RUDNIK Julia
2007-07-12
niestowarzyszona
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
2 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
3 ALBIŃSKA Jaśmina 2007-01-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
4 ALIMASI Sofia 2006-12-13 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
5 ANDRZEJCZAK Martyna 2007-01-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
6 ANDRZEJCZYK Natalia 2006-06-04 KL Gdynia POM
7 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
8 ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 KS Podlasie Białystok POD
9 ASTAPCZYK Aleksandra 2007-03-20 PLKS Gwda Piła WLP
10 ATTALIOTI Sofia 2006-11-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
11 BACA-CHOMICZ Klarysa 2009-10-26 LKS Lubusz Słubice LBU
12 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
13 BAJKOWSKA Oliwia 2007-01-27 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
14 BAŁAZY Karolina 2007-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
15 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
16 BANY Dominika 2010-03-17 UKL Ósemka Police ZPO
17 BARAN Daria 2008-05-31 SKLA Sopot POM
18 BARAN Julia 2006-09-14 SKLA Sopot POM
19 BARANOWSKA Martyna 2010-02-04 UKL Ósemka Police ZPO
20 BARICA Kinga 2008-08-09 Orka Iława Athletics WMZ
21 BARTKIEWICZ Julia 2007-02-26 UKS Chrobry Międzyzdroje ZPO
22 BARTKOWIAK Amelia 2010-04-07 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
23 BARTOCHA Nikola 2011-06-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
24 BARYLSKA Karolina 2006-08-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
25 BASTEK Weronika 2007-09-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
26 BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
27 BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
28 BIELAWSKA Weronika 2006-04-06 KL Iskra Białogard ZPO
29 BIELECKA Magdalena 2007-04-19 MKS Sambor Tczew POM
30 BIELECKA Magdalena 2007-06-05 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
31 BIELSKA Edyta 2001-06-17 SKLA Sopot POM
32 BILSKA Jagoda 2007-03-22 MKL Szczecin ZPO
33 BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 UKL Ósemka Police ZPO
34 BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 UKL Ósemka Police ZPO
35 BORCHARDT Maja 2004-02-20 AZS Łódź LDZ
36 BOREJZA Martyna 2004-07-17 UKL Ósemka Police ZPO
37 BRATKOWSKA Katarzyna 2007-09-12 SKLA Sopot POM
38 BRDYS Monika 2007-09-03 UKS Piątka Jarocin WLP
39 BRONISZ Alicja 2006-01-22 AZS-AWF Gorzów LBU
40 BRYSZEWSKA Agnieszka 2007-01-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
41 BUCZEK Weronika 2000-03-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
42 BUDNER Julia 2006-02-15 UKL Ósemka Police ZPO
43 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
44 BUJAROWICZ Natalia 2008-04-21 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
45 BUKOWSKA Zofia 2007-04-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
46 BURAS Ilona 2007-01-09 KL Bałtyk Koszalin ZPO
47 BURMAS Emilia 2007-06-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
48 BYDAŁEK Julia 2009-05-25 UKL Ósemka Police ZPO
49 BYLINKO Michalina 2007-06-14 AZS-AWF Gorzów LBU
50 BYSZUK Monika 2007-02-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
51 CEDRO Aleksandra 2006-09-14 MKL Szczecin ZPO
52 CENIUCH Anna 2005-08-18 UKL Ósemka Police ZPO
53 CENIUCH Urszula 2008-05-18 UKL Ósemka Police ZPO
54 CHASS Alyona 2005-08-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
55 CHATŁAS Jagoda 2009-03-15 MKL Szczecin ZPO
56 CHEREDNYCHENKO Diana 2006-06-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
57 CHMIELEWSKA Alicja 2011-05-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
58 CHMIELEWSKA Julia 2008-04-26 MKS Hermes Gryfino ZPO
59 CHOIŃSKA Jagoda 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
60 CHRYPO Alicja 2007-09-02 KS Gwardia Piła WLP
61 CHUDEK Edyta 2006-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
62 CICHOCKA Julia 2006-10-29 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
63 CIEJAK Małgorzata 2007-09-19 UKL Ósemka Police ZPO
64 CIESIELSKA Kaja 2009-07-03 UKS Ares Nowa Sól LBU
65 CIUĆMAN Anna 2009-04-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
66 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
67 CZAJKA Agata 2008-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
68 CZAJKA Maja 2006-01-10 MKS Baszta Szamotuły WLP
69 CZAJKOWSKA Wiktoria 2006-07-17 UKL Ósemka Police ZPO
70 CZECH Nelly 2007-09-04 MKS Pułtusk MAZ
71 CZERNYK Karolina 2007-04-09 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
72 CZERWIŃSKA Helena 2010-11-20 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
73 CZUBAK Natalia 2007-10-12 MKL Szczecin ZPO
74 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
75 DĄBKOWSKA Martyna 2006-08-19 MKL Szczecin ZPO
76 DĄBROWSKA Aleksandra 2007-04-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
