KORZENIOWSKI Krzysztof
2006-01-31
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A O 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
3 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
4 BANASZEK Karol 2007-11-22 WKS Wawel Kraków MLP
5 BARTECKI Maciej 2005-03-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
6 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
7 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
8 BERNAŚ Michał 2007-02-12 LKS Brzezina Osiek MLP
9 BIERNAT Filip 2008-09-25 KS Akantos Łoniowa MLP
10 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
11 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
12 BŁASZCZYK Wojciech 2006-10-02 UKS 55 Łódź LDZ
13 BORSUK Andrzej 2005-01-27 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
14 BRIBRAM Wojciech 2007-07-03 MKS Tempo Kęty MLP
15 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec PDK
16 BUASSA Tosi 2006-05-29 UKS Sokół Zator MLP
17 BUBKA Dominik 2006-08-08 OLA Małopolskie MLP
18 BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
19 BULEK Kacper 2006-10-01 UKS Sokół Zator MLP
20 CEBI Oskar 2005-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
21 CHMIELEWSKI Kacper 2005-08-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
22 CHYNAŁ Piotr 2006-04-09 SKS Kusy Kraków MLP
23 CZOŁOWSKI Mikołaj 2005-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
24 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
25 DADAŚ Maciej 2006-08-22 UKS Sokół Zator MLP
26 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
27 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
28 DĘBSKI Kacper 2011-05-09 KS Victoria Trzebinia MLP
29 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
30 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
31 DONIEC Konrad 2006-02-02 SKS Kusy Kraków MLP
32 DUCHNICKI Mateusz 2006-10-07 MKS Tempo Kęty MLP
33 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
34 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
35 DUTKA Jakub 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
36 DUTKA Szymon 2005-05-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
37 DZIEŻA Bartłomiej 2005-01-19 KS AZS AWF Kraków MLP
38 ELŻBIECIAK Arkadiusz 2007-03-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
39 FILIPEK Piotr 2006-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
40 FLOREK Mateusz 2006-08-03 KS Limanowa Forrest MLP
41 FLUDER Mikołaj 2007-02-04 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
42 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
43 GAFFKE Bruno 2005-01-04 KL Gdynia POM
44 GAJEK Mateusz 2004-03-15 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
45 GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 UKS Vis Skierniewice LDZ
46 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
47 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
48 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
49 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 UKS Flop Wilkasy WMZ
50 GÓRNY Damian 2004-05-13 BKL Bełchatów LDZ
51 GÓŹDZ Jan 2007-01-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 GRABOWSKI Arkadiusz 2002-07-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
53 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
54 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
55 GWIZDAK Filip 2004-12-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
56 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
57 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
58 HNAT Kacper 2005-08-26 KS Komunalni Sanok PDK
59 HODER Patryk 2005-08-09 ULKS Bielgim Bielany MLP
60 HOŁDA Sebastian 2006-10-14 UKS Jedynka Tokarnia MLP
61 HOTLOŚ Kamil 2007-02-02 ULKS Lipinki MLP
62 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
63 IZYDORCZYK Eryk 2009-12-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
64 JANK Adam 2006-08-06 KL Gdynia POM
65 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
66 JEWUŁA Paweł 2007-01-25 KS Akantos Łoniowa MLP
67 JOPEK Michał 2005-07-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
68 KAJTOCH Adrian 2010-04-16 UKS Sokół Zator MLP
69 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
70 KAMUDA Dominik 2004-02-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
71 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
72 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
73 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
74 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
75 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
76 KIJOWSKI Bruno 2005-03-05 WKS Wawel Kraków MLP
77 KIRTLUK Kamil 2007-09-01 LKS Brzezina Osiek MLP
78 KLECZYK Szymon 2007-03-26 UKS Czempion Bełchatów LDZ
79 KLIMCZAK Łukasz 2003-03-01 AZS-AWF Gorzów LBU
80 KLISZ Karol 2006-08-15 UKS Chromik Mysłowice SLK
81 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
82 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
83 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
84 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
85 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
86 KORCZYK Dawid 2006-07-07 UKS Sokół Zator MLP
87 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
88 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
89 KOTULA Marcin 2005-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
