TROŚCIANKA Hubert
2006-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZAK Dominik 2011-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
2 ALBINOWSKI Aleksander 2006-11-22 MLKS Agros Żary LBU
3 ALEKSANDROWICZ Kacper 2007-03-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
4 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
5 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
6 BAKALARZ Radosław 2006-03-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
7 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
8 BANASZKIEWICZ Dawid 2007-02-23 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
9 BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 MKL 12 Jelenia Góra DOL
10 BARSZCZYK Milan 2009-12-19 MLKS Agros Żary LBU
11 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
12 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
14 BECHT Nikodem 2009-09-28 RKS Łódź LDZ
15 BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło KPO
16 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
17 BIELAN Dawid 2007-03-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
18 BIELIŃSKI Kamil 2007-11-09 KS Podlasie Białystok POD
19 BIENIEK Marcel 2009-06-17 LKS Lubusz Słubice LBU
20 BIERNAT Kamil 2003-01-29 MLKS Agros Żary LBU
21 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
22 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
23 BIŻECKI Patryk 2003-06-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
24 BŁAHUCIAK Dawid 2006-03-24 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
25 BŁASZCZYK Igor 2008-06-18 MKS Piast Głogów DOL
26 BŁĘDOWSKI Szymon 2003-10-22 MKST Astra Nowa Sól LBU
27 BOBROWSKI Dawid 2006-01-04 MKS Piast Głogów DOL
28 BOBROWSKI Wiktor 2006-01-04 MKS Piast Głogów DOL
29 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
30 BOJARSKI Aleksander 2008-12-08 LKS Lubusz Słubice LBU
31 BONK Michał 2007-04-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
32 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
33 BOROWIEC Patryk 2010-04-19 Akademia Biegowa Żary LBU
34 BOŻEK Jakub 2006-07-03 MKL Szczecinek ZPO
35 BROŃCZYK Mateusz 2007-05-16 Akademia Biegowa Żary LBU
36 BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 KL Iskra Białogard ZPO
37 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
38 BRZĘK Jan 2005-11-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
39 BRZYSKI Borys 2006-05-22 MLKS Sokół Lubin DOL
40 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
41 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
42 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
43 CAŁA Krzysztof 2005-10-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
44 CEGIELSKI Jakub 2006-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
45 CEGLAREK Bartosz 2008-02-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
46 CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 MKS Piast Głogów DOL
47 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
48 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
49 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
50 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
51 CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
52 CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 SL GKS Olsza Olszyna DOL
53 CHUDEREWICZ Jakub 2007-08-15 ULKS Tychowo ZPO
54 CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
55 CIEBIEŃ Krzysztof 2007-01-26 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
56 CIESIELSKI Filip 2005-05-13 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
57 CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów DOL
58 CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-29 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
59 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 KS Polonia Pasłęk WMZ
60 CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 MLKS Sokół Lubin DOL
61 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 KMS Szczecin ZPO
62 CZARNECKI Łukasz 2000-01-07 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
63 CZUPRYŚ Oliwier 2007-10-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
64 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
65 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
66 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
67 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
68 DOBRZAŃSKI Artur 2008-11-18 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
69 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
70 DROZDA Antoni 2008-02-03 MLKS Sokół Lubin DOL