77 DĄBROWSKA Amelia 2008-10-10 UKL Ósemka Police ZPO
78 DELUGA Jagoda 2001-01-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
79 DŁUGI Jagoda 2007-05-05 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
80 DOBOSZ Zuzanna 2006-06-24 UKL Ósemka Police ZPO
81 DOŁĘGA Gabriela 2010-07-29 UKL Ósemka Police ZPO
82 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
83 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
84 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
85 DREWLO Amelia 2007-11-29 KL Bałtyk Koszalin ZPO
86 DRICZINSKA Natalia 2010-05-12 UKS OSoT Szczecin ZPO
87 DROZDOWSKA Lena 2009-03-04 LKS Lubusz Słubice LBU
88 DUCHIŃSKA Lilianna 2012-06-29 AL Międzyzdroje ZPO
89 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
90 DWOJAK Natalia 2007-02-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
91 DWORCZAK Wiktoria 2010-05-24 UKS OSoT Szczecin ZPO
92 DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
93 DZIADZIA Anna 2004-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
94 DZIUBA Weronika 2010-01-14 KL Bałtyk Koszalin ZPO
95 DZWOLAK Ewa 2006-03-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
96 FILA Amelia 2008-09-21 UKL Ósemka Police ZPO
97 FILIPOWSKA Alicja 2008-02-23 MKS Święc Sławno ZPO
98 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
99 FRANKOWSKA Karolina 2007-01-01 UKL Ósemka Police ZPO
100 GABORSKA Anna 2007-03-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
101 GACA Zofia 2008-07-30 STS Pomerania Szczecinek ZPO
102 GADOMSKA Alicja 2010-10-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
103 GADOMSKA Maja 2005-10-22 UKL Ósemka Police ZPO
104 GADZIŃSKA-TOMASZEWSKA Aniela 2007-10-22 MKS Olimp Łobez ZPO
105 GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 LUKS Start Nakło KPO
106 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
107 GAŁĘZA Julia 2007-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
108 GAŁKA Anna 2003-02-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
109 GARSZTKA Nadia 2007-11-10 UKL Ósemka Police ZPO
110 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
111 GAWLICKA Zuzanna 2007-12-01 MUKS Szok Bojanowo WLP
112 GAWLIK Julia 2008-05-19 UKS-MOS Opole OPL
113 GĄSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Athletics Team Radomsko LDZ
114 GIL Natalia 2007-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
115 GŁOWACKA Hanna 2008-06-30 UKS Achilles Leszno WLP
116 GNAROWSKA Kinga 2007-08-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
117 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 MKL Szczecin ZPO
118 GODLEWSKA Rozalia 2010-10-14 UKL Ósemka Police ZPO
119 GOLIASZ Oliwia 2003-06-25 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
120 GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 UKL Ósemka Police ZPO
121 GONDEK Maja 2009-02-23 AML Słupsk POM
122 GORZKA Lena 2011-03-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
123 GÓRSKA Natalia 2005-09-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
124 GRABIAS Weronika 2006-03-31 KL Iskra Białogard ZPO
125 GRABOŃ Nikola 2009-03-09 UKL Ósemka Police ZPO
126 GRĄBCZEWSKA Hanna 2006-09-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
127 GREFLING Wiktoria 2007-10-26 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
128 GRZESZCZUK Maja 2007-10-12 STS Pomerania Szczecinek ZPO
129 GRZEŚKOWIAK Jagoda 2007-01-13 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
130 GUSZPIT Wiktoria 2005-02-12 MLKS Agros Żary LBU
131 GUTOWSKA Zuzanna 2006-02-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
132 GUZMAN Maja 2010-01-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
133 GWADERA Aleksandra 2007-12-27 LLKS Osowa Sień LBU
134 HABET Julia 2007-05-08 PLKS Gwda Piła WLP
135 HABRYCH Maria 2008-02-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
136 HAGLAUER Paulina 2003-08-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
137 HAJDUK Liwia 2007-01-26 AZS-AWF Gorzów LBU
138 HASS Małgorzata 2010-05-20 KS Gwardia Piła WLP
139 HEINRICH Zofia 2006-03-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
140 HELIŃSKA Antonina 2006-01-01 OLA Zachodniopomorskie ZPO
141 HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły WLP
142 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
143 HOHN Zuzanna 2007-06-13 niest. Szczecin ZPO
144 HORCZAK Izabela 2007-06-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
145 HORNICKA Zuzanna 2010-12-21 GKS Start Długołęka DOL
146 HUBA Zuzanna 2006-01-01 UKL Ósemka Police ZPO
147 HUBICA Barbara 2010-07-16 GKS Start Długołęka DOL
148 ILCZENKO Weronika 2008-11-30 AL Międzyzdroje ZPO
149 IWANICKA Iga 2007-07-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
150 JABŁOŃSKA Anna 2007-02-26 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
151 JABŁOŃSKA Hanna 2008-12-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
152 JABŁOŃSKA Martyna 2009-06-19 AML Słupsk POM