90 KOWALCZE Arkadiusz 2007-05-04 UKS Sokół Zator MLP
91 KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
92 KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
93 KOWALSKI Łukasz 2006-07-08 UKS Sokół Zator MLP
94 KRAMARCZYK Nataniel 2006-12-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
95 KRAVETS Dmytro 2006-05-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
96 KRAWCZYK Mikołaj 2005-04-11 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
97 KROPIOWSKI Artur 2005-02-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
98 KRUCZAŁA Michał 2007-02-28 LKS Brzezina Osiek MLP
99 KRZECZEK Oskar 2006-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
100 KSIĘŻYC Jakub 2006-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
101 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
102 KULIŃSKI Igor 2006-09-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
103 KURDZIEL Hubert 2010-11-17 KS Victoria Trzebinia MLP
104 KUTA Mateusz 2007-01-21 MLUKS Tarnów MLP
105 KWAŚNIEWSKI Bartosz 2006-07-06 SKS Kusy Kraków MLP
106 KWAŚNY Jakub 2005-01-22 KS AZS AWF Kraków MLP
107 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
108 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
109 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
110 LACH Bartosz 2007-08-11 UKS Gminy Brzeszcze MLP
111 LACH Marcel 2007-09-06 MKS Tempo Kęty MLP
112 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
113 LEGUTKO Wiktor 2005-05-31 MLUKS Tarnów MLP
114 LELITO Bartlomiej Jakub 2002-09-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
115 LEWANDOWSKI Mikołaj 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
116 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
117 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
118 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
119 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 WKS Wawel Kraków MLP
120 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
121 ŁUCZKA Mikołaj 2006-02-01 KS Komunalni Sanok PDK
122 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
123 MAJ Emil 2008-08-04 MLUKS Tarnów MLP
124 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
125 MAJKA Kacper 2008-09-02 UKS Lider Siercza MLP
126 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
127 MATUJZA Jakub 2005-01-06 SKS Kusy Kraków MLP
128 MATUSIEWICZ Patryk 2007-10-06 SKS Kusy Kraków MLP
129 MATYASZEK Dawid 2007-07-18 MLUKS Tarnów MLP
130 MATYSIAK Szymon 2005-02-27 SKS Kusy Kraków MLP
131 MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
132 MĄSIORSKI Krzysztof 2006-12-20 SKS Kusy Kraków MLP
133 MELER Mateusz 2006-04-18 LUKS Orkan Września WLP
134 MIGAS Szymon 2006-02-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
135 MILEWSKI Wiktor 2007-12-24 KKL Kielce SWK
136 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
137 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
138 NIECHCIAŁ Michał 2008-01-01 UKS Lider Siercza MLP
139 NOCUŃ Patryk 2007-02-25 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
140 NOWAK Kacper 2001-07-13 LUKS Strzałków LDZ
141 NOWAK Szymon 2004-08-28 MKS-MOSM Bytom SLK
142 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
143 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
144 OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 MKS Żywiec SLK
145 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
146 OŁOWNIA Mikołaj 2009-03-24 KS Victoria Trzebinia MLP
147 PACHACZ Sebastian 2008-12-07 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
148 PAJĄK Stanisław 2007-08-13 MLKS Agros Żary LBU
149 PALECZNY Bartosz 2005-06-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
150 PAWLUSIAK Kordian 2005-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
151 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
152 PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 KS Podlasie Białystok POD
153 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
154 PILAWA Błażej 2005-06-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
155 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
156 PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 KKL Kielce SWK
157 PŁASZEWSKI Bartosz 2007-03-15 SAS AZS AWF Kraków MLP
158 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
159 POLAK Konrad 2007-10-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
160 POLAK Szymon 2007-10-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
161 POPRAWSKI Michał 2005-05-14 MKS Piast Głogów DOL
162 PRZYBYŁ Antoni 2005-10-24 UKS Lisy Zgierz LDZ
163 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
164 PSICA Mateusz 2007-12-01 SKS Kusy Kraków MLP
165 PTASZEK Leon 2007-07-16 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
166 PUDEŁKO Igor 2006-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
167 RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra DOL
168 RAK Piotr 2006-02-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
169 RAŁ Mateusz 2005-08-16 UKS Sokół Zator MLP
170 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
171 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 BOSiR Barcin KPO
172 ROJEK Hubert 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
173 ROMANIAK Kacper 2007-03-15 UKS Jedynka Tokarnia MLP
174 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
175 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