71 DRUSZLAKOWSKI Ksawery 2011-09-21 ZLKL Zielona Góra LBU
72 DUBAS Wojciech 2003-01-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
73 DUBERT Jakub 2005-09-15 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
74 DUDEK Damian 2007-08-06 ZLKL Zielona Góra LBU
75 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
76 DURTKA Hubert 2005-04-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
77 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
78 DZIEDZIC Mateusz 2003-01-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
79 DZIEMIAN Jeremi 2006-09-08 SL Salos Suwałki POD
80 DZIOK Bartosz 2007-07-09 MLKS Agros Żary LBU
81 DZIWISZEK Filip 2009-05-13 UKS Melo Błonie MAZ
82 FECHNER Krzysztof 2006-09-14 UKS Olimp Duszniki WLP
83 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
84 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
85 FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice LBU
86 FILAR Igor 2004-03-25 OŚ AZS Poznań WLP
87 FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
88 FOKSIŃSKI Mateusz 2003-11-30 ZLKL Zielona Góra LBU
89 FOŁTYN Damian 2005-06-12 MLKS Agros Żary LBU
90 FRANCUG Oskar 2002-03-13 UKS Ares Nowa Sól LBU
91 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
92 FRANKOWSKI Kacper 2008-12-31 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
93 FRONCZEK Alan 2007-01-01 SP Golice LBU
94 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
95 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
96 GAJDA Piotr 2010-04-07 UKS MTE Milanówek MAZ
97 GAJOWNICZEK Kamil 2006-09-06 RKS Łódź LDZ
98 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
99 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
100 GAPIŃSKI Mikołaj 2001-05-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
101 GAWĄD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
102 GAWENDA Jędrzej 2010-11-12 UKS Falenica Warszawa MAZ
103 GAWŁOWSKI Mateusz 2003-11-29 ZLKL Zielona Góra LBU
104 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
105 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
106 GLAPA Piotr 2008-02-01 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
107 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
108 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
109 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
110 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
111 GOŚCINIAK Sasza 2007-07-01 ZLKL Zielona Góra LBU
112 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
113 GRACZYK Maciej 2007-10-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
114 GRAJZER Bartosz 2008-01-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
115 GROENWALD Szymon 2005-06-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
116 GRÓDECKI Piotr 2006-10-13 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
117 GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
118 GRYGIER Maksymilian 2007-01-01 niest. Z.Góra LBU
119 GRYS Andrzej 2007-03-12 MKS Piast Głogów DOL
120 GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
121 HABER Emil 2006-04-21 UKS Otrębusy MAZ
122 HAJDUK Dawid 2006-01-01 OLA Lubuskie LBU
123 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
124 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
125 HETMAŃCZYK Dorian 2006-05-04 UKS Maszewiak Maszewo LBU
126 HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól LBU
127 HOFFMANN Benjamin 2011-07-18 KS Herosi Świebodzin LBU
128 HOMENIUK Michał 2009-01-11 MLKS Agros Żary LBU
129 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
130 HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
131 HOROSZKIEWICZ Antoni 2008-10-21 LKS Lubusz Słubice LBU
132 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 KMS Szczecin ZPO
133 HRECHORECKI Bartosz 2010-02-17 ZLKL Zielona Góra LBU
134 HUCULAK Mateusz 2008-11-06 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
135 JACKÓW Dawid 2005-01-01 niest. Z.Góra LBU
136 JAKÓBOWSKI Jakub 2008-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
137 JAKUBOWSKI Maciej 2004-06-28 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
138 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa MAZ
139 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
140 JANKOWSKI Robert 2007-07-04 MKS Piast Głogów DOL
141 JANKOWSKI Sebastian 2005-07-15 MLKS Agros Żary LBU
142 JANKOWSKI Wojciech 2009-03-27 UKS Clan Ostrołęka MAZ
143 JAROSŁAWSKI Tomasz 2006-06-20 KL Lumel Zielona Góra LBU
144 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
145 JASEK Hubert 2007-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