153 JACZEWSKA Zlata 2007-09-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
154 JAGUSZEWSKA Zuzanna 2005-03-20 UKL Ósemka Police ZPO
155 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
156 JAKUBOWSKA Matylda 2007-06-09 MKL Szczecin ZPO
157 JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 KKL Kielce SWK
158 JANKA Otylia 2006-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
159 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
160 JARCZAK Sandra 2003-07-23 AZS-AWF Gorzów LBU
161 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
162 JASKOWSKA Amelia 2007-04-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
163 JASZCZURA Emilia 2007-04-30 MKS Sambor Tczew POM
164 JATCZAK Karolina 2006-02-14 UKL Ósemka Police ZPO
165 JATCZAK Natalia 2005-01-19 UKL Ósemka Police ZPO
166 JAWORSKA Karolina 2003-01-04 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
167 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
168 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
169 JAWORUCKA Martyna 2007-06-24 KS Podlasie Białystok POD
170 JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 UKL Ósemka Police ZPO
171 JĘDRYS Zuzanna 2007-07-10 UKL Feniks Świdwin ZPO
172 JOKŚ Nadia 2008-02-26 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
173 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
174 JUROWSKA Lidia 2007-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
175 KABAŁA Kamila 2004-09-24 niest. Szczecin ZPO
176 KACPRZAK Amelia 2010-05-06 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
177 KACZMARCZYK Patrycja 2009-07-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
178 KACZMAREK Julia 2007-10-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
179 KACZMAREK Kinga 2005-10-29 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
180 KACZORKIEWICZ Agata 2010-01-12 MKL Szczecin ZPO
181 KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
182 KADYS Klaudia 2008-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
183 KALEMBA Wiktoria 2003-01-12 AL Międzyzdroje ZPO
184 KALINICZENKO Jelizawieta 2006-08-15 AML Słupsk POM
185 KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 UKL Ósemka Police ZPO
186 KALIŃSKA Oliwia 2006-12-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
187 KALISZEWSKA Martyna 2006-11-29 AZS Łódź LDZ
188 KAMIŃSKA Weronika 2008-01-18 UKS Technik Radom MAZ
189 KAMODA Karolina 2006-03-25 MKL Szczecin ZPO
190 KANIA Anastazja 2002-04-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
191 KANIA Maja 2006-04-27 LLKS Pomorze Stargard ZPO
192 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
193 KANISZEWSKA Wiktoria 2007-12-31 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
194 KAPLA Anna 2011-02-06 LKS Lubusz Słubice LBU
195 KARBOWSKA Pola 2009-11-16 UKS OSoT Szczecin ZPO
196 KARCZEWSKA Justyna 2002-09-08 KM Aktywni Sochaczew MAZ
197 KARKOCKA Natalia 2008-01-30 GULKS Barwice ZPO
198 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice SLK
199 KARPIŃSKA Magda 2006-10-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
200 KARSZNIA Dominika 2007-12-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
201 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
202 KAWICKA Maja 2010-08-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
203 KAWICKA Milena 2006-02-28 MKS Hermes Gryfino ZPO
204 KAŹMIERCZAK Aleksandra 2006-08-03 UKL Ósemka Police ZPO
205 KAŹMIERCZAK Alicja 2003-10-01 UKL Ósemka Police ZPO
206 KICUŁA Daria 2008-04-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
207 KIECZKA Amelia 2005-05-19 MKS Kusy Szczecin ZPO
208 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
209 KIEŁPIŃSKA Lidia 2006-06-23 UKL Ósemka Police ZPO
210 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
211 KILIAN Agata 2007-08-15 OŚ AZS Poznań WLP
212 KITA Zofia 2008-08-23 GULKS Barwice ZPO
213 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
214 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
215 KLĘK Julia 2008-09-03 KS AZS AWF Kraków MLP
216 KLIMEK Karolina 2007-07-13 STS Pomerania Szczecinek ZPO
217 KLUCZYK Anna 2014-08-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
218 KŁOK Amelia 2007-06-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
219 KMERA Faustyna 2010-01-22 AL Międzyzdroje ZPO
220 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły WLP
221 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
222 KOJRO Aleksandra 2006-01-31 MKS Kusy Szczecin ZPO
223 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
224 KOKOT Patrycja 2007-11-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
225 KOLANEK Marysia 2007-11-23 MKL Maraton Świnoujście ZPO
226 KOMMISARCZYK Zuzanna 2008-09-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
227 KONDRATIUK Zuzanna 2005-01-16 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
228 KONDRATOWICZ Sara 2007-06-08 STS Pomerania Szczecin ZPO
