KAROLCZUK Martyna
2005-09-18
LUKS Boguszyce
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Róża 2004-06-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
2 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź LDZ
4 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
5 ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 KS AZS AWF Katowice SLK
6 ANHALT Anna 2005-09-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
7 ANTOLAK Kinga 2005-01-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
8 ARKUSZEWSKA Julia 2006-11-28 UKS Młodzik Warszawa MAZ
9 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
10 AUGUSTYNIAK Klaudia 2005-01-09 LKS Fenix Słupsk POM
11 BAGIŃSKA Maja 2004-05-07 Ducla Academy Warszawa MAZ
12 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
13 BARAN Julia 2006-09-14 SKLA Sopot POM
14 BARANOWSKA Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
15 BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
16 BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
17 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
18 BERENT Magdalena 2004-03-16 OKS Start Otwock MAZ
19 BIAŁACH Zuzanna 2010-04-02 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
20 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
21 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
22 BIEGAŃSKA Gabriela 2005-04-19 KS SMS Szklarska Poręba DOL
23 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
24 BIELAWSKA Paula 2004-03-03 MKS Syrena Warszawa MAZ
25 BIELECKA Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
26 BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
27 BIENIAK Natalia 2005-06-30 MKLA Łęczyca LDZ
28 BIERNACIK Julia 2006-07-04 KS SMS Szklarska Poręba DOL
29 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
30 BLOK Natalia 2005-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
31 BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
32 BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
33 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
34 BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 KS Podlasie Białystok POD
35 BOLEWSKA Martyna 2006-07-14 MUKS Kangur Żnin KPO
36 BONDAR Anzhelika 2003-01-15 KS Prefbet-Sonarol POD
37 BONIKOWSKA Antonina 2008-12-16 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
38 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
39 BORKOWSKA Aleksandra 2005-05-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
40 BORKOWSKA Tatiana 2005-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
41 BOROWIEC Natalia 2004-04-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
42 BOROWSKA Kinga 2006-03-15 SMKS Parasol Wrocław DOL
43 BORUCH Nikola 2007-07-22 MUKS Kangur Żnin KPO
44 BORUŃ Natalia 2005-09-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
45 BRAUZE Antonina 2005-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
46 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
47 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
48 BRZÓZKA Katarzyna 2005-01-09 STS Skarżysko-Kamienna SWK
49 BUCZEK Weronika 2000-03-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
50 BUKOWSKA Olga 2006-07-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
51 BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
52 BURMAS Emilia 2007-06-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
53 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
54 BUTYŃSKA Natalia 2005-01-09 MKLA Łęczyca LDZ
55 BYCZEK Magdalena 2005-10-02 MUKS ILKUS Olkusz MLP
56 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 BKS Bydgoszcz KPO
57 CATI Lidia 2004-03-16 UKS 48 Warszawa MAZ
58 CELLMER Karolina 2006-11-04 MUKL Brodnica KPO
59 CENKIER Weronika 2005-11-19 MOSiR Łaziska Górne SLK
60 CHMIELEWSKA Wiktoria 2004-09-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
61 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 KS Ciechan Ciechanów MAZ
62 CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
63 CHOMIK Anna 2006-04-26 MKS Piast Głogów DOL
64 CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 UKS Otrębusy MAZ
65 CICHOCKA Oliwia 2005-09-17 MLKL Płock MAZ
66 CICHOŃ Julianna 2005-02-26 LUKS Podium Kup OPL
67 CIEĆWIERZ Nina 2004-10-12 OKS Skra Warszawa MAZ
68 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
69 CIERNIAK Anna 2005-05-31 MLUKS Tarnów MLP
70 CIESIELSKA Anna 1997-01-10 KS Sprintwarsaw MAZ
71 CIESIELSKA Paulina 2005-05-09 PLKS Gwda Piła WLP
72 CIEŚLACHOWSKA Julia 2005-04-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
73 CIEŚLAK Aleksandra 2006-12-24 KS Czempion Warszawa MAZ
74 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
75 CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 UKS Filipides Teresin MAZ
76 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
77 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
78 CZAJKA Olga 2004-11-22 MKL Jarocin WLP
79 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Orka Iława Athletics WMZ
80 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
81 CZERWIŃSKA Kinga 2005-09-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
82 CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
83 CZUBKOWSKA Pola 2007-01-16 Ducla Academy Warszawa MAZ
