KOZŁOWSKA Kinga
2006-01-07
AML Słupsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
2 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź LDZ
3 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
4 ANTCZAK Agata 2009-02-15 UKS 20 Poznań WLP
5 ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 KS Podlasie Białystok POD
6 AUGUSTYNIAK Klaudia 2005-01-09 LKS Fenix Słupsk POM
7 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
8 BARAN Julia 2006-09-14 SKLA Sopot POM
9 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
10 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
11 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 MUKS Kadet Rawicz WLP
12 BEŃKO Aleksandra 2005-03-17 KS Agros Zamość LBE
13 BIELAK Amelia 2005-11-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
14 BIELSKA Edyta 2001-06-17 SKLA Sopot POM
15 BIELSKA Oliwia 2003-05-26 SKLA Sopot POM
16 BIENIASZEK Karolina 2006-10-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
17 BIERNAT Karina 2008-01-30 AML Słupsk POM
18 BLUM Łucja 2005-02-22 WLKS Wrocław DOL
19 BOBROVSKA Iryna 2005-05-19 KS Prefbet-Sonarol POD
20 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 2006-10-01 MKS Truso Elbląg WMZ
21 BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 SKSG Korona Szczecin ZPO
22 BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
23 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 KS AZS AWF Kraków MLP
24 BOSZKO Gabriela 2007-10-13 KS Parkiet Hajnówka POD
25 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
26 BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
27 BUDNER Julia 2006-02-15 UKL Ósemka Police ZPO
28 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
29 BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
30 BYZDRA Julia 2004-02-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
31 CEBULA Aurelia 2005-01-26 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
32 CELLMER Karolina 2006-11-04 MUKL Brodnica KPO
33 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
34 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
35 CIESIELSKA Paulina 2005-05-09 PLKS Gwda Piła WLP
36 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
37 CZOSKA Katarzyna 2007-04-16 KL Gdynia POM
38 CZYSZCZON Daria 2006-09-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
39 DOBKOWSKA Janina 2008-06-04 AML Słupsk POM
40 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
41 DOROBISZ Nadia 2006-10-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
42 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
43 DZIAMSKA Julia 2003-09-27 OŚ AZS Poznań WLP
44 DZWOLAK Ewa 2006-03-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
45 FAFIŃSKA Paulina 2006-08-28 LKS Lubawa WMZ
46 FALK Natalia 2005-02-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
47 FANSLAU Martyna 2006-02-03 KS Zamek Kurzętnik WMZ
48 FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
49 FIEDUR Monika 2006-01-06 MKS Sambor Tczew POM
50 FIOŁEK Liwia 2011-11-06 AML Słupsk POM
51 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
52 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
53 GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
54 GIL Natalia 2006-03-28 KS Orzeł Warszawa MAZ
55 GLAZA Julia 2005-06-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
56 GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 BKS Bydgoszcz KPO
57 GŁÓW Wiktoria 2006-06-03 MKS Baszta Szamotuły WLP
58 GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 UKL Ósemka Police ZPO
59 GONDEK Maja 2009-02-23 AML Słupsk POM
60 GOSIK Michalina 2006-03-22 KM Aktywni Sochaczew MAZ
61 GRABOWSKA Julia 2008-10-09 MMKS Gdańsk POM
62 GRABOWSKA Nikola 2007-09-11 MKS Sambor Tczew POM
63 GREGORCZYK Klaudia 2005-10-27 RLTL Optima Radom MAZ
64 GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 UKS Technik Augustów POD
65 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
66 GUT Oliwia 2005-03-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
67 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
68 GZOWSKA Klara 2008-02-28 KL Lechia Gdańsk POM
69 HERMAN Weronika 2006-04-29 KS Wda Świecie KPO
70 HRABSKA Lena 2008-04-14 AZS-AWF Gorzów LBU
71 HUDZIŃSKA Nikola 2006-08-05 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
72 JABŁOŃSKA Martyna 2009-06-19 AML Słupsk POM
73 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS LA Basket Warszawa MAZ
74 JAKUBOWSKA Matylda 2007-06-09 MKL Szczecin ZPO
75 JAKUBOWSKA Zuzanna 2009-03-10 KS Wejher Wejherowo POM
76 JANECZEK Weronika 2009-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
77 JANKOWSKA Olga 2007-07-16 KL Gdynia POM
78 JAROCKA Alicja 2004-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
79 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
80 JEŻ Aleksandra 2007-08-03 AZS-AWF Gorzów LBU
81 JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 AML Słupsk POM
82 KADYŁO Zofia 2006-02-23 WLKS Wrocław DOL
83 KAMIŃSKA Małgorzata 2004-06-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
84 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
