GAWRON Mateusz
2006-07-29
MKS Żywiec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A E 2004-01-01 MOSM Tychy SLK
2 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
3 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
4 ANTONIEWICZ Kamil 2000-09-29 GKS Piast Gliwice SLK
5 ANUS Maksymilian 2008-04-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
6 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
7 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
8 BARANOWSKI Jan 2009-07-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
9 BARANOWSKI Szymon 2004-11-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
10 BˇKIEWICZ Michał 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
11 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
12 BICZYCKI Franciszek 2007-06-09 MOSM Tychy SLK
13 BIEDROŃ Mateusz 2005-09-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
14 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
15 BIELENIN Maksymilian 2004-05-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
16 BIERÓWKA Patryk 2007-06-20 UKS Jedynka Tokarnia MLP
17 BILSKI Klaudiusz 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
18 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
19 BIZOŃ Grzegorz 2007-05-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
20 BOJDYS Bartosz 2007-01-01 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
21 BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
22 BORYKA Borys 2007-07-11 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
23 BRIBRAM Wojciech 2007-07-03 MKS Tempo Kęty MLP
24 BRUNER Adrian 2007-06-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
25 BRZOSKA Tymoteusz 2011-07-19 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
26 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
27 BUGLA Kamil 2006-05-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
28 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
29 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice SLK
30 BURY Tomasz 2008-02-15 MKS Żywiec SLK
31 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
32 CAŁA Krzysztof 2005-10-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
33 CHEŁCZYŃSKI Patryk 1998-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
34 CHMIELEWSKI Jakub 2005-07-31 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
35 CHORˇŻY Maciej 2004-05-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
36 CHROBAK Szymon 2005-05-04 LKS Orzeł Kozy SLK
37 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
38 CIE¦LIK Antoni 2008-03-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
39 CIE¦LIK Piotr 2003-05-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
40 CYGAN Jan 2006-01-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
41 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
42 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
43 CZERNIK Karol 2006-02-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
44 CZERWIŃSKI Kacper 2005-01-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
45 ĆWIK Mateusz 2006-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
46 DACHOWSKI Mikołaj 2007-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
47 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
48 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
49 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
50 DOMAŃSKI Jacek 2006-07-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
51 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
52 DUDA Piotr 2006-06-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
53 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
54 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
55 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
56 DURAJ Leon 2006-02-24 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
57 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
58 DWOROK Kamil 2007-01-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
59 DYBCZYŃSKI Kacper 2005-10-05 UKS Brenna Górki SLK
60 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
61 DZAŁBA Wojciech 2007-07-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
62 DZIAŁO Michał 2007-06-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
63 DZIEDZIC Maksymilian 2006-08-05 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
64 FABJAŃSKI Adam 2010-05-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
65 FEDKOW Michał 2007-07-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
66 FENDER Piotr 2003-05-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
67 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
68 FIGURA Bartosz 2006-01-01 RMKS Rybnik SLK
69 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
70 FILBRANT Igor 2007-10-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
71 FRANKOWICZ Antoni 2007-03-16 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
72 FULARSKI Łukasz 1999-02-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
73 FUNEK Kacper 2007-03-30 UKS Jedynka Tokarnia MLP
74 GADAJ Kacper 2006-07-19 GKS Piast Gliwice SLK
75 GAIK Teodor 2006-07-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
76 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
77 GEMBALA Igor 2006-04-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
78 GŁOWNIA Kacper 2007-06-02 MCKiS Jaworzno SLK
79 GODLEWSKI Marcel 2005-03-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
80 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
81 GOMÓŁKA Nikolas 2009-09-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
82 GORCZYCA Aleksander 2007-05-07 UKS Polfin O¶więcim MLP
83 GÓRCZEWSKI Igor 2006-03-28 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
84 GÓRECKI Marcin 2008-08-27 MKS-MOS Katowice SLK
85 GRABIEC Vincent 2005-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
86 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
87 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
88 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
89 GWIAZDOŃ Filip 2007-01-01 UKS Polfin O¶więcim MLP
90 HAJOK Jakub 2005-05-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
91 HANRYCH Łukasz 2007-01-01 MOSM Tychy SLK
92 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
93 HEĆKO Patryk 2002-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
94 HOBOT Adam 2006-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
95 HOŁDA Sebastian 2006-10-14 UKS Jedynka Tokarnia MLP
96 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
97 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
98 JAFERNIK Michał 2005-06-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
