GALIK Wojciech
2002-04-10
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A E 2004-01-01 MOSM Tychy SLK
2 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
3 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
4 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
5 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
6 AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec PDK
7 BABIARZ Patryk 2003-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
8 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
9 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Kraków Athletics Team MLP
10 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
12 BANA¦ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
13 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
14 BARAN Bartosz 2006-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
15 BARANOWSKI Szymon 2004-11-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
16 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
17 BˇKIEWICZ Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
18 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
19 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
20 BERNARD Dawid 2003-01-19 RMKS Rybnik SLK
21 BEZMEN Mykola 2002-12-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
22 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
23 BIEDROŃ Mateusz 2005-09-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
24 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
25 BIELENIN Maksymilian 2004-05-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
26 BIGOS Marcin 2000-05-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
27 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 BILSKI Klaudiusz 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
29 BIŃCZYK Bernard 2000-11-24 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
30 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
31 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamo¶ć LBE
32 BOGACKI Arkadiusz 2003-01-20 TL ROW Rybnik SLK
33 BORKOWSKI Marcin 2004-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
34 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
35 BRIBRAM Wojciech 2007-07-03 MKS Tempo Kęty MLP
36 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
37 BRODZISZ Wojciech 2011-04-28 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
38 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
39 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
40 BUCHACZ Kamil 2001-12-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
41 BUCK Dawid 1999-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
42 BUDKOWSKI Szymon 2003-06-20 TS AKS Chorzów SLK
43 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
44 BURY Tomasz 2008-02-15 MKS Żywiec SLK
45 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
46 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
47 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
48 CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 MKS Piast Głogów DOL
49 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
50 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
51 CHEŁCZYŃSKI Patryk 1998-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 CHLUBA Michał 2003-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
53 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
54 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
55 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
56 CIE¦LAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów DOL
57 CINAL Jarosław 2004-05-10 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
58 CYGAN Michał 2001-07-18 WKS Wawel Kraków MLP
59 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
60 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamo¶ć LBE
61 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
62 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
63 CZERNIC Kamil 2000-04-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
64 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
65 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
66 ĆWIK Mateusz 2006-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
67 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
68 ĆWIKŁO Szymon 2009-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
69 DAMSKI Mikołaj 2004-10-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
70 DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
71 DˇBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
72 DEMSKI Sebastian 1991-11-02 KS Sprintwarsaw MAZ
73 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
74 DĘBIŃSKI Zbigniew 2000-02-14 AZS ŁódĽ LDZ
75 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
76 DOMINAS Jakub 2001-01-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
77 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
78 DONIEC Szymon 2004-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
79 DRABIK Marcin 2000-01-26 KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie MLP
80 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
81 DRAZIK Kasper 2004-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
82 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
83 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
84 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
85 DULA Tomasz 1989-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
86 DUSZA Jan 2003-11-25 UKS Kobylanka MLP
87 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
88 DYDUŁA Michał 2000-07-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
89 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
90 DZIEŻA Bartłomiej 2005-01-19 KS AZS AWF Kraków MLP
91 DZIURGOT Krzysztof 2002-07-04 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
92 FEDOREK Michał 2004-01-06 KU AZS UEK w Krakowie MLP
93 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
94 FIEDORCZUK Dominik 2002-03-23 KS Podlasie Białystok POD
95 FIJAŁKOWSKI Jakub 1996-12-14 KS AZS AWF Kraków MLP
96 FILAR Michał 2002-12-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
97 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
98 FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 KKL Kielce SWK
99 FUJAK Oliwier 2004-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
100 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
101 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
102 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
103 GAWENDA Jędrzej 2010-11-12 UKS Falenica Warszawa MAZ
104 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
105 GEMBALA Igor 2006-04-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
106 GENCER Mustafa 2001-02-05 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
107 GIDZIŃSKI Krzysztof 1959-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
108 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
109 GŁOGOWSKI Stanisław 2010-04-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
110 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
111 GOC Kacper 2002-10-01 KS AZS AWF Kraków MLP
112 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
113 GOLUBSKI Filip 2010-08-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
114 GOŁY¬NIAK Maksymilian 2003-08-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
115 GORZAŁCZANY Tomasz 2009-07-28 WKS Wawel Kraków MLP
116 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
117 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
118 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 ŁódĽ LDZ
119 GRˇBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 WLKS Wrocław DOL
120 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
