BIRECKI Bartłomiej
2006-02-16
MKS Żywiec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A E 2004-01-01 MOSM Tychy SLK
2 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
3 ADAMUSZEK Jakub 2006-09-01 MCKiS Jaworzno SLK
4 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
5 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
6 ANTONIEWICZ Kamil 2000-09-29 GKS Piast Gliwice SLK
7 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS ŁódĽ LDZ
8 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
9 BANACH Antoni 2008-07-07 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
10 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
11 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
12 BARANOWSKI Szymon 2004-11-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
13 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
14 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin LBE
15 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
16 BˇKIEWICZ Michał 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
17 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
18 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
19 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
20 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
21 BICZYCKI Franciszek 2007-06-09 MOSM Tychy SLK
22 BIEDROŃ Mateusz 2005-09-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
23 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
24 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
25 BIELIŃSKI Kamil 2007-11-09 KS Podlasie Białystok POD
26 BIERÓWKA Patryk 2007-06-20 UKS Jedynka Tokarnia MLP
27 BILSKI Klaudiusz 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
28 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
29 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamo¶ć LBE
30 BOGDAŁ Filip 2011-03-19 MKS Żywiec SLK
31 BOJDYS Bartosz 2007-01-01 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
32 BRACHANIEC Sebastian 2010-08-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
33 BRIBRAM Wojciech 2007-07-03 MKS Tempo Kęty MLP
34 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
35 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
36 BRÓZDA Szymon 2010-09-21 TL Athletics Jastrzębie SLK
37 BRUNER Adrian 2007-06-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
38 BRZYSKI Borys 2006-05-22 MLKS Sokół Lubin DOL
39 BUBNIAK Artur 2005-12-09 ULKS Lipinki MLP
40 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
41 BUŁA¦ Piotr 2007-10-30 ULKS Bielgim Bielany MLP
42 BURY Tomasz 2008-02-15 MKS Żywiec SLK
43 BUSZ Sebastian 2004-06-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
44 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
45 CAŁKO Ignacy 2011-05-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
46 CHEŁCZYŃSKI Patryk 1998-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
47 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
48 CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
49 CHMIELEWSKI Jakub 2005-07-31 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
50 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
51 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
52 CHROBAK Szymon 2005-05-04 LKS Orzeł Kozy SLK
53 CICHOŃ Michał 2008-03-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
54 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
55 CIE¦LIK Piotr 2003-05-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
56 CINCIO Gabriel 2008-08-21 TL ROW Rybnik SLK
57 CZARNOCKI Igor 2006-02-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
58 CZERNIK Karol 2006-02-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
59 CZERWIŃSKI Kacper 2005-01-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
60 ĆWIK Mateusz 2006-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
61 DACHOWSKI Mikołaj 2007-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
62 DANIELCZYK Dawid 2005-07-29 BKL Bełchatów LDZ
63 DANYLCHUK Danylo 2008-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
64 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
65 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
66 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
67 DIDKOWSKI Tobiasz 2007-05-12 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
68 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
69 DOMAŃSKI Jacek 2006-07-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
70 DOPIERAŁA Adam 2010-12-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
71 DRAGOSZ Konrad 2007-05-04 UKS Jedynka Tokarnia MLP
72 DREWNIK Aleksander 2011-08-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
73 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
74 DUDA Piotr 2006-06-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
75 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
76 DUDA Wiktor 2007-05-22 TL Athletics Jastrzębie SLK
77 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
78 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
79 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
80 DURAJ Leon 2006-02-24 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
81 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
82 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
83 DWOROK Kamil 2007-01-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
84 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
85 DYTKOWSKI Bartosz 2006-05-05 KKL Kielce SWK
86 DZIAŁO Michał 2007-06-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
87 DZIEDZIC Maksymilian 2006-08-05 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
88 FENDER Filip 2009-06-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
89 FENDER Piotr 2003-05-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
90 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
91 FIGURA Bartosz 2006-01-01 RMKS Rybnik SLK
92 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
