DOMŻALSKA Daria
2005-01-03
RKS Rumia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADASZAK Alicja 2005-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 BALON Nicola 2004-06-20 ZLKL Zielona Góra LBU
3 BARAN Julia 2006-09-14 SKLA Sopot POM
4 BARANOWSKA Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
5 BARCIKOWSKA Agata 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
6 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
7 BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
8 BĄK Julia 2005-03-06 MKL Toruń KPO
9 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
10 BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
11 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
12 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
13 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
14 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
15 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
16 BIELAWSKA Patrycja 2009-02-24 SKLA Sopot POM
17 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
18 BOBIŃSKA Aleksandra 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
19 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
20 BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 KS Podlasie Białystok POD
21 BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 KS Ciechan Ciechanów MAZ
22 BORKOWSKA Marcelina 2006-12-19 SKLA Sopot POM
23 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
24 BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
25 BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
26 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
27 BUKOWSKA Olga 2006-07-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
28 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
29 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 BKS Bydgoszcz KPO
30 CENIUCH Anna 2005-08-18 UKL Ósemka Police ZPO
31 CHMURZYŃSKA Marta 2006-04-04 CMKL Człuchów POM
32 CHMURZYŃSKA Oliwia 2003-06-08 SKLA Sopot POM
33 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 KS Ciechan Ciechanów MAZ
34 CHOLEWIŃSKA Anna 2006-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
35 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
36 CIEĆWIERZ Julia 2003-02-01 GKS Cartusia Kartuzy POM
37 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
38 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
39 CIEŚLIŃSKA Hanna 2004-05-14 SKLA Sopot POM
40 CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
41 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
42 CYPRYCH Katarzyna 1988-09-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
43 CZAPLEWSKA Natalia 2003-07-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
44 CZERWIŃSKA Kinga 2005-09-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
45 CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
46 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WMZ
47 DATA Dominika 2003-08-01 KUKS Remus Kościerzyna POM
48 DAWIDZIUK-GOSK Diana 1994-11-24 UKS 48 Warszawa MAZ
49 DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
50 DERENGOWSKA Paulina 2005-09-09 SKL Filippides Starogard Gdański POM
51 DOLNA Kamila 2003-04-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
52 DOMINIK Aleksandra 2002-10-06 UKS Jedynka Reda POM
53 DOROBA Zuzanna 2006-01-06 AZS-AWF Gorzów LBU
54 DROŻYNSKA Liwia 2001-03-13 BKS Bydgoszcz KPO
55 DUBAN Aleksandra 2005-01-11 OKS Skra Warszawa MAZ
56 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol POD
57 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
58 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
59 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
60 DYBALAK Marita 2004-10-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
61 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 SKLA Sopot POM
62 ENGLER Zuzanna 2004-12-24 SKL Filippides Starogard Gdański POM
63 FELKNER Alicja 2005-05-31 UKS Czapla Białe Błota KPO
64 FILIPIAK Barbara 2004-12-03 RLTL Optima Radom MAZ
65 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
66 FREJ Milena 2004-03-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
67 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
68 GAJOWIAK Zofia 2004-04-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
69 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
70 GEHRMANN Julia 2003-02-14 KS Wejher Wejherowo POM
71 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
72 GINTER Karolina 2004-03-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
73 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
74 GLEZMAN Maja 2004-09-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
75 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
76 GOŁĄBOWICZ Oliwia 2004-05-25 LKB im. Braci Petk Lębork POM
77 GOZA Wiktoria 2006-09-15 UKS Czapla Białe Błota KPO
78 GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 UKS 12 Kalisz WLP
79 GÓRALEWSKA Krystyna 2006-12-22 MMKS Gdańsk POM
80 GÓRECKA Alicja 2005-04-25 MKL Toruń KPO
81 GÓRNA Alicja 2003-01-24 MUKL Brodnica KPO
82 GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 SKLA Sopot POM
83 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
84 GRUCHAŁA Aleksandra 2004-11-23 SKLA Sopot POM
85 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
86 GRZYWNA Marika 2005-01-01 LKS Jantar Ustka POM
87 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 RAZ Szczecin ZPO
88 GUMKOWSKA Alicja 2004-11-09 LKS Zorza Gdynia POM
89 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 KS AZS AWF Kraków MLP
90 HRYCIUK Marianna 2006-02-04 OKS Start Otwock MAZ
91 HRYCYK Anna 2003-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
92 HULANICKA Patrycja 2004-05-07 MKS Truso Elbląg WMZ
93 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
94 IWANEJKO Oliwia 2000-10-23 OŚ AZS Poznań WLP
95 JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 MKL Toruń KPO
96 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
97 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
98 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
99 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
100 JANKOWSKA Hanna 2004-12-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
101 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
102 JAROCKA Alicja 2004-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
103 JASIŃSKA Jagoda 2002-02-08 LUKS Start Nakło KPO
104 JAŻDŻEWSKA Patrycja 2007-04-24 CMKL Człuchów POM
105 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
106 KACA Emilia 2008-07-07 CSiR Susz WMZ
107 KACZMAREK Alicja 2002-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
108 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
109 KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
110 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS UMCS Lublin LBE
111 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
112 KARPIŃSKA Magda 2006-10-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
