RACZKOWSKA Natalia
2005-07-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 KS Podlasie Białystok POD
2 ANTOSIEWICZ Julia 2006-12-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
3 ARCZEWSKA Amelia 2005-01-24 MKL Maraton Świnoujście ZPO
4 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
5 BAAS Marleen 2004-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
6 BABISTA Dominika 2006-09-22 KS Energetyk Poznań WLP
7 BAHER Fryel 2008-12-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
8 BALICKA Kornelia 2003-03-31 UKS Dąb Suchy Las WLP
9 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
10 BARSZCZEWSKA Nikola 2004-11-09 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
11 BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
12 BELTER Weronika 2004-04-18 MUKS Szok Bojanowo WLP
13 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
14 BIELAK Amelia 2005-11-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
15 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
16 BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły WLP
17 BISKUP Lena 2009-01-13 UKS-MOS Opole OPL
18 BLOK Natalia 2005-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
19 BLUTKO Zuzanna 2004-01-29 TL Athletics Jastrzębie SLK
20 BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
21 BŁASZKIEWICZ Patrycja 2006-04-26 MLKS Sokół Lubin DOL
22 BŁAWAT Zuzanna 2008-04-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
23 BOCHNIAK Wiktoria 2005-09-27 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
24 BOGUCKA Jagoda 2003-08-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
25 BOKUN Magdalena 1996-05-29 KS AZS AWF Katowice SLK
26 BRAUZE Antonina 2005-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
27 BRODZIAK Milena 2005-07-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
28 BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
29 BRZEZIŃSKA Karina 2004-08-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
30 BRZOZOWSKA Zuzanna 2005-10-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
31 BUCZKOWSKA Marta 2006-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
32 BUJAK Emilia 2008-09-23 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
33 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
34 BUKOWSKA Zofia 2007-04-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
35 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
36 BURZAWA Wiktoria 2005-12-10 GKS Piast Gliwice SLK
37 BUSZKA Natalia 2006-12-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
38 CAŁUS Barbara 2004-01-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
39 CATOVIC Stella 2010-03-18 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
40 CENIUCH Anna 2005-08-18 UKL Ósemka Police ZPO
41 CHARUKIEWICZ Maja 2009-04-08 UKS-MOS Opole OPL
42 CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
43 CHĘCIŃSKA Magdalena 2005-05-25 LKS Victoria Olesno OPL
44 CHIROWSKA Zuzanna 2007-10-13 LUKS Namysłów OPL
45 CHUDEK Edyta 2006-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
46 CICHOCKA Anastazja 2004-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
47 CICHOŃ Julianna 2005-02-26 LUKS Podium Kup OPL
48 CIEŚLA Maja 2007-03-07 MKS-MOS Katowice SLK
49 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
50 CYGANEK Marta 2007-02-08 GKS Piast Gliwice SLK
51 CYMBALISTA Julia 2006-08-25 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
52 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
53 CZAJA Olga 2004-06-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
54 CZECHOWSKA Sandra 2005-10-31 LUKS Namysłów OPL
55 CZERNIAK Antonina 2005-11-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
56 CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 MKS MOS Wrocław DOL
57 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 DEBERT Oliwia 2005-09-04 LUKS Namysłów OPL
59 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
60 DOBKOWSKA Daria 2008-04-04 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
61 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
62 DOMNIK Julia 2009-02-20 UKS-MOS Opole OPL
63 DOWNER Jagoda 2007-11-18 WKS Śląsk Wrocław DOL
64 DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
65 DZIAŁOWSKA Dominika 2004-12-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
66 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
67 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
68 FLISIŃSKA Natalia 2004-02-10 RLTL Optima Radom MAZ
69 FRĄCKOWIAK Marta 1998-12-31 MKS Siechnice DOL
70 FURMAŃSKA Martyna 2003-05-28 LUKS Namysłów OPL
71 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
72 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
73 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
74 GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 SKLA Sopot POM
75 GALA Julia 2006-02-08 LUKS Namysłów OPL
76 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
77 GAŁAT Emilia 2005-08-21 MLUKS Tarnów MLP
78 GAŁKA Anna 2003-02-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
79 GAŁUSZKA Wiktoria 2003-05-08 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
80 GANDZIAROWSKA Martyna 2004-03-31 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
81 GAWRECKA Kaja 2004-07-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
82 GLATKI Ewa 2005-12-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
83 GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
84 GNOIŃSKA Wiktoria 2010-05-07 UKS-MOS Opole OPL
85 GOGOL Anna 2005-03-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
86 GOŁDYN Laura 2010-04-26 LKS Victoria Olesno OPL
87 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
88 GOSTHORSKA Patrycja 2005-12-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
89 GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 KS Wisła Puławy LBE
90 GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk POM
91 GRACZ Julia 2005-07-23 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
92 GREGULEC Luiza 2005-10-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
93 GRĘDA Julia 2009-02-21 LKS Victoria Olesno OPL
94 GROCHAL Wiktoria 2005-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
95 GROCHALSKA Ewa 2002-11-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
96 GROCHULSKA Julia 2005-07-29 UKS Czempion Bełchatów LDZ
