NOWICKI Jakub
2004-03-29
KS Energetyk Poznań
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
4 BADEŁEK Marek 2003-08-21 MUKS Kadet Rawicz WLP
5 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
6 BALCEREK Adam 1998-01-11 OŚ AZS Poznań WLP
7 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
8 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
9 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
10 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
11 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
12 BIERNAT Kamil 2003-01-29 MLKS Agros Żary LBU
13 BLADOSZ-JENSEN Anton 2006-05-18 RK Athletics Warszawa MAZ
14 BLUKOT Denis 2003-11-24 LKS Victoria Olesno OPL
15 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
16 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
17 BOSY Daniel 1989-02-16 LKS Sana Kościan WLP
18 BURCHACKI Jakub 2005-03-20 UKS Przełaj Żerków WLP
19 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
20 CEGŁA Kacper 2004-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
21 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin WLP
22 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
23 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
24 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
25 CHUDZIK Mariusz 1973-02-25 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
26 CHWARZYŃSKI Adrian 2006-10-19 UKS Jedynka Bytów POM
27 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
28 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
29 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
30 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
31 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
32 DOBRZYŃSKI Mikołaj 2005-06-29 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
33 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
34 DUDA Tymon 2007-05-23 OŚ AZS Poznań WLP
35 DUDZIAK Maciej 2003-05-24 MKS Baszta Szamotuły WLP
36 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
37 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
38 DZIERAN Adam 2005-08-11 LKS Maraton Turek WLP
39 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
40 FLIEGER Krzysztof 2004-10-22 UKS Sportowiec Borowo WLP
41 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
42 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
43 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
44 GAJDA Szymon 2004-04-10 KM Aktywni Sochaczew MAZ
45 GALAS Kacper 2002-04-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
46 GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
47 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
48 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
49 GOMUŁKA Ksawery 2005-05-05 UKS 12 Kalisz WLP
50 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
51 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
52 GÓRCZAK Krzysztof 2000-05-30 LKS Sana Kościan WLP
53 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
54 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
55 GÓRNIAK Łukasz 2003-05-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
56 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
57 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
58 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
59 GRZYMSKI Franciszek 2009-01-04 UKS Skoczek Władysławów WLP
60 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
61 HAJDUK Dawid 2005-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
62 HANDKE Mikołaj 2004-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
63 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
64 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
65 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
66 HOFFMAN Paskal 2008-02-07 PLKS Gwda Piła WLP
67 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
68 HORBACZ Hubert 2003-05-26 MKS Olimp Łobez ZPO
69 JACKOWSKI Filip 2003-04-19 MKS Baszta Szamotuły WLP
70 JACOLIK Mateusz 2003-04-06 UKS Skoczek Władysławów WLP
71 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
72 JAKUBOWSKI Mateusz 2003-02-27 MKL Jarocin WLP
73 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
74 JANIK Mateusz 2004-02-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
75 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
76 JANKOWSKI Józef 2005-07-29 Ducla Academy Warszawa MAZ
77 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
78 JAROSZ Bartosz 2002-07-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
79 JASKÓŁA Michał 2004-05-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
80 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
81 JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
82 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
83 KAJDAN Hubert 2004-01-06 LUKS Orkan Września WLP
84 KALINOWSKI Jakub 2003-01-19 UKL Ósemka Police ZPO
85 KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 PLKS Gwda Piła WLP
86 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
87 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
88 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
89 KAŹMIERSKI Mikołaj 2003-09-02 PLKS Gwda Piła WLP
90 KEMPA Maciej 2001-10-12 OŚ AZS Poznań WLP
91 KĘDZIERSKI Hubert 2005-01-05 OŚ AZS Poznań WLP
92 KĘDZIERSKI Mikołaj 2003-09-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
93 KĘSY Marcin 1985-04-06 WSSiRN Start Katowice SLK
94 KILAŃSKI Kamil 2003-09-12 UKS Skoczek Władysławów WLP
95 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
96 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
97 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
98 KŁODAWSKI Kamil 2003-05-29 UKS Skoczek Władysławów WLP
99 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics WMZ
100 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
101 KONOPKA Szymon 2004-04-16 KS AZS AWF Kraków MLP
102 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
103 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
104 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
105 KOWALCZYK Paweł 2003-08-12 MKS-MOS Śrem WLP
106 KOWALEWSKI Jakub 2011-02-04 OŚ AZS Poznań WLP
107 KOWALSKI Kacper 2003-07-14 MKL Szczecin ZPO
108 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
109 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
110 KRUSZONA Szymon 2003-02-28 UKS Sportowiec Borowo WLP
111 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
112 KRZYŻANOWSKI Cyprian 2007-09-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
113 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
114 KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 AML Słupsk POM
115 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
116 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
117 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
118 KUŁDO Jakub 2003-06-29 OŚ AZS Poznań WLP
119 KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 MLKS Agros Żary LBU
120 LAMPRYCHT Bartosz 2003-05-02 LKS Maraton Turek WLP
121 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
122 LEJA Bartosz 2005-11-23 MKS Baszta Szamotuły WLP
123 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
124 LEWAŃSKI Mirosław 2004-03-09 UKS Olimp Duszniki WLP
125 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
126 LOSY Michał 2005-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
127 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
128 ŁESZYK Maksymilian 2004-12-31 OŚ AZS Poznań WLP
129 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
130 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
131 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
132 MACIOŁEK Kamil 2004-05-03 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
133 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