93 FIJAŁKOWSKI Jakub 1996-12-14 KS AZS AWF Kraków MLP
94 FILBRANT Igor 2007-10-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
95 FILIP Patryk 2006-01-01 UKS Trójka Mikołów SLK
96 FOCHTMAN Filip 2006-03-20 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
97 FRANKOWICZ Antoni 2007-03-16 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
98 FRˇCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
99 FUJAK Oliwier 2004-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
100 FUNEK Kacper 2007-03-30 UKS Jedynka Tokarnia MLP
101 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
102 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
103 GAPKOWICZ Paweł 2005-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
104 GASZCZYK Marcin 2009-04-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
105 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
106 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
107 GEMBALA Igor 2006-04-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
108 GIED¬ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
109 GIŻYCKI Wojciech 2007-03-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
110 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
111 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
112 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
113 GŁOWNIA Kacper 2007-06-02 MCKiS Jaworzno SLK
114 GOCAL Aleksander 2008-12-04 MOSM Tychy SLK
115 GODLEWSKI Marcel 2005-03-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
116 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
117 GOŁY¬NIAK Maksymilian 2003-08-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
118 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
119 GÓRNY Diego 2008-05-17 MKS-MOSM Bytom SLK
120 GRABCZAK Michał 2006-12-18 MKS Pogoń Siedlce MAZ
121 GRABIEC Vincent 2005-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
122 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
123 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
124 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
125 GROSS Oskar 2008-05-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
126 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
127 GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
128 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
129 GRZEMPA Adam 2003-03-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
130 GRZESIOWSKI Igor 2005-05-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
131 GURDEK Filip 2006-09-25 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
132 GWIZDAK Filip 2004-12-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
133 HAJDUK Seweryn 2004-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
134 HAJOK Jakub 2005-05-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
135 HALEK Arkadiusz 2007-03-16 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
136 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
137 HEĆKO Patryk 2002-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
138 HLADYLCHENKO Mykyta 2000-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
139 HOBOT Adam 2006-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
140 HODER Patryk 2005-08-09 ULKS Bielgim Bielany MLP
141 HOŁDA Sebastian 2006-10-14 UKS Jedynka Tokarnia MLP
142 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
143 HORNIK Mateusz 2007-04-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
144 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
145 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
146 JAŁOCHA Szymon 2007-07-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
147 JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
148 JANAS Rafał 2007-10-01 TS AKS Chorzów SLK
149 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
150 JANIEC Michał 2008-02-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
151 JANKÓW Kamil 2005-08-10 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
152 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
153 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
154 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
155 JAROSZEWSKI Wojciech 2007-03-07 UKS Jedynka Tokarnia MLP
156 JARZYNA Paweł 2005-04-09 TL ROW Rybnik SLK
157 JˇDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
158 JENDRZEJ Adam 1979-11-14 TS AKS Chorzów SLK
159 JEŻEWSKI Filip 2007-10-23 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
160 JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 MMKS Gdańsk POM
161 JÓ¬WIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
162 JURA Tymoteusz 2007-04-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
163 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
164 JURZAK Bartosz 2007-02-01 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
165 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
166 KACZMAREK Wiktor 2007-06-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
167 KALATA Filip 2006-07-05 RMKS Rybnik SLK
168 KALINICHENKO Tymur 2007-11-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
169 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
170 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
171 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
172 KAMCZYK Wiktor 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
173 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
174 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
175 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
176 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
177 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
178 KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 MKS ¦więc Sławno ZPO
179 KASTNER Wojciech 2007-07-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
180 KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 GKS Start Długołęka DOL
