LIBURA Sebastian
2006-04-24
MOS CSiR D±browa Górnicza
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZAK Adam 2006-03-10 KS SPRINTERKI.PL Poznań WLP
2 ANUS Maksymilian 2008-04-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
3 AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec PDK
4 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
5 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
6 BAŃDO Olgierd 2006-01-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
7 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 2005-03-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
8 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
9 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
10 BICZYCKI Franciszek 2007-06-09 MOSM Tychy SLK
11 BIEDROŃ Mateusz 2005-09-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
12 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
13 BIERÓWKA Patryk 2007-06-20 UKS Jedynka Tokarnia MLP
14 BIESIADA Bartosz 2007-05-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
15 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
16 BŁASZCZAK Karol 2005-04-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
17 BŁASZCZYK Jakub 2005-07-14 MKL Szczecin ZPO
18 BODZIANOWSKI Paweł 2008-12-11 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
19 BOJDYS Bartosz 2007-01-01 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
20 BRIBRAM Wojciech 2007-07-03 MKS Tempo Kęty MLP
21 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
22 BRUNER Adrian 2007-06-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
23 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec PDK
24 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
25 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
26 BUGLA Kamil 2006-05-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
27 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice SLK
28 CABAJ Kacper 2006-01-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
29 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
30 CHROBAK Szymon 2005-05-04 LKS Orzeł Kozy SLK
31 CUGLOWSKI Mateusz 2006-06-25 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
32 CYGAN Jan 2006-01-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
33 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
34 CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 MLKS Sokół Lubin DOL
35 CZERWIŃSKI Kacper 2005-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
36 ĆWIK Mateusz 2006-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
37 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
38 DACHOWSKI Mikołaj 2007-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
39 DANIELCZYK Dawid 2005-07-29 BKL Bełchatów LDZ
40 DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
41 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
42 DRAZIK Kasper 2004-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
43 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
44 DURAJ Leon 2006-02-24 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
45 DUTKA Szymon 2005-05-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
46 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
47 DYBCZYŃSKI Kacper 2005-10-05 UKS Brenna Górki SLK
48 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
49 DYNIA Marek 2008-03-13 KB MOSiR Jastrzębie SLK
50 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
51 DZIEDZIC Maksymilian 2006-08-05 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
52 FAC Daniel 1999-03-11 KB MOSiR Jastrzębie SLK
53 FENDER Piotr 2003-05-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
54 FIGURA Bartosz 2006-01-01 RMKS Rybnik SLK
55 FRˇCEK Jan 2010-01-01 TS AKS Chorzów SLK
56 FRˇCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
57 FUNEK Kacper 2007-03-30 UKS Jedynka Tokarnia MLP
58 GADAJ Kacper 2006-07-19 GKS Piast Gliwice SLK
59 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
60 GAMBUSZ Olaf 2005-06-28 GKS Piast Gliwice SLK
61 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
62 GIED¬ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
63 GNACY Kevin 2005-01-29 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
64 GODLEWSKI Marcel 2005-03-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
65 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
66 GÓRCZEWSKI Igor 2006-03-28 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
67 GÓRNY Ricardo 2005-09-20 MKS-MOSM Bytom SLK
68 GRABIEC Vincent 2005-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
69 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
70 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
71 GRZEMPA Adam 2003-03-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
72 GURAK Florian 2005-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
73 HAJDUK Seweryn 2004-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
74 HOŁDA Sebastian 2006-10-14 UKS Jedynka Tokarnia MLP
75 JAFERNIK Michał 2005-06-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
76 JANAS Rafał 2007-10-01 TS AKS Chorzów SLK
77 JANIK Kamil 2005-08-03 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
78 JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
79 JANKÓW Kamil 2005-08-10 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
80 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
81 JAROSZEWSKI Wojciech 2007-03-07 UKS Jedynka Tokarnia MLP
82 JARZYNA Paweł 2005-04-09 TL ROW Rybnik SLK
83 JĘCEK Michał 2006-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
84 JONKISZ Michał 2006-12-04 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
85 JOPEK Michał 2005-07-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
86 JURA Tymoteusz 2007-04-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
87 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
88 KADYŁO Adam 2003-07-07 MKS MOS Wrocław DOL
89 KALA Artur 2006-09-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
90 KALATA Filip 2006-07-05 RMKS Rybnik SLK
91 KALISZ Maciej 2006-04-06 UKS Trójka Mikołów SLK
92 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
93 KAMUDA Dominik 2004-02-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
94 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
95 KANIA Hubert 2006-01-01 niest. Białystok POD
96 KASPRZYK Kornel 2006-01-01 niest. Olsztyn WMZ