229 KONIAREK Aleksandra 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
230 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
231 KORBAL Kamila 2007-02-04 UKS 20 Poznań WLP
232 KORDASIEWICZ Karolina 2007-09-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
233 KORDYKIEWICZ Olga 2006-11-22 LLKS Pomorze Stargard ZPO
234 KOS Hanna 2007-06-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
235 KOSICKA Zofia 2007-06-25 AML Słupsk POM
236 KOSZYKOWSKA Natalia 2008-07-22 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
237 KOWALCZUK Amelia 2007-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
238 KOZA Ewa 2009-06-23 UKL Ósemka Police ZPO
239 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
240 KOZIKOWSKA Wiktoria 2012-10-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
241 KOZIURA Karolina 2008-05-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
242 KOZŁOWSKA Aleksandra 2010-08-01 UKS OSoT Szczecin ZPO
243 KRAWCZAK Izabella 2006-08-03 MKL Szczecin ZPO
244 KRAWCZYK Kinga 2011-04-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
245 KRÓL Nadia 2010-11-20 STS Pomerania Szczecinek ZPO
246 KRUPA Alicja 2006-08-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
247 KRUSIK Weronika 2007-01-01 LUKS Start Nakło KPO
248 KRYSIAK Julia 2006-04-23 KSLZS Kruszwica KPO
249 KRYSIAK Zofia 2011-07-20 WLKS Wrocław DOL
250 KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
251 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
252 KRZYSIEK Marcela 2007-09-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
253 KRZYWDZIŃSKA Agata 1994-05-18 MKL Toruń KPO
254 KUBACKA Agata 2007-11-26 MKS Kusy Szczecin ZPO
255 KUBERA Natalia 2007-04-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
256 KUBICKA Nikola 2008-09-19 UKL Ósemka Police ZPO
257 KUC Agata 2007-03-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
258 KUCEWICZ Weronika 2007-01-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
259 KUCHARCZYK Maja 2008-03-24 AL Międzyzdroje ZPO
260 KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 UKL Ósemka Police ZPO
261 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
262 KUCHARSKA Magdalena 2006-03-24 LLKS Pomorze Stargard ZPO
263 KUCNER Maja 2008-12-13 MKS Baszta Szamotuły WLP
264 KUCZYŃSKA Hanna 2005-09-12 UKL Ósemka Police ZPO
265 KUJDA-ROGOWSKA Amelia 2006-11-17 AL Międzyzdroje ZPO
266 KULUS Daria 2006-08-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
267 KURASIŃSKA Anastazja 2006-07-11 UKL Ósemka Police ZPO
268 KUREK Ewa 2002-09-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
269 KUSIAK Nikola 2006-02-01 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
270 KUŚ Liliana 2011-02-12 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
271 KUŚMIERCZAK Daria 2010-05-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
272 KUŚNIERZ Emilia 2009-12-31 UKL Ósemka Police ZPO
273 KUTKOWSKA Nikola 2007-06-24 RLTL Optima Radom MAZ
274 KWAK Karina 2008-05-18 KL Iskra Białogard ZPO
275 KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 MLKS Agros Żary LBU
276 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
277 KWIATKOWSKA Zuzanna 2008-02-04 STS Pomerania Szczecinek ZPO
278 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
279 LANGE Oliwia 2006-10-26 UKL Ósemka Police ZPO
280 LEMAŃSKA Maja 2007-12-18 MKL Szczecin ZPO
281 LESZEGA Zuzanna 2006-04-26 KL Gdynia POM
282 LEWANDOWSKA Martyna 2004-07-06 STS Pomerania Szczecin ZPO
283 LICAU Hanna 2011-12-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
284 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
285 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
286 LIPIEC Oliwia 2007-03-15 KL Bałtyk Koszalin ZPO
287 LIPIŃSKA Lena 2008-10-12 MKL Szczecin ZPO
288 LIPSKA Aleksandra 2006-05-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
289 LIS Monika 2006-08-31 MLUKS Tarnów MLP
290 LISZEWSKA Anna 2008-03-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
291 LITWIN Nikola 2005-08-19 UKS Lipusz POM
292 LITWINIUK Hanna 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin ZPO
293 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
294 LOSY Zofia 2007-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
295 LUDWICZAK Lena 2008-09-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
296 LUDWINIAK Hanna 2008-10-05 UKS Ares Nowa Sól LBU
297 ŁAZAR Zofia 2007-11-13 UKS Dąb Suchy Las WLP
298 ŁOMOĆ Gabriela 2009-06-10 MLKS Sokół Lubin DOL
299 ŁUSZCZEK Natasza 2007-08-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
300 MACAŁA Zuzanna 2008-12-29 UKL Ósemka Police ZPO
301 MACH Natalia 1999-07-14 KS AZS AWF Katowice SLK
302 MAGDZIŃSKA Natalia 2008-03-13 UKL Ósemka Police ZPO
303 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
304 MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
305 MAJCHRZAK Nadia 2008-04-14 MKL Szczecin ZPO
306 MAKOWSKA Nicola 2011-06-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
