PELC Patryk
2005-03-14
UKS Tempo 5 Przemyśl
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A O 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
3 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
4 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
5 BABIARZ Patryk 2003-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
6 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
7 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
8 BAZAN Adrian 2005-04-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
9 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
10 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
11 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
12 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
13 BOBAK Oliwer 2009-10-04 KS Komunalni Sanok PDK
14 BOBRZYK Stanisław 2011-02-16 TS Start Lublin LBE
15 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
16 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 SKSG Korona Szczecin ZPO
17 BROJEK Marcin 2003-06-17 GKS Wilga Garwolin MAZ
18 BRUDNIAK Norbert 2005-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
19 BUBNIAK Artur 2005-12-09 ULKS Lipinki MLP
20 BUKOWSKI Bartłomiej 1994-03-09 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
21 BURDZEL Dawid 2004-04-17 LKS Stal Mielec PDK
22 BURY Krzysztof 2005-01-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
23 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
24 CAŁA Krzysztof 2005-10-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
25 CHMIELEWSKI Jakub 2005-07-31 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
26 CIEŚLIŃSKI Jakub 2004-12-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
27 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 CZUCHAJDA Jakub 2003-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
29 ĆWIK Marcel 2010-01-31 KKL Stal Stalowa Wola PDK
30 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
31 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
32 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
33 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
34 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
35 DUBIS Adam 2010-04-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
36 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
37 DUMAŃSKI Krzysztof 2004-02-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
38 DZIURA Bartłomiej 2005-01-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
39 DZIURGOT Krzysztof 2002-07-04 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
40 E A 2005-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
41 FAC Bartosz 2006-03-24 AZS UMCS Lublin LBE
42 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
43 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
44 FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice LBU
45 FOŁTYN Damian 2005-06-12 MLKS Agros Żary LBU
46 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
47 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
48 GAVRYLOV Arsenii 2006-11-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
49 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
50 GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
51 GĘŚLA Krzysztof 2005-05-11 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
52 GIDZIŃSKI Krzysztof 1959-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
53 GIERSZEWSKI Marcel 2007-07-18 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
54 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
55 GURDAK Patryk 2005-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
56 HAEHNE Damian 2007-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
57 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
58 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
59 HASPEL Maciej 2003-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
60 HOŁUB Jakub 2002-01-13 KU AZS AWP w Lublinie LBE
61 IGNATOWSKI Wiktor 2007-03-11 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
62 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
63 JAGIEŁŁO Patryk 1995-01-13 ULKS Lipinki MLP
64 JANIK Paweł 2007-03-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
65 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
66 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
67 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
68 JAWOROWSKI Filip 2005-06-02 OLA Podlaskie POD
69 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
70 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
71 KACZMAREK Wiktor 2007-06-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
72 KAŁUŻYŃSKI Marcel 2009-09-21 AML Słupsk POM
73 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
74 KAPINOS Bartosz 2006-12-13 LKS Stal Mielec PDK
75 KARAŚ Maksymilian 2006-06-06 LKS Stal Mielec PDK
76 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
77 KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
78 KISIEL Marcel 2011-04-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
79 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
80 KMIECIK Miłosz 2009-04-24 ULKS Lipinki MLP
81 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
82 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
83 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
84 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
85 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
86 KORCZYK Dawid 2006-07-07 UKS Sokół Zator MLP
87 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
88 KORONA Wiktor 2011-02-15 ULKS Lipinki MLP
89 KORSAK Mikołaj 2003-05-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
91 KOT Paweł 2009-09-23 KS Komunalni Sanok PDK
92 KOTEWICZ Dominik 2003-02-28 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
93 KOTULA Marcin 2005-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
94 KOWAL Konrad 2008-08-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
95 KOWALCZYK Radosław 2007-04-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
96 KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
97 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
98 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
99 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
100 KRUPA Bartłomiej 1998-05-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
101 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
102 KULON Kacper 2004-06-20 WLKS Wrocław DOL
103 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
104 KURZYNA Maciej 2005-08-14 KS Podlasie Białystok POD
105 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
106 LUBIAK Paweł 2005-01-15 MKS Pułtusk MAZ
107 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
108 ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 LUKS Orkan Września WLP
109 ŁUKASZYK Mateusz 2011-04-22 ULKS Lipinki MLP
110 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ
111 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
112 MALINOWSKI Patryk 2005-04-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
113 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
114 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
115 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
116 MIEDZIAK Alan 2006-02-03 UKS Jedyneczka Giżycko WMZ
117 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
118 MIENKINA Kacper 2004-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
119 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
120 MIGA Artur 2005-07-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
121 MIRZEJEWSKI Łukasz 1998-03-16 MKS Inowrocław KPO