121 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
122 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
123 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 AZS UMCS Lublin LBE
124 GRZESIOWSKI Marcin 2003-11-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
125 GWIAZDA Mateusz 2005-03-31 WKS Wawel Kraków MLP
126 HAJDUK Karol 1950-01-01 niest. Kraków MLP
127 HAJDUK Seweryn 2004-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
128 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
129 HEĆKO Patryk 2002-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
130 HLADYLCHENKO Mykyta 2000-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
131 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
132 IŁOWIECKI Marcel 2009-01-10 RK Athletics Warszawa MAZ
133 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
134 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
135 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
136 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
137 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
138 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
139 JANISZEWSKI Franciszek 2007-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
140 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
141 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
142 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
143 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POD
144 JARZˇB Miłosz 1999-05-21 LKS MOSiR Sieradz LDZ
145 JA¦KIEWICZ Damian 2001-01-16 MKS Osa Zgorzelec DOL
146 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
147 JÓ¬WIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
148 KACHANOWSKI Daniel 2001-01-01 niest. Kraków MLP
149 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
150 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
151 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
152 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
153 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
154 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
155 KARPĘCKI Bartłomiej 1994-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
156 KASPRZYK Piotr 2000-08-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
157 KˇDZIOŁKA Konrad 1998-10-09 niest. Kraków MLP
158 KEMPNY Maciej 2003-02-20 TS AKS Chorzów SLK
159 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
160 KIERSKI Jan 1994-05-31 UKS Olimp Mazańcowice SLK
161 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
162 KISZCZAK Krystian 2003-01-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
163 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
164 KLOS Roger 1993-10-28 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
165 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
166 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
167 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
168 KOCZERA Kacper 2002-11-03 KS Komunalni Sanok PDK
169 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
170 KOKOSZKA Tomasz 2005-05-31 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
171 KOLMAN Dominik 2007-04-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
172 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
173 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
174 KONIECZNY Mateusz 2002-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
175 KONIK Piotr 2008-08-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
176 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
177 KOPROWSKI Piotr 2004-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
178 KOPYCIOK Igor 2004-07-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
179 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
180 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
181 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
182 KOSOWSKI Kamil 2008-01-17 MKS Tempo Kęty MLP
183 KOSZELA Maciej 1978-01-14 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
184 KO¦CIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
185 KOTULA Marcin 2005-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
186 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
187 KOZAK Marcin 2002-09-30 GKS Start Długołęka DOL
188 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
189 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
190 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
191 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
192 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS ŁódĽ LDZ
193 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
194 KRĘBLEWSKI Mateusz 2008-10-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
195 KRÓLIKIEWICZ Piotr 2002-06-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
196 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
197 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
198 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
199 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
200 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
201 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
202 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
203 KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 WLKS Wrocław DOL
204 KUCZEK Piotr 2002-08-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
205 KUDLA Nikodem 2000-07-24 MKL Szczecin ZPO
206 KUKLA Łukasz 2001-05-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
207 KULA Krzysztof 2011-08-30 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
208 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
209 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
210 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
211 KULON Kacper 2004-06-20 WLKS Wrocław DOL
212 KUMOROWSKI Szymon 2009-04-04 SAS AZS AWF Kraków MLP
213 KURCZ Tadeusz 1974-10-27 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
214 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
215 KUROWSKI Adrian 2000-07-31 KS AZS AWF Kraków MLP
216 KURUC Jakub 2003-06-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
217 KUSIBAB Jakub 2000-05-30 niest. Kraków MLP
218 KUTA Mateusz 2007-01-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
219 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
220 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamo¶ć LBE
221 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
222 KWIATKOWSKI Dominik 2005-03-16 UKS Trójka Mikołów SLK
223 KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 MKS Inowrocław KPO
224 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
225 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
226 LACH Bartosz 2007-08-11 UKS Gminy Brzeszcze MLP
227 LACH Jakub 2010-05-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
228 LAI Simon 2003-03-30 TS AKS Chorzów SLK
229 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
230 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
231 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
232 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
233 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
234 LEPOROWSKI Dariusz 2007-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
235 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
236 LEWANDOWSKI Jakub 1999-12-06 PLKS Gwda Piła WLP
237 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
238 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
239 LISTOWSKI Andrzej 1968-09-26 niest. Katowice SLK
240 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
241 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
242 LIZAK Tomasz 2003-01-19 MKS Żywiec SLK
