ŻABIEREK Nina Natalia
2003-03-26
MKL 12 Jelenia Góra
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 MLKS Agros Żary LBU
2 BALON Nicola 2004-06-20 ZLKL Zielona Góra LBU
3 BARANOWSKA Nela 2006-07-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 BARTODZIEJ Wioletta 2002-03-04 LUKS Strzałków LDZ
5 BEDNARCZYK Natalia 2003-11-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
6 BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 GKS Start Długołęka DOL
7 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
8 BLOK Natalia 2005-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
9 BLUM Łucja 2005-02-22 WLKS Wrocław DOL
10 BOLUK Kamila 2003-05-19 GKS Start Długołęka DOL
11 BRASEWICZ Paulina 2003-01-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
12 BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
13 BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
14 BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 LKS Polkowice DOL
15 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
16 BUK Aleksandra 2001-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
17 CARUK Anna 2003-02-16 MLKS Agros Żary LBU
18 CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
19 CHMIELEWSKA Gabriela 2003-10-14 BKL Bełchatów LDZ
20 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
21 CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
22 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
23 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS Piast Głogów DOL
24 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09-19 LKS Lubawa WMZ
25 DATTNER Emilia 2004-03-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
26 DŁUGOZIMA Agata 2003-12-04 KS Prefbet-Sonarol POD
27 DRĘŻEK Izabela 2003-05-01 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
28 DUDEK Weronika 2004-08-14 ZLKL Zielona Góra LBU
29 DYBAŚ Dominika 2004-09-03 ZLKL Zielona Góra LBU
30 DZIADZIA Anna 2004-09-17 MKS-MOSM Bytom SLK
31 DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
32 FICYGOWSKA Aleksandra 2007-03-17 Akademia Biegowa Żary LBU
33 FILA Urszula 2004-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
34 FRANKOWICZ Dominika 2003-09-18 SSMKS Parasol Wrocław DOL
35 FRONTCZAK Wiktoria 2007-01-05 MLKS Rakowice DOL
36 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 WLKS Wrocław DOL
37 GAŁYSA Karolina 2004-06-02 MLKS Agros Żary LBU
38 GAMROT Zuzanna 2005-02-24 WLKS Wrocław DOL
39 GĄSIOR Adriana 2001-10-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
40 GIELICZ Natalia 2004-01-13 MLKS Agros Żary LBU
41 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
42 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
43 GÓRKA Beata 2000-07-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
44 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
45 GRZECHOWIAK Lena 2003-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
46 GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
47 GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
48 GUSZPIT Wiktoria 2005-02-12 MLKS Agros Żary LBU
49 GUT Agata 2004-06-21 GKS Start Długołęka DOL
50 GWADERA Aleksandra 2007-12-27 LLKS Osowa Sień LBU
51 HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 GKS Start Długołęka DOL
52 HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
53 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
54 IWANIUK Magdalena 2002-06-21 KS Podlasie Białystok POD
55 JAKIEL Gabriela 2005-01-17 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
56 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
57 JANOWSKA Wiktoria 2002-12-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
58 JARIKRE Jessica 2002-05-03 MKS MOS Wrocław DOL
59 JASINA Daria 2004-12-07 SSMKS Parasol Wrocław DOL
60 JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
61 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
62 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
63 JURCZAK Maja 2001-03-21 MKS MOS Wrocław DOL
64 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
65 KADYŁO Zofia 2006-02-23 MKS MOS Wrocław DOL
66 KAMIEŃ Julia 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
67 KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
68 KANIA Aleksandra 2002-10-01 UKS Sprint Legnica DOL
69 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
70 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
71 KĘDZIA Kamila 2001-02-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
72 KLAG Alicja 2004-03-18 MKS MOS Wrocław DOL
73 KOŁŁĄTAJ Nikola 2004-01-24 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
74 KOŁPAK Gabriela 2004-03-13 ZLKL Zielona Góra LBU
75 KOTASEK Zofia 2007-06-16 ULKS Muflon Bielawa DOL
76 KOTOWICZ Anna 2004-08-05 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
77 KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 KS Zamek Kurzętnik WMZ
78 KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 MKS MOS Wrocław DOL
79 KRAUZE Martyna 2003-10-19 MKS MOS Wrocław DOL
80 KRÓL Zofia 2004-05-12 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
81 KRUK Julia 2004-01-07 ULKS Muflon Bielawa DOL
82 KRUPA Milena 2004-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
83 KRZEMIEŃ Alicja 2003-09-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
84 KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
85 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
86 KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 MLKS Agros Żary LBU
87 LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 AZS-AWF Gorzów LBU
88 LEWANDOWSKA Weronika 2003-04-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
89 LILEJKO Daria 2001-03-20 ZLKL Zielona Góra LBU
90 LORENC Daria 2001-05-05 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
91 LÜDTKE Martyna 2003-02-13 MKS MOS Wrocław DOL