122 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
123 MLECZKO Krzysztof 2008-12-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
124 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
125 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
126 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
127 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
128 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
129 NOWAK Norbert 2008-05-12 KKL Stal Stalowa Wola PDK
130 NOWOSIELSKI Michał 2009-11-12 TS Sokół Jasło PDK
131 NYCZ Karol 2006-10-09 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
132 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
133 OLSZOWY Tomasz 2006-09-22 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
134 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
135 OSAK Norbert 2002-05-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
136 OSUCH Bartosz 1998-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
137 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
138 PAŁASZ Wiktor 2006-03-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
139 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
140 PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
141 PICUR Kacper 2005-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
142 PILAWA Błażej 2005-06-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
143 PIOTROWICZ Michał 2007-08-09 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
144 PŁAWIAK Kamil 2011-03-26 KKL Stal Stalowa Wola PDK
145 PŁAZA Adrian 2004-08-12 LKS Stal Mielec PDK
146 POCIASK Bartosz 2008-07-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
147 POSMYK Mateusz 2009-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
148 PROKOP Fabian 2007-11-01 UKS Kobylanka MLP
149 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
150 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
151 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
152 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
153 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
154 ROGOWSKI Szymon 2008-08-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
155 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
156 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
157 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
158 ROZUMKIEWICZ Jakub 2003-03-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
159 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
160 RYBKA Jakub 2005-01-01 LKS Resovia Rzeszów PDK
161 RYDLEWSKI Dominik 2005-01-27 MUKS Gim 2 Nysa OPL
162 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
163 SAK Oskar 2011-03-18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
164 SALA Michał 1997-05-13 KS AZS AWF Kraków MLP
165 SALACHNA Marek 2006-01-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
166 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
167 SARNICKI Maciej 2007-05-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
168 SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
169 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
170 SĘKULSKI Karol 2002-11-04 GKS Wilga Garwolin MAZ
171 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
172 SIEMBIDA Krzysztof 2010-05-16 KKL Stal Stalowa Wola PDK
173 SIEŃKO Patryk 2005-11-08 MKS Agros Chełm LBE
174 SIKORA Adam 2006-11-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
175 SITAREK Wiktor 2004-12-19 AZS UMCS Lublin LBE
176 SKOCZYLAS Alex 2010-04-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
177 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
178 SOŚNICKI Emanuel 2003-09-11 UKS-MOS Opole OPL
179 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS Święc Sławno ZPO
180 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
181 STRĘCIWILK Mateusz 2008-02-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
182 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
183 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
184 SUWAŁA Mateusz 2003-12-02 MLKL Płock MAZ
185 SZARAFIN Łukasz 1999-09-21 niest. Gdańsk POM
186 SZCZERBA Michał 2002-06-12 LKS Stal Mielec PDK
187 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
188 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
189 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
190 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
191 SZWEDO Patryk 2007-02-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
192 SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec PDK
193 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
194 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
195 ŚWIĄTEK Filip 2009-09-01 ULKS Lipinki MLP
196 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
197 ŚWIERZOWSKI Kacper 2008-01-09 ULKS Lipinki MLP
198 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
199 TARNOWSKI Adam 2005-10-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
200 TITTINGER Dominik 2011-08-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
201 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
202 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
203 TYLEC Mikołaj 2008-02-19 KU AZS AWP w Lublinie LBE
204 TYLUS Patryk 2003-07-23 KKL Stal Stalowa Wola PDK
205 ULDYNOWICZ Robert 2005-01-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
206 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
207 WĄŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
208 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
209 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
210 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
211 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
212 WIŚNIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
213 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
214 WITALEC Marcin 2003-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
215 WITAS Daniel 2001-07-03 LKS Stal Mielec PDK
216 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
217 WOLAŃSKI Nikodem 2003-05-19 WKS Wawel Kraków MLP
218 WOLSKI Patryk 2002-11-01 KKB MOSiR Krosno PDK
219 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
220 WÓJCIK Adam 2007-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
221 WÓJCIK Cezary 2009-07-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
222 WÓJCIK Daniel 2008-09-20 ULKS Lipinki MLP
223 WRÓBEL Paweł 2004-06-08 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
224 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
225 ZAJĄC Bartosz 2012-02-01 KKL Stal Stalowa Wola PDK
226 ZAJĄC Igor 2006-01-04 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
227 ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 OKLA Ostrołęka MAZ
228 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
229 ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
230 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
231 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica PDK
232 ZEGADŁOWICZ Jerzy 2004-04-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
233 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
234 ZIARNO Marcin 2010-07-16 KKL Stal Stalowa Wola PDK
235 ZIOBRO Mateusz 2006-03-04 LKS Stal Mielec PDK
236 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
237 ŻURAW Marceli 2006-05-11 MKS Kusy Szczecin ZPO
238 ŻURAWSKI Wiktor 2005-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
239 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
240 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
241 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.69098091125488sekund