146 JAWOROWSKI Filip 2005-06-02 OLA Podlaskie POD
147 JAWORSKI Marcin 2008-08-18 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
148 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
149 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
150 JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
151 JÓZEFOWIAK Bartłomiej 2009-01-05 MUKS Szok Bojanowo WLP
152 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
153 KACIEJA Hubert 2007-01-01 niest. Z.Góra LBU
154 KACZMAREK Bartosz 2012-03-29 MUKS Szok Bojanowo WLP
155 KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 KL Lumel Zielona Góra LBU
156 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
157 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
158 KANTOWSKI Kacper 2007-01-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
159 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
160 KARMELITA Jan 2010-06-22 LKS Atleta Gniezno WLP
161 KARPIŃSKI Mateusz 2011-08-20 MUKS Szok Bojanowo WLP
162 KASPRZAK Andrzej 1986-11-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
163 KASZUBA Krzysztof 1970-06-02 MKS Truso Elbląg WMZ
164 KAŹMIERCZAK Kacper 2006-01-01 niest. Z.Góra LBU
165 KECHER Piotr 2006-06-13 MLKS Echo Twardogóra DOL
166 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
167 KICIŃSKI Jakub 2003-05-25 MKST Astra Nowa Sól LBU
168 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
169 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
170 KILANOWSKI Wojciech 2004-04-26 MLKS Agros Żary LBU
171 KINDRA Dawid 2007-12-19 MLKS Sokół Lubin DOL
172 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
173 KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
174 KNAP Marcel 2006-01-22 KL Ziemia Kłodzka DOL
175 KOCHAŃSKI Beniamin 2009-10-09 ZLKL Zielona Góra LBU
176 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
177 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
178 KOKOSZYŃSKI Aleksander 2006-09-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
179 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
180 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
181 KOŁODZIEJ Jakub 2014-01-01 MKS Piast Głogów DOL
182 KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 LUKS Start Nakło KPO
183 KONDRATOWICZ Dominik 2010-07-08 AZS-AWF Gorzów LBU
184 KONICZY Jakub 2007-01-01 niest. Z.Góra LBU
185 KOPCZYŃSKI Piotr 2006-01-01 UKS Golice LBU
186 KORCZAK Mateusz 2002-01-01 UKS Ares Nowa Sól LBU
187 KORDOWSKI Jakub 2009-10-21 MKS Pułtusk MAZ
188 KORYCKI Dawid 2006-07-05 MLKS Agros Żary LBU
189 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
190 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
191 KOSMACZ Filip 2007-07-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
192 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
193 KOSSAKOWSKI Oskar 2005-06-26 KS Podlasie Białystok POD
194 KOSTRZON Karol 2005-01-01 CKZiU Elektryk Nowa Sól LBU
195 KOSZ Szymon 2006-01-01 MKS Agros Chełm LBE
196 KOSZELA Maciej 1978-01-14 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
197 KOSZKAŁO Nikodem 2006-02-19 ZLKL Zielona Góra LBU
198 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
199 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
200 KOTWICKI Igor 2005-05-25 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
201 KOWALCZYK Grzegorz 2006-01-11 MKS Piast Głogów DOL
202 KOWALCZYK Miłosz 2006-06-30 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
203 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk POM
204 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
205 KOWALSKI Jakub 2006-02-14 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
206 KOWALSKI Kacper 2004-07-26 MKS Piast Głogów DOL
207 KOZIEŁ Kamil 2003-12-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
208 KOZIOŁ Karol 2006-07-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
209 KOZŁOWSKI Tobiasz 2003-05-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
210 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
211 KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 ULKS Tychowo ZPO
212 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
213 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
214 KROPIWNICKI Kasjan 2003-12-07 MLKS Agros Żary LBU
215 KRÓLIK Bogdan 1966-02-02 PZLAM KPO
216 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
217 KRUKOWSKI Roch 2007-07-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
218 KRZYSIEK Andrzej 2006-03-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
219 KRZYŚKÓW Jakub 2002-01-18 ZLKL Zielona Góra LBU
220 KSIĄŻEK Jakub 2006-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
