GLINKA Jakub
2006-02-27
LUKS Orkan Września
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Mateusz 2005-09-01 OŚ AZS Poznań WLP
2 ADLER Ignacy 2007-09-21 PLKS Gwda Piła WLP
3 ANDRZEJAK Bartosz 2006-07-11 LUKS Orkan Września WLP
4 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
5 BARAN Miłosz 2006-01-19 MKS Kusy Szczecin ZPO
6 BĘBENEK Michał 2005-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
7 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
8 BOJANOWSKI Stanisław 2006-10-31 UKS Achilles Leszno WLP
9 BONAREK Antoni 2007-04-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
10 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
11 BRYCZEK Wiktor 2006-08-07 STS Pomerania Szczecinek ZPO
12 BRYŁA Michał 2006-06-16 LLKS Pomorze Stargard ZPO
13 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
14 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
15 CHUDEREWICZ Jakub 2007-08-15 ULKS Tychowo ZPO
16 CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
17 CICHY Dominik 2005-12-14 UKS Skoczek Władysławów WLP
18 CISZEWSKI-TORZ Jarosław 2006-09-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
19 DELEWSKI Jan 2007-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
20 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
21 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
22 DOLATA Marcin 2006-07-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
23 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
24 DRYGAS Igor 2007-02-20 LUKS Orkan Września WLP
25 FLIS Eryk 2005-07-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
26 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
27 GAJEWSKI Hubert 2004-11-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
28 GALLAGHER Maciej 2006-09-09 SL Olimpia Poznań WLP
29 GAWĄD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
30 GILOWSKI Franciszek 2008-12-12 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
31 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
32 GLINKA Szymon 2008-01-18 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
33 GÓRNIAK Sokrates 2005-03-15 OŚ AZS Poznań WLP
34 GRAJEWSKI Jakub 2006-11-12 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
35 GRELAK Igor 2006-03-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
36 GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 UKS 12 Kalisz WLP
37 GRZENKOWICZ Olivier 2007-02-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
38 HALEK Arkadiusz 2007-03-16 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
39 HAŁUSZKO Mikołaj 2007-06-23 STS Pomerania Szczecinek ZPO
40 JAKUBOWSKI Paweł 2006-02-17 KS Stal Pleszew WLP
41 JAKUBOWSKI Piotr 2006-02-17 KS Stal Pleszew WLP
42 JASIŃSKI Piotr 2006-09-18 LLKS Pomorze Stargard ZPO
43 JATA Benedykt 2006-03-14 LUKS Podium Kup OPL
44 JERZYNIAK Krzysztof 2005-09-01 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
45 JUSZKOWSKI Jakub 2006-01-17 MUKS Kadet Rawicz WLP
46 KACZMAREK Mateusz 2007-03-30 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
47 KACZOR Maciej 2007-11-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
48 KACZOR Marcin 2007-11-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
49 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
50 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
51 KLIBER Bartosz 2005-04-16 UKS 12 Kalisz WLP
52 KLUSZCZYŃSKI Gracjan 2006-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
53 KNOPKIEWICZ Hubert 2003-08-15 LUKS Orkan Września WLP
54 KORPAL Łukasz 2005-02-12 PLKS Gwda Piła WLP
55 KORYCKI Dawid 2006-07-05 MLKS Agros Żary LBU
56 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
57 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk POM
58 KOWALSKI Jakub 2006-02-14 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
59 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
60 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
61 KRUMREY Dawid 2007-03-17 PLKS Gwda Piła WLP
62 KRUSZYŃSKI Jakub 2007-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
63 KRYGIER Patryk 2007-01-31 LKS Vectra Włocławek KPO
64 KSIĄŻEK Jakub 2006-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
65 KSIĘŻNIK Maksymilian 2006-06-13 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
66 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
67 KUCZKOWSKI Fryderyk 2006-03-25 UKS Achilles Leszno WLP
68 KUCZYŃSKI Krzysztof 2006-03-06 PLKS Gwda Piła WLP
69 KUKUŁA Adam 2006-05-11 MCKiS Jaworzno SLK
70 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
71 LITKE Kamil 2006-04-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
72 LORENC Mateusz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
73 LUKSA Bartosz 2005-04-25 UKS Kobylanka MLP
74 MACH Dominik 2007-08-26 UKS Skoczek Władysławów WLP
75 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
76 MARCINIAK Kacper 2005-02-19 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
77 MARCZAK Kamil 2005-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
78 MATYSIK Filip 2006-09-30 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
79 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
80 MIZERKA Szymon 2005-06-06 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
81 MOCZADŁO Miłosz 2005-01-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
82 NAJDER Bartłomiej 2006-02-02 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
