RUSIN Przemysław
2004-10-07
RMKS Rybnik
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANIK Szymon 2004-04-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 BARANEK Eryk 2003-08-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
3 BĘBENEK Michał 2005-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
4 BOBER Sebastian 2003-03-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
5 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
6 BURAKOWSKI Kacper 2004-01-01 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
7 CENDROWSKI Marcel 2007-03-09 GKS Piast Gliwice SLK
8 COBKAŁO Aleksander 2004-10-07 RMKS Rybnik SLK
9 CZEKAJSKI Bartłomiej 2003-06-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
10 GAJOWIEC Mateusz 2005-10-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
11 GAWˇD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
12 GŁOWIŃSKI Patryk 2008-03-07 RMKS Rybnik SLK
13 GURZKOWSKI Jakub 2003-04-24 KS AZS AWF Katowice SLK
14 GWÓŻDŻ Tomasz 2003-04-17 RMKS Rybnik SLK
15 HALEK Arkadiusz 2007-03-16 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
16 KAMIŃSKI Adam 2003-03-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
17 KERNER-FIRSZT Vitalis 2005-01-01 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
18 KLIMA Paweł 2004-04-26 RMKS Rybnik SLK
19 KŁUSEK Sebastian 2004-03-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
20 KOMINEK Andrzej 1982-11-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
21 KOPYCIOK Igor 2004-07-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
22 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
23 KO¦CIEŃ Paweł 2003-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
24 KSIˇŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
25 KUKUŁA Adam 2006-05-11 MCKiS Jaworzno SLK
26 LUDWIG Julian 2003-04-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
27 MICHALAK Mikołaj 2004-11-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
28 MICHALSKI Jakub 2004-02-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
29 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
30 NIEZABITOWSKI Jan 2005-10-23 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
31 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
32 ORZEŁ Mikołaj 2004-04-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
33 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
34 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
35 PISARSKI Wiktor 2005-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
36 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
37 RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
38 SALWA Mateusz 2005-01-04 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
39 SIUDAK Bruno 2004-01-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
40 SKRZYPCZYK Jacek 1986-02-12 TS AKS Chorzów SLK
41 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
42 SZTUCKI Szymon 2007-01-18 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
43 ¦WIERCZEK Olaf 2004-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
44 ¦WISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
45 WALCZAK Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice OPL
46 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
47 WĘGLAREK Kamil 2005-03-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
48 WO¬NICA Ryszard 2004-03-22 RMKS Rybnik SLK
49 WYKROTA Jakub 2004-02-08 MKS-MOS Katowice SLK
50 ZAWOJSKI Grzegorz 1970-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
51 ZWIERKOWSKI Kondrat 2003-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18676114082336sekund