OŚKIEWICZ Tomasz
2005-03-02
MKS Aleksandrów Łódzki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
2 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
3 ANDRZEJCZAK Jakub 2006-05-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 ANTCZAK Julian 2002-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
6 ATLAK Mateusz 2003-05-31 MLKL Płock MAZ
7 BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 BANASZKIEWICZ Kacper 2005-07-03 AZS UMCS Lublin LBE
10 BARANEK Eryk 2003-08-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
11 BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło KPO
12 BĘBENEK Michał 2005-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
13 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
14 BOHATYROWICZ Fabian 2004-04-27 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
15 BOJARZYŃSKI Mateusz 2005-04-13 GOKSiT Suchowola POD
16 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 MKL Jurand Szczytno WMZ
17 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
18 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
19 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
20 BUJNOWICZ Longin 1940-07-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
21 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
22 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
23 CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
24 CICHY Dominik 2005-12-14 UKS Skoczek Władysławów WLP
25 CIECHOMSKI Szymon 2004-08-14 MKLA Łęczyca LDZ
26 CISZEWSKI-TORZ Jan 2004-01-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
27 CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
28 CYBARTOWSKI Filip 2006-02-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
29 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
30 DĄBROWSKI Dawid 2006-01-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
31 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
32 DĘBOWSKI Marcel 2004-03-24 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
33 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
34 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
35 DUDEK Ignacy 2002-12-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
36 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
37 DYLIK Jakub 2005-06-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 DZIECIĄTKOWSKI Konrad 2005-05-19 MKS Zduńska Wola LDZ
39 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
40 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
41 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
42 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
43 GAJEWSKI Michał 2004-08-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
44 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
45 GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
46 GAWĄD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
47 GAWLIK Witold 2006-06-03 MKLA Łęczyca LDZ
48 GAWROŃSKI Bartosz 2004-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
49 GLINKA Jakub 2006-02-27 LUKS Orkan Września WLP
50 GŁUSZEK Dawid 2006-11-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
51 GOLIS Łukasz 2002-08-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
52 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
53 GRABIASZ Kacper 2004-07-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
54 GROENWALD Szymon 2005-06-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
55 GRUNTKOWSKI Jakub 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
56 GRZEJSZCZAK Nikodem 2005-09-29 UKS Vis Skierniewice LDZ
57 GRZELAK Alan 2004-07-05 MKLA Łęczyca LDZ
58 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
59 GRZELAK Piotr 2004-12-27 MKLA Łęczyca LDZ
60 GWÓŻDŻ Tomasz 2003-04-17 RMKS Rybnik SLK
61 HAJDUK Dawid 2005-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
62 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
63 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
64 IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 RLTL ZTE Radom MAZ
65 JANASIK Michał 2005-08-31 LKS Vectra Włocławek KPO
66 JATKOWSKI Oskar 2003-09-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
67 JERCHA Michał 2004-03-09 MKLA Łęczyca LDZ
68 JÓZEFIAK Adam 2006-06-06 UKS Wyspiański Szubin KPO
69 JÓŹWICKI Mateusz 2005-04-15 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
70 KAŁUŻA Kacper 2004-06-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
71 KAMIŃSKI Krzysztof 2004-02-27 MKLA Łęczyca LDZ
72 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
73 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
74 KASTELIK Igor 2003-03-16 MCKiS Jaworzno SLK
75 KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 MKLA Łęczyca LDZ
76 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
77 KLIBER Bartosz 2005-04-16 UKS 12 Kalisz WLP
78 KŁUSEK Sebastian 2004-03-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
79 KNAP Marcel 2006-01-22 KL Ziemia Kłodzka DOL
80 KOCHANOWICZ Filip 2004-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
81 KOCIK Olaf 2003-04-03 MUKL Brodnica KPO
82 KORC Aleksander 2005-09-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
83 KORNACKI Aleksander 2004-06-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
84 KOSIÓR Dominik 2002-08-22 MCKiS Jaworzno SLK
85 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
86 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk POM
87 KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
88 KOWALSKI Wiktor 2004-11-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
89 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
90 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
91 KRUKOWSKI Igor 2006-06-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
92 KRUSIŃSKI Daniel 2006-06-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
93 KRUSZWIC Wiktor 2006-04-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
94 KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
95 KSIĄŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
96 KSIĘŻNIK Maksymilian 2006-06-13 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
97 KUCHARCZYK Jan 2005-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
98 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
99 KUCIŃSKI Wiktor 2005-12-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
100 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
101 KUJAWA Jakub 2004-05-18 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
102 KUKUŁA Adam 2006-05-11 MCKiS Jaworzno SLK
103 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
104 KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 UKS Cyprianka KPO
105 KUREK Bartosz 2006-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
106 KWESTARZ Mateusz 2005-07-04 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
107 LEBEDIUK Maksim 2005-05-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
108 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
109 LEWIŃSKI Krzysztof 2005-04-22 MKLA Łęczyca LDZ
110 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
111 LUKSA Bartosz 2005-04-25 UKS Kobylanka MLP
112 ŁUBISZ Dominik 2006-07-31 UKS Azymut Pabianice LDZ
113 MACIOROWSKI Kuba 2004-10-13 SKLA Sopot POM
114 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
115 MALCZEWSKI Daniel 2004-03-07 KS Rajsport Sieradz Active Team LDZ
116 MAŁOCHA Filip 2003-12-30 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
117 MANIKOWSKI Remigiusz 2004-02-28 PLKS Gwda Piła WLP
118 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
119 MARCINIAK Kacper 2005-02-19 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
120 MARCISZEWSKI Igor 2004-01-16 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
121 MARCZAK Kamil 2005-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
122 MARKOWSKI Przemysław 2004-03-11 OKS Start Otwock MAZ
123 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin ZPO