84 CZYŻ Marlena 2006-03-17 UKS Diament Godów SLK
85 CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 BKS Bydgoszcz KPO
86 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
87 DANISZEWSKA Aleksandra 2004-11-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
88 DAWIDZIUK-GOSK Diana 1994-11-24 UKS 48 Warszawa MAZ
89 DĄBKOWSKA Izabela 2005-01-25 MKS Pułtusk MAZ
90 DĄBROWSKA Dominika 2004-05-07 LUKS Strzałków LDZ
91 DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
92 DEREZIŃSKA Hanna 2004-10-18 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
93 DĘBECKA Barbara 2005-03-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
94 DIMITROW Maja 2004-12-02 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
95 DŁUŻYK Aleksandra 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
96 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
97 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
98 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia POM
99 DOROBA Zuzanna 2006-01-06 AZS-AWF Gorzów LBU
100 DRANIAK Paulina 2007-05-08 UKS MTE Milanówek MAZ
101 DUBAN Aleksandra 2005-01-11 OKS Skra Warszawa MAZ
102 DUBERT Martyna 2004-06-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
103 DUCZYMIŃSKA Natalia 2004-11-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
104 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
105 DUDINA Viktoriia 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
106 DUL Zuzanna 2005-08-27 KS Warszawianka W-wa MAZ
107 DUMA Martyna 2005-01-14 BKS Bydgoszcz KPO
108 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
109 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
110 DYBALAK Marita 2004-10-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
111 DYLEWSKA Amelia 2006-01-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
112 DYŻAKOWSKA Alicja 2005-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
113 DZIDA Maria 2005-11-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
114 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
115 FEDYNA Natalia 2005-05-06 UKS Victoria Józefów MAZ
116 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 KS Warszawianka W-wa MAZ
117 FILIPIAK Barbara 2004-12-03 RLTL Optima Radom MAZ
118 FIOŁKA Weronika 2004-01-02 UMLKS START Wieruszów LDZ
119 FIRLĄG Julia 2004-08-16 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
120 FOLWARSKA Ida 2006-04-12 UKS MTE Milanówek MAZ
121 FRĄCKOWIAK Marta 1998-12-31 MKS Siechnice DOL
122 FREJ Milena 2004-03-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
123 FRIESKE Anna 2002-11-17 UKS Wiking Rychnowy POM
124 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
125 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
126 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MAZ
127 GAŁUZA Marta 2003-03-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
128 GAWLAS Anna 2006-04-17 KS Czempion Warszawa MAZ
129 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL Optima Radom MAZ
130 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
131 GIL Natalia 2006-03-28 KS Orzeł Warszawa MAZ
132 GLATKI Ewa 2005-12-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
133 GLAZA Julia 2005-06-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
134 GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 BKS Bydgoszcz KPO
135 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
136 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
137 GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 MKL Toruń KPO
138 GORZKA Patrycja 2005-05-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
139 GOS Kalina 2005-09-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
140 GOSIK Michalina 2006-03-22 KM Aktywni Sochaczew MAZ
141 GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 MKL Jarocin WLP
142 GOZA Wiktoria 2006-09-15 UKS Czapla Białe Błota KPO
143 GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 UKS 12 Kalisz WLP
144 GÓRECKA Julia 2006-12-03 MKL Tlen Mogilno KPO
145 GÓRNA Barbara 2003-01-28 UKS Otrębusy MAZ
146 GÓRNICKA Kaja 2008-09-20 UKS Vis Skierniewice LDZ
147 GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
148 GÓRNICKA Lena 2006-11-19 UKS Vis Skierniewice LDZ
149 GÓRSKA Antonina 2008-07-30 LUKS Boguszyce LDZ
150 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
151 GROCHULSKA Julia 2005-07-29 UKS Czempion Bełchatów LDZ
152 GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
153 GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
154 GROŃSKA Kornelia 2007-02-26 AZS UMCS Lublin LBE
155 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
156 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
157 GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
158 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
159 GUSZPIT Wiktoria 2005-02-12 MLKS Agros Żary LBU
160 GUT Oliwia 2005-03-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
161 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 KS AZS AWF Kraków MLP
162 HAŁADAJ Barbara 2007-12-07 LKS Omega Kleszczów LDZ
163 HERÓD Magdalena 1998-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
164 HULANICKA Patrycja 2004-05-07 MKS Truso Elbląg WMZ