99 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
100 JAŁOCHA Szymon 2007-07-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
101 JANAS Rafał 2007-10-01 TS AKS Chorzów SLK
102 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
103 JANIEC Michał 2008-02-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
104 JANKÓW Kamil 2005-08-10 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
105 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
106 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
107 JAROSZEWSKI Wojciech 2007-03-07 UKS Jedynka Tokarnia MLP
108 JARZYNA Paweł 2005-04-09 TL ROW Rybnik SLK
109 JASTRZˇBEK Jakub 2012-09-10 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
110 JASTRZˇBEK Kacper 2010-04-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
111 JENDRZEJ Adam 1979-11-14 TS AKS Chorzów SLK
112 JONKISZ Michał 2006-12-04 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
113 JURA Tymoteusz 2007-04-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
114 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
115 JURZAK Bartosz 2007-02-01 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
116 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
117 KACZMAREK Wiktor 2007-06-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
118 KALATA Filip 2006-07-05 RMKS Rybnik SLK
119 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
120 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
121 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
122 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
123 KEMPNY Tymoteusz 2004-09-09 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
124 KLOSE Piotr 2006-05-12 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
125 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
126 KOCHANOWSKI Michał 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
127 KOCHANOWSKI Wiktor 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
128 KOCOŁ Adam 2007-02-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
129 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
130 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
131 KOLMAN Dominik 2007-04-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
132 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbl±g WMZ
133 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
134 KOŁODZIEJ Wojciech 2009-03-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
135 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
136 KONIECZNY Jakub 2007-09-12 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
137 KOPYCIOK Igor 2004-07-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
138 KORONA Sebastian 2012-10-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
139 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
140 KOSOWSKI Kamil 2008-01-17 MKS Tempo Kęty MLP
141 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
142 KOTARSKI Mateusz 2009-07-24 LUKS Namysłów OPL
143 KOTULA Jakub 2007-03-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
144 KOWALA Krzysztof 2005-04-11 MUKS Ilkus Olkusz MLP
145 KOWALKOWSKI Łukasz 1999-11-22 MKS-MOSM Bytom SLK
146 KOZIOŁ Szymon 2011-09-27 KS Victoria Trzebinia MLP
147 KRASZEWSKI Karol 2007-05-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
148 KRAVETS Dmytro 2006-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
149 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
150 KRĘBLEWSKI Mateusz 2008-10-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
151 KRÓL Karol 2006-07-05 RMKS Rybnik SLK
152 KRUCZYŃSKI Jeremi 2005-08-24 MKS Żywiec SLK
153 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
154 KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 LUKS Namysłów OPL
155 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
156 KUBIAK Jakub 2006-06-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
157 KUCHARZ Dawid 2006-10-14 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
158 KUCIŃSKI Wiktor 2005-12-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
159 KUGLIN Tomasz 2003-08-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
160 KULA Piotr 2007-05-21 RMKS Rybnik SLK
161 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
162 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
163 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
164 KURZ Kacper 2006-04-25 MKS Żywiec SLK
165 KURZYNA Maciej 2005-08-14 KS Podlasie Białystok POD
166 KURZYNIEC Jan 2009-07-31 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
167 KUSTRA Adrian 2007-01-01 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
168 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
169 KWIATKOWSKI Dominik 2005-03-16 UKS Trójka Mikołów SLK
170 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
171 LACH Bartosz 2007-08-11 UKS Gminy Brzeszcze MLP
172 LACH Marcel 2007-09-06 MKS Tempo Kęty MLP
173 LADA Dawid 2003-08-27 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
174 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
175 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
176 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
177 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
178 LIPKOWSKI Szymon 2003-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
179 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
180 LOCH Maciej 1985-05-23 TS AKS Chorzów SLK
181 LOSKA Wojciech 2007-08-21 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
182 LUBERDA Przemysław 2007-10-01 UKS Jedynka Tokarnia MLP
183 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
184 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
185 LURANC Dawid 2006-03-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
186 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
187 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
188 ŁAPUCHA Eryk 2005-09-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
189 ŁUCKI Bartłomiej 2005-11-08 GKS Piast Gliwice SLK
190 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
191 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
192 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
193 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
194 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
195 MALAWSKI Bartosz 2007-08-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
196 MAŁEK Błażej 2004-10-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
197 MARCZYŃSKI Mateusz 2007-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
198 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
199 MATUSIEWICZ Patryk 2007-10-06 SKS Kusy Kraków MLP
200 MATUSZCZYK Iwo 2014-08-29 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