181 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
182 KEMPNY Tymoteusz 2004-09-09 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
183 KĘDZIA Kacper 2005-01-11 UMLKS START Wieruszów LDZ
184 KIERMASZ Dawid 2007-08-24 MKS-MOSM Bytom SLK
185 KIERZKOWSKI Tymoteusz 2007-11-16 PSSON Start Białystok POD
186 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
187 KLIMEK Damian 2006-09-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
188 KLOSE Piotr 2006-05-12 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
189 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
190 KMIEĆ Kacper 2007-05-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
191 KOCOŁ Adam 2007-02-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
192 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
193 KOLMAN Dominik 2007-04-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
194 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbl±g WMZ
195 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
196 KONIECZNY Jakub 2007-09-12 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
197 KONOPACKI Maksymilian 2004-10-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
198 KOPYCIOK Igor 2004-07-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
199 KORCZYK Dawid 2006-07-07 UKS Sokół Zator MLP
200 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS ¦więc Sławno ZPO
201 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
202 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
203 KOSOWSKI Kamil 2008-01-17 MKS Tempo Kęty MLP
204 KO¦CIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
205 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
206 KOTULA Bartosz 2007-06-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
207 KOTULA Jakub 2007-03-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
208 KOWAL Jakub 2011-05-23 MKS-MOSM Bytom SLK
209 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
210 KOWALKOWSKI Łukasz 1999-11-22 MKS-MOSM Bytom SLK
211 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
212 KOWALSKI Robert 2007-01-18 UKS Trójka Mikołów SLK
213 KOZIBSKI Tomasz 2006-03-15 Orka Iława Athletics WMZ
214 KOZIOŁ Szymon 2008-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
215 KOZŁOWSKI Kosma 2006-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
216 KRAJ Igor 2007-01-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
217 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
218 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
219 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
220 KRÓL Karol 2006-07-05 RMKS Rybnik SLK
221 KRUCZYŃSKI Jeremi 2005-08-24 MKS Żywiec SLK
222 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
223 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
224 KUBIAK Jakub 2006-06-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
225 KUBIK Bartosz 2007-10-09 MKS Żywiec SLK
226 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
227 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
228 KUKLA Maksymilian 2005-09-18 ULKS Talex Borzytuchom POM
229 KULA Błażej 2007-08-18 MUKS SZS Cieszyn SLK
230 KULA Piotr 2007-05-21 RMKS Rybnik SLK
231 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
232 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
233 KUNICKI Kacper 2006-07-06 OLA Łódzkie LDZ
234 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
235 KURZ Kacper 2006-04-25 MKS Żywiec SLK
236 KURZYNA Maciej 2005-08-14 KS Podlasie Białystok POD
237 KURZYNIEC Jan 2009-07-31 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
238 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
239 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamo¶ć LBE
240 KWA¦NY Jakub 2005-01-22 KS AZS AWF Kraków MLP
241 KWIATKOWSKI Dominik 2005-03-16 UKS Trójka Mikołów SLK
242 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
243 LACH Bartosz 2007-08-11 UKS Gminy Brzeszcze MLP
244 LACH Marcel 2007-09-06 MKS Tempo Kęty MLP
245 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
246 LADA Dawid 2003-08-27 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
247 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
248 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
249 LEGĘCKI Kacper 2005-01-05 MKS Kusy Szczecin ZPO
250 LEWANDOWICZ Igor 2006-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
251 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
252 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
253 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
254 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
255 LIZAK Tomasz 2003-01-19 MKS Żywiec SLK
256 LUBERDA Przemysław 2007-10-01 UKS Jedynka Tokarnia MLP
257 LUBIAK Paweł 2005-01-15 MKS Pułtusk MAZ
258 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
259 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
260 LURANC Dawid 2006-03-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
261 LYSY Jan 2009-10-16 LKS Victoria Olesno OPL
262 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
263 ŁAPIŃSKI Jakub 2006-04-30 KS Podlasie Białystok POD
264 ŁUCKI Bartłomiej 2005-11-08 GKS Piast Gliwice SLK
265 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
266 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
267 ŁUKOSZ Dawid 2008-12-08 MKS-MOSM Bytom SLK
268 MACHNIK Michał 2009-04-25 MKS Tempo Kęty MLP
269 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
270 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
271 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
272 MALAWSKI Bartosz 2007-08-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
273 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
274 MARCZYŃSKI Mateusz 2007-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
275 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
276 MATLINGIEWICZ Jakub 2007-03-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