307 MAKOWSKA Olimpia 2008-06-30 MKS Święc Sławno ZPO
308 MALAK Alicja 2007-01-01 UKS MKL Szczecin ZPO
309 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
310 MAŁY Alicja 2011-04-17 LŁKB Trucht Łobez ZPO
311 MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
312 MARCHLEWSKA Patrycja 2005-05-23 UKL Ósemka Police ZPO
313 MARCINIAK Amelia 2012-01-06 LKS Lubusz Słubice LBU
314 MARCIŃCZYK Oliwia 2007-08-26 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
315 MARCZUK Maja 2007-02-01 SKS Feniks Siedlce MAZ
316 MARENDZIAK Martyna 2007-04-24 MKL Szczecin ZPO
317 MARTINEK Anna 2006-04-23 STS Pomerania Szczecin ZPO
318 MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 ULKS Tychowo ZPO
319 MATECKA Julia 2006-10-27 niestowarzyszona POL
320 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
321 MĄCZKA Magdalena 2006-06-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
322 MEDEŃSKA Emilia 2009-05-07 KMS Szczecin ZPO
323 MELNYK Mariia 2009-04-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
324 MENCH Paulina 2007-06-07 LUKS Orkan Września WLP
325 MICHALSKA Marianna 2007-12-30 UKL Ósemka Police ZPO
326 MICHALUK Vanessa 2008-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
327 MIELCAREK Maja 2007-02-28 LŁKB Trucht Łobez ZPO
328 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
329 MIESZAŁA Ewelina 2008-04-18 UKL Ósemka Police ZPO
330 MIGACZ Magdalena 2007-06-21 MKS Kusy Szczecin ZPO
331 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
332 MLECZAK Julia 2008-05-06 PLKS Gwda Piła WLP
333 MŁYŃSKA Paulina 2008-01-27 AL Międzyzdroje ZPO
334 MOHAMAD Besna 2005-02-01 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
335 MORAWIAN Amelia 2004-03-31 UKL Ósemka Police ZPO
336 MORAWIAN Michalina 2005-11-01 UKL Ósemka Police ZPO
337 MROZIK Alicja 2008-07-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
338 MRÓZ Zofia 2007-12-11 UKS LA Wałcz ZPO
339 MRUGAŁA Łucja 2008-12-30 KS Komunalni Sanok PDK
340 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
341 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
342 MUSIAŁ Zuzanna 2007-08-09 PLKS Gwda Piła WLP
343 MYSZKA Oliwia 2007-08-20 MKS Sambor Tczew POM
344 MYŚLIWIEC Nell 2007-01-17 MKS Kusy Szczecin ZPO
345 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
346 NAZARUK Magdalena 2008-11-04 MKL Szczecin ZPO
347 NEKANDA-TREPKA Kornelia 2007-05-12 UKS OSoT Szczecin ZPO
348 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
349 NESTERENKO Mariia 2008-01-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
350 NIEWIADA Nikola 2008-02-08 KS Stal Pleszew WLP
351 NIEWIADOMSKA Maja 2005-05-21 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
352 NIŻYŃSKA Karina 2010-01-19 MKS MOS Wrocław DOL
353 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
354 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
355 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
356 NOWICKA Alicja 2013-09-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
357 NOWICKA Amelia 2008-10-08 UKL Ósemka Police ZPO
358 NOWICKA Julia 2007-12-04 ZLKL Zielona Góra LBU
359 NOWOWIEJSKA Gabriela 2006-08-19 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
360 O A 2007-01-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
361 OBERLAN Julia 2002-09-07 UKL Ósemka Police ZPO
362 OCHMAN Barbara 2007-11-06 MLKS Agros Żary LBU
363 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
364 OKONIEWSKA Michalina 2008-01-24 LUKS Start Nakło KPO
365 OKULOWSKA Oliwia 2007-07-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
366 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
367 OLECHNOWSKA Michalina 2008-01-10 MKS Hermes Gryfino ZPO
368 OLENDER Anastazja 2007-12-02 UKL Ósemka Police ZPO
369 OPASAŁA Pola 2008-04-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
370 OPŁOTNY Hanna 2009-10-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
371 ORJANIK Karolina 2007-03-28 UKL Ósemka Police ZPO
372 ORSZULAK Kornelia 2006-11-07 UKS Aktywni Wysoka Kamieńska ZPO
373 ORZEŁ Wiktoria 2008-05-10 UKL Ósemka Police ZPO
374 OSS Magdalena 2008-02-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
375 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
376 OŻÓG Patrycja 2007-01-18 KS Agros Zamość LBE
377 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
378 PAJZERT Maja 2007-10-22 UKS Achilles Leszno WLP
379 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
380 PAŁOSZ Lena 2007-07-12 UKS OSoT Szczecin ZPO
381 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
382 PASIK Wiktoria 2007-12-11 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
383 PASTUSZAK Nadia 2007-05-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
384 PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 STS Pomerania Szczecinek ZPO
385 PATRZYKOWSKA Lena 2007-10-19 UKS Barnim Goleniów ZPO
386 PAWLAK Roksana 2004-04-07 MKS Olimp Łobez ZPO
387 PAWŁOWSKA Dominika 2005-08-13 UKL Ósemka Police ZPO
