PIĄTEK Michał
2003-06-16
CKS Budowlani Częstochowa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
4 ANDRYSIAK Jan 2007-01-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
5 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
6 ANTCZAK Robert 1981-10-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
7 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
8 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
9 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
10 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
11 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
12 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
13 BACHLEDA Łukasz 1998-03-20 Kraków Athletics Team MLP
14 BACZYŃSKI Jakub 2008-01-07 LKS Pszczyna SLK
15 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
16 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
17 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
18 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BARON Jakub 2005-02-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
20 BARTCZAK Tobiasz 2002-03-13 LKS OSiR Pleszew WLP
21 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
22 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
23 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
24 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
25 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
27 BERNAT Oskar 2004-09-15 KU AZS UAM Poznań WLP
28 BESZTERDA Jakub 2003-12-02 KL Bałtyk Koszalin ZPO
29 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
30 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
31 BIERNACKI Michał 2000-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
32 BIERONSKI Nikodem 2001-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
33 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
34 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
35 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
36 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
37 BLUKOT Denis 2003-11-24 LKS Victoria Olesno OPL
38 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
39 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
40 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
41 BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Kraków Athletics Team MLP
42 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
43 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
44 BREMORA Grzegorz 1998-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
45 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
46 BRZOSKA Damian 1993-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
47 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
48 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
49 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
50 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
51 BUREK Jan 2003-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
52 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
53 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
54 CENDRZAK Michał 2003-05-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
55 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
56 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
57 CHOJNACKI Szymon 2003-05-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
58 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
59 CHRUŚCIEL Marek 2004-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
60 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
61 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
62 CIECZKA Maksymilian 2002-09-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
63 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
64 CIEŚLIK Wojciech 1998-09-20 AZS-AWF Katowice SLK
65 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
66 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
67 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
68 CZAK Daniel 1999-03-12 MUKS Gim 2 Nysa OPL
69 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
70 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
71 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
72 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
73 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
74 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
75 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
76 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
77 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
78 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
79 DUDCZAK Kacper 2003-01-05 LLKS Osowa Sień LBU
80 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
81 DURLAK Jakub 2003-04-22 ULKS Lipinki MLP
82 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
83 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
84 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
85 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
86 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
87 DZIK Tobiasz 2000-10-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
88 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
89 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
90 FISZER Michał 2001-12-16 MKS-MOSM Bytom SLK
91 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
92 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
93 FORMICKI Rafał 1995-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
94 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
95 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
96 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
97 GAWEŁ Kuba 2002-09-15 SSR Olimp Strawczyn SWK
98 GAWRON Janusz 1992-12-24 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
99 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
100 GLAPA Filip 2004-07-14 KU AZS UAM Poznań WLP
101 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
102 GŁUSZEK Olaf 2001-03-16 MKS-MOS Katowice SLK
103 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
104 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
105 GÓRECKI Rafał Robert 1978-01-18 UKS Melo Błonie MAZ
106 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
107 GRABOWSKI Karol 1989-06-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
108 GRALA Dorian 2003-10-01 KS Stal Pleszew WLP
109 GROBELNY Tymoteusz 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
110 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
111 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
112 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
113 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
114 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
115 HAJDUK Paweł 1999-09-28 TL ROW Rybnik SLK
116 HANDKE Mikołaj 2004-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
117 HAPEK Wiktor 2009-03-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
118 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
119 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
120 HERBUŚ Bartłomiej 2010-01-09 MKS Żywiec SLK
121 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
122 HOJAN Jakub 2003-09-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
123 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
124 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
125 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
126 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
127 ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 LKS Zorza Gdynia POM
128 JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
129 JANAS Filip 2004-08-13 SMKS Parasol Wrocław DOL
130 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
131 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
132 JANICKI Karol 2003-08-17 KU AZS UAM Poznań WLP
133 JANIEC Radosław 2003-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
134 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
135 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
136 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
137 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
138 JAROSZ Dariusz 2002-03-10 UKS Piast Bolków DOL
139 JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 KS SMS Szklarska Poręba DOL
140 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
141 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
142 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
143 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
144 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
145 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
146 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
147 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
148 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
149 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
150 KACZOR Jan 2002-01-02 LKS Górnik Wałbrzych DOL
151 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL Optima Radom MAZ
152 KALINOWSKI Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor Jaworzno SLK
153 KAŁUŻNY Mateusz 2005-03-17 UKS Czwórka Żory SLK
154 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
155 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
156 KARAŚ Grzegorz 1999-03-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
157 KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 TS AKS Chorzów SLK
158 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
159 KASPRZAK Radosław 1991-04-27 TL ROW Rybnik SLK
160 KAWCZYK Kacper 2003-03-18 GKS Piast Gliwice SLK
161 KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
162 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
163 KIL Tymoteusz 2004-11-08 KKL Rodło Kwidzyn POM
