BANASIAK Patryk
2005-06-08
MKS Aleksandrów Łódzki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMIAK Bartosz 2004-05-14 LKS MOSiR Sieradz LDZ
2 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
3 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
4 BABIARZ Patryk 2003-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
5 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
6 BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 MUKS Kadet Rawicz WLP
7 BARTCZAK Filip 2006-04-13 MKLA Łęczyca LDZ
8 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
9 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
10 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
11 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
12 BŁASZCZYK Wojciech 2006-10-02 UKS 55 Łódź LDZ
13 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
14 BOGUSŁAWSKI Jakub 2005-10-08 UKS Wyspiański Szubin KPO
15 BOLEWSKI Jakub 2006-04-05 MUKS Kangur Żnin KPO
16 BORKOWSKI Jakub 2009-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
17 BORKOWSKI Patryk 2004-07-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
18 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
19 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
20 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
21 BUDZIAK Oskar 2002-07-05 BKS Bydgoszcz KPO
22 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
23 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
24 CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 RKS Łódź LDZ
25 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
26 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
27 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
28 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
29 DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
30 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
31 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
32 DUDA Igor 2005-10-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
33 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
34 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
35 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
36 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
37 DURLIK Jakub 2003-08-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
39 DYMIŃSKI Nikodem 2008-02-25 BKL Bełchatów LDZ
40 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
41 DZIEŁAKOWSKI Gustaw 2010-04-09 BKS Bydgoszcz KPO
42 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
43 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
44 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
45 FRĄTCZAK Bartłomiej 2008-04-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
46 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
47 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
48 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
49 GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
50 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
51 GAWENDA Jędrzej 2010-11-12 UKS Falenica Warszawa MAZ
52 GĄSIOROWSKI Mateusz 2004-12-31 UKS Vis Skierniewice LDZ
53 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
54 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
55 GŁOGOWSKI Stanisław 2010-04-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
56 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
57 GOLUBSKI Filip 2010-08-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
58 GOŁASZEWSKI Aleksander 2008-04-01 AML Słupsk POM
59 GORLEWSKI Szymon 2004-03-28 KS Zawkrze Mława MAZ
60 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
61 GRDEŃ Mateusz 2004-01-12 KKL Kielce SWK
62 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
63 GRYGIEL Tomasz 2007-03-11 UKS 55 Łódź LDZ
64 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
65 GUZEK Bartosz 2006-09-11 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
66 HABICH Paweł 1977-06-23 niest. Z.Góra LBU
67 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
68 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
69 HINCA Franciszek 2006-01-01 niest. Toruń KPO
70 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
71 HOROSZKO Rafał 2008-08-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
72 HYŻ Kryspin 2008-09-22 LUKS Namysłów OPL
73 IDZIASZEK Jakub 2007-07-31 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
74 IŁOWIECKI Marcel 2009-01-10 RK Athletics Warszawa MAZ
75 JANECKI Szymon 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
76 JANICKI Antoni 2005-05-12 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
77 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
78 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
79 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
80 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
81 JERCHA Michał 2004-03-09 MKLA Łęczyca LDZ
82 JEZIERSKI Bartłomiej 2006-03-02 AZS Łódź LDZ
83 JEZIERSKI Filip 2004-09-04 MKLA Łęczyca LDZ
84 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
85 JÓŹWIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
86 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
87 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
88 KACPRZAK Adam 2001-04-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
89 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
90 KAŁUŻNY Miłosz 2010-09-07 LUKS Namysłów OPL
91 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
92 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
93 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
94 KAMIŃSKI Jakub 2003-11-27 MKLA Łęczyca LDZ
95 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
96 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
97 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
98 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
99 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
100 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
101 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz 2005-05-19 UKS 55 Łódź LDZ
102 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
103 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
104 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
105 KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
106 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
107 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
108 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
109 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
110 KOWALCZYK Dawid 2000-04-22 KKL Kielce SWK
111 KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
112 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
113 KOWALSKI Bartłomiej 2007-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
114 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
115 KOWALSKI Hubert 2007-06-12 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
116 KOZAK Marcin 2002-09-30 GKS Start Długołęka DOL
117 KOZIBSKI Tomasz 2006-03-15 Orka Iława Athletics WMZ
118 KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
119 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
120 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS Łódź LDZ
121 KRĘCIKOWSKI Damian 2005-03-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
122 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
123 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
124 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
125 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
126 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
127 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
128 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
129 KURUC Jakub 2003-06-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
130 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
131 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość LBE
132 KWAŚNIEWSKI Michał 2005-07-12 UKS Wyspiański Szubin KPO
133 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
134 KWIATKOWSKI Hubert 2005-02-20 UKS Wyspiański Szubin KPO
135 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
136 LEPOROWSKI Dariusz 2007-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
137 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
138 LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 MKL Toruń KPO
139 LEWAŃSKI Franciszek 2010-04-02 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
140 LISEK Michał 2009-04-07 NKS Start Namysłów OPL
141 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
142 ŁAPETA Krystian 2004-04-30 BKS Bydgoszcz KPO
143 ŁOJCZUK Mateusz 2009-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
144 MACIASZEK Szymon 2003-11-29 RKS Łódź LDZ
145 MACIESIAK Mikołaj 2003-01-12 UKS Vis Skierniewice LDZ
146 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
147 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
148 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
149 MAMOT Jakub 2006-06-23 MUKS Kadet Rawicz WLP
150 MAREK Vincent 1998-03-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
151 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
152 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
153 MĄCZYŃSKI Stanisław 2009-03-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
154 MIARKA Dawid 2004-07-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
