BUTRA Tobiasz
2005-06-29
AZS-AWFiS Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Piotr 2009-01-01 UKS Ares Nowa Sól LBU
2 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
3 BAŁUT Dawid 2001-08-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
4 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
5 BARAŃSKI Dawid 2009-02-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
6 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
7 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
8 BARTOŚ Ignacy 2009-12-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
9 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
10 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
11 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
12 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
13 BIELSKI Michał 2008-02-11 MKS Sambor Tczew POM
14 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
15 BOBOWSKI Kacper 2004-05-30 LLKS Osowa Sień LBU
16 BOCHYŃSKI Szymon 2005-04-27 WLKS Wrocław DOL
17 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
18 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
19 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
20 BRZYSKI Borys 2006-05-22 MLKS Sokół Lubin DOL
21 BUBNIAK Artur 2005-12-09 ULKS Lipinki MLP
22 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
23 CEGLAREK Bartosz 2008-02-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
24 CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 MKS Piast Głogów DOL
25 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
26 CIUNEL Olaf 2005-08-11 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
27 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
28 CZUPRYŚ Oliwier 2007-10-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
29 DANIEL Arkadiusz 2004-01-03 MLKS Sokół Lubin DOL
30 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
31 DĄBROWSKI Michał 2005-01-11 ZLKL Zielona Góra LBU
32 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
33 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
34 DIDYK Mateusz 2005-06-10 MKS MOS Wrocław DOL
35 DROZDA Antoni 2008-02-03 MLKS Sokół Lubin DOL
36 DUMAŃSKI Krzysztof 2004-02-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
37 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
38 DURTKA Hubert 2005-04-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
39 DURTKA Kacper 2005-04-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
40 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
41 E A 2005-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
42 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
43 FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice LBU
44 FOŁTYN Damian 2005-06-12 MLKS Agros Żary LBU
45 FRYSZER Miłosz 2008-01-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
46 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
47 GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 MLKS Sokół Lubin DOL
48 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
49 GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
50 GIDZIŃSKI Michał 2004-03-31 WLKS Wrocław DOL
51 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
52 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
53 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
54 GOJŻEWSKI Maciej 2004-08-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
55 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
56 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
57 GULAJEW Dorian 2004-10-27 MLKS Agros Żary LBU
58 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
59 HARĘŻA Fabian 2008-04-28 ZSR Start Zielona Góra LBU
60 HEIGELMANN Jakub 2005-08-19 GKS Olimpia Grudziądz KPO
61 HEJKE Tymon 2008-06-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
62 HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
63 HYL Gracjan 2005-02-01 PLKS Gwda Piła WLP
64 JACKIEWICZ Dawid 2004-01-29 MKS Osa Zgorzelec DOL
65 JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
66 JANAS Grzegorz 2008-09-07 MLKS Echo Twardogóra DOL
67 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
68 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
69 JAROSZEWICZ Cezary 2005-07-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
70 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
71 JASIŃSKI Maksymilian 2010-08-10 ZLKL Zielona Góra LBU
72 JASIŃSKI Patryk 2008-07-17 MKL Toruń KPO
73 JAWOROWSKI Filip 2005-06-02 OLA Podlaskie POD
74 JAWORSKI Jakub 2008-11-07 MKS Osa Zgorzelec DOL
75 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
76 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
77 JÓZEFOWIAK Bartłomiej 2009-01-05 MUKS Szok Bojanowo WLP
78 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
79 JUREC Hubert 2005-06-16 MLKS Agros Żary LBU
80 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
81 KACZMAREK Witold 2010-01-05 MLKS Agros Żary LBU
82 KACZOR Karol 2001-03-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
83 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
84 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
85 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
86 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
87 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
88 KAMIŃSKI Michał 2006-11-02 MKS Osa Zgorzelec DOL
89 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
90 KARNAS Wiktor 2006-05-07 WLKS Wrocław DOL
91 KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
92 KIDA Oliwier 2005-10-19 MKS Piast Głogów DOL
93 KINDRA Dawid 2007-12-19 MLKS Sokół Lubin DOL
94 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
95 KLĘK Wiktor 2010-11-19 UKS OSoT Szczecin ZPO
96 KNAP Marcel 2006-01-22 KL Ziemia Kłodzka DOL
97 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
98 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
99 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
100 KORYZNA Szymon 2009-02-10 ZLKL Zielona Góra LBU
101 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
102 KOSMOWSKI Grzegorz 2010-05-18 ZLKL Zielona Góra LBU
103 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
104 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
105 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
106 KOWALCZYK Grzegorz 2006-01-11 MKS Piast Głogów DOL
107 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
108 KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
109 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
110 KOWALSKI Kacper 2004-07-26 MKS Piast Głogów DOL
111 KOZAK Marcin 2002-09-30 GKS Start Długołęka DOL
112 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
113 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS Łódź LDZ
114 KRAWICZ Piotr 2008-09-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
115 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
116 KRUPA Rafał 2007-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
117 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
118 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
119 KUJAWIAKOWSKI Oskar 2005-05-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
120 KULON Kacper 2004-06-20 WLKS Wrocław DOL
121 KURILENKO Sviatoslav 2008-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
122 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
123 KURZYNA Maciej 2005-08-14 KS Podlasie Białystok POD
124 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość LBE
125 LANGE Filip 2007-12-15 MKS Piast Głogów DOL
126 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
127 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
128 LEWANDOWSKI Łukasz 2005-01-15 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
129 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
130 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
131 LUBIAK Paweł 2005-01-15 MKS Pułtusk MAZ
132 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
133 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
134 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