164 KISZKA Dawid 2003-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
165 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
166 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
167 KLIMEK Dominik 1995-10-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
168 KLIMEK Wojciech 2001-09-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
169 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
170 KOŁAKOWSKI Marek 2003-10-01 KS Prefbet-Sonarol POD
171 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
172 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
173 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
174 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
175 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
176 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
177 KOTALA Marcin 2002-03-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
178 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
179 KOWALCZYK Bartosz 2005-06-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
180 KOWALCZYK Dominik 2004-06-03 UKS Technik Augustów POD
181 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
182 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
183 KOZIEŁ Karol 2004-10-01 LKB Rudnik SWK
184 KOZŁOWSKI Filip 2004-09-02 MKS-MOSM Bytom SLK
185 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
186 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
187 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
188 KRZYSIEK Dawid 2001-07-23 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
189 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
190 KRZYWDZIŃSKI Dominik 2003-11-17 UKB Szubin KPO
191 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
192 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
193 KUBIAK Kacper 2004-01-03 MKL Jarocin WLP
194 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
195 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
196 KUBIEŃ Dominik 2007-11-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
197 KUC Damian 2003-03-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
198 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
199 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
200 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
201 KUDRYS Kazimierz 2002-02-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
202 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
203 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
204 KULIK Kamil 2003-06-02 SKLA Sopot POM
205 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
206 KUŁDO Jakub 2003-06-29 OŚ AZS Poznań WLP
207 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
208 KUPIŃSKI Hubert 2002-05-13 KS Podlasie Białystok POD
209 KURZEJA Michał 2004-12-19 KS Limanowa Forrest MLP
210 KWIATKOWSKI Arkadiusz 2003-08-21 LUKS Orkan Września WLP
211 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
212 LAKSA Dariusz 1984-08-08 WKB Meta Lubliniec SLK
213 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
214 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
215 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
216 LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 LKB Rudnik SWK
217 LESIK Piotr 2002-11-06 BiegamBoLubię Warszawa MAZ
218 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
219 LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 MKL Szczecinek ZPO
220 LEWANDOWSKI Łukasz 2006-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
221 LIGOROWSKI Cyprian 2004-10-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
222 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
223 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
224 LISOWSKI Arkadiusz 2005-08-01 RMKS Rybnik SLK
225 ŁABA Daniel 2003-08-30 MKS-MOSM Bytom SLK
226 ŁABĘDZKI Konrad 1986-06-07 Ducla Academy Warszawa MAZ
227 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
228 ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
229 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
230 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
231 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
232 ŁUKASIK Michał 2002-09-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
233 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
234 MACIOCH Szymon 2003-05-23 KS Prefbet-Sonarol POD
235 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
236 MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
237 MADZIAR Wiktor 2001-09-06 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
238 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
239 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
240 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
241 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
242 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
243 MAKULEC Adam 2003-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
244 MALARZ Marcin 2003-02-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
245 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
246 MALINA Dawid 1991-11-18 TL ROW Rybnik SLK
247 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
248 MAŃDOK Łukasz 2003-02-28 MOSiR Łaziska Górne SLK
249 MAŃKA Eryk 2004-07-30 KS Team ZabieganeDni Warszawa MAZ
250 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
251 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
252 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
253 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
254 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
255 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
256 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
257 MARYJOSZ Przemysław 2008-07-10 UKS Czwórka Żory SLK
258 MARZEC Emil 2003-01-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
259 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
260 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
261 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
262 MATYJA Kamil 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
263 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
264 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
265 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
266 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
267 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
268 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
269 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
270 MIZGAŁA Kacper 2003-10-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
271 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
272 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
273 MOLA Mateusz 2000-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
274 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
275 MORDALSKI Jacek 1999-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
276 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
277 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
278 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
279 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
280 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
281 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
282 NAGRODZKI Przemysław 2003-01-01 RMKS Rybnik SLK
283 NALEPA Jakub 2002-09-24 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
284 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
285 NETER Szymon 2004-08-06 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
286 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
287 NIEDOBA Paweł 2002-06-23 MKS Brenna Górki SLK
288 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
289 NOWAK Kosma 2003-07-08 KS Czempion Warszawa MAZ
290 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
291 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
292 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
293 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
294 OGÓREK Rafał 2000-03-18 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
295 OLBRICH Artur 1985-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
296 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
297 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
298 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
299 OZDOBA Mariusz 1995-04-29 AZS-AWF Katowice SLK
300 PACHNIK Stanisław 2003-06-17 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
301 PACHUT Jerzy 2002-01-27 KS Limanowa Forrest MLP
302 PACHUT Maksymilian 2003-08-13 KS Limanowa Forrest MLP
303 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
304 PAŁKA Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
305 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
306 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
307 PATOLETA Adam 2003-06-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
308 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
309 PAWLAK Wojciech 2003-06-04 KU AZS UAM Poznań WLP
310 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
311 PAWŁOŚ Mikołaj 2004-06-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
312 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
313 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
314 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
315 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
316 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
317 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
318 PIEKORZ Paweł 2001-06-13 TL ROW Rybnik SLK
319 PIEPRZYCKI Robert 2001-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
320 PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 UKS Filipides Teresin MAZ