201 MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
202 MˇSIORSKI Krzysztof 2006-12-20 SKS Kusy Kraków MLP
203 MICHALCZYK Maciej 2006-07-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
204 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
205 MIGA Artur 2005-07-17 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
206 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
207 MIKUŁA Adam 2006-09-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
208 MIKU¦KIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
209 MINAKOV Maksym 2008-01-17 KS AZS AWF Katowice SLK
210 MINORCZYK Borys 2003-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
211 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
212 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
213 MISZTALSKI Kajetan 2006-09-03 Athletics Team Radomsko LDZ
214 MŁOTEK Mateusz 2005-02-26 MKS-R CENTRUM Dzięgielów SLK
215 MŁYNARCZYK Wojciech 2007-03-05 WKS Wawel Kraków MLP
216 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
217 MOTYKA Adrian 2003-09-30 MUKS ILKUS Olkusz MLP
218 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
219 MRUGAŁA Oskar 2005-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
220 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
221 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
222 MUSIAŁ Patryk 2006-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
223 MUSIOŁ Marcel 2008-02-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
224 MUSZAK Krystian 2001-09-13 MKS-MOSM Bytom SLK
225 MUSZAK Oskar 2012-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
226 NAWRAT Jakub 2007-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
227 NIECHCIAŁ Daniel 2009-06-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
228 NIEDBAŁ Wojciech 2004-05-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
229 NIEDZIELAK Franciszek 2006-12-21 GKS Piast Gliwice SLK
230 NOCUŃ Patryk 2007-02-25 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
231 NOWAK Rafał 2004-01-26 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
232 NOWAK Wiktor 2010-07-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
233 NYIREGYHAZKI Niko 2009-05-13 WKS Wawel Kraków MLP
234 OBROK Ignacy 2010-11-25 KS Victoria Trzebinia MLP
235 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
236 OGIEGŁO Szymon 2006-02-07 LKS Pogórze Skoczów SLK
237 OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 MKS Żywiec SLK
238 OLEJOK Bartosz 2007-11-29 TS AKS Chorzów SLK
239 OLESIŃSKI Maciej 2004-02-28 GKS Piast Gliwice SLK
240 OLSZA Stanisław 2007-10-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
241 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
242 OSTÓJ Mikołaj 2007-11-14 UKS Jedynka Tokarnia MLP
243 OSTROWSKI Adrian 2007-09-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
244 OWCZARCZYK Oskar 2009-08-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
245 OWCZORZ Piotr 2003-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
246 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
247 PAJˇK Maksymilian 2006-03-08 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
248 PALECZNY Bartosz 2005-06-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
249 PAŁASZ Wiktor 2006-03-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
250 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
251 PARDELA Jakub 2006-06-09 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
252 PASTUSZKA Adam 2007-08-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
253 PAWLUCY Mikołaj 2006-02-25 RMKS Rybnik SLK
254 PA¬DZIERZ Kacper 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
255 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
256 PETRYLA Maciej 2004-02-17 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
257 PIECH Adam 2012-05-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
258 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
259 PIETROWICZ Paweł 2004-05-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
260 PIETRZYK Filip 2006-09-02 MKS-MOS Katowice SLK
261 PIETRZYK Konrad 2007-04-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
262 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
263 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
264 PLINCHA Jarosław 2007-05-25 SKS Kusy Kraków MLP
265 PŁAZA Maksymilian 2006-05-04 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
266 POGONOWSKI Adam 2006-06-23 GKS Piast Gliwice SLK
267 POMIETLARZ Maciej 2006-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
268 PORĘBSKI Robert 2005-01-03 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
269 PSICA Mateusz 2007-12-01 SKS Kusy Kraków MLP
270 RACZKOWSKI Kacper 2006-12-12 GKS Piast Gliwice SLK
271 RACZYŃSKI Rafał 2001-04-06 RMKS Rybnik SLK
272 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
273 RAKOCZY Karol 2009-01-04 MKS Tempo Kęty MLP
274 RA¦ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
275 RATKA Szymon 2006-09-28 MOSM Tychy SLK
276 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
277 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
278 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
279 ROGACZ Filip 2006-03-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
280 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
281 ROLECKI Mikołaj 2010-01-27 GKS Piast Gliwice SLK
282 ROMANIAK Kacper 2007-03-15 UKS Jedynka Tokarnia MLP
283 ROMANIAK Sylwester 2007-03-24 UKS Jedynka Tokarnia MLP
284 ROSSA Antoni 2007-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
285 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
286 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
287 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
288 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
289 SACHA Paweł 2007-02-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
290 SADOWSKI Michał 2009-12-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
291 SALACHNA Marek 2006-01-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
292 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
293 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
294 SCELINA Leon 2009-10-30 UKS KuĽnica Katowice SLK
295 SENYK Nikodem 2007-09-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
296 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
297 SIKORSKI Michał 2007-09-10 MKS-MOSM Bytom SLK
298 SINGH Rajwindes 1993-10-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
299 SITEK Marcin 2005-11-08 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
300 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
301 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
