BEDNARCZYK Igor
2006-06-16
KS Pro Athlete Grudziądz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRUSZKIEWICZ Sebastian 2003-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 ANIEĆKO Miłosz 2008-11-21 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
3 ANTCZAK Oskar 2006-01-01 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
4 AYDINER Denzel 2006-12-23 OŚ AZS Poznań WLP
5 BANDOSZEK Kacper 2006-09-05 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
6 BIELAN Dawid 2007-03-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
7 BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
8 BŁĘDOWSKI Marek 2003-08-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
9 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
10 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
11 BRZYKCY Kamil 2006-03-21 LUKS Start Nakło KPO
12 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
13 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
14 CHUDY Julian 2008-11-17 KM Aktywni Sochaczew MAZ
15 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
16 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
17 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
18 CZERWIŃSKI Adrian 2007-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
19 CZESIŃSKI Jakub 2005-01-19 BKS Bydgoszcz KPO
20 DANHUROV Rostik 2006-07-21 LUKS Start Nakło KPO
21 DZIEŁAK Piotr 2005-12-28 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
22 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
23 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
24 GAJDUS Michał 2008-01-10 LKB im. Braci Petk Lębork POM
25 GAJOWNICZEK Kamil 2006-09-06 RKS Łódź LDZ
26 GODLEWSKI Łukasz 1982-05-10 niestowarzyszony POL
27 GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock MAZ
28 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
29 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
30 GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 BOSiR Barcin KPO
31 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
32 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
33 HELAND Grzegorz 2006-10-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
34 JANKOWSKI Maciej 2006-09-11 LKS Vectra Włocławek KPO
35 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
36 JASIŃSKI Sebastian 2005-07-16 LKS Vectra Włocławek KPO
37 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
38 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
39 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
40 KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 UKS Wyspiański Szubin KPO
41 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
42 KLEIST Karol 2009-01-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
43 KLIMASZEWSKI Andrzej 2005-06-25 LUKS Start Nakło KPO
44 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
45 KOŃCZAL Dawid 2006-01-30 LUKS Start Nakło KPO
46 KOROTKIJ Kirill 2010-07-22 SKLA Sopot POM
47 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
48 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
49 KRASNODĘBSKI Wojtek 2010-08-13 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
50 KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 BKS Bydgoszcz KPO
51 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
52 KRZYWDZIŃSKI Dominik 2003-11-17 UKB Szubin KPO
53 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
54 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
55 KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 UKB Szubin KPO
56 KURLAND Mateusz 2005-04-11 BKS Bydgoszcz KPO
57 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
58 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
59 LEWANDOWSKI Dominik 2006-09-21 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
60 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
61 MACIASZEK Oliwier 2005-01-19 LKS Maraton Turek WLP
62 MADEJ Mateusz 2006-04-15 KL Bałtyk Koszalin ZPO
63 MARCINIAK Mikołaj 2006-10-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
64 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
65 MIERZWIŃSKI Ksawery 2005-11-23 UKB Szubin KPO
66 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
67 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
68 MOJSIEJ Jakub 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
69 MUSIAŁ Filip 2005-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
70 NABORCZYK Norbert 2006-09-19 BOSiR Barcin KPO
71 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
72 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
73 NOWAK Antoni 2006-03-21 UKS Wyspiański Szubin KPO
74 NOWAK Michał 2009-03-01 OŚ AZS Poznań WLP
75 NOWAKOWSKI Maciej 2008-04-30 AML Słupsk POM
76 NOWAKOWSKI Wojciech 2003-08-02 LKS Vectra Włocławek KPO
77 NOWSIELSKI Stanisław 2005-09-20 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
78 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
79 PACZKOWSKI Kornel 2004-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
80 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
81 PELA Bartosz 2006-04-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
82 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
83 PILCH Miłosz 2005-02-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
84 PIŁAT Jan 2006-01-16 MKL Toruń KPO
85 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
86 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
87 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
88 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
89 PYTYŃSKI Igor 2010-10-07 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
90 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
91 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
92 RIEMER Krzysztof 2006-01-26 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
93 ROŻEK Jakub 2005-07-02 LUKS Start Nakło KPO
94 RUMIŃSKI Zygmunt 2007-04-17 Akademia Sportu Otwock MAZ
95 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
96 RUTKOWSKI Marcin 2006-09-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
97 RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
98 SĘKOWSKI Filip 2005-02-28 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
99 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
100 SIEBERT Sylwester 2010-05-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
101 SIEKIERSKI Radosław 2006-11-03 UKB Szubin KPO
102 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
103 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
104 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
105 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
106 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
107 SZAŁECKI Jakub 2003-06-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
108 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
109 SZWED Dominik 2006-02-16 MMKS Gdańsk POM
110 SZWEDOWSKI Kacper 2008-07-03 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
111 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
112 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
113 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
114 ŚWIĄTEK Jakub 2008-08-03 UKS Skoczek Władysławów WLP
115 TARGAŃSKI Paweł 2005-09-16 UKS Cyprianka KPO
116 TERCJAK Maksymilian 2005-11-15 LUKS Start Nakło KPO
117 TOMASZEWSKI Oskar 2005-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
118 TRZCINSKI Igor 2005-08-27 LKS Vectra Włocławek KPO
119 TYRKA Norbert 2007-06-06 MKS Agros Chełm LBE
120 UŁANOWSKI Lucjan 2003-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
121 WEGNER Karol 2004-02-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
122 WEYNERT Mikołaj 2009-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
123 WINKOWSKI Michał 2004-09-07 UKB Szubin KPO
124 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 2008-07-05 MKL Myszyniec MAZ
125 WIŚNIEWSKI Tymoteusz 2009-04-14 MKL Toruń KPO
126 WITKOWSKI Igor 2006-02-07 LIUKS Kruszwica KPO
127 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
128 WÓJCIK Piotr 2008-06-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
129 WRÓBLEWSKI Dominik 2006-12-29 KKL Rodło Kwidzyn POM
130 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
131 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
132 ZASADA Wiktor 2006-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
133 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
134 ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 LKS Vectra Włocławek KPO
135 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
136 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
137 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
138 ZUB Mikołaj 2005-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
139 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.33117985725403sekund