221 KSIĘŻNIK Maksymilian 2006-06-13 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
222 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
223 KUBAT Szymon 2007-05-26 MLKS Agros Żary LBU
224 KUBERA Michał 2010-05-04 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
225 KUCHARCZYK Jan 2005-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
226 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
227 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
228 KUCZYŃSKI Aleksander 2003-01-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
229 KUFEL Dominik 2007-03-09 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
230 KUKLO Jakub 2006-07-07 OLA Podlaskie POD
231 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz POM
232 KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 UKS Cyprianka KPO
233 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
234 KULUS Albert 2004-01-22 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
235 KUMOR Mikołaj 2013-06-03 MKS Piast Głogów DOL
236 KUPCZAK Mateusz 2007-02-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
237 KURZYNA Maciej 2005-08-14 KS Podlasie Białystok POD
238 KURZYŃSKI Adam 2008-03-28 UKS Maszewiak Maszewo LBU
239 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
240 KUŹNIK Łukasz 2005-01-11 ZLKL Zielona Góra LBU
241 KWAŚNIEWSKI Kacper 2007-03-16 MKL Szczecin ZPO
242 KWIATKOWSKI Bartosz 2006-05-22 SL GKS Olsza Olszyna DOL
243 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
244 LANGE Bartosz 2011-03-12 MKS Piast Głogów DOL
245 LANGE Filip 2007-12-15 MKS Piast Głogów DOL
246 LASKOWSKI Wiktor 2007-01-02 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
247 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
248 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
249 LESICKI Marcel 2002-04-22 ZLKL Zielona Góra LBU
250 LESZCZYŃSKI Krzysztof 2010-12-01 MKS Piast Głogów DOL
251 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
252 LEWKOWICZ Bartosz 2008-04-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
253 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
254 LINDORF Adrian 2006-06-17 LUKS Orneta WMZ
255 LINKIEWICZ Piotr 2005-01-01 niest. Z.Góra LBU
256 LITWIN Jakub 2006-06-25 MLKS Sokół Lubin DOL
257 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
258 LORENC Mateusz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
259 ŁASIŃSKI Patryk 2009-08-25 MKS Pułtusk MAZ
260 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
261 ŁĘCKI Mateusz 2006-08-11 OKS Skra Warszawa MAZ
262 ŁOMŻYŃSKI Jan 2004-07-22 OKS Skra Warszawa MAZ
263 ŁOPACIŃSKI Bartosz 2007-01-01 SP Golice LBU
264 ŁUCZKA Mikołaj 2006-02-01 KS Komunalni Sanok PDK
265 MAC Igor 2007-05-25 MLKS Agros Żary LBU
266 MAC Szymon 2005-01-06 MLKS Agros Żary LBU
267 MACIAK Jakub 2003-08-02 MKST Astra Nowa Sól LBU
268 MACIEJCZYK Piotr 2007-06-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
269 MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 WKS Flota Gdynia POM
270 MAĆKOWIAK Bartosz 2005-03-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
271 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
272 MAJCHRZAK Jakub 2007-02-10 MUKS Gim 2 Nysa OPL
273 MAJDA Tomasz 2007-07-26 ZLKL Zielona Góra LBU
274 MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 RLTL Optima Radom MAZ
275 MAJEWSKI Paweł 2006-07-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
276 MAKOWSKI Wojciech 2005-06-26 UKS Maszewiak Maszewo LBU
277 MALINOWSKI Emil 2005-03-18 MKST Astra Nowa Sól LBU
278 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
279 MANSFELD Jan 2012-01-01 MUKS Szok Bojanowo WLP
280 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
281 MARCINKOWSKI Jakub 2006-03-01 SL GKS Olsza Olszyna DOL
282 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
283 MATUSZAK Hubert 2007-07-12 ZLKL Zielona Góra LBU
284 MATUSZEWSKI Szymon 2007-01-01 niest. Z.Góra LBU
285 MATYSIK Filip 2006-09-30 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
286 MAZUR Marcel 2005-01-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
287 MAZUREK Mateusz 2007-01-01 SP Golice LBU
288 MICHALAK Dawid 2009-11-02 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
289 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
290 MIELCAREK Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
291 MIKOŁAJEWSKI Jakub 2007-11-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
292 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
293 MILCZARCZYK Paweł 2006-07-12 LKS Polkowice DOL