113 KARYTA Oliwia 2006-08-25 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
114 KASZUBOWSKA Paulina 2003-07-31 LKS Zorza Gdynia POM
115 KERZSCHK Nikola 2005-07-28 CMKL Człuchów POM
116 KIEDROWICZ Nadia 2008-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
117 KIEDROWSKA Nadia 2006-07-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
118 KIL Antonina 2007-04-27 KKL Rodło Kwidzyn POM
119 KLATKA Anna 2005-03-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
120 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła WLP
121 KŁOSZEWSKA Amelia 2005-11-14 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
122 KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
123 KOMARZAŃSKA Martyna 2002-03-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
124 KONERA Wiktoria 2005-05-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
125 KOPEĆ Gabriela 2006-04-12 SMKS Parasol Wrocław DOL
126 KOPEĆ Julia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
127 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
128 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
129 KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 WLKS Wrocław DOL
130 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
131 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
132 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
133 KORNIAT Ludwika 2003-01-16 AML Słupsk POM
134 KOSIARKIEWICZ Martyna 2005-07-01 UKS Wiking Rychnowy POM
135 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
136 KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Orka Iława Athletics WMZ
137 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
138 KOZINA Patrycja 2005-09-03 LKS Jantar Ustka POM
139 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
140 KOŹLAK Maria 2004-06-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
141 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol POD
142 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
143 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
144 KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
145 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
146 KRZYŻANOWSKA Weronika 2004-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
147 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
148 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
149 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
150 KULIK Kaja 2007-08-13 SKLA Sopot POM
151 KULIKOWSKA Julia 2005-09-12 RKS Rumia POM
152 KWIATEK Karolina 2005-08-17 LKB Rudnik SWK
153 KWIATKOWSKA Karolina 2006-08-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
154 LALA Amelia 2003-08-03 KS Gwardia Piła WLP
155 LAMBERSKA Wiktoria 2006-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
156 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
157 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
158 LEWANDOWSKA Julia 2002-12-10 BKS Bydgoszcz KPO
159 LEWNA Weronika 2001-08-08 AML Słupsk POM
160 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
161 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
162 LOCKER Demi 2005-06-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
163 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
164 ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
165 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
166 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia POM
167 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
168 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
169 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
170 MACHAJEWSKA Karolina 2004-01-01 niest. Gdańsk POM
171 MACHNIKOWSKA Agata 2008-08-15 LKS Zantyr Sztum POM
172 MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
173 MADEJ Justyna 2004-11-02 LKS Znicz Biłgoraj LBE
174 MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
175 MAJ Magdalena 2008-04-10 RKS Rumia POM
176 MAKARA Julianna 2003-11-06 SKLA Sopot POM
177 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
178 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
179 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
180 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
181 MAŃKA Sandra 2005-10-03 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
182 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
183 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
184 MAŚNICKA Marta 2006-01-01 niest. Gdańsk POM
185 MATHEA Natalia 2002-05-02 KS Wejher Wejherowo POM
186 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
187 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
188 MICHAŁOWSKA Zofia 2004-06-11 SKLA Sopot POM
189 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
190 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
191 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 LUKS Start Nakło KPO
192 MILAK Majka 2005-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
193 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa MAZ
194 MŁODAK Natalia 2002-05-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
195 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
196 MODRZEJEWSKA Agata 2006-06-09 UKS Lipusz POM
197 MODZELEWSKA Nikola 2006-10-30 MKS Sambor Tczew POM
198 MOMOT Julia 2006-09-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
199 MORAWSKA Anna 2006-05-04 LKS Vectra Włocławek KPO
200 MOŻUCH Otylia 2006-01-30 CMKL Człuchów POM
201 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
202 MURAWSKA Katarzyna 2006-04-23 MKS Sambor Tczew POM
203 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
204 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 KS AZS AWF Kraków MLP
205 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
206 NASKRĘT Zuzanna 2007-08-22 KS Energetyk Poznań WLP
207 NIEREBIŃSKA Karolina 2006-08-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
208 NITSCH Karolina 2004-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
209 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
210 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
211 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
212 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
213 OKSANICZ Alicja 2005-02-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
214 OLCZAK Amelia 2004-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
215 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
216 OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
217 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot POM
218 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
219 OSOWIEC Nicola 2004-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
220 OSTROWSKA Anna 2004-09-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
221 OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 MLKS Ostróda WMZ
222 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
223 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
224 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
225 PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 AML Słupsk POM