176 ROSSA Antoni 2007-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
177 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
178 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
179 RYCHLIK Michał 2006-04-23 UKS Sokół Zator MLP
180 RYCHLIŃSKI Joachim 2007-08-21 LKS Kłos Olkusz MLP
181 RYCZYŃSKI Mikołaj 2005-11-24 LKS Maraton Turek WLP
182 RYLEWICZ Krystian 2006-11-27 KS Akantos Łoniowa MLP
183 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
184 SATERNUS Szymon 2004-03-17 KS Victoria Trzebinia MLP
185 SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
186 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 ULKS Lipinki MLP
187 SIERKA Oliwier 2006-04-13 KS Victoria Trzebinia MLP
188 SIKORA Adam 2006-11-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
189 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
190 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
191 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
192 SIWY Mariusz 2006-10-02 UKS Trójka Mikołów SLK
193 SKONECZNY Mateusz 2008-08-20 UKS Vis Skierniewice LDZ
194 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
195 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
196 SPYRA Dawid 2005-08-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
197 SROKA Mateusz 2005-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
198 STASIUK Kamil 2009-12-15 KS Victoria Trzebinia MLP
199 STAWIAK Miłosz 2006-01-12 LKS Omega Kleszczów LDZ
200 STĘPAK Alan 2006-10-02 OLA Małopolskie MLP
201 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
202 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
203 SUŁEK Mateusz 2005-05-20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
204 SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
205 SYTA Mikołaj 2005-04-20 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
206 SZCZUREK Michał 2006-10-02 KS Victoria Trzebinia MLP
207 SZOŁTYSIK Przemysław 2008-11-20 MLUKS Tarnów MLP
208 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
209 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
210 SZULER Kamil 2005-03-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
211 SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec PDK
212 SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 KS Wisła Puławy LBE
213 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
214 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
215 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
216 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
217 ŚLUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
218 ŚWIĘTEK Jacek 2007-03-06 UKS Sokół Zator MLP
219 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
220 TOKARSKI Eryk 2005-08-21 WKS Wawel Kraków MLP
221 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
222 TRĄBKA Borys 2007-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
223 TROJAK Adrian 2006-01-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
224 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
225 WALATEK Kacper 2007-04-16 MKS Tempo Kęty MLP
226 WĄGIEL Miłosz 2007-08-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
227 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
228 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
229 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
230 WILUSZ Bartłomiej 2007-04-22 SKS Kusy Kraków MLP
231 WIŚNIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
232 WITEK Igor 2007-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
233 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
234 WLEKLIŃSKI Seweryn 2007-10-31 UKS Przełaj Żerków WLP
235 WŁODARCZYK Nikodem 2006-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
236 WOJAS Patryk 2008-04-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
237 WOJTAS Bartosz 2007-07-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
238 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
239 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
240 WÓJCIK Igor 2007-06-03 SKS Kusy Kraków MLP
241 WRONOWSKI Jakub 2008-06-03 KKL Stal Stalowa Wola PDK
242 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
243 WRÓBEL Tymoteusz 2006-12-18 WKS Wawel Kraków MLP
244 WRZAŁEK Jakub 2004-06-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
245 WUWER Bartosz 2008-09-30 UKS Czwórka Żory SLK
246 WYKRENT Piotr 2005-05-01 MKS Tempo Kęty MLP
247 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
248 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
249 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
250 ZACZYK Piotr 2010-08-11 MKS-MOSM Bytom SLK
251 ZAJĄC Bartosz 2006-03-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
252 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
253 ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07 WKS Wawel Kraków MLP
254 ZIELIŃSKI Michał 2006-12-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
255 ZIELIŃSKI Przemysław 2005-08-28 UKS Kobylanka MLP
256 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
257 ZIĘTEK Leon 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
258 ZIMNY Szymon 2006-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
259 ZIMNY Wiktor 2006-08-25 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
260 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.49423789978027sekund