294 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
295 MORACZEWSKI Dominik 2005-03-21 SL GKS Olsza Olszyna DOL
296 MOSORKA Kacper 2006-08-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
297 MUCHOWSKI Szymon 2008-06-26 UKS Maszewiak Maszewo LBU
298 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
299 MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
300 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
301 NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 ZLKL Zielona Góra LBU
302 NARWOJSZ Olaf 2007-01-18 ZLKL Zielona Góra LBU
303 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
304 NIEMCZYK Eryk 2004-05-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
305 NOWACKI Bartosz 2007-11-30 ULKS Muflon Bielawa DOL
306 NOWAK Daniel 2005-12-05 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
307 NOWICKI Gabriel 2011-04-23 ZLKL Zielona Góra LBU
308 NOWOBIELSKI Oliwier 2005-01-01 niest. Z.Góra LBU
309 OCHOCKI Mateusz 2010-10-13 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
310 OLCHAWA Patryk 2006-11-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
311 OLEJNIK Patryk 2003-10-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
312 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
313 ONYSZKO Kacper 2007-11-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
314 OSIŃSKI Dominik 2007-01-22 ZLKL Zielona Góra LBU
315 OSTROWSKI Filip 2010-07-01 UKS Melo Błonie MAZ
316 OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 AZS-AWF Gorzów LBU
317 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
318 OTULAKOWSKI Sebastian 2005-09-27 SL GKS Olsza Olszyna DOL
319 OWCZAREK Piotr 2005-09-02 STS Pomerania Szczecin ZPO
320 PACHOLAK Konrad 2007-01-01 niest. Z.Góra LBU
321 PADJAS Michał 2005-05-06 KS Czempion Warszawa MAZ
322 PAJĄK Stanisław 2007-08-13 MLKS Agros Żary LBU
323 PALIWODA Bartłomiej 2006-02-20 UKS Lipusz POM
324 PAŁASZ Wiktor 2006-03-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
325 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
326 PAPROCKI Szymon 2006-09-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
327 PAUL Benedykt 2010-12-18 UKS Falenica Warszawa MAZ
328 PAWELSKI Grzegorz 1968-02-14 AZS-AWF Gorzów LBU
329 PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 SL GKS Olsza Olszyna DOL
330 PECYNA Krystian 2008-09-01 MLKS Agros Żary LBU
331 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
332 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
333 PIASECKI Adrian 2003-07-04 LLKS Osowa Sień LBU
334 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
335 PIĄTEK Mateusz 2002-08-26 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
336 PIECH Igor 2005-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
337 PIESZKE Marcel 2007-01-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
338 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
339 PILICHOWSKI Bartosz 2004-08-03 LKS Lubusz Słubice LBU
340 PIŁAT Jan 2006-01-16 MKL Toruń KPO
341 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
342 PISARSKI Wiktor 2005-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
343 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
344 PLUCIŃSKI Jędrzej 2007-08-23 MKL Szczecin ZPO
345 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
346 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
347 POPEK Filip 2005-11-17 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
348 POTOCKI Mikołaj 2007-03-02 AZS-AWF Gorzów LBU
349 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
350 POWASEROWSKI Kornel 2004-09-13 LKS Polkowice DOL
351 POŻUCZEK Jan 2012-02-03 RKS Łódź LDZ
352 PRZYBYLAK Bartosz 2006-12-22 UKS 12 Kalisz WLP
353 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
354 PSIUCH Oliwier 2005-09-08 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
355 PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 ZLKL Zielona Góra LBU
356 PYSIAK Szymon 2010-02-23 LKS Lubusz Słubice LBU
357 RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra DOL
358 RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
359 RADKIEWICZ Michał 2006-05-22 ZLKL Zielona Góra LBU
360 RADOMSKI Piotr 2007-08-07 ZLKL Zielona Góra LBU
361 RADZIMSKI Filip 2003-07-09 MLKS Agros Żary LBU
362 RAJCZAK Dawid 2008-08-04 MKS Piast Głogów DOL
363 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
364 RECZYŃSKI Kacper 2005-05-15 MLKS Agros Żary LBU
365 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź LDZ
366 REWAJ Dawid 2004-09-14 MLKS Agros Żary LBU
367 REWAJ Filip 2010-01-13 MLKS Agros Żary LBU
368 ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 UKS Skoczek Władysławów WLP
