KITLIŃSKI Bartosz
2004-06-11
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 ADWENT Bartłomiej 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
4 ALBRECHT Norbert 2001-10-09 KS Agros Zamość LBE
5 ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 RLTL Optima Radom MAZ
6 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
7 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BAGIŃSKI Wiktor 2003-07-14 AZS UMCS Lublin LBE
9 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
10 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
11 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 AZS UMCS Lublin LBE
12 BARAŃCZUK Kacper 2004-06-07 OKS Skra Warszawa MAZ
13 BARTECKI Maciej 2005-03-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
14 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
15 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
16 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
17 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
18 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
19 BERKO-HAAS Szymon 2007-01-27 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
20 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
21 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
22 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
23 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
24 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
25 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
26 BUZUN Adam 2005-09-14 KS Podlasie Białystok POD
27 CAR Jacek 1976-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
28 CEGIEŁKO Maciej 2003-09-17 AZS UMCS Lublin LBE
29 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
30 CHMIELEWSKI Sebastian 2003-08-22 MKS Żak Biała Podlaska LBE
31 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
32 CHRUŚCIEL Marek 2004-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
33 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
34 CIELNIAK Dawid 2004-03-11 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
35 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
36 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
37 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
38 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
39 CZAPSKI Kacper Paweł 2001-04-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
40 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
41 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
42 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
43 ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
44 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
45 DI BRITA Mikołaj 2004-01-01 KS Agros Zamość LBE
46 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
47 DOBRZYŃSKI Mikołaj 2005-06-29 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
48 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
49 DOROSZ Mateusz 2001-01-05 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
50 DRABIK Oskar 1991-05-09 KS Agros Zamość LBE
51 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
52 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
53 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
54 DZIADKOWIEC Jonatan 2006-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
55 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
56 FEBERT Jacek 2004-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
57 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
58 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
59 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
60 FRĄC Kacper 2004-07-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
61 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
62 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
63 GAJDA Szymon 2004-04-10 KM Aktywni Sochaczew MAZ
64 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
65 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
66 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
67 GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 2003-10-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
68 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
69 GÓRA Jakub 2003-11-05 KS Agros Zamość LBE
70 GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
71 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
72 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
73 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
74 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
75 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
76 GRUCHOŁA Marek 2003-11-25 AZS UMCS Lublin LBE
77 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
78 HANKOWSKI Tomasz 2004-02-08 MKS Juvenia Białystok POD
79 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
80 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
81 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
82 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
83 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
84 IZDEBSKI Michał 2003-02-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
85 JACHOSZ Przemysław 2003-03-30 LKS Znicz Biłgoraj LBE
86 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
87 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
88 JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 AZS UMCS Lublin LBE
89 JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 UKS Technik Augustów POD
90 JAMIOŁKOWSKI Jakub 2005-01-14 KS Prefbet-Sonarol POD
91 JANCZAK Kacper 2005-07-31 KS Agros Zamość LBE
92 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
93 JANKOWSKI Józef 2005-07-29 Ducla Academy Warszawa MAZ
94 JARMOSZEWICZ Jan 2008-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
95 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
96 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
97 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
98 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
99 JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
100 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
101 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
102 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
103 KAMIŃSKI Mikołaj 2003-03-31 AZS UMCS Lublin LBE
104 KARAUDA Błażej 2006-01-22 MKS Agros Chełm LBE
105 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
106 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
107 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
108 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
109 KAWALEC Artur 2004-05-18 KS Agros Zamość LBE
110 KĄDZIELA Bartłomiej 2005-01-01 MKS Agros Chełm LBE
111 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
112 KITLIŃSKI Marek 1946-01-01 niest. Lublin LBE
113 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
114 KITLIŃSKI Piotr 1972-01-01 niestowarzyszony POL
115 KLEBANOWSKI Mateusz 1999-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
116 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
117 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
118 KLOCEK Tomasz 2003-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
119 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
120 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
121 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
122 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
123 KONOPKA Szymon 2004-04-16 KS AZS AWF Kraków MLP
124 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
125 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
126 KOS Jakub 2004-02-12 AZS UMCS Lublin LBE
127 KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 AZS UMCS Lublin LBE
128 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
129 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
130 KOWALCZYK Grzegorz 1969-01-01 niestowarzyszony POL
131 KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 MKS Agros Chełm LBE
132 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
133 KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 MKS Agros Chełm LBE
134 KRĘPIŃSKI Artur 2004-07-23 KS Agros Zamość LBE
135 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
136 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
137 KUCA Miłosz 2003-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
138 KUCHARSKI Bartosz 2005-04-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
139 KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 KS Agros Zamość LBE
140 KUCHERENKO Illia 2005-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
141 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
142 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
143 KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 MLKS Agros Żary LBU