226 PASTORCZYK Małgorzata 2005-04-04 ULKS Tychowo ZPO
227 PASZEWSKA Adrianna 2006-05-13 KUKS Remus Kościerzyna POM
228 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
229 PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
230 PELA Magdalena 2001-01-12 MLKS Baszta Bytów POM
231 PERWENIS Gabriela 2006-09-10 RAZ Szczecin ZPO
232 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
233 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
234 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
235 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
236 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
237 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
238 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
239 PIOTROWSKA Zofia 2005-12-08 BKS Wataha Warszawa MAZ
240 PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 UKL Ósemka Police ZPO
241 PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 GKS Żukowo POM
242 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
243 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
244 POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
245 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
246 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
247 PRĄDZINSKA Malwina 2005-11-15 ULKS Talex Borzytuchom POM
248 PROĆ Natalia 2006-06-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
249 PUK Victoria 2004-09-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
250 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
251 RAK Wiktoria 2005-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
252 RASZEJA Kornelia 2006-11-03 MKS Sambor Tczew POM
253 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
254 ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 RKS Rumia POM
255 RUCIŃSKA Wiktoria 2005-07-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
256 RUNKA Laura 2004-08-20 KS Energetyk Poznań WLP
257 RYGIELSKA Antonia 2005-07-13 LKS Zantyr Sztum POM
258 SAJEWICZ Alicja 2005-02-15 UKL Ósemka Police ZPO
259 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
260 SCHULTZ Martyna 2005-04-06 GKS Olimpia Grudziądz KPO
261 SEREK Katarzyna 2004-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
262 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
263 SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
264 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
265 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
266 SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
267 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
268 STANEK Oliwia 2004-05-21 LKS Victoria Olesno OPL
269 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
270 STOLC Oliwia 2005-05-04 ULKS Talex Borzytuchom POM
271 STÓJ Alicja 2001-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
272 STROIKE Maria 2004-09-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
273 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
274 STYPCZYŃSKA Amelia 2005-09-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
275 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
276 SZCZEGIELNIAK Natalia 2007-07-27 AML Słupsk POM
277 SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 AML Słupsk POM
278 SZENWALD Anna 2006-04-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
279 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
280 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
281 SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek MAZ
282 ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 RKS Rumia POM
283 ŚWIĄTKOWIAK Julia 2006-01-01 niest. Gdańsk POM
284 ŚWIĘCKA Aleksandra 2005-05-24 LKS Zantyr Sztum POM
285 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
286 TESKA Daria 2003-08-14 UKS Jedynka Reda POM
287 THAMM Milena 2005-04-04 KS AZS AWF Katowice SLK
288 TOMALA Emilia 2004-11-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
289 TOPKA Beata 1999-01-20 UKS Barnim Goleniów ZPO
290 TOPP Marta 1997-02-13 KS Wejher Wejherowo POM
291 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
292 TWAROWSKA Milena 2006-08-08 ULKS Skoczek Pogórze POM
293 TYPA Marcelina 2002-07-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
294 TYPER Michalina 2001-08-06 KS AZS AWF Katowice SLK
295 TYRA Agata 2005-01-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
296 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 KS AZS AWF Kraków MLP
297 ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 KS Zamek Kurzętnik WMZ
298 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
299 URBAN Paulina 2007-01-11 KKS Sfora Bojano POM
300 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
301 URBANIAK Sara 2004-09-22 RKS Rumia POM
302 URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez ZPO
303 WAC Paulina 2005-07-11 LKS Jantar Ustka POM
304 WAL Martyna 2006-12-19 LKS Stal Mielec PDK
305 WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
306 WARZOCHA Julia 2006-09-29 LKS Omega Kleszczów LDZ
307 WASZCZYK Martyna 2005-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
308 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 OŚ AZS Poznań WLP
309 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 KS Prefbet-Sonarol POD
310 WĄSICKA Wiktoria 2005-03-31 AML Słupsk POM
311 WĄSIK Maja 2004-05-18 KS SportWise Kraków MLP
312 WĄŻ Anastazja 2003-03-18 MKL Toruń KPO
313 WIELGUS Nadia 2004-10-06 MLUKS Triathlon Koło WLP
314 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
315 WINIARSKA Katarzyna 2005-04-26 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
316 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
317 WIŚNIEWSKA Kinga 2005-06-27 LKS Zantyr Sztum POM
318 WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 MUKL Brodnica KPO
319 WOJTECKA Natalia 2005-03-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
320 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
321 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
322 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
323 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
324 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
325 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
326 WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 OŚ AZS Poznań WLP
327 ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 KKL Rodło Kwidzyn POM
328 ZAKRZEWSKA Maja 2009-10-18 MKS GALA Gdańsk POM
329 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
330 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
331 ZIELIŃSKA Martyna 2007-10-13 RKS Rumia POM
332 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 MKL Toruń KPO
333 ZIELNIK Maria 2007-04-26 CMKL Człuchów POM
334 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
335 ZINIEWICZ Nicola 2008-01-14 AML Słupsk POM
336 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
337 ZMYŚLIŃSKA Agata 2003-03-19 UKS Dąb Suchy Las WLP
338 ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.40913200378418sekund