124 MATUSIAK Alan 2005-08-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
125 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
126 MATUSIAK Oliwier 2003-03-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
127 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
128 MATYSIK Filip 2006-09-30 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
129 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
130 MES Jerzy 2005-09-12 MKS Zduńska Wola LDZ
131 MĘDREK Gabriel 2005-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
132 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
133 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
134 MOCZADŁO Miłosz 2005-01-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
135 NAJDER Bartłomiej 2006-02-02 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
136 NAMYSŁ Franciszek 2005-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
137 NAWRACAŁA Bartosz 2006-01-26 MKST Astra Nowa Sól LBU
138 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
139 NIEMCZYK Eryk 2004-05-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
140 NOWAK Bruno 2002-05-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
141 OBARA Piotr 2005-08-03 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
142 OLCHAWA Patryk 2006-11-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
143 OLCZAK Piotr 2005-07-04 MKLA Łęczyca LDZ
144 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
145 OPALIŃSKI Franciszek 2005-01-25 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
146 ORZEŁ Mikołaj 2004-04-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
147 OSIPOWICZ Oskar 2004-12-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
148 OSOWSKI Szymon 2002-01-30 MKLA Łęczyca LDZ
149 OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
150 OWCZAREK Kacper 2005-02-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
151 PAŁKA Igor 2005-04-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
152 PATRYARCHA Cezary 2006-09-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
153 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
154 PERA Olaf 2005-05-27 LKS OSiR Pleszew WLP
155 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
156 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
157 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
158 PILCH Miłosz 2005-02-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
159 PISARSKI Wiktor 2005-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
160 PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk POM
161 PORADA Antoni 2008-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
162 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
163 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
164 PRUSZYŃSKI Michał 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
165 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
166 RAGAN Jakub 2005-08-19 KL Gdynia POM
167 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
168 ROSPŁOCH Kacper 2005-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
169 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
170 RUBACHA Grzegorz 2004-03-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
171 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
172 RYBCZYŃSKI Kacper 2002-01-01 MKS Zduńska Wola LDZ
173 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
174 RYNANS Jakub 2006-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
175 SALDAT Jakub 2004-02-02 UKS Duo-Set Świecie KPO
176 SALSKI Jan 2005-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
177 SALWA Mateusz 2005-01-04 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
178 SAS Mateusz 2004-05-27 MKLA Łęczyca LDZ
179 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
180 SĘDROWICZ Jan 2006-04-27 MKS Baszta Szamotuły WLP
181 SIBIŃSKI Jakub 2006-10-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
182 SIDOROWICZ Maciej 2006-03-06 OKS Skra Warszawa MAZ
183 SIKORA Gracjan 2003-07-08 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
184 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
185 SKIBIŃSKI Stanisław 2006-11-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
186 SKOCZYLAS Adam 2004-09-17 GKS Wilga Garwolin MAZ
187 SOBCZAK Stanisław 2006-07-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
188 SOBOLEWSKI Jakub 2003-09-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
189 SOCHA Paweł 2004-05-14 UKS Sprint Legnica DOL
190 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
191 SOWIŃSKI Miłosz 2004-04-21 MKLA Łęczyca LDZ
192 SROKA Jakub 2005-01-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
193 STACHNIK Oskar 1998-03-01 AZS UMCS Lublin LBE
194 STACHURA Jakub 2006-07-07 KKL Kielce SWK
195 STAJUDA Oliwier 2004-12-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
196 STANIO Kacper 2006-07-20 UKS Sprint Legnica DOL
197 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
198 STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
199 SULIŃSKI Igor 2005-10-03 MKS Zduńska Wola LDZ
200 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
201 SZENFELD Patryk 2004-06-27 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
202 SZEWCZYK Jakub 2006-12-08 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
203 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
204 SZUBA Jakub 2002-07-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
205 SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
206 SZWAJ Szymon 2004-04-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
207 SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 MKL Toruń KPO
208 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
209 ŚLĄZAK Piotr 2006-09-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
210 ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
211 TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
212 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
213 TYMBARSKI Kacper 2005-03-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
214 URBANEK Robert 1987-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
215 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
216 WALCZAK Adrian 2002-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
217 WALCZAK Jakub 2004-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
218 WAŁĘKA Miłosz 2005-12-15 UKS Cyprianka KPO
219 WARSZAWSKI Kacper 2004-05-26 MKLA Łęczyca LDZ
220 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
221 WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 MKLA Łęczyca LDZ
222 WIELGOSIŃSKI Aleksander 2004-04-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
223 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
224 WIŚNIEWSKI Szymon 2004-09-07 UKS Kresy Otwock MAZ
225 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
226 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
227 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
228 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
229 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
230 WÓJCIAK Adam 2003-07-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
231 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno WMZ
232 WÓJCICKI Michał 2004-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
233 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
234 WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
235 ZABIELSKI Jakub 2003-06-09 MKS Pułtusk MAZ
236 ZABŁOCKI Maciej 2004-01-01 niest. Wrocław DOL
237 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
238 ZAKRZEWSKI Michał 2005-05-06 KS Podlasie Białystok POD
239 ZIEGLER Wiktor 2005-10-19 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
240 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
241 ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 UKS 12 Kalisz WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.59851098060608sekund