144 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
145 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
146 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
147 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
148 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
149 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
150 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
151 LUTCHENKO Konstantyn 1998-06-03 AZS UMCS Lublin LBE
152 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
153 ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 KS Agros Zamość LBE
154 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
155 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
156 ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
157 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
158 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
159 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
160 MAJ Paweł 2004-03-25 AZS UMCS Lublin LBE
161 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
162 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
163 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
164 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
165 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
166 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
167 MARCISZEWSKI Dawid 2004-07-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
168 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
169 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
170 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
171 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
172 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
173 MIDUCH Ryszard 1964-01-19 KS Wisła Puławy LBE
174 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
175 MILANIUK Jacek 1966-01-01 niestowarzyszony POL
176 MILCARZ Maksymilian 2004-02-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
177 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
178 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
179 MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
180 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
181 MISIARZ Sebastian 2004-09-15 AZS UMCS Lublin LBE
182 MROZIK Jakub 2003-08-10 KS Agros Zamość LBE
183 MRÓZ Kacper 2004-01-20 RLTL Optima Radom MAZ
184 MRÓZ Karol 2005-11-03 MKS Unia Hrubieszów LBE
185 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
186 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
187 NOSEK Mateusz 2005-01-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
188 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
189 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
190 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
191 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
192 OLSZEWSKI Łukasz 2004-11-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
193 OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 MKS Agros Chełm LBE
194 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź LDZ
195 OŻÓG Grzegorz 1975-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
196 OŻÓG Piotr 2005-01-01 niest. Lublin LBE
197 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
198 PAŃKO Kacper 2006-04-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
199 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
200 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
201 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
202 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
203 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
204 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
205 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
206 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
207 PODOLAK Piotr 2003-07-10 MKS Unia Hrubieszów LBE
208 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
209 POPŁAWSKI Jakub 2003-04-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
210 PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 KS Agros Zamość LBE
211 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
212 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
213 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
214 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
215 ROLA Krystian 2004-06-12 AZS UMCS Lublin LBE
216 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
217 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 KS Podlasie Białystok POD
218 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
219 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
220 RUTKA Sebastian 2004-01-19 RLTL ZTE Radom MAZ
221 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
222 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
223 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
224 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
225 SEREMAK Marcel 2005-05-03 UKS Olimp Kozienice MAZ
226 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
227 SITAREK Wiktor 2004-12-19 AZS UMCS Lublin LBE
228 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
229 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
230 SKORUPA Bartłomiej 2004-07-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
231 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
232 SKURA Dariusz 1965-01-01 niestowarzyszony POL
233 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
234 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
235 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
236 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
237 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
238 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
239 SUCHTA Marcin 2001-07-10 KS Prefbet-Sonarol POD
240 SYCEWICZ Jakub 2004-01-17 LKS Sprinter Siemiatycze POD
241 SYRYJCZYK Konrad 2002-07-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
242 SZALA Maciej 2005-06-07 KS Agros Zamość LBE
243 SZAŁAS Stanisław 2004-05-16 GKS Wilga Garwolin MAZ
244 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
245 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
246 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
247 ŚLIWIŃSKI Marek 1970-01-01 niestowarzyszony POL
248 ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
249 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
250 TARANTA Jakub 2005-04-30 KS Podlasie Białystok POD
251 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
252 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
253 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
254 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
255 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
256 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
257 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
258 TYS Mariusz 1979-01-01 niestowarzyszony POL
259 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
260 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
261 WARYCH Jan 2004-04-26 AZS UMCS Lublin LBE
262 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
263 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
264 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
265 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
266 WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
267 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
268 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
269 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
270 WIŚNIEWSKI Michał 2005-02-02 GOKSiT Suchowola POD
271 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
272 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
273 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
274 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
275 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
276 WRZAŁEK Jakub 2004-06-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
277 WRZOSEK Mateusz 2003-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
278 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
279 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Agros Chełm LBE
280 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
281 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 AZS UMCS Lublin LBE
282 ZIENKIEWICZ Bartłomiej 2003-06-03 MKS Agros Chełm LBE
283 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
284 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
285 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
286 ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
287 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 TS Start Lublin LBE
288 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
289 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.34039807319641sekund