OSTATEK Adam
2004-05-13
KMS Szczecin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
2 ASMOLOV Illia 2001-04-25 MKL Szczecin ZPO
3 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
4 BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 MKL Szczecin ZPO
5 BARAN Miłosz 2006-01-19 MKS Kusy Szczecin ZPO
6 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
7 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
8 BARTCZAK Jakub 2001-02-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
9 BARTOSZCZE Jakub 2006-07-18 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
10 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
11 BAWELSKI Kamil 2005-04-29 MKL Szczecin ZPO
12 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
13 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
14 BIAŁONOGA Daniel 2004-02-16 MLKS Agros Żary LBU
15 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
16 BIEŃKOWSKI Marcin 2004-04-27 UKS Barnim Goleniów ZPO
17 BIEREŚNIEWICZ Krzysztof 2003-04-09 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
18 BODNAR Nikodem 2005-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
19 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
20 BOŻYCKI Tomasz 2006-10-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
21 BRONIAREK Krystian 2004-05-13 MKS Kusy Szczecin ZPO
22 BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 KL Iskra Białogard ZPO
23 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
24 BRZOZOWSKI Franciszek 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
25 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
26 BUCKI Dawid 2003-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
27 BUTKIEWICZ Grzegorz 2004-09-11 UKS OSoT Szczecin ZPO
28 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
29 CACAJ Wiktor 2004-01-26 UKS OSoT Szczecin ZPO
30 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
32 CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 LUKS Start Nakło KPO
33 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 KMS Szczecin ZPO
34 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
35 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
36 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
37 CZUBERNAT Michał 2005-05-02 UKS OSoT Szczecin ZPO
38 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
39 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
40 DOMINIAK Maciej 2004-05-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
41 DUBAKO Konrad 2003-08-07 AL Międzyzdroje ZPO
42 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
43 DUDZIAK Dominik 2004-06-01 LLKS Osowa Sień LBU
44 DUNDER Maciej 2007-04-25 AL Międzyzdroje ZPO
45 DWORNIK Dawid 2007-08-17 AL Międzyzdroje ZPO
46 DWORNIK Kamil 2003-04-10 UKS Chrobry Międzyzdroje ZPO
47 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
48 DZIEWULSKI Kacper 2005-09-22 OLA Zachodniopomorskie ZPO
49 DZIWOSZ Wiktor 2005-06-22 UKS OSoT Szczecin ZPO
50 FALISZEWSKI Radosław 2004-04-17 LLKS Osowa Sień LBU
51 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
52 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
53 FLORCZAK Maciej 2005-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
54 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
55 GAWEŁ Grzegorz 2000-08-21 UKS Mieszko Chojna ZPO
56 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
57 GLAPKA Michał 2004-06-30 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
58 GLAPKA Paweł 2006-08-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
59 GLEZER Hubert 2005-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
60 GOLANOWSKI Oskar 2004-02-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
61 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
62 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
63 GRALAK Franciszek 2008-08-11 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
64 GRYGIEL Błażej 2005-03-04 MKL Maraton Świnoujście ZPO
65 GRZECHULSKI Ksawery 2005-05-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
66 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
67 GRZYBKOWSKI Kacper 2004-01-04 MKS Kusy Szczecin ZPO
68 HAJTKA Mikołaj 2005-12-21 OLA Zachodniopomorskie ZPO
69 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
70 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 KMS Szczecin ZPO
71 HUBIN Viktor 2003-04-10 MKS Kusy Szczecin ZPO
72 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
73 IWANOW Michał 2005-08-21 MKS Kusy Szczecin ZPO
74 JABŁOŃSKI Michał 2004-03-27 MKP Myślibórz ZPO
75 JAĆKOWSKI Oliwier 2005-04-04 MKL Szczecin ZPO
76 JAGODZKI Oskar 2003-05-12 KKL Kielce SWK
77 JAŁOWICZOR Mateusz 2011-08-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
78 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
79 JASIŃSKI Karol 2004-02-17 PLKS Gwda Piła WLP
80 JAWORSKI Oskar 2003-05-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
81 JEZIERSKI Kacper 2005-05-20 UKL Ósemka Police ZPO
82 KALINICZENKO Daniil 2014-07-24 UKS OSoT Szczecin ZPO
83 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
84 KALINOWSKI Jakub 2003-01-19 UKL Ósemka Police ZPO
85 KAMIŃSKI Karol 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin ZPO
86 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
87 KANIA Maksymilian 2009-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
88 KARBOWSKI Rory 2007-03-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
89 KARMELSKI Bartosz 2005-06-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
