERKUYTEN Cas 2003-07-17 UKS MTE Milanówek MAZ
277 WALAS Julian 2006-07-24 UKS Otrębusy MAZ
278 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
279 WARAN Maksymilian 2004-01-01 UKS Rusiec MAZ
280 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
281 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
282 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
283 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
284 WIERZBICKI Mikołaj 2005-06-02 UKS Filipides Teresin MAZ
285 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
286 WILCZYŃSKI Stanisław 2005-03-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
287 WIŚNIEWSKI Szymon 2004-09-07 UKS Kresy Otwock MAZ
288 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
289 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
290 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
291 WOJCIECHOWSKI Tobiasz 2004-01-08 OKLA Ostrołęka MAZ
292 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
293 WOJTANIA Łukasz 2004-12-12 RKS Łódź LDZ
294 WOJTASZEK Ignacy 2005-11-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
295 WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin ZPO
296 WOLSKI Robert 1982-12-08 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
297 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
298 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
299 WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
300 WOŹNICA Teodor 2006-08-10 UKS MTE Milanówek MAZ
301 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno WMZ
302 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
303 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
304 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
305 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
306 WYSOCKI Mateusz 2005-01-01 niest. Olsztyn WMZ
307 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
308 ZAJĄC Igor 2006-01-04 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
309 ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 OKLA Ostrołęka MAZ
310 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
311 ZDANOWSKI Oliwier 2005-02-23 niest. Olsztyn WMZ
312 ZGLIŃSKI Hubert 2004-12-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ
313 ZIELIŃSKI Jakub 2005-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
314 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
315 ZIEMSKI Antoni 2006-06-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
316 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 KMS Szczecin ZPO
317 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
318 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
319 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
320 ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 UKS Vis Skierniewice LDZ
321 ŻURAW Marceli 2006-05-11 MKS Kusy Szczecin ZPO
322 ŻURAWSKI Wiktor 2005-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
323 ŻYCHOWICZ Kacper 2005-09-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
324 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
325 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.9717390537262sekund