321 PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
322 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
323 PIWOŃSKI Jakub 2002-07-02 MOSiR Łaziska Górne SLK
324 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
325 PLATA Dawid 2001-03-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
326 PŁONKA Jakub 2001-07-01 MKS-MOS Katowice SLK
327 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
328 PODLEWSKI Joshua 2003-08-11 KS Energetyk Poznań WLP
329 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
330 POKRYWKA Robert 2002-11-05 SKS Unia Swarzędz WLP
331 POLAK Bartosz 2003-07-21 KL Ziemia Kłodzka DOL
332 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
333 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
334 PÓŁTORAK Julian 2004-07-07 LUKS Podium Kup OPL
335 PREJC Mikołaj 2002-12-20 LKS Zorza Gdynia POM
336 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
337 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
338 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
339 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
340 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
341 RACZEK Piotr 2000-04-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
342 RAJCA Piotr 2002-07-12 RMKS Rybnik SLK
343 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
344 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
345 RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
346 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
347 RENTFLEISZ Filip 2003-05-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
348 RETTIG Rafał 2002-09-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
349 ROGOWSKI Jakub 2002-05-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
350 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
351 ROJEK Piotr 2003-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
352 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
353 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
354 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
355 ROZWADOWSKI Jan 2003-12-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
356 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
357 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
358 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
359 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
360 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
361 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
362 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
363 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
364 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
365 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
366 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
367 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
368 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
369 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
370 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
371 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
372 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
373 SKÓRKA Dominik 2002-11-25 KS SMS Szklarska Poręba DOL
374 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
375 SKUPINSKI Damian 1999-07-09 niest. Katowice SLK
376 SŁOJEWSKI Arkadiusz 2003-09-12 LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański POM
377 SMYKOWSKI Przemysław 1996-12-03 KL Lumel Zielona Góra LBU
378 SOBSTEL Rafał 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
379 SOIŃSKI Dominik 2003-11-10 KU AZS UAM Poznań WLP
380 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
381 SOLGA Arkadiusz 2002-10-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
382 SPRENGER Daniel 2003-02-09 CMKL Człuchów POM
383 STANGLEWICZ Marcin 2002-05-19 KU AZS UAM Poznań WLP
384 STEC Adam 1996-10-22 KS Warszawianka W-wa MAZ
385 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 KS Prefbet-Sonarol POD
386 STOLARCZYK Bartłomiej 2008-10-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
387 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
388 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
389 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
390 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
391 SZAJRYCH Aleksander 2004-05-19 UKS Sprinter Słodków WLP
392 SZAL Piotr 2004-07-19 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
393 SZCZEPANIAK Igor 2004-03-16 RKS Łódź LDZ
394 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
395 SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
396 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
397 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
398 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
399 SZPARGAŁA Bartłomiej 2003-03-04 LKS Górnik Wałbrzych DOL
400 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
401 SZWED Damian 2004-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
402 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
403 SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
404 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 TL ROW Rybnik SLK
405 SZYMCZAK Jakub 2003-06-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
406 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
407 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
408 ŚLIFIERZ Krystian 2004-03-26 LKB Rudnik SWK
409 ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
410 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
411 ŚLIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
412 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
413 ŚWIDER Maciej 2002-11-22 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
414 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS Prefbet-Sonarol POD
415 TALIK Piotr 2008-10-09 GKS Piast Gliwice SLK
416 TOMALSKI Olaf 2008-10-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
417 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
418 TOMASZEK Dawid 2003-04-21 LKS Zorza Gdynia POM
419 TOMSKI Bartłomiej 2005-05-04 UKS Chromik Mysłowice SLK
420 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
421 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
422 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
423 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
424 TWARDOWSKI Mateusz 2003-03-13 AML Słupsk POM
425 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
426 TYBURSKI Igor 2004-02-06 LKS Zantyr Sztum POM
427 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
428 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
429 VAN IEPEREN Alex 2003-06-24 MKS Truso Elbląg WMZ
430 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
431 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
432 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
433 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
434 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
435 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
436 WENDLAND Michał 1989-03-24 MKS Siechnice DOL
437 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
438 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
439 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
440 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
441 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
442 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
443 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
444 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
445 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
446 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
447 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
448 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
449 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
450 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
451 WÓJCIK Kacper 2001-08-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
452 WÓJCIK Paweł 2003-03-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
453 WÓJCIK Tomasz 1984-01-26 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
454 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 AZS-AWF Katowice SLK
455 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
456 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
457 ZACHARCZUK Albin 1993-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
458 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
459 ZAGAŁA Bartosz 2003-07-17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
460 ZAJĄC Bartosz 1993-02-12 Krakowska Akademia Lekkoatletyki MLP
461 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
462 ZAPART Michał 2004-06-04 MKS Hermes Gryfino ZPO
463 ZARĘBSKI Michał 2002-08-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
464 ZASTAWNY Łukasz 2003-08-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
465 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
466 ZDOBYLAK Marek 2003-01-14 SMKS Parasol Wrocław DOL
467 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
468 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
469 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
470 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
471 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
472 ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Kraków Athletics Team MLP
473 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
474 ŻUCHOWSKI Michał 1998-12-10 RLTL Optima Radom MAZ
475 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
476 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Cartusia Kartuzy POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.46141910552979sekund