90 KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
91 KAWAŁA Szymon 2005-08-12 MKS Piast Głogów DOL
92 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
93 KILANOWSKI Wojciech 2004-04-26 MLKS Agros Żary LBU
94 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
95 KLĘK Wiktor 2010-11-19 UKS OSoT Szczecin ZPO
96 KŁEMBOWSKI Kacper 2004-04-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
97 KORCZYŃSKI Tymon 2004-02-18 MKS MOS Wrocław DOL
98 KORCZYŃSKI Wiktor 2005-05-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
99 KORKUĆ Jakub 2003-01-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
100 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS Święc Sławno ZPO
101 KOZDRA Tycjan 1997-02-14 UKS Mieszko Chojna ZPO
102 KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 MKL Szczecin ZPO
103 KRAJEWSKI Piotr 2006-01-01 UKS Golice LBU
104 KRÓL Tomasz 2008-08-22 SL Olimpia Poznań WLP
105 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
106 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
107 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
108 KUJDA Dominik 2001-10-06 AL Międzyzdroje ZPO
109 KUNC Michał 2005-02-27 MKS Ustroń SLK
110 KUNDZICZ Karol 2004-05-26 OLA Zachodniopomorskie ZPO
111 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
112 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
113 KWIATKOWSKI Dawid 2006-06-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
114 KWIATKOWSKI Ignacy 2005-03-16 OLA Zachodniopomorskie ZPO
115 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
116 LEGĘCKI Kacper 2005-01-05 MKS Kusy Szczecin ZPO
117 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
118 LEWANDOWSKI Mateusz 2003-05-13 MKL Szczecin ZPO
119 LIBERA Wojciech 2004-11-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
120 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
121 LISEK Piotr 1992-08-16 KMS Szczecin ZPO
122 LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
123 ŁABSZ Karol 2004-02-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
124 ŁABUĆ Aleksander 2005-11-22 MKS Kusy Szczecin ZPO
125 ŁOCHNICKI Jakub 2007-09-24 MKL Szczecin ZPO
126 ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
127 ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 LUKS Orkan Września WLP
128 MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 WKS Flota Gdynia POM
129 MAĆKOWIAK Hubert 2004-01-03 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
130 MAŁOLEPSZY Dawid 2006-06-08 AL Międzyzdroje ZPO
131 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
132 MARKOWSKI Remigiusz 2004-08-23 STS Pomerania Szczecinek ZPO
133 MASZCZYK Kacper 2006-10-23 MKS Kusy Szczecin ZPO
134 MASZCZYK Marcel 2004-07-13 MKL Szczecin ZPO
135 MASZCZYK Wiktor 2006-10-23 MKL Szczecin ZPO
136 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin ZPO
137 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
138 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
139 MIELCZAREK Mateusz 2004-08-02 UKS Mieszko Chojna ZPO
140 MIELESZKO Jakub 2006-05-12 UKS OSoT Szczecin ZPO
141 MIKULSKI Sebastian 2004-06-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
142 MITUTA Dawid 2010-02-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
143 MITUTA Igor 2010-02-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
144 MOLENDA Daniel 2006-05-29 OLA Zachodniopomorskie ZPO
145 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
146 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
147 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
148 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
149 NOWICKI Jakub 1998-10-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
150 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
151 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
152 OLEJNICZAK Tomasz 2013-09-22 UKS OSoT Szczecin ZPO
153 OLESIŃSKI Dawid 2004-04-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
154 ONOSZKO Marek 2004-02-27 MKS Piast Głogów DOL
155 ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
156 OSIŃSKI Gracjan 2004-12-17 OLA Zachodniopomorskie ZPO
157 PABIN Krystian 2003-01-06 UKL Ósemka Police ZPO
158 PADZIK Dawid 2006-08-09 OLA Zachodniopomorskie ZPO
159 PALUCH Marcel 2004-09-09 AL Międzyzdroje ZPO
160 PANKIEWICZ Konrad 2006-08-07 MKS Kusy Szczecin ZPO
161 PAPIŃSKI Michał 2004-09-14 UKS Mieszko Chojna ZPO
162 PARADOWSKI Jakub 2006-08-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
163 PAWLICKI Szymon 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
164 PAWLIK Karol 1994-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
165 PEITLER Antoni 2002-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
166 PĘDZIWIATR Kajetan 2004-02-29 UKS Barnim Goleniów ZPO
167 PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 KS Gwardia Piła WLP
168 PIERŚCIONEK Kamil 2002-04-21 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
169 PIETRAS Mateusz 2004-06-13 MKL Szczecin ZPO
170 PIOTROWSKI Olaf 2005-06-29 KL Gdynia POM
171 PITURA Kamil 2002-01-22 UKS Mieszko Chojna ZPO
172 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
173 POPRAWSKI Michał 2005-05-14 MKS Piast Głogów DOL
174 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
175 PROWANS Mateusz 2004-04-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
176 RACHUBIŃSKI Maciej 2005-08-17 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
177 RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 WKS Flota Gdynia POM