369 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
370 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
371 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
372 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
373 RUDNIK Błażej 2007-06-23 KL Lumel Zielona Góra LBU
374 RUSEK Natan 2007-12-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
375 RUTKOWSKI Maciej 2006-11-14 LKS Lubusz Słubice LBU
376 RYBACZEK Maksymilian 2007-01-01 niest. Z.Góra LBU
377 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
378 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
379 SADOWSKI Oskar 2005-02-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
380 SADZA Filip 2008-11-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
381 SALWA Sebastian 1998-02-22 SKSG Korona Szczecin ZPO
382 SAMMLER Radosław 2007-07-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
383 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
384 SEREK Fabian 2002-11-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
385 SIEŃKO Patryk 2005-11-08 MKS Agros Chełm LBE
386 SIKORA Kamil 2009-10-08 LKS Polkowice DOL
387 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
388 SILNY Hubert 2006-03-21 ZLKL Zielona Góra LBU
389 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
390 SINIAWA Krystian 2006-10-02 MKS Piast Głogów DOL
391 SIRAK Władysław 2010-07-23 ZLKL Zielona Góra LBU
392 SIUDAK Mateusz 2007-02-12 KL Ziemia Kłodzka DOL
393 SIWEK Jan 2004-01-02 MLKS Agros Żary LBU
394 SKOPIŃSKI Maksymilian 2006-05-15 ZLKL Zielona Góra LBU
395 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
396 SKUBISZ Ksawery 2009-03-02 LKS Lubusz Słubice LBU
397 SMOLARCZYK William 2010-11-19 UKS Falenica Warszawa MAZ
398 SMOLEC Bartłomiej 2007-10-28 ZLKL Zielona Góra LBU
399 SOBCZYŃSKI Hubert 2008-04-11 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
400 SOBCZYŃSKI Igor 2004-03-17 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
401 SOBOLEVSKYI Tymofii 2012-03-01 MKS Piast Głogów DOL
402 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
403 SROKA Jakub 2004-08-18 MLKS Agros Żary LBU
404 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
405 STANIEWICZ Filip 2009-01-31 ZLKL Zielona Góra LBU
406 STANISŁAWCZYK Jakub 2006-12-20 MUKS Gim 2 Nysa OPL
407 STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
408 STANISŁAWCZYK Szymon 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
409 STAŃ Mikołaj 2009-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
410 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
411 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
412 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
413 STASIOŁEK Jan 2005-04-01 AML Słupsk POM
414 STASZKIEWICZ Tymon 2012-01-05 LKS Atleta Gniezno WLP
415 STEBLEWSKI Michał 2006-07-27 AZS-AWF Gorzów LBU
416 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 MKL Toruń KPO
417 STĘŻYCKI Miłosz 2006-09-27 MLKS Agros Żary LBU
418 STOLARCZYK Marek 1964-06-10 LKS Lubusz Słubice LBU
419 STOLARSKI Dorian 2007-09-21 UKS Maszewiak Maszewo LBU
420 STRINGER Mateusz 2006-01-30 RK Athletics Warszawa MAZ
421 SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
422 SUDA Orian 2005-10-26 LLKS Osowa Sień LBU
423 SUKIENNIK Bartosz 2003-04-29 ZLKL Zielona Góra LBU
424 SUT Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
425 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
426 SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 ZLKL Zielona Góra LBU
427 SZEWCZYK Wojciech 2006-05-11 OLA Mazowieckie MAZ
428 SZNAJDER Patryk 2003-03-02 MKS Piast Głogów DOL
429 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
430 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
431 SZPAKOWICZ Franciszek 2006-01-05 PLKS Gwda Piła WLP
432 SZPILA Wiktor 2006-02-16 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
433 SZUSTAK Alan 2007-10-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
434 SZUSTAK Jakub 2003-04-15 ZLKL Zielona Góra LBU
435 SZYKUŁA Łukasz 2010-10-10 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
436 SZYMAŃSKI Jakub 2006-01-01 niest. Z.Góra LBU
437 SZYMAŃSKI Teodor 2011-07-13 ZLKL Zielona Góra LBU
438 SZYNDEL Szymon 2008-07-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
439 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
440 ŚLĄZAK Piotr 2006-09-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
441 ŚMIAŁEK Artur 2010-10-09 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
442 ŚRODA Tomasz 2007-01-01 niest. Z.Góra LBU
443 ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