97 GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
98 GRZESIUK Karolina 2004-02-04 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
99 GRZONKA Natalia 2010-09-30 UKS-MOS Opole OPL
100 GUDEK Aleksandra 2004-05-22 UKS-MOS Opole OPL
101 GUTKOWSKA Joanna 2005-06-03 RLTL Optima Radom MAZ
102 GWADERA Aleksandra 2007-12-27 LLKS Osowa Sień LBU
103 HABRYCH Maria 2008-02-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
104 HAGLAUER Paulina 2003-08-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
105 HASNY Agata 2006-09-12 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
106 HORCZAK Izabela 2007-06-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
107 HYRA Nikola 2006-05-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
108 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
109 IDZIŃSKA Maja 2005-09-16 TS AKS Chorzów SLK
110 IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 LUKS Namysłów OPL
111 JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź LDZ
112 JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
113 JACULA Wiktoria 2005-07-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
114 JANIK Zofia 2007-04-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
115 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
116 JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
117 JASZCZURA Emilia 2007-04-30 MKS Sambor Tczew POM
118 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
119 JAWORSKA Gabriela 2005-05-09 WKS Wawel Kraków MLP
120 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
121 JEWUŁA Oliwia 2005-02-21 WKS Wawel Kraków MLP
122 JOCHER Julia 2008-02-13 LKS Zarzewie Prudnik OPL
123 JOŃSKA Natalia 2006-03-30 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
124 JOPEK Wiktoria 2008-02-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
125 JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
126 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
127 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 AZS Łódź LDZ
128 KABATA Alicja 2010-06-10 TL Athletics Jastrzębie SLK
129 KACZMAREK Kinga 2005-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
130 KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
131 KADYS Klaudia 2008-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
132 KALEMBA Kinga 2004-03-02 GKS Start Długołęka DOL
133 KALICUN Wiktoria 2007-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
134 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
135 KALINO Paulina 2006-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
136 KARASIEWICZ Julia 2008-02-05 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
137 KARBOWIAK Dominika 2006-11-20 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
138 KARGUL Ewelina 2005-08-21 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
139 KARULSKA Lena 2006-03-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
140 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
141 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
142 KAŹMIERCZAK Wiktoria 2006-02-12 UKS Sprinter Słodków WLP
143 KĘPSKA Oliwia 2006-09-27 MKLA Łęczyca LDZ
144 KICIŃSKA Anna 2005-02-11 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
145 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
146 KLAMA Julia 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
147 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
148 KLIMEK Nadzieja 2006-12-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
149 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 MKL Toruń KPO
150 KŁOSOWSKA Klaudia 2006-03-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
151 KMIECIK Kornelia 2006-05-29 ULKS Lipinki MLP
152 KOBUS Agata 2005-01-17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
153 KOGUT Maja 2005-12-13 KS Energetyk Poznań WLP
154 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
155 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
156 KONDER Kinga 2005-10-14 RLTL Optima Radom MAZ
157 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
158 KONURY Julia 2005-11-29 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
159 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków MLP
160 KOREJBA Oliwia 2005-04-01 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
161 KORNIIAKA Kateryna 2005-10-04 UKS-MOS Opole OPL
162 KOSTRZEWA Oliwia 2009-04-01 LKS Victoria Olesno OPL
163 KOSZYK Anna 2003-08-19 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
164 KOŚNIEWSKA Katarzyna 2009-01-30 UKS-MOS Opole OPL
165 KOTYSZ Patrycja 2010-07-22 UKS-MOS Opole OPL
166 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
167 KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 WLKS Wrocław DOL
168 KRAVCHENKO Sofia 2006-10-20 KS AZS AWF Katowice SLK
169 KROK Agnieszka 2004-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
170 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 SKLA Sopot POM
171 KRÓL Zofia 2004-05-12 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
172 KRUK Julia 2004-01-07 ULKS Muflon Bielawa DOL
173 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
174 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
175 KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
176 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
177 KUBIS Paulina 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
178 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
179 KUCHARSKA Wiktoria 2004-06-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
180 KUCHTA Urszula 2005-10-30 KS Orzeł Warszawa MAZ
181 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa WMZ
182 KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 AZS-AWF Gorzów LBU
183 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
184 KUNICKA Oliwia 2010-09-18 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
185 KUŚ Konstancja 2005-03-16 MKS-MOS Katowice SLK
186 KUTEK Maja 2003-11-08 GKS Start Długołęka DOL
187 KUZIOROWICZ Alicja 2006-10-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
188 KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 WKS Wawel Kraków MLP
189 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
190 KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
191 KWOKA Martyna 2005-10-12 WKS Wawel Kraków MLP