302 SIWY Mariusz 2006-10-02 UKS Trójka Mikołów SLK
303 SKOWRONEK Igor 2006-04-15 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
304 SKRZYP Maksymilian 2006-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
305 SŁONINA Jan 2007-09-23 UKS Jedynka Tokarnia MLP
306 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
307 SOKÓŁ Marcin 2000-03-05 MKS-MOSM Bytom SLK
308 SPICH Aleksander 2010-03-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
309 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
310 SROKA Jakub 2005-01-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
311 SROKA Mateusz 2005-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
312 STAWIAK Miłosz 2006-01-12 LKS Omega Kleszczów LDZ
313 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
314 STEFAŃSKI Bruno 2005-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
315 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
316 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
317 STRYKOWSKI Jakub 2006-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
318 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
319 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
320 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
321 SZAFRAN Kacper 2006-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
322 SZANIEL Dawid 2005-06-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
323 SZCZERBA Tomasz 2007-07-31 MOSM Tychy SLK
324 SZEDEL Szymon 2007-03-09 MKS-MOS Katowice SLK
325 SZEWCZYK Karol 2007-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
326 SZEWCZYK Oskar 2002-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
327 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
328 SZTAFIŃSKI Łukasz 2006-04-06 LKS Orzeł Kozy SLK
329 SZTUK Kamil 2002-10-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
330 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
331 SZUMILAS Piotr 2007-06-12 SKS Kusy Kraków MLP
332 SZWAJNOS Mateusz 2002-02-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
333 SZYMAŃSKI Nikodem 2008-01-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
334 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
335 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
336 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
337 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
338 TALIK Oskar 2011-04-01 MKS Tempo Kęty MLP
339 TARADAJ Artur 2006-10-01 MKS-MOS Katowice SLK
340 TEBEL Paweł 2002-07-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
341 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
342 TOKARSKI Eryk 2005-08-21 WKS Wawel Kraków MLP
343 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
344 TOMASZEK Mateusz 2000-06-05 GKS Piast Gliwice SLK
345 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
346 TRO¦CIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
347 TRYBU¦ Maciej 2007-01-17 RMKS Rybnik SLK
348 UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik SLK
349 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
350 WALATEK Kacper 2007-04-16 MKS Tempo Kęty MLP
351 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
352 WALIDUDA Damian 2002-08-21 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
353 WANDZEL Kamil 2004-06-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
354 WARECKI Adam 2003-02-17 MOSM Tychy SLK
355 WARTAK Dominik 2007-05-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
356 WAWRZYŃCZYK Jakub 2007-01-07 MKS-MOSM Bytom SLK
357 WˇSEK Emanuel 2001-06-09 MKS Żywiec SLK
358 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
359 WĘGLAREK Kamil 2005-03-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
360 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
361 WIˇCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
362 WIDŁAK Julian 2007-03-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
363 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
364 WIELOCH Paweł 2006-05-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
365 WILCZEK Marcin 2006-10-05 TS AKS Chorzów SLK
366 WILUSZ Bartłomiej 2007-04-22 SKS Kusy Kraków MLP
367 WI¦NIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
368 WI¦NIOWSKI Antoni 2009-09-05 UKS Trójka Mikołów SLK
369 WITEK Igor 2007-12-12 KS AZS AWF Kraków MLP
370 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
371 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
372 WŁODARCZYK Nikodem 2006-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
373 WOJACZEK Remigiusz 2006-06-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
374 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
375 WOJDYŁA Szymon 2002-07-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
376 WOJNAROWSKI Mikołaj 2007-12-03 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
377 WOLAK Mikołaj 2005-12-16 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
378 WOLSKI Tymon 2006-06-10 MKS-MOS Katowice SLK
379 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
380 WO¦KO Mateusz 2008-04-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
381 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
382 WÓJCIK Miłosz 2009-02-22 MOSM Tychy SLK
383 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
384 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
385 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
386 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
387 ZAJˇC Bartosz 2006-03-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
388 ZAJˇC Igor 2006-01-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
389 ZAJˇC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
390 ZAJDA Tymoteusz 2007-10-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
391 ZANDER Filip 2008-06-15 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
392 ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07 WKS Wawel Kraków MLP
393 ZAPAŁOWSKI Krystian 2010-10-29 TL Athletics Jastrzębie SLK
394 ZASADNI Patryk 2006-03-30 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
395 ZDANOWSKI Dawid 2003-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
396 ZIMNY Wiktor 2006-08-25 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
397 ZIMOŃ Łukasz 2004-05-03 RMKS Rybnik SLK
398 ZYCHOWICZ Bartłomiej 2005-07-20 MKS Żywiec SLK
399 ¬ALOUDIK Andrzej 2005-02-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
400 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
401 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
402 ŻBEL Klaudiusz 2006-07-25 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
403 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.85810613632202sekund