277 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
278 MATUSIEWICZ Patryk 2007-10-06 SKS Kusy Kraków MLP
279 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
280 MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
281 MˇSIORSKI Krzysztof 2006-12-20 SKS Kusy Kraków MLP
282 MICHALCZYK Maciej 2006-07-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
283 MICHALSKI Piotr 2009-01-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
284 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
285 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
286 MIGA Artur 2005-07-17 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
287 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
288 MIKU¦KIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
289 MIKU¦KIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
290 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
291 MINORCZYK Borys 2003-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
292 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
293 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
294 MŁOTEK Mateusz 2005-02-26 MKS-R CENTRUM Dzięgielów SLK
295 MŁYNARSKI Bruno 2003-05-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
296 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
297 MOLSKI Stefan 1962-08-05 RMKS Rybnik SLK
298 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
299 MOSORKA Kacper 2006-08-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
300 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
301 MRUGAŁA Oskar 2005-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
302 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
303 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
304 MUSIAŁ Patryk 2006-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
305 MUSIOŁ Marcel 2008-02-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
306 MUSZAK Krystian 2001-09-13 MKS-MOSM Bytom SLK
307 MUSZYŃSKI Antoni 2011-07-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
308 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
309 NAPIÓRA Igor 2005-03-31 MKS-MOS katowice SLK
310 NEMYROVSKYI Mykhailo 2006-07-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
311 NIECHCIAŁ Daniel 2009-06-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
312 NIEDBAŁ Wojciech 2004-05-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
313 NOCUŃ Patryk 2007-02-25 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
314 NOGA Kacper 2005-11-01 LUKS Namysłów OPL
315 NOWAK Kacper 2001-07-13 LUKS Strzałków LDZ
316 NOWAK Szymon 2004-08-28 MKS-MOSM Bytom SLK
317 NOWAK Wiktor 2010-07-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
318 NYIREGYHAZKI Niko 2009-05-13 WKS Wawel Kraków MLP
319 OBROK Ignacy 2010-11-25 KS Victoria Trzebinia MLP
320 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
321 OCZKO Filip 2004-02-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
322 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
323 ODROBINA Maciej 2005-02-02 GKS Piast Gliwice SLK
324 OGIEGŁO Szymon 2006-02-07 LKS Pogórze Skoczów SLK
325 OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 MKS Żywiec SLK
326 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
327 OLECHNOWICZ Adam 2006-01-01 niest. Poznań WLP
328 OLEJOK Bartosz 2007-11-29 TS AKS Chorzów SLK
329 OLESIŃSKI Maciej 2004-02-28 GKS Piast Gliwice SLK
330 OLSZA Stanisław 2007-10-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
331 OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
332 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
333 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
334 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
335 OSTÓJ Mikołaj 2007-11-14 UKS Jedynka Tokarnia MLP
336 OSTROWSKI Adrian 2007-09-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
337 O¦RÓDKA Karol 2009-05-07 SKS Kusy Kraków MLP
338 OWCZARCZYK Oskar 2009-08-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
339 OWCZORZ Piotr 2003-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
340 PACHURA Ksawery 2010-01-18 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
341 PAJˇK Maksymilian 2006-03-08 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
342 PALECZNY Bartosz 2005-06-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
343 PAŁASZ Wiktor 2006-03-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
344 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
345 PAWLUCY Mikołaj 2006-02-25 RMKS Rybnik SLK
346 PAWLUSIAK Kordian 2005-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
347 PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
348 PA¬DZIERZ Kacper 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
349 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
350 PENCAKOWSKI Oliwier 2007-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
351 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
352 PĘDZIWIATR Marcin 2003-05-08 LKS MOSiR Sieradz LDZ
353 PĘDZIWIATR Mateusz 2011-09-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
354 PIASECKI Miłosz 2011-05-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
355 PIˇTEK Mikołaj 1999-06-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
356 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
357 PIETROWICZ Paweł 2004-05-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
358 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
359 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 KS Agros Zamo¶ć LBE
360 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
361 PIETRZAK Jan 2006-01-01 niest. ŁódĽ LDZ
362 PIETRZYK Filip 2006-09-02 MKS-MOS Katowice SLK
363 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
364 PILCH Szymon 2001-11-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
365 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
366 PINTERA Adrian 2006-01-26 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