165 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
166 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
167 ILCZUK Weronika 1986-03-27 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
168 JABŁKOWSKA Monika 1969-12-02 Masters LA SGH Warszawa MAZ
169 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
170 JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź LDZ
171 JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
172 JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 MKL Toruń KPO
173 JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 RKS Łódź LDZ
174 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
175 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
176 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
177 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
178 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
179 JANKOWSKA Marika 2007-07-26 UKS Czapla Białe Błota KPO
180 JANUCHTA Kinga 2005-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
181 JANUS Julia 2001-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
182 JANUS Klaudia 2005-10-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
183 JARMOSZKO Gabriela 2006-06-10 GOKSiT Suchowola POD
184 JAROCKA Alicja 2004-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
185 JASIŃSKA Julia 2006-12-19 WKS Wawel Kraków MLP
186 JASIŃSKA Kinga 2006-12-19 WKS Wawel Kraków MLP
187 JASKOT Emilia 2006-07-21 MKS Stal Nowa Dęba PDK
188 JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
189 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
190 JEDYŃSKA Anna 2005-08-11 UKS 55 Łódź LDZ
191 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
192 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
193 JMIELINSKA Pola 2005-05-21 LKB Rudnik SWK
194 JOŃCZYK Julia 2006-11-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
195 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
196 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
197 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 AZS Łódź LDZ
198 KACZKOWSKA Martyna 2006-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
199 KACZMAREK Alicja 2006-08-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
200 KACZMAREK Alicja 2002-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
201 KACZMAREK Weronika 2006-01-09 MKLA Łęczyca LDZ
202 KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
203 KALISIAK Małgorzata 2001-01-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
204 KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 UKS Otrębusy MAZ
205 KAŁASKA Karolina 2007-07-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
206 KAŁUZNA Emilia 2006-07-16 UMLKS START Wieruszów LDZ
207 KAMIŃSKA Weronika 2008-01-18 UKS Technik Radom MAZ
208 KANDYBOWICZ Wiktoria 2005-03-16 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
209 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 KS AZS AWF Kraków MLP
210 KAROLAK Amelia 2007-06-25 RLTL Optima Radom MAZ
211 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
212 KAZIMIERCZYK Zuzanna 2006-03-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
213 KAZUBA Martyna 2005-01-04 RKS Łódź LDZ
214 KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 OKS Skra Warszawa MAZ
215 KĘPSKA Oliwia 2006-09-27 MKLA Łęczyca LDZ
216 KICIŃSKA Marta 2003-08-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
217 KICIŃSKA Pamela 2004-01-21 RKS Łódź LDZ
218 KIJAŃSKA Nadia 2005-10-21 RKS Łódź LDZ
219 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
220 KLATKA Anna 2005-03-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
221 KLIMOWICZ Hanna 2007-11-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
222 KLONOWSKA Barbara 2008-04-29 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
223 KŁOS Karina 2003-04-28 AZS Łódź LDZ
224 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 MKL Toruń KPO
225 KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
226 KOCZYWĄS Nikola 2009-06-21 LUKS Boguszyce LDZ
227 KOLCHINA Anastasiia 2005-07-24 AML Słupsk POM
228 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
229 KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
230 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKS Bydgoszcz KPO
231 KOMOROWSKA Helena 2007-08-28 OKS Skra Warszawa MAZ
232 KONERA Wiktoria 2005-05-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
233 KONIECZNA Joanna 2004-11-02 LKS Vectra Włocławek KPO
234 KOPEĆ Gabriela 2006-04-12 SMKS Parasol Wrocław DOL
235 KOPERSKA Kalina 2004-11-25 MKLA Łęczyca LDZ
236 KOPKO Zuzanna 2005-02-08 UKS Flop Wilkasy WMZ
237 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
238 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
239 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
240 KOSMOWSKA Wiktoria 2003-01-23 UKS Jedynka Łowicz LDZ
241 KÖSTER Nicole 2003-03-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
242 KOWALIK Katarzyna 2000-05-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
243 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
244 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
245 KOZIK Karolina 2003-04-10 KS AZS AWF Katowice SLK