444 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
445 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
446 TARASKIEWICZ Nikodem 2007-02-04 ZLKL Zielona Góra LBU
447 TARNOWSKI Adam 2005-10-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
448 TEREFENKO Jakub 2013-01-01 MKS Piast Głogów DOL
449 TOMCZYK Mateusz 2006-01-01 niest. Z.Góra LBU
450 TRZCIŃSKI Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
451 TUTAK Piotr 2007-05-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
452 TWARDY Kacper 2009-03-23 MLKS Agros Żary LBU
453 TYMCZYSZYN Bartosz 2007-01-21 ZLKL Zielona Góra LBU
454 URSZYC Konrad 2007-01-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
455 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
456 WASIELEWSKI Filip 2007-09-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
457 WASILEWICZ Jan 2000-01-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
458 WASIUCIONEK Wiktor 2007-01-11 AZS-AWF Gorzów LBU
459 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
460 WAWRZYŃSKI Nikodem 2009-01-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
461 WEGNER Dawid 2000-04-23 LUKS Start Nakło KPO
462 WEISS Marcin 2006-02-23 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
463 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
464 WIATRZYK Piotr 2001-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
465 WIAŻEWICZ Damian 2005-01-01 niest. Z.Góra LBU
466 WIĄZOWSKI Maciej 2004-10-10 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
467 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
468 WIETUSZYŃSKI Bartosz 2007-03-31 LKS Polkowice DOL
469 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
470 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
471 WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
472 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
473 WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
474 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
475 WOJAK Wiktor 2007-08-03 LKS Polkowice DOL
476 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
477 WOJCIECHOWSKI Rafał 2011-07-02 MUKS Szok Bojanowo WLP
478 WOJCIESZAK Ksawier 2006-07-08 PLKS Gwda Piła WLP
479 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
480 WOJNA Aleksander 2007-10-25 KS Podlasie Białystok POD
481 WOJTKIEWICZ Maksymilian 2007-04-02 LKS Polkowice DOL
482 WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 KS Prefbet-Sonarol POD
483 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
484 WOŹNIAK Jarosław 2008-02-23 MKS Piast Głogów DOL
485 WOŹNIAK Paweł 2008-02-23 MKS Piast Głogów DOL
486 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno WMZ
487 WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
488 WRÓBEL Dominik 2006-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
489 WYRWAS Wojciech 2005-08-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
490 WYSOCKI Adam 2005-07-27 KS Polonia Pasłęk WMZ
491 WZOREK Marcel 2007-12-26 MKS Piast Głogów DOL
492 ZACHARCZUK Szymon 2005-04-21 UKS Ares Nowa Sól LBU
493 ZAJĄC Igor 2006-01-04 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
494 ZAJĄC Mikołaj 2006-12-04 ZLKL Zielona Góra LBU
495 ZAJKOWSKI Mateusz 2009-01-29 MKS Piast Głogów DOL
496 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
497 ZAMACHOWSKI Brian 2005-04-22 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
498 ZAMBROZIEWICZ Kacper 2005-01-07 ZLKL Zielona Góra LBU
499 ZARZYCKI Maciej 1999-07-20 ZLKL Zielona Góra LBU
500 ZASŁONA Jakub 2006-03-31 niest. Białystok POD
501 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
502 ZDEBIAK Jakub 2002-10-06 UKS Ares Nowa Sól LBU
503 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
504 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
505 ZIEMBA Jakub 2007-07-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
506 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin ZPO
507 ZIĘTEK Leon 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
508 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
509 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
510 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
511 ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 UKS 12 Kalisz WLP
512 ŻELAZEK Krzysztof 2006-01-21 MKS Junior Złocieniec ZPO
513 ŻURAW Marceli 2006-05-11 MKS Kusy Szczecin ZPO
514 ŻURAWSKI Oliwier 2007-12-31 MLKS Agros Żary LBU
515 ŻURAWSKI Wiktor 2005-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
516 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.77375793457031sekund