243 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
244 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
245 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
246 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
247 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
248 ŁOJCZUK Mateusz 2009-03-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
249 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 KS Prefbet-Sonarol POD
250 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
251 MACHETA Michał 2003-11-11 KS AZS AWF Kraków MLP
252 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
253 MAJERCZAK Bartłomiej 2002-01-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
254 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
255 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
256 MAKOWSKI Maciej 2003-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
257 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
258 MAŁYSZ Marcel 2002-02-10 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
259 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
260 MATUSIEWICZ Patryk 2007-10-06 SKS Kusy Kraków MLP
261 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
262 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
263 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
264 MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
265 MIKU¦KIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
266 MIKU¦KIEWICZ Julian 2001-09-19 LUKS Namysłów OPL
267 MINORCZYK Borys 2003-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
268 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
269 MIROCHA Grzegorz 2000-05-13 AZS ŁódĽ LDZ
270 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
271 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
272 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
273 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
274 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
275 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
276 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
277 MURAWSKI Rafał 2004-03-21 AZS ŁódĽ LDZ
278 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
279 MUSIAŁ Wiesław 1957-10-20 MKS-MOS ¦rem WLP
280 NADŁONEK Rafał 2001-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
281 NAGRODZKI Przemysław 2003-01-01 RMKS Rybnik SLK
282 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
283 NESKA Bartłomiej 2003-10-01 KKL Kielce SWK
284 NIEDBAŁ Wojciech 2004-05-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
285 NIEZABITOWSKI Jan 2005-10-23 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
286 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
287 NOWAK Oliwier 2007-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
288 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
289 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
290 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
291 OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 MKS Żywiec SLK
292 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
293 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
294 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
295 ORZECHOWSKI Hubert 2005-06-29 WKS Wawel Kraków MLP
296 OSAK Norbert 2002-05-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
297 OSUCH Bartosz 1998-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
298 OWCZARCZYK Oskar 2009-08-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
299 OWCZAREK Mateusz 1996-03-13 RSSiRON Start Radom MAZ
300 OŻDŻYŃSKI Michał 2002-05-26 KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie MLP
301 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
302 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS AZS AWF Kraków MLP
303 PARUZEL Marcin 2001-01-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
304 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
305 PAUL Benedykt 2010-12-18 UKS Falenica Warszawa MAZ
306 PAWLUCY Mikołaj 2006-02-25 RMKS Rybnik SLK
307 PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
308 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
309 PA¬DZIERZ Kacper 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
310 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
311 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
312 PĘDZIWIATR Marcin 2003-05-08 LKS MOSiR Sieradz LDZ
313 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
314 PIEKUT Igor 2009-03-19 LUKS Boguszyce LDZ
315 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
316 PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 KS AZS AWF Kraków MLP
317 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 KS Agros Zamo¶ć LBE
318 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
319 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
320 PINDYCH Dominik 2002-01-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
321 PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 KKL Kielce SWK
322 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
323 POCIASK Bartosz 2008-07-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
324 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
325 PODOBIŃSKI Dawid 2003-05-16 KU AZS AWF Kraków MLP
326 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
327 POLISZUK Kacper 2004-03-11 RMKS Rybnik SLK
328 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
329 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
330 PSZCZÓŁKA Krzysztof 1995-04-29 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
331 RACZYŃSKI Rafał 2001-04-06 RMKS Rybnik SLK
332 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
333 RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
334 RAKOCZY Karol 2009-01-04 MKS Tempo Kęty MLP
335 RA¦ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
336 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
337 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
338 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
339 RODZIK Przemysław 1997-03-25 niest. Katowice SLK
340 ROGAL Nikodem 2002-03-20 MUKS Kadet Rawicz WLP
341 ROGOWICZ Kamil 2003-03-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
342 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca LDZ
343 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
344 ROZPĘDZIK Mateusz 2009-04-22 WKS Wawel Kraków MLP
345 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
346 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
347 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
348 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
349 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
350 RZE¬NICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
351 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
352 SADOWSKI Igor 2003-07-04 WKS Wawel Kraków MLP
353 SALA Michał 1997-05-13 KS AZS AWF Kraków MLP
354 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
355 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
356 SARNICKI Maciej 2007-05-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
357 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
358 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
359 SHTUTSA Maksym 2004-05-31 KS AZS AWF Katowice SLK
360 SIEDLARCZYK Daniel 2001-03-28 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
361 SIEKACZYŃSKI Jacek 1972-02-16 OKS Start Otwock MAZ
362 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 KS AZS AWF Katowice SLK
363 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
364 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
365 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
366 SŁYSZ Nikodem 2002-06-18 niest. Rzeszów PDK