97 KEMPNY Tymoteusz 2004-09-09 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
98 KLOSE Piotr 2006-05-12 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
99 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
100 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
101 KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 AML Słupsk POM
102 KONIECZNY Jakub 2007-09-12 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
103 KONIECZNY Mateusz 2002-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
104 KONOPACKI Maksymilian 2004-10-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
105 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
106 KO¦CIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
107 KOWALSKI Robert 2007-01-18 UKS Trójka Mikołów SLK
108 KOZŁOWSKI Jan 2006-06-20 KKL Kielce SWK
109 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
110 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
111 KRAVETS Dmytro 2006-05-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
112 KRAWCZAK Iwo 2007-01-17 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
113 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież WLP
114 KRĘBLEWSKI Mateusz 2008-10-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
115 KRÓL Cristian 2009-07-18 KB MOSiR Jastrzębie SLK
116 KRÓL Karol 2006-07-05 RMKS Rybnik SLK
117 KRUCZYŃSKI Jeremi 2005-08-24 MKS Żywiec SLK
118 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamo¶ć LBE
119 KRY¦ Kamil 2003-10-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
120 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
121 KUBIAK Jakub 2006-06-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
122 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
123 KUFEL Maksymilian 2002-08-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
124 KULA Piotr 2007-05-21 RMKS Rybnik SLK
125 KUNICKI Kacper 2006-07-06 OLA Łódzkie LDZ
126 KURDZIEL Hubert 2010-11-17 KS Victoria Trzebinia MLP
127 KURZEPA Kelly 2009-08-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
128 KUSTRA Adrian 2007-01-01 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
129 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
130 LACH Marcel 2007-09-06 MKS Tempo Kęty MLP
131 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
132 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
133 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamo¶ć LBE
134 LEWANDOWICZ Igor 2006-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
135 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
136 LIZAK Tomasz 2003-01-19 MKS Żywiec SLK
137 LUBERDA Przemysław 2007-10-01 UKS Jedynka Tokarnia MLP
138 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
139 LURANC Dawid 2006-03-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
140 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 WKS Wawel Kraków MLP
141 ŁASKOWSKI Filip 2005-01-17 MKS Truso Elbl±g WMZ
142 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
143 ŁUCKI Bartłomiej 2005-11-08 GKS Piast Gliwice SLK
144 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
145 MAC Szymon 2005-01-06 MLKS Agros Żary LBU
146 MACHNIK Szymon 2007-08-17 TS AKS Chorzów SLK
147 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
148 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
149 MAKOWSKI Maciej 2003-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
150 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
151 MALAWSKI Bartosz 2007-08-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
152 MAŁYCHA Szymon 2005-02-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
153 MARCZYŃSKI Mateusz 2007-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
154 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
155 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
156 MATUSIEWICZ Patryk 2007-10-06 SKS Kusy Kraków MLP
157 MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
158 MˇSIORSKI Krzysztof 2006-12-20 SKS Kusy Kraków MLP
159 MELKA Mateusz 2009-01-01 TS AKS Chorzów SLK
160 MICHALCZYK Maciej 2006-07-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
161 MIGDALSKI Marcin 2007-03-05 GKS Piast Gliwice SLK
162 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
163 MIKUŁA Adam 2006-09-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
164 MIKU¦KIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
165 MINORCZYK Borys 2003-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
166 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
167 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
168 MŁOTEK Mateusz 2005-02-26 MKS-R CENTRUM Dzięgielów SLK
169 MRUGAŁA Oskar 2005-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
170 MUSIOŁ Marcel 2008-02-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
171 NIBISZ Kamil 2001-04-14 MKS-MOS Katowice SLK
172 NOCUŃ Patryk 2007-02-25 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
173 NOWAK Igor 2006-05-06 MCKiS Jaworzno SLK
174 NOWAK Szymon 2004-08-28 MKS-MOSM Bytom SLK
175 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
176 ODROBINA Maciej 2005-02-02 GKS Piast Gliwice SLK
177 OGIEGŁO Szymon 2006-02-07 LKS Pogórze Skoczów SLK
178 OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 MKS Żywiec SLK
179 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
180 OSTÓJ Mikołaj 2007-11-14 UKS Jedynka Tokarnia MLP
181 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
182 PAJˇK Maksymilian 2006-03-08 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
183 PAJˇK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
184 PALECZNY Bartosz 2005-06-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
185 PALETKO Łukasz 2003-02-04 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
186 PASTUSZKA Adam 2007-08-17 UKS Chromik Mysłowice SLK
187 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
188 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 KS Agros Zamo¶ć LBE
189 PIETRZAK Dawid 2006-02-17 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
190 PIETRZAK Jan 2006-01-01 niest. ŁódĽ LDZ
191 PIETRZYK Filip 2006-09-02 UKS Trójka Mikołów SLK
192 PIETRZYK Konrad 2007-04-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
193 PILAWA Błażej 2005-06-03 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
194 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