83 NAMYSŁ Franciszek 2005-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
84 NOGAŁA Adam 2003-12-20 UKS Achilles Leszno WLP
85 NOWAK Daniel 2007-09-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
86 NOWAK Dominik 2006-07-22 STS Pomerania Szczecinek ZPO
87 NOWAK Krystian 2006-02-18 STS Pomerania Szczecin ZPO
88 NOWAK Maksymilian 2009-03-06 MKS Baszta Szamotuły WLP
89 NOWAK Mateusz 2007-03-03 LUKS Start Nakło KPO
90 OLCHAWA Patryk 2006-11-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
91 OLKOVSKYI Yan 2006-10-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
92 OLSZOWY Eryk 2006-01-15 KS Wisła Puławy LBE
93 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
94 PANCEWICZ Maciej 2008-08-03 UKS 12 Kalisz WLP
95 PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor 2005-01-31 OŚ AZS Poznań WLP
96 PERA Olaf 2005-05-27 LKS OSiR Pleszew WLP
97 PIECH Igor 2005-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
98 PIESZKE Marcel 2007-01-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
99 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
100 PISARSKI Wiktor 2005-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
101 PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 MKS Święc Sławno ZPO
102 PODOLSKI Jerzy 2007-06-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
103 POSPIESZNY Hubert 2007-10-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
104 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
105 PRACHARCZYK Jakub 2005-07-19 OKS Skra Warszawa MAZ
106 PRZYBYLAK Bartosz 2006-12-22 UKS 12 Kalisz WLP
107 PYRKO Adam 2006-04-30 KS Podlasie Białystok POD
108 RAGAN Jakub 2005-08-19 KL Gdynia POM
109 ROBAK Artur 2007-03-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
110 ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 UKS Skoczek Władysławów WLP
111 RODZIAK Damian 2003-01-27 LUKS Orkan Września WLP
112 RODZIAK Jakub 2007-04-30 LUKS Orkan Września WLP
113 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
114 ROSPŁOCH Kacper 2005-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
115 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
116 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
117 SAMMLER Radosław 2007-07-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
118 SANTYSIAK Konrad 2005-06-01 KSLZS Kruszwica KPO
119 SENKO Wojciech 2007-05-20 MKL Szczecin ZPO
120 SĘDROWICZ Jan 2006-04-27 MKS Baszta Szamotuły WLP
121 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
122 SMĘT Antoni 2007-03-08 STS Pomerania Szczecin ZPO
123 SOBOTA Marcin 2006-06-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
124 SROCZYŃSKI Adam 2007-01-25 PLKS Gwda Piła WLP
125 SROKA Wiktor 2003-01-08 LUKS Orkan Września WLP
126 STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
127 STANISŁAWCZYK Szymon 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
128 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
129 STASZAK Konrad 2007-02-13 KS Stal Pleszew WLP
130 STASZEWSKI Kacper 2007-09-30 STS Pomerania Szczecin ZPO
131 STELMASZYK Bartosz 2006-09-17 MUKS Kadet Rawicz WLP
132 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 MKL Toruń KPO
133 STRZELECKI Szymon 2006-02-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
134 SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
135 SUGIER Filip 2007-05-29 AZS UMCS Lublin LBE
136 SZEFER Marcel 2007-09-10 MUKS Kadet Rawicz WLP
137 SZUKALSKI Bartosz 2006-12-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
138 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
139 SZYMKOWIAK Sergiusz 2006-02-26 PLKS Gwda Piła WLP
140 ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
141 TADYCH Karol 2007-10-24 LUKS Start Nakło KPO
142 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
143 TYMBARSKI Kacper 2005-03-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
144 TYMBARSKI Wojciech 2006-04-18 UKS OSoT Szczecin ZPO
145 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
146 WALISZEWSKI Jan 2007-08-02 PLKS Gwda Piła WLP
147 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
148 WAWRZYNIAK Filip 2006-03-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
149 WEISS Marcin 2006-02-23 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
150 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
151 WŁODARCZYK Przemysław 2007-10-25 PLKS Gwda Piła WLP
152 WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
153 WNUKOWSKI Paweł 2007-06-27 LKS Vectra Włocławek KPO
154 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
155 WRÓBEL Dominik 2006-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
156 WSZĘDYBYŁ Kacper 2007-01-12 LKS Maraton Turek WLP
157 WYGODA Sebastian 2007-09-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
158 ZAKRZEWSKI Michał 2005-05-06 KS Podlasie Białystok POD
159 ZIEGLER Wiktor 2005-10-19 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
160 ZIMNY Antoni 2007-03-16 LUKS Orkan Września WLP
161 ZIMOWSKI Jakub 2005-01-01 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
162 ZIÓŁKOWSKI Dawid 2006-10-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
163 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
164 ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 UKS 12 Kalisz WLP
165 ŻUKOWSKI Mateusz 2005-08-24 MKS Kusy Szczecin ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.37062978744507sekund