367 PIWOWARCZYK Filip 2009-11-14 MKS Żywiec SLK
368 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
369 PLINCHA Jarosław 2007-05-25 SKS Kusy Kraków MLP
370 PŁAZA Maksymilian 2006-05-04 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
371 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
372 POMIETLARZ Maciej 2006-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
373 POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
374 PORĘBSKI Robert 2005-01-03 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
375 POZYCHANIUK Vladyslav 2007-10-30 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
376 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
377 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
378 PRU¦ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
379 PRZˇDKA Jakub 2011-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
380 PSICA Mateusz 2007-12-01 SKS Kusy Kraków MLP
381 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
382 RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 WKS Flota Gdynia POM
383 RACZYŃSKI Rafał 2001-04-06 RMKS Rybnik SLK
384 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
385 RAKOCZY Jan 2009-12-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
386 RAKOCZY Karol 2009-01-04 MKS Tempo Kęty MLP
387 RAMS Bartosz 2008-11-13 MKS Tempo Kęty MLP
388 RA¦ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
389 RATKA Szymon 2006-09-28 MOSM Tychy SLK
390 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
391 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
392 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
393 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
394 ROGACZ Filip 2006-03-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
395 ROGOWICZ Kamil 2003-03-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
396 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
397 ROMANIAK Kacper 2007-03-15 UKS Jedynka Tokarnia MLP
398 ROMANIAK Sylwester 2007-03-24 UKS Jedynka Tokarnia MLP
399 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
400 ROSSA Antoni 2007-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
401 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
402 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
403 RUDY Maksymilian 2008-07-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
404 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
405 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
406 RYCAK Jakub 2009-09-11 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
407 RYDLEWSKI Dominik 2005-01-27 MUKS Gim 2 Nysa OPL
408 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
409 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
410 SAJEWICZ Igor 2010-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
411 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
412 SALA Mateusz 2006-01-12 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
413 SALACHNA Marek 2006-01-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
414 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
415 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
416 SANECKI Tomasz 2009-08-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
417 SARNICKI Maciej 2007-05-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
418 SENYK Nikodem 2007-09-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
419 SIKORSKI Michał 2007-09-10 MKS-MOSM Bytom SLK
420 SITEK Marcin 2005-11-08 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
421 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
422 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
423 SIWY Mariusz 2006-10-02 UKS Trójka Mikołów SLK
424 SKIRZEWSKI Oskar 2006-03-23 MUKS Gim 2 Nysa OPL
425 SKOCZYLAS Mateusz 2009-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
426 SKOWRONEK Igor 2006-04-15 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
427 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
428 SKUPNIK Kacper 2004-08-13 MOSM Tychy SLK
429 SŁONINA Jan 2007-09-23 UKS Jedynka Tokarnia MLP
430 SOJKA Nikodem 2011-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
431 SOKÓŁ Marcin 2000-03-05 MKS-MOSM Bytom SLK
432 SOPORSKI Tomasz 2002-10-15 MKS-MOSM Bytom SLK
433 SPYRA Dawid 2005-08-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
434 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
435 SROKA Mateusz 2005-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
436 STAWIAK Miłosz 2006-01-12 LKS Omega Kleszczów LDZ
437 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
438 STĘPIEŃ Paweł 2005-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
439 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
440 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbl±g WMZ
441 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
442 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
443 SUFA Dominik 2008-03-22 MKS Żywiec SLK
444 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
445 SYSAK Tomasz 1983-08-13 MKS Tempo Kęty MLP
446 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
447 SZALA Maciej 2005-06-07 KS Agros Zamo¶ć LBE
448 SZANIEL Dawid 2005-06-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
449 SZCZERBA Kacper 2004-03-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
450 SZERSZENIEWSKI Aleksander 2007-02-26 RMKS Rybnik SLK
451 SZEWCZYK Karol 2007-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
452 SZEWCZYK Oskar 2002-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
453 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
454 SZOTA Bartosz 2003-07-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
455 SZTAFIŃSKI Łukasz 2006-04-06 LKS Orzeł Kozy SLK
456 SZTUCKI Szymon 2007-01-18 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
457 SZTUK Kamil 2002-10-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
458 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