246 KOZIOROWSKA Jolanta 2005-02-23 AZS Łódź LDZ
247 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
248 KOZŁOWSKA Julia 2005-01-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
249 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
250 KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
251 KOZUŃ Marika 2006-05-03 UKS Azymut Pabianice LDZ
252 KOŹLAK Maria 2004-06-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
253 KRAUSHAR Julia 2003-10-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
254 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol POD
255 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
256 KRÓLAK Joanna 2004-12-29 AZS Łódź LDZ
257 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
258 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
259 KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
260 KRYSIAK Natalia 2006-03-14 MKLA Łęczyca LDZ
261 KRZEWSKA Maja 2005-12-18 LKB Rudnik SWK
262 KRZYŻYKOWSKA Dominika 2005-03-31 MKL Toruń KPO
263 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
264 KUBIS Paulina 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
265 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
266 KUCHTA Urszula 2005-10-30 KS Orzeł Warszawa MAZ
267 KUCIŃSKA Marta 2004-10-18 BKS Bydgoszcz KPO
268 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
269 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
270 KUJOTH Kinga 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
271 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
272 KULA Amelia 2003-08-20 RKS Łódź LDZ
273 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
274 KULCZYŃSKA Kinga 2004-10-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
275 KULIGOWSKA Wiktoria 2005-03-01 BKL Bełchatów LDZ
276 KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
277 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
278 KUTEK Maja 2003-11-08 GKS Start Długołęka DOL
279 KWIATEK Karolina 2005-08-17 LKB Rudnik SWK
280 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
281 LASKA Amelia 2008-12-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
282 LELEK Paulina 2004-11-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
283 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
284 LESKA Antonina 2004-04-23 UKS Czempion Bełchatów LDZ
285 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
286 LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
287 LEŚNIAK Matylda 2004-02-01 GKS Piast Gliwice SLK
288 LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
289 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
290 LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
291 LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 RLTL Optima Radom MAZ
292 LIPIŃSKA Anna 2005-03-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
293 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
294 LITWINIEC Karolina 2004-04-11 UKS Orzełki Warszawa MAZ
295 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
296 LORENC Julia 2005-03-03 KB Krościenko Wyżne PDK
297 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
298 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
299 ŁABIENIEC Kornelia 2005-01-20 UKS Azymut Pabianice LDZ
300 ŁACH Wiktoria 2004-01-15 MKS Pułtusk MAZ
301 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
302 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
303 ŁOZIŃSKA Małgorzata 2006-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
304 ŁUC Ola 2006-11-24 MKS Stal Nowa Dęba PDK
305 ŁUCJANEK Zofia 2004-07-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
306 ŁUCZAK Natalia 2007-10-02 KL Ziemia Kłodzka DOL
307 ŁUGIEWICZ Adrianna 2003-11-11 MUKL Brodnica KPO
308 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
309 ŁUKAWSKA Weronika 2005-03-06 OKS Skra Warszawa MAZ
310 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
311 MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
312 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
313 MACZUKIN Mariola 2004-06-21 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
314 MADEJ Justyna 2004-11-02 LKS Znicz Biłgoraj LBE
315 MADEJ Nina 2007-09-29 UKS MTE Milanówek MAZ
316 MADZIA Zuzanna 2005-06-15 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
317 MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
318 MAGDZIARZ Marika 2007-06-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
319 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
320 MAJKOWSKA Monika 2005-01-19 LKS Maków Mazowiecki MAZ
321 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
322 MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 UKS Czempion Bełchatów LDZ
323 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
324 MAŁEK Karolina 2005-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
325 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
326 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
327 MARCHWICKA Nadia 2005-05-30 RKS Łódź LDZ
328 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
329 MARCINIAK Oliwia 2006-03-27 UKS Lisy Zgierz LDZ
330 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
331 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