134 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
135 MAJEWSKI Antoni 2002-10-03 KU AZS UAM Poznań WLP
136 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
137 MAJEWSKI Mateusz 2004-08-21 MKL Jarocin WLP
138 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
139 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
140 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
141 MALUŚKI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
142 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
143 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
144 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
145 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
146 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
147 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
148 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
149 MATYJA Kamil 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
150 MICHAŁOWSKI Michał 1982-10-08 KU AZS UAM Poznań WLP
151 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
152 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
153 MIKOŁAJCZAK Hubert 1995-01-20 UKS Czwórka Kościan WLP
154 MILCARZ Maksymilian 2004-02-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
155 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
156 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
157 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
158 MRÓZ Karol 2005-11-03 MKS Unia Hrubieszów LBE
159 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
160 MUSIAŁ Wiesław 1957-10-20 MKS-MOS Śrem WLP
161 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
162 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
163 NAPIERAŁA Alan 1998-07-21 OŚ AZS Poznań WLP
164 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
165 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
166 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
167 NOWACZYK Jan 2005-03-12 OŚ AZS Poznań WLP
168 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
169 NOWAK Wojciech 1997-04-28 OŚ AZS Poznań WLP
170 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
171 OLEJNICZAK Kacper 2003-07-28 LUKS Orkan Września WLP
172 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
173 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
174 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
175 PATOLETA Adam 2003-06-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
176 PAWEŁCZYK Kamil 2005-11-12 MKL Jarocin WLP
177 PAWŁOŚ Mikołaj 2004-06-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
178 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
179 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
180 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
181 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
182 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
183 PIASECZNY Borys 2004-01-05 LUKS Orkan Września WLP
184 PIASEK Kacper 2004-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
185 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
186 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
187 PIEKARCZYK Bartosz 2007-12-27 OŚ AZS Poznań WLP
188 PIETRZAK Jakub 2001-02-27 MKS Baszta Szamotuły WLP
189 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
190 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
191 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
192 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
193 PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 KS Agros Zamość LBE
194 PRZYBYLAK Jakub 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
195 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
196 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
197 PRZYBYLSKI Jędrzej 2005-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
198 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
199 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
200 RATKOWSKI Jędrzej 2008-10-30 OŚ AZS Poznań WLP
201 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
202 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
203 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
204 ROZENKOWSKI Kacper 2004-03-06 OŚ AZS Poznań WLP
205 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
206 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
207 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
208 SADOWSKI Fryderyk 2003-10-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
209 SALAMON Nikodem 2003-07-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
210 SKIBA Igor 2003-08-06 KS Gwardia Piła WLP
211 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
212 SŁOWIK Kacper 2002-07-06 niest. Poznań WLP
213 SOBCZAK Jakub 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
214 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
215 SOLAREK Franciszek 2009-09-15 OŚ AZS Poznań WLP
216 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
217 SOWIŃSKI Nikodem 2002-03-29 KU AZS Politechniki Poznańskiej WLP
218 STANISŁAWIAK Wojciech 2009-06-23 MKS-MOS Śrem WLP
219 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
220 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
221 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
222 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
223 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
224 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
225 SZAFRANEK Marcel 2005-03-01 KS Energetyk Poznań WLP
226 SZAREJKO Mikołaj 2003-11-21 PLKS Gwda Piła WLP
227 SZCZECIŃKI Szymon 2003-01-23 UKS Skoczek Władysławów WLP
228 SZCZEPANIAK Igor 2004-03-16 RKS Łódź LDZ
229 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
230 SZWED Damian 2004-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
231 ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
232 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
233 TARANTA Jakub 2005-04-30 KS Podlasie Białystok POD
234 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
235 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
236 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
237 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
238 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
239 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
240 TWARDOWSKI Mateusz 2003-03-13 AML Słupsk POM
241 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
242 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje ZPO
243 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
244 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
245 WAJDA Michał 2004-01-02 UKS Achilles Leszno WLP
246 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
247 WAWRZYNIAK Jakub 2009-04-07 KS Energetyk Poznań WLP
248 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
249 WESTFAL Jacek 1973-02-08 MKL Szczecin ZPO
250 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
251 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
252 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
253 WIĘCOWSKI Igor 2003-09-12 UKS Achilles Leszno WLP
254 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
255 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
256 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
257 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
258 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
259 ZAWADZKI Dawid 2003-06-16 KS Energetyk Poznań WLP
260 ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 OŚ AZS Poznań WLP
261 ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 MKL Jarocin WLP
262 ZIĘTEK Leon 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
263 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
264 ŻAK Mateusz 2003-04-30 OŚ AZS Poznań WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.45670700073242sekund