459 SZUDY Szymon 2004-12-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
460 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
461 SZUMILAS Piotr 2007-06-12 SKS Kusy Kraków MLP
462 SZYMAŃSKI Nikodem 2008-01-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
463 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
464 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
465 ¦CIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
466 ¦LIWIŃSKI Aleksander 2007-12-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
467 ¦WIERCZEK Olaf 2004-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
468 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
469 ¦WIERZOWSKI Kacper 2008-01-09 ULKS Lipinki MLP
470 ¦WISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
471 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
472 TASAK Piotr 2008-03-01 SKS Kusy Kraków MLP
473 TEBEL Paweł 2002-07-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
474 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
475 TOKARCZYK Wojciech 1998-05-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
476 TOKARSKI Eryk 2005-08-21 WKS Wawel Kraków MLP
477 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
478 TOMASZEK Mateusz 2000-06-05 GKS Piast Gliwice SLK
479 TRˇBCZYŃSKI Nikodem 2012-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
480 TRO¦CIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
481 UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik SLK
482 URBAŃSKI Wojciech 2008-10-14 MKS Iskra Pszczyna SLK
483 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
484 WALA Wiktor 2011-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
485 WALATEK Kacper 2007-04-16 MKS Tempo Kęty MLP
486 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
487 WALESZCZYK Mikołaj 2005-07-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
488 WANDZEL Kamil 2004-06-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
489 WARECKI Adam 2003-02-17 MOSM Tychy SLK
490 WARTAK Dominik 2007-05-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
491 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
492 WAWRZYŃCZYK Jakub 2007-01-07 MKS-MOSM Bytom SLK
493 WˇSEK Emanuel 2001-06-09 MKS Żywiec SLK
494 WˇSIK Oliwier 2008-02-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
495 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
496 WˇTROBA Tymoteusz 2009-01-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
497 WĘGLAREK Kamil 2005-03-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
498 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
499 WIˇCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
500 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
501 WIELOCH Paweł 2006-05-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
502 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
503 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
504 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
505 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
506 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
507 WILUSZ Bartłomiej 2007-04-22 SKS Kusy Kraków MLP
508 WINKLER Adam 2010-01-19 UKS Gminy Brzeszcze MLP
509 WI¦NIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
510 WI¦NIOWSKI Antoni 2009-09-05 UKS Trójka Mikołów SLK
511 WITEK Igor 2007-12-12 KS AZS AWF Kraków MLP
512 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
513 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
514 WŁODARCZYK Nikodem 2006-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
515 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
516 WOJCIUK Błażej 2004-06-08 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
517 WOJDYŁO Mateusz 2009-08-30 TL ROW Rybnik SLK
518 WOJTAK Łukasz 2006-01-01 niest. Rzeszów PDK
519 WOJTAL Sebastian 2004-04-23 AZS-AWF Katowice SLK
520 WOJTKOWIAK Mateusz 2003-11-08 MKS-MOSM Bytom SLK
521 WOLSKI Tymon 2006-06-10 MKS-MOS Katowice SLK
522 WORMICZEK Wiktor 2009-11-27 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
523 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
524 WO¦KO Mateusz 2008-04-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
525 WO¬NIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
526 WÓJCIK Daniel 2008-09-20 ULKS Lipinki MLP
527 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
528 WÓJCIK Miłosz 2009-02-22 MOSM Tychy SLK
529 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
530 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
531 WZIˇTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
532 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
533 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
534 ZAJˇC Igor 2006-01-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
535 ZAJˇC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
536 ZAJDA Tymoteusz 2007-10-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
537 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
538 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
539 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica PDK
540 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
541 ZIMNY Szymon 2006-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
542 ZIMNY Wiktor 2006-08-25 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
543 ZIMOŃ Łukasz 2004-05-03 RMKS Rybnik SLK
544 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
545 ZYCHOWICZ Bartłomiej 2005-07-20 MKS Żywiec SLK
546 ¬ALOUDIK Andrzej 2005-02-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
547 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
548 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
549 ŻARSKI Konstanty 2011-04-07 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
550 ŻBEL Klaudiusz 2006-07-25 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
551 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.78444695472717sekund