135 ŁOMŻYŃSKI Jan 2004-07-22 OKS Skra Warszawa MAZ
136 ŁUKASZEWICZ Jan 2009-08-17 ZLKL Zielona Góra LBU
137 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
138 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
139 MARKUSZEWSKI Szymon 2009-03-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
140 MATCZAK Jakub 2005-10-25 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
141 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
142 MATUSZEWSKI Wojciech 2013-09-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
143 MAZUROWSKI Wojciech 2009-02-24 UKS OSoT Szczecin ZPO
144 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice DOL
145 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
146 MICHALEWICZ Marcel 2009-04-09 UKS Ares Nowa Sól LBU
147 MIEDZIAK Alan 2006-02-03 UKS Jedyneczka Giżycko WMZ
148 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
149 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
150 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
151 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
152 MROZOWSKI Szymon 2004-10-04 MKS Piast Głogów DOL
153 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
154 MYSIOREK Jakub 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
155 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
156 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
157 NIEŚCIEROWICZ Bartosz 2008-11-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
158 NIZIOŁ Konrad 2010-09-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
159 NOGALSKI Arkadiusz 2004-04-07 LLKS Osowa Sień LBU
160 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 OSOT Szczecin ZPO
161 OLEJNIK Patryk 2003-10-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
162 ORMAN Marek 2004-12-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
163 OWCZAREK Piotr 2005-09-02 STS Pomerania Szczecin ZPO
164 PAGELS Dawid 2005-03-15 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
165 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
166 PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 SL GKS Olsza Olszyna DOL
167 PECYNA Krystian 2008-09-01 MLKS Agros Żary LBU
168 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
169 PIETUSZKO Kamil 2005-08-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
170 PILAWA Błażej 2005-06-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
171 POPEK Filip 2005-11-17 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
172 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
173 PRZEPIÓRSKI Krzysztof 2007-05-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
174 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
175 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
176 RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra DOL
177 RATAJ Jan 2005-05-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
178 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
179 REINHOLZ Patryk 1996-07-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
180 REWAJ Dawid 2004-09-14 MLKS Agros Żary LBU
181 REWAJ Filip 2010-01-13 MLKS Agros Żary LBU
182 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
183 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
184 RODZIEWICZ Mateusz 2007-08-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
185 ROGALA Jan 2004-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
186 ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 MKS Piast Głogów DOL
187 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
188 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
189 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
190 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
191 RUDNICKI Oskar Marek 2008-06-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
192 RYDAROWICZ Piotr 2004-04-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
193 RYDLEWSKI Dominik 2005-01-27 MUKS Gim 2 Nysa OPL
194 SADZA Filip 2008-11-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
195 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
196 SIKORA Kamil 2009-10-08 LKS Polkowice DOL
197 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
198 SINIAWA Krystian 2006-10-02 MKS Piast Głogów DOL
199 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
200 SKIBIŃSKI Maciej 2008-06-30 WKS Flota Gdynia POM
201 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
202 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
203 SŁODKOWSKI Piotr 2008-11-28 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
204 SOBCZYŃSKI Hubert 2008-04-11 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
205 SOBIERAJSKI Oskar 2005-05-19 PLKS Gwda Piła WLP
206 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
207 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS Święc Sławno ZPO
208 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
209 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
210 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
211 STYPA Kacper 2005-11-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
212 SUDA Orian 2005-10-26 LLKS Osowa Sień LBU
213 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
214 SURA Wiktor 2005-09-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
215 SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
216 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
217 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
218 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
219 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
220 SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
221 SZYKUŁA Łukasz 2010-10-10 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
222 SZYMCZAK Filip 2006-03-25 MKL Toruń KPO
223 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
224 TALAREK Bartosz 2006-10-09 MKL Toruń KPO
225 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
226 TĘCZA Damian 1985-04-24 KS Sprintwarsaw MAZ
227 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
228 TURKIEWICZ Michał 2008-03-04 MKL 12 Jelenia Góra DOL
229 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
230 WASILEWICZ Jan 2000-01-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
231 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
232 WAWRZYŃSKI Nikodem 2009-01-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
233 WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
234 WIATROWSKI Michał 2004-11-12 UKS Orlica Domaniów DOL
235 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
236 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
237 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
238 WIŚNIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
239 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
240 WITKOWSKI Tomasz 2010-11-16 MLKS Agros Żary LBU
241 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
242 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
243 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
244 WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin ZPO
245 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
246 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
247 WRÓBEL Jakub 2005-03-01 MKS Piast Głogów DOL
248 ZAJĄC Igor 2006-01-04 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
249 ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 OKLA Ostrołęka MAZ
250 ZAMBROZIEWICZ Kacper 2005-01-07 ZLKL Zielona Góra LBU
251 ZAPAŁ Mateusz 2007-10-22 UKS Ares Nowa Sól LBU
252 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
253 ZDANOWSKI Oliwier 2005-02-23 niest. Olsztyn WMZ
254 ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 OŚ AZS Poznań WLP
255 ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 BKS Bydgoszcz KPO
256 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin ZPO
257 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
258 ŻARKOWSKI Paweł 2004-04-03 ZLKL Zielona Góra LBU
259 ŻURAWSKI Wiktor 2005-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.33086681365967sekund