192 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
193 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
194 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
195 LEWANDOWSKA Iga 2004-08-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
196 LEWANDOWSKA Martyna 2004-07-06 STS Pomerania Szczecin ZPO
197 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa WMZ
198 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
199 LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
200 LOSY Anna 2003-05-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
201 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
202 ŁAPSZYS Dominika 2004-11-11 KS Prefbet-Sonarol POD
203 ŁUCZAK Aleksandra 2007-03-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
204 ŁUKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
205 MACINA Julia 2006-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
206 MAJ Joanna 2005-08-14 LUKS Namysłów OPL
207 MAJCHRZAK Angelika 2005-05-02 UKS Dąb Suchy Las WLP
208 MAJOR Nikola 2006-01-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
209 MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
210 MAKOHON Wiktoria 2006-07-02 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
211 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
212 MANDELA Emilia 2005-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
213 MAŃKA Hanna 2005-07-22 UKS-MOS Opole OPL
214 MARCINIAK Anna 2006-08-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
215 MARCINIAK Martyna 2006-08-10 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
216 MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 MKS Piast Głogów DOL
217 MARCZUK Dagmara 2004-03-03 MLKS Agros Żary LBU
218 MAREK Joanna 2008-02-04 LUKS Namysłów OPL
219 MARGIELEWSKA Liwia 2004-11-06 LUKS Podium Kup OPL
220 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
221 MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 MLKL Płock MAZ
222 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
223 MATUZNA Anastasiia 2003-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
224 MATYSEK Oliwia 2006-01-06 LUKS Podium Kup OPL
225 MATYSIAK Oliwia 2007-08-15 GKS Piast Gliwice SLK
226 MAZUR Zuzanna 2004-02-24 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
227 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
228 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
229 MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
230 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
231 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
232 MILICZEK Magdalena 2006-02-25 KS AZS AWF Katowice SLK
233 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
234 MOJŻYSZEK Wiktoria 2004-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
235 MOLEK Oliwia 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
236 MRÓZ Natalia 2004-10-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
237 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
238 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
239 MUSIOŁ Aleksandra 2007-02-16 UKS-MOS Opole OPL
240 MUSIOŁ Alicja 2005-04-23 MKS-MOSM Bytom SLK
241 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
242 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
243 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
244 NICIA Emilia 2006-09-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
245 NICPOŃ Paulina 2005-08-16 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
246 NIECKARZ Magdalena 2006-04-12 MKS-MOSM Bytom SLK
247 NIZIOŁEK Aleksandra 2005-06-18 STS Skarżysko-Kamienna SWK
248 NIŻYŃSKA Karina 2010-01-19 MKS MOS Wrocław DOL
249 NOBIK Julia 2005-03-03 OŚ AZS Poznań WLP
250 NOWAK Antonina 2006-11-28 GKS Start Długołęka DOL
251 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
252 OBLONK Marta 2005-06-25 LUKS Podium Kup OPL
253 OLSZAK Maja 2004-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
254 OLSZEWSKA Martyna 2010-11-18 UKS-MOS Opole OPL
255 OPAS Milena 2008-09-17 NKS Start Namysłów OPL
256 OPASAŁA Pola 2008-04-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
257 ORZECHOWSKA Michalina 2005-07-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
258 PABJANEK Nikola 2004-09-01 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
259 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
260 PAŁCZYŃSKA Nikola 2006-04-11 MKLA Łęczyca LDZ
261 PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
262 PAPETA Mariia 2008-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
263 PAPIERNIK Laura 2004-11-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
264 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk POM
265 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
266 PIĄTEK Karolina 2005-01-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
267 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
268 PIEKORZ Milena 2006-05-04 LUKS Podium Kup OPL
269 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
270 PIETRUSIAK Marlena 2009-04-08 LUKS Namysłów OPL
271 PIĘDZIAK Julia 2004-02-11 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
272 PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
273 PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa MAZ
274 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
275 PŁUSA Amelia 2003-03-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
276 PODGÓRSKA Magdalena 2005-06-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
277 PODLEŚNA Wiktoria 2005-12-08 LKS Górnik Wałbrzych DOL
278 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
279 PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 MLKS Agros Żary LBU
280 POPIELARZ Agata 2005-02-19 BOSiR Barcin KPO
281 PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
282 PSIUCH Eliza 2008-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
283 PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 MKS Tempo Kęty MLP
284 RAK Alicja 2004-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
285 RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
286 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
287 RATAJSZCZAK Weronika 2008-09-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
288 ROCZNIAK Zofia 2007-02-12 GKS Piast Gliwice SLK
289 ROKICKA Weronika 2005-04-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