388 PAWŁOWSKA Małgorzata 2005-04-24 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
389 PAWŁOWSKA Marta 2006-01-02 LUKS Orkan Września WLP
390 PENSKO Zuzanna 2007-01-09 LUKS Start Nakło KPO
391 PERUGA Amelia 2007-04-26 MKS Kusy Szczecin ZPO
392 PERZYŃSKA Zuzanna 2008-10-11 UKL Ósemka Police ZPO
393 PETRYKA Aleksandra 2008-06-22 MKS Kusy Szczecin ZPO
394 PIECHOTA Zuzanna 2010-01-26 niest. Szczecin ZPO
395 PIEKARA Milena 2007-03-29 MKL Szczecin ZPO
396 PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 UKL Ósemka Police ZPO
397 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
398 PIETRUSIAK Marlena 2009-04-08 LUKS Namysłów OPL
399 PIETRUSZYŃSKA Joanna 2006-02-23 UKL Ósemka Police ZPO
400 PIETRZYK Aleksandra 2007-07-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
401 PILIP Kornelia 2011-07-18 UKS MKL Szczecin ZPO
402 PIOTROWSKA Blanka 2009-06-13 MUKS Szok Bojanowo WLP
403 PIOTROWSKA Klaudia 2008-02-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
404 PITYŃSKA Amelia 2006-05-04 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
405 PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 UKL Ósemka Police ZPO
406 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
407 PODLIPNIAK Weronika 2007-10-03 PUKS Jedynka Łosice MAZ
408 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
409 PONIEŃSKA Martyna 2007-10-28 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
410 POPOWICZ Maja 2007-05-14 MKS Kusy Szczecin ZPO
411 PORADECKA Adrianna 2007-10-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
412 PRIEDITIS Matylda 2008-03-09 UKL Ósemka Police ZPO
413 PROCEK Katarzyna 2010-05-24 UKL Ósemka Police ZPO
414 PROKOPOWICZ Wiktoria 2008-05-14 LKS Lubusz Słubice LBU
415 PRUSS Magdalena 2006-03-25 AML Słupsk POM
416 PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
417 PRZYBYŁOWICZ Anastazja 2006-10-14 STS Pomerania Szczecinek ZPO
418 PSIUCH Eliza 2008-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
419 PSUJ Maja 2009-05-28 UKL Ósemka Police ZPO
420 PTAK Zuzanna 2007-06-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
421 RACHWAŁ Laura 2009-10-23 MKS Piast Głogów DOL
422 RACZKOWSKA Gabriela 2006-07-31 KS Podlasie Białystok POD
423 RADAWIEC Oliwia 2006-04-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
424 RADECKA Tamara 2007-07-03 KL Bałtyk Koszalin ZPO
425 RAK Izabela 2007-09-20 MKL Szczecin ZPO
426 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
427 RECKA Julia 2008-06-13 AML Słupsk POM
428 REDZKO Martyna 2011-06-15 STS Pomerania Szczecinek ZPO
429 REICH Zofia 2005-05-20 KL Iskra Białogard ZPO
430 REJER Joanna 2006-07-25 STS Pomerania Szczecin ZPO
431 REWERS Magdalena 2009-06-04 AZS-AWF Gorzów LBU
432 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów LBU
433 ROMANISZYN Małgorzata 2009-03-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
434 RORBACH Oliwia 2006-08-16 UKL Ósemka Police ZPO
435 ROSIEJKA Joanna 2007-03-20 UKS Przełaj Żerków WLP
436 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
437 RUA Adriana 2007-05-11 MKL Szczecin ZPO
438 RUDŹ Wiktoria 2008-08-28 UKL Ósemka Police ZPO
439 RUTKOWSKA Maria 2007-03-31 AL Międzyzdroje ZPO
440 RYBIŃSKA Weronika 2008-02-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
441 RYDZEWSKA Natalia 2011-09-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
442 SADOWSKA Weronika 2006-10-20 UKL Ósemka Police ZPO
443 SAJEWICZ Alicja 2005-02-15 UKL Ósemka Police ZPO
444 SAKOWICZ Alicja 2008-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
445 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
446 SALOMONIK Gabriela 2008-09-15 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
447 SAŁAPATA Nadia 2008-05-31 UKS przy ZS Resko ZPO
448 SAWICKA Izabela 2007-06-20 KS Komunalni Sanok PDK
449 SAWICKA Sandra 2007-09-29 GULKS Barwice ZPO
450 SEMENIUK-KUREK Matylda 2007-08-08 OLA Zachodniopomorskie ZPO
451 SIEMIANOWSKA Tatiana 2008-07-24 UKS Maszewiak Maszewo LBU
452 SIEPAK Julia 2008-08-13 MLKS Sokół Lubin DOL
453 SIERADZKA Marta 2005-03-07 UKL Feniks Świdwin ZPO
454 SIEWIERA Amelia 2008-06-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
455 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
456 SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 LUKS Start Nakło KPO
457 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
458 SIUDOWSKA Zuzanna 2008-08-18 KL Bałtyk Koszalin ZPO
459 SIWA Laura 2009-06-18 MKL Maraton Świnoujście ZPO
460 SKUPIN Amelia 2007-01-24 MKL Szczecin ZPO
461 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
462 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
463 SŁOMCZYŃSKA Hanna 2006-09-19 niest. Szczecin ZPO
464 SŁOWIŃSKA Joanna 2000-06-13 UKL Ósemka Police ZPO
465 SMOLEŃ Iga 2007-04-08 KS Gwardia Piła WLP
466 SMOŁUCH Alicja 2006-12-21 MKS Hermes Gryfino ZPO
467 SOBAŃSKA Gabriela 2008-04-04 AL Międzyzdroje ZPO
