RODZIAK Damian
2003-01-27
LUKS Orkan Września
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
2 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
3 ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
4 ANTCZAK Julian 2002-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
6 BARANEK Eryk 2003-08-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
7 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
9 BIAŁK Karol 2003-07-21 KS Wejher Wejherowo POM
10 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 KS Podlasie Białystok POD
11 BIERNAT Jan 2003-09-16 LKS Polkowice DOL
12 BŁASZKOWSKI Maciej 2002-03-05 UKS Lipusz POM
13 BOBER Paweł 2003-02-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
14 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 MKL Jurand Szczytno WMZ
15 BORKOWSKI Kamil 2003-09-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
16 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
17 BRYK Michał 2002-08-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
18 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
19 BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
20 CEGŁOWSKI Hubert 2003-04-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
21 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
22 CHUDAŚ Daniel 2003-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
23 CISZEWSKI-TORZ Jan 2004-01-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
24 CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
25 CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
26 CYLKA Marek 2003-11-09 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
27 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 KS Polonia Pasłęk WMZ
28 CYUNEL Jakub 2003-01-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
29 CZEKAJSKI Bartłomiej 2003-06-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
30 CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
31 CZERWIŃSKI Marcel 2003-10-06 UKS Achilles Leszno WLP
32 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
33 DĄBROWSKI Beniamin 2003-09-27 MKS Junior Złocieniec ZPO
34 DOBRZYŃSKI Kordian 2003-01-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
35 DOMAŃSKI Kacper 2003-04-27 UKS Ares Nowa Sól LBU
36 DOMASZK Krystian 2002-02-14 UKS Lipusz POM
37 DOMINIAK Marcel 2003-07-27 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
38 DYBCIAK Jarosław 2002-03-10 LUKS Serock KPO
39 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
40 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
41 FILIPIAK Bartosz 2003-04-24 UKS Krotowski Mosina WLP
42 GAJEWSKI Hubert 2004-11-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
43 GAJEWSKI Michał 2004-08-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
44 GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
45 GAWĘDA Wojciech 2002-01-22 MKL Szczecin ZPO
46 GAWRYŚ Mateusz 2003-10-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
47 GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
48 GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
49 GIERCZAK Piotr 1999-01-01 KU AZS WAT w Warszawie MAZ
50 GIL Grzegorz 2003-04-13 LUKS Start Nakło KPO
51 GLINKA Jakub 2006-02-27 LUKS Orkan Września WLP
52 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
53 GORYŃSKI Szymon 2004-02-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
54 GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
55 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
56 GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 UKS 12 Kalisz WLP
57 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
58 GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
59 GUZENDA Kajetan 2004-01-19 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
60 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
61 HARATYK Michał 1992-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
62 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
63 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
64 JACKÓW Krzysztof 1980-06-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
65 JANIKOWSKI Łukasz 2003-01-23 MKS Kusy Szczecin ZPO
66 JEDLIŃSKI Kamil 2003-04-17 WLKS Nowe Iganie MAZ
67 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
68 JURGIEL Jerzy 2004-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
69 KACPRZAK Mateusz 1992-06-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
71 KANIK Jakub 2002-05-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
72 KAROLAK Łukasz 2004-06-25 MLKS Agros Żary LBU
73 KIERSKI Jan 1994-05-31 UKS Olimp Mazańcowice SLK
74 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
75 KISIELOWSKI Karol 2002-01-23 MKS-MOS Katowice SLK
76 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
77 KLIMCZAK Jakub 2003-07-25 LUKS Orkan Września WLP
78 KŁODAWSKI Kamil 2003-05-29 UKS Skoczek Władysławów WLP
79 KNOPKIEWICZ Hubert 2003-08-15 LUKS Orkan Września WLP
80 KOCIK Olaf 2003-04-03 MUKL Brodnica KPO
81 KOMOROWSKI Kacper 2002-10-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
82 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
83 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
84 KOSIOREK Adrian 2002-09-08 LKS Vectra Włocławek KPO
85 KOSIÓR Dominik 2002-08-22 MCKiS Jaworzno SLK
86 KOWALEWSKI Rafał 2003-05-09 KS Wejher Wejherowo POM
87 KOWALSKI Jakub 2003-10-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
88 KOWNATKE Rafał 1985-03-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
89 KOZAK Gracjan 2001-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
90 KOZINA Filip 2002-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
91 KOZIŃSKI Paweł 1996-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
92 KOZŁOWSKI Tobiasz 2003-05-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
93 KRANKOWSKI Wacław 1951-01-19 KLAM Toruń KPO
94 KRÓL Marcin 2003-02-10 PLKS Gwda Piła WLP
95 KRÓLIKOWSKI Marcin 2003-07-16 UKS Achilles Leszno WLP
96 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów POD
97 KRYŚ Kamil 2003-10-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
98 KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
99 KSIĄŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
100 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
101 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
102 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
103 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
104 KWIDZIŃSKI Karol 2003-01-06 KS Wejher Wejherowo POM
105 LEKS Mateusz 2004-03-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