332 MAREK Zofia 2002-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
333 MARGASIŃSKA Karolina 2005-08-10 KL Ziemia Kłodzka DOL
334 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
335 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
336 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
337 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
338 MAZUR Zuzanna 2004-02-24 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
339 MELCAREK Paulina 2004-02-21 OKS Skra Warszawa MAZ
340 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona 1974-10-27 UKS Herkules Sulejówek MAZ
341 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
342 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
343 MIELCZAREK Laura 2004-07-30 UKS Herkules Sulejówek MAZ
344 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
345 MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 MUKL Brodnica KPO
346 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
347 MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 WLKS Wrocław DOL
348 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
349 MINTA Kinga 2005-11-22 BKS Bydgoszcz KPO
350 MIROWSKA Weronika 2003-02-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
351 MISIAK Michalina 2004-09-01 OKS Start Otwock MAZ
352 MISZTAL Justyna 2006-08-08 RLTL Optima Radom MAZ
353 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa MAZ
354 MŁYNARCZYK Kaja 2006-06-21 UKS Azymut Pabianice LDZ
355 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
356 MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
357 MORAWIEC Maja 2005-04-23 RKS Łódź LDZ
358 MOSZCZYŃSKA Alicja 2006-05-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
359 MRÓZ Malwina 2005-01-07 UKS Clan Ostrołęka MAZ
360 MUCHA Kinga 2006-02-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
361 MULARZUK Zuzanna 2005-03-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
362 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
363 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
364 MUŻDŻYŃSKA Julia 2005-11-07 UKS 55 Łódź LDZ
365 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
366 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 KS AZS AWF Kraków MLP
367 NAJDEK Ewa 1998-09-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
368 NAPIERAŁA Amelia 2006-08-30 LKS Koluszki LDZ
369 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
370 NAWACKA Martyna 2005-07-21 BKS Bydgoszcz KPO
371 NAWROT Amelia 2006-09-06 SSR Olimp Strawczyn SWK
372 NETTIK Julia 2005-04-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
373 NEUMANN Sophia 2004-12-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
374 NITSCH Karolina 2004-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
375 NIZIOŁEK Aleksandra 2005-06-18 STS Skarżysko-Kamienna SWK
376 NOGA Olena 2007-02-08 Ducla Academy Warszawa MAZ
377 NOWAK Antonina 2006-11-28 GKS Start Długołęka DOL
378 NOWAK Julia 2006-06-15 UKS Lisy Zgierz LDZ
379 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
380 NOWAK Natalia 2004-09-06 RLTL Optima Radom MAZ
381 NOWAK Natalia 2004-10-16 AZS Łódź LDZ
382 NOWAK Tola 2004-06-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
383 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
384 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
385 NOWAKOWSKA Maria 2004-04-29 UKS 55 Łódź LDZ
386 NOWICKA Martyna 2005-08-18 MKS-MOSM Bytom SLK
387 OLBORSKA Nikola 2004-07-20 AZS Łódź LDZ
388 OLCHAWA Róża 2007-10-04 Kraków Athletics Team MLP
389 OLCZAK Liwia 2006-03-03 RKS Łódź LDZ
390 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
391 OLEJNICZAK Wiktoria 2004-03-20 MLKS Agros Żary LBU
392 OLEJNIK Natalia 2004-08-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
393 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
394 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
395 ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek KPO
396 ORZECHOWSKA Oliwia 2010-05-31 LKS MOSiR Sieradz LDZ
397 ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 MKS Sambor Tczew POM
398 OSIKA Iga 2007-10-06 MKL Toruń KPO
399 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
400 OSOWIEC Nicola 2004-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
401 OSTASZEWSKA Amelia 2005-12-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
402 OSTASZEWSKA Wiktoria 2006-06-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
403 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
404 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
405 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
406 PAKUŁA Paulina 2004-09-14 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
407 PANASIUK Justyna 2003-05-27 UKS Otrębusy MAZ
408 PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
409 PAPROCKA Maja 2009-02-06 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
410 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
411 PARYS Maja 2005-07-15 MKS-MOSM Bytom SLK
412 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
413 PAWLAK Maja 2006-09-04 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
414 PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
415 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