468 SOBCZAK Janet 2009-05-10 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
469 SOROKA Karolina 2007-05-15 UKS MKL Szczecin ZPO
470 SOSLER Lena 2009-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
471 SOSNOWSKA Amelia 2007-01-09 UKL Ósemka Police ZPO
472 SPYCHAŁA Joanna 2008-03-08 ZLKL Zielona Góra LBU
473 STALKA Emilka 2008-03-18 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
474 STANKOWSKA Zuzanna 2009-06-21 UKL Ósemka Police ZPO
475 STASIERSKA Weronika 2008-12-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
476 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość LBE
477 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin DOL
478 STECHLIŃSKA Gabriela 2008-12-30 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
479 STEFANIUK Weronika 2000-02-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
480 STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 UKL Ósemka Police ZPO
481 STERENGA Martyna 2005-11-01 LKS Górnik Wałbrzych DOL
482 STERNA Alicja 2009-07-26 UKL Ósemka Police ZPO
483 STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 AML Słupsk POM
484 STĘŻAŁA Jadwiga 2008-05-11 MKL Szczecin ZPO
485 STODOŁA Anna 2005-12-02 LKS Jantar Ustka POM
486 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
487 STOPA Kinga 2010-05-31 KMS Szczecin ZPO
488 STRADOMSKA Ada 2009-01-12 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
489 STRADOMSKA Tola 2010-07-12 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
490 STRUGLIŃSKA Julia 2006-11-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
491 STRZELECKA Amelia 2009-11-13 MKS Święc Sławno ZPO
492 STUDEMANN Marika 2012-04-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
493 SUCHY Julia 2007-12-12 MKL Szczecin ZPO
494 SUDNIKOWICZ Joanna 2007-05-21 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
495 SULECKA Amelia 2007-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
496 SULEJ Julia 2007-05-22 MKS Kusy Szczecin ZPO
497 SUSKA Natalia 2007-01-24 KL Bałtyk Koszalin ZPO
498 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-04-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
499 SYPNIEWSKA Amelia 2007-04-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
500 SYSIK Julia 2005-01-06 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
501 SZACHNOWSKA Daria 2007-06-28 MKS Hermes Gryfino ZPO
502 SZAŁAS Agata 2006-05-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
503 SZATKOWSKA Aleksandra 2007-12-14 LKS Vectra Włocławek KPO
504 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
505 SZCZĘSNA Hanna 2009-04-15 UKL Ósemka Police ZPO
506 SZCZĘSNA Weronika 2005-01-04 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
507 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics WMZ
508 SZELIGA Kinga 2006-01-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
509 SZEPKE Lena 2008-03-07 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
510 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
511 SZMATUŁA Beata 2007-12-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
512 SZÓSTEK Zuzanna 2007-05-30 UKS Przełaj Żerków WLP
513 SZUKALSKA Blanka 2007-01-15 MKS Kusy Szczecin ZPO
514 SZULC Natalia 2008-11-24 RKS Łódź LDZ
515 SZUMIN Bianka 2012-10-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
516 SZYDERSKA Zofia 2009-12-11 KL Iskra Białogard ZPO
517 SZYMAŃSKA Hanna 2006-06-02 AL Międzyzdroje ZPO
518 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
519 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
520 SZYMCZAK Aleksandra 2008-09-08 STS Pomerania Szczecin ZPO
521 SZYMCZAK Martyna 2008-02-08 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
522 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
523 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
524 ŚWIERCZ Laura 2010-11-10 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
525 ŚWIERCZYŃSKA Julia 2006-07-06 RKS Łódź LDZ
526 ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
527 TACIAK Bianka 2007-02-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
528 TALKOWSKA Oliwia 2005-04-05 STS Pomerania Szczecinek ZPO
529 TAMULONEK Julia 2009-01-27 UKL Ósemka Police ZPO
530 TAROCIŃSKA Maja 2006-03-11 UKL Ósemka Police ZPO
531 TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 MKS Sambor Tczew POM
532 TOKARZEWSKA Kinga 2007-12-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
533 TRELA Dominika 2006-04-21 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
534 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 MKS Truso Elbląg WMZ
535 TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
536 TUSZKIEWICZ Hanna 2007-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
537 TYCZYŃSKA Lidia 2012-01-10 LKS Lubusz Słubice LBU
538 TYMIŃSKA Marika 2011-12-21 AL Międzyzdroje ZPO
539 TYSZKA Aleksandra 2013-01-01 UKS OSoT Szczecin ZPO
540 TYSZKA Emilia 2009-01-01 UKS OSoT Szczecin ZPO
541 URBANIAK Sara 2004-09-22 RKS Rumia POM