195 PINDEL Jakub 2003-08-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
196 PINTERA Adrian 2006-01-26 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
197 PIOTROWSKI Dominik 2006-07-09 LKS Korab Olecko WMZ
198 PLINCHA Jarosław 2007-05-25 SKS Kusy Kraków MLP
199 POŁOCHACZ Piotr 2006-09-28 MKS Kusy Szczecin ZPO
200 PONISZOWSKI Wiktor 2002-03-26 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
201 PORĘBSKI Robert 2005-01-03 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
202 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
203 PRZYBYŁO Oskar 2006-08-27 UKS Żaczek Połaniec SWK
204 PSICA Mateusz 2007-12-01 SKS Kusy Kraków MLP
205 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
206 RA¦ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
207 RATKA Szymon 2006-09-28 MOSM Tychy SLK
208 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
209 ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 KS Prefbet-Sonarol POD
210 ROMANIAK Kacper 2007-03-15 UKS Jedynka Tokarnia MLP
211 ROMANIAK Sylwester 2007-03-24 UKS Jedynka Tokarnia MLP
212 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
213 ROSSA Antoni 2007-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
214 SACHA Paweł 2007-02-25 LKS Orzeł Kozy SLK
215 SADOWSKI Igor 2003-07-04 WKS Wawel Kraków MLP
216 SATERNUS Szymon 2004-03-17 KS Victoria Trzebinia MLP
217 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda ¦wiecie KPO
218 SIKORSKI Michał 2007-09-10 MKS-MOSM Bytom SLK
219 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
220 SITEK Marcin 2005-11-08 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
221 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
222 SIWY Mariusz 2006-10-02 UKS Trójka Mikołów SLK
223 SKIRZEWSKI Oskar 2006-03-23 MUKS Gim 2 Nysa OPL
224 SKOWRONEK Igor 2006-04-15 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
225 SŁONINA Jan 2007-09-23 UKS Jedynka Tokarnia MLP
226 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
227 SROKA Mateusz 2005-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
228 STAWIAK Miłosz 2006-01-12 LKS Omega Kleszczów LDZ
229 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
230 STOPA Artur 1999-09-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
231 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
232 STRYKOWSKI Jakub 2006-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
233 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
234 SZANIEL Dawid 2005-06-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
235 SZCZECHOWSKI Tomasz 2003-06-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
236 SZCZĘSNY Michał 2005-01-30 MKL Szczecin ZPO
237 SZCZYRA Szymon 2005-05-28 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
238 SZEWCZYK Igor 2005-11-15 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
239 SZEWCZYK Karol 2007-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
240 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
241 SZOTA Bartosz 2003-07-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
242 SZRUBARCZYK Jakub 2006-08-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
243 SZTAFIŃSKI Łukasz 2006-04-06 LKS Orzeł Kozy SLK
244 SZTUK Kamil 2002-10-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
245 SZUMILAS Piotr 2007-06-12 SKS Kusy Kraków MLP
246 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
247 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
248 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
249 ¦CIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
250 ¦LIWIŃSKI Aleksander 2007-12-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
251 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
252 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamo¶ć LBE
253 TARADAJ Artur 2006-10-01 MKS-MOS Katowice SLK
254 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
255 TATARA Dawid 2004-07-27 BKL Bełchatów LDZ
256 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
257 TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
258 UCIECHA Dawid 2003-01-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
259 URBANEK Łukasz 2003-07-09 TL Athletics Jastrzębie SLK
260 URSZYC Konrad 2007-01-27 Akademia Biegowa Żary LBU
261 WALATEK Kacper 2007-04-16 MKS Tempo Kęty MLP
262 WALICHNIEWICZ Iwo 2006-01-01 MKL Toruń KPO
263 WANDZEL Kamil 2004-06-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
264 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
265 WĘGLAREK Kamil 2005-03-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
266 WIˇCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
267 WIDŁAK Julian 2007-03-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
268 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
269 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
270 WILUSZ Bartłomiej 2007-04-22 SKS Kusy Kraków MLP
271 WI¦NIEWSKI Ignacy 2007-03-05 KS Orzeł Warszawa MAZ
272 WITEK Igor 2007-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
273 WŁODARCZYK Nikodem 2006-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
274 WOJACZEK Remigiusz 2006-06-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
275 WOKACZ Bartłomiej 2005-01-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
276 WOLSKI Tymon 2006-06-10 MKS-MOS Katowice SLK
277 WÓJCIK Adam 2007-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
278 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
279 WRÓBEL Paweł 2005-06-21 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
280 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
281 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
282 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
283 ZACZYK Piotr 2010-08-11 MKS-MOSM Bytom SLK
284 ZAJˇC Bartosz 2006-03-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
285 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
286 ZALEGA Jonatan 2006-08-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
287 ZIĘTEK Leon 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
288 ZIMNY Szymon 2006-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
289 ZYCHOWICZ Bartłomiej 2005-07-20 MKS Żywiec SLK
290 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
291 ŻBEL Klaudiusz 2006-07-25 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.931067943573sekund