85 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
86 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
87 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
88 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław DOL
89 KATER Joanna 2002-08-18 AZS-AWFiS Gdańsk KPO
90 KĄDZIOŁKA Jagna 2005-07-02 OKS Skra Warszawa MAZ
91 KELM Julia 2006-11-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
92 KEMPA Kinga 2005-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
93 KIEDROWICZ Oliwia 2008-01-14 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
94 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
95 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
96 KŁOS Helena 2004-04-03 MKL Szczecin ZPO
97 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
98 KOŁODZIEJCZAK Magdalena 2006-03-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
99 KOPYŁEK Aleksandra 2008-04-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
100 KOSICKA Zofia 2007-06-25 AML Słupsk POM
101 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
102 KOWALSKA Agnieszka 2005-12-28 KSLZS Kruszwica KPO
103 KOWIESKA Maja 2008-02-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
104 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
105 KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 WLKS Wrocław DOL
106 KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 UKS Cyprianka KPO
107 KRASOWSKA Karolina 2006-02-15 KL Gdynia POM
108 KRÓLAK Zuzanna 2007-08-09 CMKL Człuchów POM
109 KRUSIŃSKA Kornelia 2007-02-18 LKS Zantyr Sztum POM
110 KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
111 KUKLIŃSKA Małgorzata 2007-08-13 MMKS Gdańsk POM
112 KULIKOWSKA Julia 2005-09-12 RKS Rumia POM
113 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
114 KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość LBE
115 KWAK Karina 2008-05-18 KL Iskra Białogard ZPO
116 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów MAZ
117 KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 MLKS Agros Żary LBU
118 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
119 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
120 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce SWK
121 LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 MKS Inowrocław KPO
122 LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 AZS Łódź LDZ
123 LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
124 ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 KL Iskra Białogard ZPO
125 MACHOLL Kalina 2008-05-06 KS Wejher Wejherowo POM
126 MAJEWSKA Marika 2002-05-05 AZS-AWF Gorzów LBU
127 MAJEWSKA Zuzanna 2007-01-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
128 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
129 MAŁKIEWICZ Oliwia 1997-01-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
130 MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 KMS Szczecin ZPO
131 MATECKA Natalia 2007-09-26 AZS Łódź LDZ
132 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
133 METLAK Martyna 2006-06-17 TL Athletics Jastrzębie SLK
134 MICHALSKA Marianna 2007-12-30 UKL Ósemka Police ZPO
135 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
136 MIKOŁAJCZAK Lena 2007-10-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
137 MILICZEK Magdalena 2006-02-25 KS AZS AWF Katowice SLK
138 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
139 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
140 MOMOT Julia 2006-09-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
141 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
142 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
143 MUSIAŁ Zuzanna 2007-08-09 PLKS Gwda Piła WLP
144 NAWROCKA Oliwia 2006-09-15 MKL Jarocin WLP
145 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
146 NOWACKA Oliwia 2006-08-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
147 NOWAKOWSKA Sandra 2006-10-06 KS Stal Pleszew WLP
148 OBIDOSKA Wiktoria 2006-03-30 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
149 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
150 OŁDAK Martyna 2006-02-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
151 OSS Magdalena 2008-02-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
152 PALONKA Katarzyna 2006-01-01 niest. Lublin LBE
153 PAWELA Sylwia 2007-03-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
154 PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
155 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok POD
156 PIERÓG Agata 2003-03-07 MKL Szczecin ZPO
157 PIERŚCIŃSKA Julia 2006-05-30 MKS Bank BS Płońsk MAZ
158 PIOŚ Emilia 2005-05-07 MLKS Agros Żary LBU
159 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
160 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 SKLA Sopot POM
161 PITYŃSKA Amelia 2006-05-04 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
162 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
163 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
164 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