542 URBAŃSKA Adrianna 2009-06-04 MKS Hermes Gryfino ZPO
543 URBAŃSKA Lea 2008-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
544 URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez ZPO
545 USZKO Dominika 2007-11-24 MKL Chełm LBE
546 WACH Wiktoria 2006-03-22 UKL Ósemka Police ZPO
547 WACHOLC Natalia 2005-11-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
548 WAJER Oliwia 2009-07-31 UKL Ósemka Police ZPO
549 WAJS Maja 2009-09-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
550 WALKOWIAK Zuzanna 2006-07-03 MKS Piast Głogów DOL
551 WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 MKL Jarocin WLP
552 WASIELEWSKA Wiktoria 2014-08-14 UKL Ósemka Police ZPO
553 WASILCZYSZYN Zuzanna 2006-01-20 STS Pomerania Szczecinek ZPO
554 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
555 WASILEWSKA Zofia 2005-09-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
556 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WMZ
557 WERESZCZYŃSKA Aleksandra 2010-05-27 LUKS Namysłów OPL
558 WERYK Gabriela 2007-10-15 LKS Lubusz Słubice LBU
559 WĘDZONKA Emilia 2012-04-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
560 WICHER Anna 2003-11-17 AZS-AWF Gorzów LBU
561 WICHUCKA Paulina 2007-01-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
562 WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 UKL Ósemka Police ZPO
563 WIECZOREK Alicja 2010-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
564 WIECZOREK Hanna 2007-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
565 WIECZOREK Julia 2011-10-31 MKS Święc Sławno ZPO
566 WIERZBICKA Sandra 2007-11-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
567 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
568 WILK Daria 2006-02-07 LLKS Pomorze Stargard ZPO
569 WINIECKA Paula 2008-01-01 UKS OSoT Szczecin ZPO
570 WINSZTAL Wiktoria 2007-08-15 AML Słupsk POM
571 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
572 WŁODARCZAK Joanna 2008-04-27 MKL Maraton Świnoujście ZPO
573 WODECKA Kinga 2006-11-16 UKL Ósemka Police ZPO
574 WOJCIECHOWSKA Patrycja 2007-10-24 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
575 WOLA Mathilde 2007-07-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
576 WOŁKOW Hanna 2008-09-12 AL Międzyzdroje ZPO
577 WOŁKOW Marta 2007-02-15 AL Międzyzdroje ZPO
578 WOŹNIAK Julia 2004-03-06 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
579 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
580 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
581 WROTEK Hanna 2008-01-12 OKS Skra Warszawa MAZ
582 WRÓBEL Aleksandra 2007-01-12 UKL Ósemka Police ZPO
583 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
584 WSZĘDYBYŁ Martyna 2007-08-29 MKL Szczecin ZPO
585 WYCHOWAŁEK Julia 2008-04-10 UKL Feniks Świdwin ZPO
586 WYROSTEK Michalina 2007-11-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
587 WYSMUŁEK Nikola 2007-01-01 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
588 WYSOCKA Marta 2005-11-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
589 WYSOCZAŃSKA Iga 2007-02-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
590 ZACHARZ Wiktoria 2006-02-19 UKS Czwórka Białystok POD
591 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
592 ZAMIARA Wiktoria 2006-04-08 MKL Maraton Świnoujście ZPO
593 ZAREMBA Alicja 2007-03-26 KSLZS Kruszwica KPO
594 ZAREMBA Amelia 2008-10-24 UKS MKL Szczecin ZPO
595 ZAREMBA Eliza 2009-11-09 MLKS Agros Żary LBU
596 ZAWLIK Magdalena 2007-01-01 MKL Szczecin ZPO
597 ZDANOWICZ Nikola 2008-03-10 UKL Ósemka Police ZPO
598 ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
599 ZEMBAL Nina 2008-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
600 ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
601 ZGÓDKA Aneta 2007-04-23 KS Gwardia Piła WLP
602 ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 UKS MTE Milanówek MAZ
603 ZIELIŃSKA Lena 2011-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
604 ZIELIŃSKA Wiktoria 2011-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
605 ZJAWIN Natalia 2006-10-10 LLKS Osowa Sień LBU
606 ZMIŃCZUK Agata 2008-05-11 MKS Kusy Szczecin ZPO
607 ZNAJEWSKA Lena 2009-05-30 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
608 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
609 ZYGMUNT Nela 2008-04-28 AL Międzyzdroje ZPO
610 ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10 UKL Ósemka Police ZPO
611 ZYGOŃ Blanka 2010-01-06 UKL Ósemka Police ZPO
612 ŻACZYŃSKA Iga 2012-12-11 UKS OSoT Szczecin ZPO
613 ŻAKOWSKA Wiktoria 2008-06-04 UKS Przełaj Żerków WLP
614 ŻMUDA Zofia 2003-12-02 MKL Szczecin ZPO
615 ŻOŁYNIAK Julia 2009-04-28 MLKS Echo Twardogóra DOL
616 ŻUK Magdalena 2008-02-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
617 ŻUK Maja 2008-06-10 UKL Ósemka Police ZPO
618 ŻUROWSKA Klaudia 2007-02-01 RLTL Optima Radom MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.331512928009sekund