416 PESTA Natalia 2006-08-12 MUKL Brodnica KPO
417 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
418 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok POD
419 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
420 PICHETA Patrycja 2005-08-05 SSR Olimp Strawczyn SWK
421 PIECH Maria 2003-12-12 RKS Łódź LDZ
422 PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
423 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
424 PIEŃKO Alicja 2007-03-27 MLKS Sokół Lubin DOL
425 PIERNIK Julia 2007-06-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
426 PIETKIEWICZ Helena 2006-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
427 PIETRASZEWSKA Olimpia 2008-04-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
428 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
429 PIOŚ Emilia 2005-05-07 MLKS Agros Żary LBU
430 PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa MAZ
431 PIOTROWSKA Zofia 2005-12-08 BKS Wataha Warszawa MAZ
432 PISERA Julia 2005-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
433 PIWKO Malwina 2004-03-27 AZS Łódź LDZ
434 PIWOWARCZYK Liwia 2007-05-15 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
435 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
436 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
437 PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
438 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990-06-07 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
439 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
440 POHNKE Martyna 2005-07-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
441 POLANOWSKA Nina 2003-11-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
442 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
443 POPIEL Kaja 2004-08-16 SL GKS Olsza Olszyna DOL
444 POSŁUSZNA Zuzanna 2006-09-18 KS Agros Zamość LBE
445 POSTEK Amelia 2005-09-07 OKS Skra Warszawa MAZ
446 PRAJZNER Julia 2006-06-18 KB Krościenko Wyżne PDK
447 PROCYK Anna 2006-07-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
448 PRUSIK Alicja 2005-04-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
449 PRUSKO Gabriela 2003-08-04 GKS Piast Gliwice SLK
450 PRUSS Magdalena 2006-03-25 AML Słupsk POM
451 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
452 PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
453 PUK Victoria 2004-09-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
454 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
455 RABIEJ Julia 2006-02-20 Ducla Academy Warszawa MAZ
456 RACIĘCKA Karolina 2003-02-08 AZS Łódź LDZ
457 RADOMIAK Zofia 2004-09-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
458 RADWAŃSKA Alicja 2004-12-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
459 RAK Wiktoria 2005-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
460 RATAJCZYK Wiktoria 2003-03-03 MKS Inowrocław KPO
461 REIWER Martyna 2005-07-23 MKL Toruń KPO
462 REJCHERT Anna 2004-10-27 MKL Toruń KPO
463 REJMONIAK Natalia 2007-09-08 MKS-MOSM Bytom SLK
464 REK Kinga 2005-01-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
465 RESEL Martyna 2003-06-02 LUKS Strzałków LDZ
466 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
467 RĘKAWIECKA Roksana 2006-05-09 PTT Delta Płock MAZ
468 ROICKA Izabela 2006-10-02 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
469 ROKITA Maja 2005-08-03 LKS Zorza Gdynia POM
470 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
471 ROMANIAK Jagoda 2006-03-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
472 ROMANÓW Iga 2007-10-05 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
473 ROSIŃSKA Emilia 2006-12-08 LUKS Boguszyce LDZ
474 ROZKRUT Łucja 2006-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
475 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
476 RUCIŃSKA Wiktoria 2005-07-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
477 RUNKA Laura 2004-08-20 KS Energetyk Poznań WLP
478 RUTKA Angelika 2005-09-16 MKS Pułtusk MAZ
479 RUTKOWSKA Kamila 2006-12-01 KS AZS AWF Kraków MLP
480 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
481 RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
482 SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 MUKS Płock MAZ
483 SADOWSKA Wiktoria 2005-07-19 MLKS Echo Twardogóra DOL
484 SAMORDAK Magdalena 1998-09-22 RLTL Optima Radom MAZ
485 SCHULTZ Martyna 2005-04-06 GKS Olimpia Grudziądz KPO
486 SEREK Maja 2006-09-26 STS Skarżysko-Kamienna SWK
487 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
488 SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
489 SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
490 SIELSKA Alicja 2003-07-12 KS AZS AWF Kraków MLP
491 SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
492 SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
493 SIROKOS Alicja 2002-05-01 MUKL Brodnica KPO
494 SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 AML Słupsk POM
495 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 KS AZS AWF Katowice SLK
496 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
497 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
498 SKORUPA Natalia 2006-03-30 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