178 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź LDZ
179 RĘKAS Oliwier 2007-01-08 MKS Święc Sławno ZPO
180 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
181 ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 MKS Piast Głogów DOL
182 ROMBALSKI Maksymilian 2004-03-19 MLKS Agros Żary LBU
183 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
184 RUCIŃSKI Maciej 2008-02-08 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
185 RYBCZYŃSKI Norbert 2004-09-18 ZLKL Zielona Góra LBU
186 RYBICKI Dominik 2007-03-21 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
187 RYBICKI Jakub 2004-08-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
188 RYCHLICKI Damian 2004-05-23 STS Pomerania Szczecin ZPO
189 RYDZEWSKI Kacper 2008-08-27 UKS OSoT Szczecin ZPO
190 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
191 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
192 SIKORSKI Roman 2002-09-02 SL Olimpia Poznań WLP
193 SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 KL Iskra Białogard ZPO
194 SMURA Wiktor 2005-05-24 SL Olimpia Poznań WLP
195 SOBERA Robert 1991-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
196 SOBIERAJSKI Kacper 2005-11-18 AL Międzyzdroje ZPO
197 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
198 SOIŃSKI Piotr 2007-10-07 AL Międzyzdroje ZPO
199 SOŁOWIEJ Tomasz 2004-04-16 UKL Feniks Świdwin ZPO
200 SOMMER Paweł 2001-02-27 MKS Sambor Tczew POM
201 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS Święc Sławno ZPO
202 STACHOWIAK Michał 2003-08-30 UKL Ósemka Police ZPO
203 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
204 STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
205 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
206 STASZAK Jakub 2005-01-01 LKS Lubusz Słubice LBU
207 STELMASIK Franciszek 2001-04-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
208 STELMASIK Krzysztof 2003-02-05 WLKS Wrocław DOL
209 SUDA Orian 2005-10-26 LLKS Osowa Sień LBU
210 SUDOŁ Jan 2007-01-26 MKL Szczecin ZPO
211 SYSIK Kacper 2005-01-06 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
212 SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
213 SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 KMS Szczecin ZPO
214 SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
215 SZAWRACKI Franciszek 2006-08-31 UKS OSoT Szczecin ZPO
216 SZCZEPANIAK Mateusz 2004-02-13 MKL Szczecin ZPO
217 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
218 SZCZUKO Paweł 2002-09-26 MKS Kusy Szczecin ZPO
219 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
220 SZREDZIŃSKI Wojciech 2005-08-21 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
221 SZUSTAK Alan 2007-10-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
222 SZWEJDA Paweł 2004-03-24 MKS Junior Złocieniec ZPO
223 SZYNDLER Marcin 2006-05-04 UKS OSoT Szczecin ZPO
224 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
225 ŚLUZAR Adam 2005-03-28 MKS Kusy Szczecin ZPO
226 ŚMIESZEK Vincent 2004-03-16 OLA Zachodniopomorskie ZPO
227 ŚWISTAK Mateusz 2005-03-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
228 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
229 TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 KMS Szczecin ZPO
230 TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
231 TURBAŃSKI Mateusz 2004-05-02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
232 TURCZYK Mateusz 2006-10-14 MKS Kusy Szczecin ZPO
233 TYMBARSKI Wojciech 2006-04-18 UKS OSoT Szczecin ZPO
234 URTNOWSKI Kacper 2004-06-21 UKL Ósemka Police ZPO
235 VEZALIS Kostas 2004-08-11 KL Gdynia POM
236 WAJS Paweł 2004-10-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
237 WALERYCH Maksymilian 2004-11-26 UKS OSoT Szczecin ZPO
238 WAŁOWSKI Jakub 2006-11-12 MKS Kusy Szczecin ZPO
239 WARDZIAK Gracjan 2003-01-01 UKL Ósemka Police ZPO
240 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
241 WIECZKOWSKI Witold 2005-05-21 MKS Kusy Szczecin ZPO
242 WIERZCHOWIEC Igor 2006-02-02 UKS OSoT Szczecin ZPO
243 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
244 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
245 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
246 WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
247 WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin ZPO
248 WOJTOWICZ Szymon 2006-04-15 UKL Ósemka Police ZPO
249 WOLDT Mateusz 2006-02-07 GULKS Barwice ZPO
250 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
251 WOSZCZYŃSKI Maciej 2005-03-21 OSOT Szczecin ZPO
252 WOŹNIAK Michał 2006-08-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
253 WÓJCIK Filip 2004-02-12 MKS Kusy Szczecin ZPO
254 WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
255 WRÓBLEWSKI Witold 2010-09-01 SL Olimpia Poznań WLP
256 WYPYCH Mariusz 2000-12-21 UKS Mieszko Chojna ZPO
257 WYSOCKI Nikodem 2005-03-18 MKL Szczecin ZPO
258 ZAPART Michał 2004-06-04 MKS Hermes Gryfino ZPO
259 ZDRADA Dawid 1995-01-01 OSW Chojna ZPO
260 ZDZIECHOWICZ Marcel 2006-01-01 OLA Zachodniopomorskie ZPO
261 ZIELIŃSKI Szymon 2005-01-19 STS Pomerania Szczecinek ZPO
262 ZINKIEWICZ Kacper 2004-07-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
263 ZŁOCH Konrad 2008-08-16 KL Gdynia POM
264 ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca LDZ
265 ŻMICH Jakub 2003-07-11 KL Gdynia POM
266 ŻMUDA Nikolas 2004-12-11 UKS OSoT Szczecin ZPO
267 ŻUKOWSKI Mateusz 2005-08-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
268 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.4158239364624sekund