106 LEŚNIOWSKI Oskar 2004-02-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
107 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
108 LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 KS Agros Zamość LBE
109 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
110 LIBERA Wojciech 2004-11-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
111 LIPIAK Jacek 2002-12-28 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
112 ŁABENCKI Jakub 2003-05-26 UKS Achilles Leszno WLP
113 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
114 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
115 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
116 MAROK Wojciech 2001-09-12 MKL Jurand Szczytno WMZ
117 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin ZPO
118 MATYJA Michał 2002-08-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
119 MAZUR Szymon 1998-09-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
120 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
121 MĄCZKA Mateusz 2003-02-22 LKS Górnik Wałbrzych DOL
122 MICHALAK Damian 2002-11-07 KSLZS Kruszwica KPO
123 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
124 MICHALSKI Zygmunt 1950-02-01 OŚ AZS Poznań WLP
125 MICZUGA Piotr 2003-07-06 LUKS Orkan Września WLP
126 MIKOS Mateusz 1987-04-10 AZS UMCS Lublin LBE
127 MILEWSKI Adrian 2003-04-17 OKLA Ostrołęka MAZ
128 MISIAK Adam 2002-07-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
129 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
130 MUSZYŃSKI Andrzej 1951-04-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
131 NAMYSŁ Jan 2002-04-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
132 NIEMCZYK Eryk 2004-05-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
133 NOGAŁA Adam 2003-12-20 UKS Achilles Leszno WLP
134 NOWAK Bruno 2002-05-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
135 NYKAZA Mikołaj 2003-07-21 MKS Baszta Szamotuły WLP
136 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
137 OPAS Rafał 2003-01-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
138 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
139 OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
140 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
141 PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
142 PAWLIKOWSKI Mateusz 1992-06-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
143 PEŁKA Dawid 2002-03-31 WLKS Wrocław DOL
144 PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 KS Gwardia Piła WLP
145 PIECZYŃSKI Dominik 2003-09-14 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
146 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
147 PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk POM
148 PLESNER Mateusz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
149 POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 TS Start Lublin LBE
150 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
151 PRACHARCZYK Jakub 2005-07-19 OKS Skra Warszawa MAZ
152 PRACHARCZYK Jan 2007-07-23 OKS Skra Warszawa MAZ
153 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
154 PRZYBYŁA Konrad 2003-10-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
155 RADEK Patryk 2003-08-13 KKL Kielce SWK
156 RADOLIŃSKI Michał 2003-01-03 MKS Kusy Szczecin ZPO
157 RATAJCZAK Piotr 2004-01-01 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
158 REWERS Mikołaj 2002-08-13 LUKS Orkan Września WLP
159 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
160 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
161 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno WMZ
162 RYBICKI Jakub 2004-08-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
163 RYSMAN Kacper 2002-01-23 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
164 SADURSKI Cyryl 2003-06-30 ZLKL Zielona Góra LBU
165 SALDAT Jakub 2004-02-02 UKS Duo-Set Świecie KPO
166 SAWALA Kamil 2003-09-16 PLKS Gwda Piła WLP
167 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
168 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
169 SKOCZYLAS Adam 2004-09-17 GKS Wilga Garwolin MAZ
170 SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 ZLKL Zielona Góra LBU
171 SKORUPA Bartosz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
172 SŁODKI Dawid 2002-05-16 UKS Lipusz POM
173 SOBIECH Jakub 1990-03-02 KS Sprintwarsaw MAZ
174 SOLETA Kajetan 2003-03-26 LUKS Start Nakło KPO
175 SONDEJ Oskar 2003-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
176 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
177 SROKA Wiktor 2003-01-08 LUKS Orkan Września WLP
178 STACHNIK Oskar 1998-03-01 AZS UMCS Lublin LBE
179 STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 AZS UMCS Lublin LBE
180 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
181 STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
182 STRYCZEK Marcin 2003-07-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
183 SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 ZLKL Zielona Góra LBU
184 SZCZERBIAK Mateusz 2003-01-13 LKS Vectra Włocławek KPO
185 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
186 SZULCZYK Maksymilian 2003-03-08 UKS Olimp Duszniki WLP
187 SZUSTAK Jakub 2003-04-15 ZLKL Zielona Góra LBU
188 SZYMANEK Hubert 2001-06-01 KS Gwardia Piła WLP
189 SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 KS AZS AWF Katowice SLK
190 ŚMIGIELSKI Patryk 2003-02-01 LKS Kłos Olkusz MLP
191 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
192 TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
193 URBANEK Robert 1987-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
194 WALCZAK Adrian 2002-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
195 WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
196 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
197 WŁADOWSKI Dawid 2003-07-28 LKS Vectra Włocławek KPO
198 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
199 WNUKOWSKI Aleksander Daniel 2002-11-25 LKS Vectra Włocławek KPO
200 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
201 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno WMZ
202 WYSOCKI Bartłomiej 2003-01-02 PLKS Gwda Piła WLP
203 ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
204 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
205 ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 OŚ AZS Poznań WLP
206 ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
207 ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 UKS 12 Kalisz WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.67086005210876sekund