290 ROSIŃSKA Emilia 2006-12-08 LUKS Boguszyce LDZ
291 RUGOWSKA Anna 2004-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
292 RYBAK Daria 2005-11-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
293 RYDZ Aneta 1994-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
294 SALA Malwina 2006-05-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
295 SALIK Oliwia 2006-07-24 UKS Technik Augustów POD
296 SCHODOWSKA Klaudia 2005-06-30 WKS Flota Gdynia POM
297 SHEVCHENKO Alina 2007-07-26 SKLA Sopot POM
298 SIEDLECKA Weronika 2004-06-11 KS Warszawianka W-wa MAZ
299 SIEŃCZEWSKA Zuzanna 2008-08-26 UKS-MOS Opole OPL
300 SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
301 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
302 SINICKA Emilia 2009-10-19 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
303 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
304 SKRZYPCZAK Zuzanna 2006-02-08 MUKS Szok Bojanowo WLP
305 SŁOCKA Julia 2001-02-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
306 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
307 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
308 SMOTER Justyna 2006-02-13 NKS Start Namysłów OPL
309 SOBALAK Liwia 2006-05-09 LUKS Namysłów OPL
310 SOBOLEWSKA Natalia 2005-04-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
311 SOT Julia 2005-07-22 UKS Olimp Kozienice MAZ
312 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
313 STACHERCZAK Oliwia 2007-05-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
314 STACHYRA Justyna 2006-06-22 WKS Wawel Kraków MLP
315 STAWICKA Oliwia 2007-09-04 MKS Sambor Tczew POM
316 STEFANIAK Natalia 2004-08-26 RMKS Rybnik SLK
317 STEFANIUK Weronika 2000-02-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
318 STERENGA Martyna 2005-11-01 LKS Górnik Wałbrzych DOL
319 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
320 STĘPIEŃ Emilia 2006-01-13 TL ROW Rybnik SLK
321 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna 1999-04-03 KS Brda Bydgoszcz KPO
322 SURA Kornelia 2002-06-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
323 SZATNY Maria 2004-10-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
324 SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
325 SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 SL GKS Olsza Olszyna DOL
326 SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
327 SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 WKS Wawel Kraków MLP
328 SZELIGA Kinga 2006-01-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
329 SZEREMETA Marta 2010-10-14 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
330 SZMAGAŁA Kaja 2005-01-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
331 SZMIGIEL Monika 2004-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
332 SZOPA Weronika 2009-04-08 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
333 SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 TL ROW Rybnik SLK
334 SZTUKA Michalina 2005-09-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
335 SZULC Kalina 2005-09-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
336 SZUMLIŃSKA Nicola 2007-08-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
337 SZWICHTENBERG Zofia 2007-12-15 SKLA Sopot POM
338 ŚLUSARCZYK Paulina 2005-11-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
339 ŚMIGOWSKA Nadia 2006-10-14 LKS Zantyr Sztum POM
340 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
341 ŚWISTUN Nina 2005-02-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
342 TADDA Liliana 2006-03-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
343 TROJAN Alicja 2007-01-26 UKS-MOS Opole OPL
344 TRZECIAK Kinga 2001-06-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
345 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
346 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
347 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 AML Słupsk POM
348 URBANIAK Lena 2006-05-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
349 URBAŃCZYK Nicola 2005-03-30 UKS-MOS Opole OPL
350 WAL Paulina 1991-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
351 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
352 WALCZUK Samanta 2005-01-11 KS Agros Zamość LBE
353 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WMZ
354 WĘCKOWSKA Emilia 2009-01-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
355 WIECZOREK Agata 2005-09-01 UKS-MOS Opole OPL
356 WIĘCKOWSKA Emilia 2004-06-04 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
357 WIKIŃSKA Weronika 2006-08-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
358 WILCZYŃSKA Magdalena 2004-08-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
359 WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
360 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
361 WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 KS Wisła Puławy LBE
362 WOJTAS Marta 2005-06-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
363 WOLF Amelia 2007-02-21 LUKS Namysłów OPL
364 WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
365 WRONKA Maja 2004-01-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
366 WYDRA Sofia 2006-10-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
367 WYSOCKA Alicja 2003-03-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
368 WYWIÓRSKA Oliwia 2005-04-26 LUKS Namysłów OPL
369 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
370 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
371 ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
372 ZAORSKA Julia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
373 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
374 ZAWODNIK Maja 2004-01-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
375 ZDANOWICZ Bianka 2006-07-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
376 ZDANOWICZ Hanna 2008-06-29 GKS Piast Gliwice SLK
377 ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
378 ZEGAN Julia 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
379 ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
380 ŻABSKA Emilia 2004-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
381 ŻOŁYNIAK Julia 2009-04-28 MLKS Echo Twardogóra DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.64188814163208sekund