165 POLAK Anna 2008-09-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
166 POTOK Katarzyna 2006-06-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
167 PRUSS Magdalena 2006-03-25 AML Słupsk POM
168 PRZYBYŁA Agnieszka 2007-04-17 WKS Flota Gdynia POM
169 PRZYBYŁOWICZ Anastazja 2006-10-14 STS Pomerania Szczecinek ZPO
170 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna 2007-03-19 ULKS Skoczek Pogórze POM
171 PUKOWNIK Julia 2006-12-10 KS Wda Świecie KPO
172 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
173 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
174 RACZKOWSKA Gabriela 2006-07-31 KS Podlasie Białystok POD
175 RATHNAU Magdalena 2004-12-11 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
176 REJCHERT Anna 2004-10-27 MKL Toruń KPO
177 ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 RKS Rumia POM
178 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów LBU
179 ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 SKLA Sopot POM
180 RUA Adriana 2007-05-11 MKL Szczecin ZPO
181 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
182 RYNKIEWICZ Róża 2007-12-09 KL Gdynia POM
183 SADOWSKA Weronika 2006-10-20 UKL Ósemka Police ZPO
184 SENIURA Tetiana 2004-03-23 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
185 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
186 SIEDLECKA Kinga 2007-12-18 KSLZS Kruszwica KPO
187 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
188 SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 KL Gdynia POM
189 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
190 SKORNA Hanna 2006-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
191 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
192 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
193 SMOROŃ Nadia 2005-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
194 SOBCZYK Kamila 2002-04-27 OKS Skra Warszawa MAZ
195 SOBCZYŃSKA Aleksandra 2007-07-18 Orka Iława Athletics WMZ
196 SOBIECH Aleksandra 2006-06-25 OŚ AZS Poznań WLP
197 SOKALSKA Weronika 2005-12-12 LKS Zantyr Sztum POM
198 SOLLICH Zuzanna 2006-04-07 PUKS Jedynka Łosice MAZ
199 SOSLER Lena 2009-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
200 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
201 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 KL Gdynia POM
202 STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 UKB Szubin KPO
203 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
204 STODOŁA Anna 2005-12-02 LKS Jantar Ustka POM
205 STORMANN Natalia 2005-05-11 UKS Lipusz POM
206 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
207 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
208 SYLDATK Zofia 2007-02-08 KL Lechia Gdańsk POM
209 SZAFRAN Martyna 2006-04-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
210 SZARAFIN Anna 2002-02-26 KKB Starogard Gdański POM
211 SZAUER Anna 2005-03-26 LKS Lubawa WMZ
212 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
213 SZLACHTA Hanna 2008-09-08 AZS-AWF Gorzów LBU
214 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
215 SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 WKS Flota Gdynia POM
216 SZYMAŃSKA Hanna 2006-06-02 AL Międzyzdroje ZPO
217 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
218 SZYMSKA Amelia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
219 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
220 TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
221 TRELA Anna 2006-09-17 KKL Kielce SWK
222 URBANIAK Sara 2004-09-22 RKS Rumia POM
223 URBAŃCZYK Joanna 2006-01-17 UKS MTE Milanówek MAZ
224 WAC Paulina 2005-07-11 LKS Jantar Ustka POM
225 WAŁESA Katarzyna 2006-01-01 niest. Poznań WLP
226 WASILEWSKA Emilia 2006-01-29 LUKS Hańcza Suwałki POD
227 WASILEWSKA Natalia 2006-03-06 WLKS Wrocław DOL
228 WEICHBRODT Nikola 2010-02-19 KS Wejher Wejherowo POM
229 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
230 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
231 ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 MKL Toruń KPO
232 ZACHARZ Julia 2005-01-17 KKL Kielce SWK
233 ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 MUKL Brodnica KPO
234 ZALESKA Emilia 2004-05-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
235 ZALESKA Julia 2008-04-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
236 ZAORSKA Natalia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
237 ZAREMBA Magdalena 2007-03-19 KS Podlasie Białystok POD
238 ZBIELSKA Maja 2007-02-21 BKS Bydgoszcz KPO
239 ZEGAN Julia 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
240 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
241 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice SLK
242 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje ZPO
243 ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
244 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
245 ŻENDARSKA Kinga 2006-03-12 WKS Flota Gdynia POM
246 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
247 ŻYLLA Julia 2008-03-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.8925769329071sekund