499 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
500 SKRZEK Pola 2005-04-20 OKS Skra Warszawa MAZ
501 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
502 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
503 SŁOWIŃSKA Maja 2006-09-05 UKS Filipides Teresin MAZ
504 SMAL Aleksandra 2004-04-23 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
505 SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
506 SOCHA Helena 2001-10-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
507 SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 UKS Filipides Teresin MAZ
508 SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 UKS Filipides Teresin MAZ
509 SOMPEL Małgorzata 2005-03-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
510 SOT Aleksandra 2004-04-05 UKS Olimp Kozienice MAZ
511 SOT Julia 2005-07-22 UKS Olimp Kozienice MAZ
512 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
513 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
514 STANEK Oliwia 2004-05-21 LKS Victoria Olesno OPL
515 STANISŁAWSKA Viktoria 2005-11-06 niest. Warszawa MAZ
516 STASIAK Izabela 2003-10-21 AZS Łódź LDZ
517 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
518 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
519 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa MAZ
520 STOKŁOSA Marlena 2005-04-20 MKS-MOSM Bytom SLK
521 STOLAREK Wioletta 2004-05-15 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
522 STRZAŁKA Wiktoria 2006-09-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
523 STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
524 STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 OŚ AZS Poznań WLP
525 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
526 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella 1974-03-06 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
527 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
528 SUCHOLEWSKA Natalia 2008-01-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
529 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
530 SUJATA Zofia 2006-10-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
531 SUPERA Oliwia 2005-05-01 UKS Vis Skierniewice LDZ
532 SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09 MKS Gniezno WLP
533 SZCZUDŁO Wiktoria 2004-02-03 AZS Łódź LDZ
534 SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 AML Słupsk POM
535 SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 KS Ciechan Ciechanów MAZ
536 SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
537 SZMAGAŁA Kaja 2005-01-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
538 SZMIGIEL Monika 2004-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
539 SZMYD Natalia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
540 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 AZS Łódź LDZ
541 SZUBERT Małgorzata 2007-12-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
542 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
543 SZWAJDA Anna 2006-04-30 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
544 SZYMANOWSKA Aleksandra 2004-08-23 UKS Herkules Sulejówek MAZ
545 SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek MAZ
546 SZYMAŃSKA Emilia 2003-01-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
547 SZYMAŃSKA Marta 2004-07-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
548 SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
549 SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 OŚ AZS Poznań WLP
550 SZYMSKA Amelia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
551 ŚPIGIEL Anna 2006-03-02 UMLKS START Wieruszów LDZ
552 ŚWIERCZ Kamila 2005-06-21 KS Czempion Warszawa MAZ
553 ŚWIESIULSKA Olga 2004-03-14 GKS Wilga Garwolin MAZ
554 TAJCHMAN Alicja 2004-12-12 UKS Otrębusy MAZ
555 TAMOŃ Julia 2006-09-01 LUKS Boguszyce LDZ
556 TAŃSKA Julia 2005-04-30 MKS Inowrocław KPO
557 TARŁOWSKA Zofia 2005-04-24 OKS Skra Warszawa MAZ
558 TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 KS Agros Zamość LBE
559 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
560 THAMM Milena 2005-04-04 KS AZS AWF Katowice SLK
561 TOKARIEVA Daria 2001-11-26 MKS Agros Chełm LBE
562 TOMALA Emilia 2004-11-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
563 TOMES Nikola 2005-07-01 MKLA Łęczyca LDZ
564 TORCHALSKA Helena 2005-02-02 UKS Otrębusy MAZ
565 TOREBKO Gabriela 2005-06-04 LKS Korab Olecko WMZ
566 TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 AZS-AWF Gorzów LBU
567 TRZECIAK Kinga 2001-06-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
568 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
569 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów SLK
570 TYRA Agata 2005-01-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
571 TYSZKO Marlena 2006-08-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
572 ULEWICZ Wiktoria 2006-01-19 LKS Korab Olecko WMZ
573 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 KS AZS AWF Kraków MLP
574 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
575 URBANEK Gabriela 2002-06-20 GKS Olimpia Grudziądz KPO
576 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
577 URBANIAK Sara 2004-09-22 RKS Rumia POM