92 ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
93 MAĆKAŁA Amelia 2002-06-05 MKS MOS Wrocław DOL
94 MAKAROWSKA Maja 2002-04-22 MLKS Sokół Lubin DOL
95 MAKUCH Maria 2002-10-05 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
96 MAŁANIAK Marta 2002-03-29 MLKS Echo Twardogóra DOL
97 MARCZUK Dagmara 2004-03-03 MLKS Agros Żary LBU
98 MARCZUK Roksana 2002-04-24 MLKS Agros Żary LBU
99 MARGASIŃSKA Karolina 2005-08-10 KL Ziemia Kłodzka DOL
100 MASAJADA Anna 2003-07-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
101 MENDEL Kinga 2003-06-25 MLUKS Tarnów MLP
102 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
103 MIRECKA Julia 2006-06-04 LLKS Osowa Sień LBU
104 MISIEC Natalia 2003-10-15 MKS Agros Chełm LBE
105 MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 MLKS Agros Żary LBU
106 NAWROCKA Julia 2003-09-22 MKL 12 Jelenia Góra DOL
107 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
108 NOWACKA Oliwia 2006-08-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
109 NOWAK Nadia 2004-03-24 WLKS Wrocław DOL
110 NOWAK Zuzanna 2002-04-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
111 OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 MKS Agros Chełm LBE
112 OLSZAK Maja 2004-07-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
113 OLSZOWA Małgorzata 2003-09-14 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
114 OŻGA Weronika 2003-08-16 LKS Górnik Wałbrzych DOL
115 PAJEWSKA Maja 2003-11-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
116 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 WLKS Wrocław DOL
117 PAŁKA Martyna 2001-12-15 SSMKS Parasol Wrocław DOL
118 PAPROCKA Maja 2009-02-06 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
119 PATEREK Maja 2007-10-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
120 PAWŁOW Nina 2002-09-22 MLKS Agros Żary LBU
121 PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
122 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
123 PIECZYCHLEBEK Sandra 1994-11-11 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
124 PINKOSZ Julia 2004-08-31 MKS MOS Wrocław DOL
125 PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
126 PODLEŚNA Wiktoria 2005-12-08 LKS Górnik Wałbrzych DOL
127 PODWIKA Lena 2002-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
128 POLEROWICZ Ada 2002-08-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
129 PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
130 PRZYBYŁA Wiktoria 2005-08-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
131 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
132 PUZIO Izabela 2004-03-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
133 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 AZS-AWF Katowice SLK
134 ROGOWSKA Martyna 2004-09-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
135 ROKITA Katarzyna 2003-04-29 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
136 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
137 ROSA Julia 2002-02-12 SL GKS Olsza Olszyna DOL
138 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
139 SALAMAGA Malwina 2003-01-10 GKS Start Długołęka DOL
140 SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
141 SITEK Zuzanna 2003-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
142 SKUPIN Amelia 2007-01-24 AL Międzyzdroje ZPO
143 STADNIK Aleksandra 2003-06-24 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
144 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
145 STERENGA Martyna 2005-11-01 LKS Górnik Wałbrzych DOL
146 STRUSIŃSKA Aleksandra 2004-06-02 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
147 SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
148 SZCZOTKA Julia 2004-08-01 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
149 SZELIGA Martyna 2003-03-04 MKS Agros Chełm LBE
150 SZUMADA Marta 2003-10-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
151 SZYDŁOWSKA Vanessa 2005-04-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
152 SZYLAR Joanna 2003-07-17 MLUKS Tarnów MLP
153 SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 ZLKL Zielona Góra LBU
154 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
155 SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
156 ŚLEMP Julia 2003-11-07 UKS Sprint Legnica DOL
157 ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
158 TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 MLKS Sokół Lubin DOL
159 TRYBA Martyna 2006-11-17 GKS Start Długołęka DOL
160 TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 MUKS Kadet Rawicz WLP
161 TYLAK Martyna 2003-08-02 MKS MOS Wrocław DOL
162 URYSZ Nadia 2003-06-24 WLKS Wrocław DOL
163 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
164 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 MLKS Sokół Lubin DOL
165 WEISS Wiktoria 2001-12-16 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
166 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
167 WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 AZS Łódź LDZ
168 WOJNOWSKA Patrycja 2002-04-08 MKS Piast Głogów DOL
169 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL Optima Radom MAZ
170 WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 UKS Czwórka Żory SLK
171 WYSOCZAŃSKA Urszula 2006-01-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
172 ZABIELSKA Oliwia 2003-07-22 STS Pomerania Szczecinek ZPO
173 ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
174 ZAORSKA Natalia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
175 ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 MKS Agros Chełm LBE
176 ZIMNA Marta 2002-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
177 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 MKS-MOSM Bytom SLK
178 ŻABSKA Emilia 2004-03-29 MKS MOS Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.58257818222046sekund