367 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
368 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
369 SOPORSKI Tomasz 2002-10-15 MKS-MOSM Bytom SLK
370 SÓJKA Anatol 2007-07-27 OKS Skra Warszawa MAZ
371 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
372 STELMASIK Krzysztof 2003-02-05 WLKS Wrocław DOL
373 STELMASIK Paweł 2001-04-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
374 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 KS AZS AWF Kraków MLP
375 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
376 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
377 STYBOR Jakub 2000-08-19 SKLA Sopot POM
378 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
379 SUFA Dominik 2008-03-22 MKS Żywiec SLK
380 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
381 SUŁKOWSKI Karol 1998-03-03 niest. Kraków MLP
382 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
383 SURTEL Armand 2002-09-17 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
384 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
385 SYCH Tomasz 1997-04-20 AZS ŁódĽ LDZ
386 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
387 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
388 SZAJOR Kacper 2002-01-11 KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie MLP
389 SZAROTA Bartosz 1996-01-06 TS AKS Chorzów SLK
390 SZCZEKLIK Antoni 2008-04-25 WKS Wawel Kraków MLP
391 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
392 SZMIT Paweł 1998-09-24 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
393 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
394 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
395 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
396 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
397 SZUMOWICZ Krzysztof 2008-08-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
398 SZYMCZYK Grzegorz 2001-12-10 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
399 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
400 ¦CIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
401 ¦LĘZAK Filip 2006-07-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
402 ¦LUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
403 ¦WIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
404 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
405 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
406 TABAKA Marcin 2007-10-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
407 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
408 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
409 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
410 TARKOWSKI Michał 2002-07-17 KS Komunalni Sanok PDK
411 TARNICKI Antoni 2010-05-17 UKS Falenica Warszawa MAZ
412 TEBEL Pawel 2002-07-07 RMKS Rybnik SLK
413 TEBEL Paweł 2002-07-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
414 TEREMBUŁA Maciej 2007-05-23 KS AZS AWF Kraków MLP
415 TOKARSKI Eryk 2005-08-21 WKS Wawel Kraków MLP
416 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
417 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
418 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
419 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
420 UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik SLK
421 VYNNYK Oleh 2008-01-08 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
422 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
423 WALATEK Kacper 2007-04-16 MKS Tempo Kęty MLP
424 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
425 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
426 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
427 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
428 WARECKI Adam 2003-02-17 MOSM Tychy SLK
429 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
430 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 AZS-AWF Katowice SLK
431 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
432 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
433 WˇŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
434 WˇŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
435 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
436 WESTER Tomasz 2002-07-13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
437 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
438 WIˇCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
439 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
440 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
441 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
442 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
443 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
444 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
445 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
446 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
447 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
448 WINKLER Adam 2010-01-19 UKS Gminy Brzeszcze MLP
449 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
450 WI¦NIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
451 WI¦NIEWSKI Jędrzej 2009-06-25 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
452 WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
453 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
454 WŁODARCZAK Jacek 2002-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
455 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
456 WOJDYŁA Szymon 2002-07-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
457 WOJEWODA Bartosz 2001-11-15 WKS Wawel Kraków MLP
458 WOJTKOWIAK Mateusz 2003-11-08 MKS-MOSM Bytom SLK
459 WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
460 WOLAŃSKI Nikodem 2003-05-19 WKS Wawel Kraków MLP
461 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
462 WÓJCIK Damian 2004-03-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
463 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
464 WÓJCIK Mateusz 2006-01-18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
465 WRÓBEL Krzysztof 1995-08-14 WZSN Start Wrocław DOL
466 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
467 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
468 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
469 WZIˇTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
470 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
471 ZAJˇC Piotr 2004-01-24 KKL Kielce SWK
472 ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
473 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
474 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
475 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
476 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
477 ZBONIKOWSKI Mateusz 2009-06-15 OKS Skra Warszawa MAZ
478 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
479 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
480 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
481 ZIĘBA Mateusz 2000-09-02 MKS-MOSM Bytom SLK
482 ZIMNY Szymon 2006-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
483 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
484 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
485 ZYCHOWICZ Bartłomiej 2005-07-20 MKS Żywiec SLK
486 ZYGMUND Alan 2002-02-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
487 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
488 ŻMUDKA Norbert 2004-08-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
489 ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
490 ŻUROWSKI Jakub 2001-03-12 RLTL ZTE Radom MAZ
491 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
492 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.7173810005188sekund