578 URBAŃCZYK Joanna 2006-01-17 UKS MTE Milanówek MAZ
579 WAC Paulina 2005-07-11 LKS Jantar Ustka POM
580 WACHNICKA Klaudia 2005-01-31 MKS Osa Zgorzelec DOL
581 WAL Martyna 2006-12-19 LKS Stal Mielec PDK
582 WALIDUDA Klaudia 2003-01-29 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
583 WALUSIŃSKA Kinga 2004-02-11 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
584 WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
585 WARAWĄSOWSKA Martyna 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
586 WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 OKS Skra Warszawa MAZ
587 WASZCZYK Martyna 2005-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
588 WAWRZYŃSKA Karolina 2003-11-19 UKS Jedynka Łowicz LDZ
589 WĄSOWSKA Aleksandra 2004-05-25 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
590 WERESZKA Oliwia 2004-02-26 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
591 WESSERLING Paulina 2004-09-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
592 WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
593 WIECZOREK Krystyna 2004-11-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
594 WIERASZKO Sandra 2002-04-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
595 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
596 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
597 WIKA Wiktoria 2002-07-21 KS Żeglina Sieradz LDZ
598 WILCZYŃSKA Kinga 2006-02-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
599 WINIARSKA Katarzyna 2005-04-26 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
600 WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
601 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
602 WIŚNIEWSKA Anna 2004-06-02 MKS Bank BS Płońsk MAZ
603 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2006-08-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
604 WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 AZS Łódź LDZ
605 WŁODARKIEWICZ Weronika 2007-08-02 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
606 WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
607 WOJCIECHOWSKA Pola 2009-02-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
608 WOLAK Wiktoria 2002-04-04 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
609 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
610 WÓJCIAK Izabela 2006-05-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
611 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
612 WÓJCIK Emila 2005-02-19 UKS Otrębusy MAZ
613 WÓJCIK Karolina 2009-08-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
614 WÓJCIK Martyna 2005-07-27 LUKS Strzałków LDZ
615 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
616 WÓJCIK Weronika 2005-02-23 LKS Omega Kleszczów LDZ
617 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
618 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
619 WUJEK Marta 2005-02-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
620 YOUSSEF Hanna 2006-06-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
621 ZADRĄG Małgorzata 2005-01-05 OKS Skra Warszawa MAZ
622 ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
623 ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 MUKL Brodnica KPO
624 ZAGRAJEK Amelia 2005-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
625 ZAIATS Yelyzaveta 2006-06-23 MKS Inowrocław KPO
626 ZAJĄC Aleksandra 2007-10-24 OKS Skra Warszawa MAZ
627 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
628 ZAPART Anna 2005-01-01 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
629 ZASPA-ŁABĘDZKA Natalia 2005-06-20 UKS 55 Łódź LDZ
630 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
631 ZATORSKA Natalia 2002-03-10 UKS Lisy Zgierz LDZ
632 ZAWADZKA Zuzanna 2004-11-01 AZS Łódź LDZ
633 ZAWODNIK Maja 2004-01-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
634 ZEGAN Julia 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
635 ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
636 ZIELIŃSKA Alicja 2007-07-25 UKS Herkules Sulejówek MAZ
637 ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 UKS MTE Milanówek MAZ
638 ZIELIŃSKA Maja 2006-01-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
639 ZIELIŃSKA Martyna 2005-06-27 Orka Iława Athletics WMZ
640 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 MKL Toruń KPO
641 ZIELONKO Zuzanna 2004-01-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
642 ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 RKS Łódź LDZ
643 ZIEMBA Zuzanna 2003-01-21 TS AKS Chorzów SLK
644 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice SLK
645 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje ZPO
646 ZIÓŁEK Kinga 2004-06-21 ULKS Jedlińsk MAZ
647 ZIÓŁEK Zofia 2006-05-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
648 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
649 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
650 ZWIAS Justyna 1999-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
651 ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
652 ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 KS Czempion Warszawa MAZ
653 ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.78071594238281sekund