155 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice DOL
156 MICHALAK Konrad 2003-07-07 MKLA Łęczyca LDZ
157 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
158 MIKULSKI Paweł 2009-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
159 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
160 MILCZAREK Paweł 2006-01-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
161 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
162 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
163 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
164 MURAWSKI Rafał 2004-03-21 AZS Łódź LDZ
165 MUSIAŁ Wiesław 1957-10-20 MKS-MOS Śrem WLP
166 NABORCZYK Norbert 2006-09-19 BOSiR Barcin KPO
167 NALIWAJSKI Jakub 2009-04-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
168 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
169 NETZEL Jan 2009-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
170 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
171 NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
172 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
173 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
174 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
175 OCHOCKI Fabian 2005-01-14 AZS Łódź LDZ
176 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
177 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
178 OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
179 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
180 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
181 OSIKA Bartłomiej 2004-06-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
182 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
183 PACHOCKI Patryk 2004-01-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
184 PADZIK Jakub 2004-09-07 MLKL Płock MAZ
185 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
186 PAUL Benedykt 2010-12-18 UKS Falenica Warszawa MAZ
187 PAWLAK Patryk 2008-07-02 UKS 55 Łódź LDZ
188 PAWŁOWSKI Daniel 2007-04-04 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
189 PAWŁOWSKI Dawid 2008-06-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
190 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
191 PAZIK Aleksander 2009-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
192 PĘDZIWIATR Marcin 2003-05-08 LKS MOSiR Sieradz LDZ
193 PIEKUT Igor 2009-03-19 LUKS Boguszyce LDZ
194 PIETRZAK Bartosz 2003-06-12 MKLA Łęczyca LDZ
195 PIETUSZKO Kamil 2005-08-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
196 PIŁAT Oscar 2004-10-13 OŚ AZS Poznań WLP
197 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
198 PODEMSKI Bartosz 2003-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
199 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
200 PORTKA Wojciech 2002-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
201 PRAŻUCH Filip 2010-01-31 UKS 55 Łódź LDZ
202 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
203 PRYK Mateusz 2008-03-13 UKS Jedynka Łowicz LDZ
204 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca LDZ
205 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
206 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
207 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
208 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
209 RACZYŃSKI Patryk 2001-01-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
210 RADOMSKI Bartłomiej 2006-11-08 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
211 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
212 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
213 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca LDZ
214 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
215 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
216 RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
217 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
218 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
219 RYCHLICKI Damian 2004-05-23 STS Pomerania Szczecin ZPO
220 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
221 SALSKI Jan 2005-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
222 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
223 SAS Mateusz 2004-05-27 MKLA Łęczyca LDZ
224 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
225 SIECH Bartosz 2005-11-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
226 SIENKIEWICZ Szymon 2003-07-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
227 SIKORSKI Jakub 2004-11-03 LKS Maraton Turek WLP
228 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
229 SITKIEWICZ Kamil 2006-03-19 AZS Łódź LDZ
230 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
231 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
232 SŁABOSZ Dominik 2002-02-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
233 SMARDZ Szymon 2008-02-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
234 SOBIERAJSKI Oskar 2005-05-19 PLKS Gwda Piła WLP
235 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
236 SOCHALSKI Antoni 2010-06-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
237 SÓJKA Anatol 2007-07-27 OKS Skra Warszawa MAZ
238 STACHERA Adam 2006-03-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
239 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
240 STELMASIK Krzysztof 2003-02-05 WLKS Wrocław DOL
241 STĘPKOWSKI Oliwier 2005-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
242 STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
243 STOLARSKI Łukasz 2005-04-18 KSLZS Kruszwica KPO
244 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbląg WMZ
245 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
246 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
247 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
248 SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 KMS Szczecin ZPO
249 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
250 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
251 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
252 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
253 SZUBA Bartosz 2004-11-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
254 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
255 SZURKIEWICZ Kacper 2004-10-26 UKS Wyspiański Szubin KPO
256 SZYMAŃSKI Wiktor 2005-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
257 ŚCIUBEŁ Marcin 1976-03-16 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
258 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
259 TARNICKI Antoni 2010-05-17 UKS Falenica Warszawa MAZ
260 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
261 TERESHCHENKO Viktor 2001-06-26 AZS Łódź LDZ
262 TĘCZA Damian 1985-04-24 KS Sprintwarsaw MAZ
263 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
264 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
265 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
266 TURAJCZYK Paweł 2003-09-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
267 TURNO Patryk 2008-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
268 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
269 URBANIAK Igor 2005-07-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
270 VYNNYK Oleh 2008-01-08 WKS Śląsk Wrocław DOL
271 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
272 WALESZCZYK Mikołaj 2005-07-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
273 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
274 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
275 WICZYŃSKI Franciszek 2008-03-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
276 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
277 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
278 WIKIŃSKI Nikodem 2010-08-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
279 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
280 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
281 WIŚNIEWSKI Jędrzej 2009-06-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
282 WŁODARCZYK Natan 2007-04-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
283 WOJCIECHOWSKI Sergiusz 2005-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
284 WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
285 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
286 WOŚ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
287 WOŚKO Mateusz 2008-04-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
288 WOŹNIAK Michał 2006-08-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
289 WYGODA Sebastian 2007-09-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
290 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
291 YUSUPOV Daniil 2003-02-03 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
292 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
293 ZAJĄC Łukasz 2003-01-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
294 ZARÓD Kajetan 2008-04-05 WLKS Wrocław DOL
295 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
296 ZBONIKOWSKI Mateusz 2009-06-15 OKS Skra Warszawa MAZ
297 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
298 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
299 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
300 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
301 ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca LDZ
302 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.46578598022461sekund