GAJDA Mikołaj
2006-09-05
MKS Aleksandrów Łódzki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
2 ANDRZEJCZAK Jakub 2006-05-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
4 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
5 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
6 BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło KPO
7 BĘBENEK Michał 2005-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
8 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
9 BŁAHUCIAK Dawid 2006-03-24 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
10 BONAREK Antoni 2007-04-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
11 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
12 BUJNOWICZ Longin 1940-07-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
13 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
14 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
15 CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
16 CIECHOMSKI Szymon 2004-08-14 MKLA Łęczyca LDZ
17 CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
18 COCH Paweł 2007-02-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
19 CYBARTOWSKI Filip 2006-02-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
20 DĄBROWSKI Dawid 2006-01-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
21 DELEWSKI Jan 2007-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
22 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
23 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
24 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
25 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
26 DYLIK Jakub 2005-06-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
27 FOKS Bartłomiej 2007-07-17 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
28 GAJEWSKI Michał 2004-08-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
29 GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
30 GAWĄD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
31 GAWLIK Witold 2006-06-03 MKLA Łęczyca LDZ
32 GLINKA Jakub 2006-02-27 LUKS Orkan Września WLP
33 GŁODEK Wiktor 2008-03-06 MKLA Łęczyca LDZ
34 GŁUSZEK Dawid 2006-11-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
35 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
36 GRABIASZ Kacper 2004-07-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
37 GRABOWSKI Bartosz 2006-09-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 GROENWALD Szymon 2005-06-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
39 GRUNTKOWSKI Jakub 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
40 GRUSZKA Filip 2008-09-19 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
41 GRYGLEWSKI Marcin 2008-04-28 LUKS Strzałków LDZ
42 GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 UKS 12 Kalisz WLP
43 GRZELAK Alan 2004-07-05 MKLA Łęczyca LDZ
44 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
45 GRZENKOWICZ Olivier 2007-02-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
46 GURBIEL Michał 2007-07-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
47 GUZIK Marcin 2008-12-21 LUKS Strzałków LDZ
48 HALEK Arkadiusz 2007-03-16 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
49 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
50 IMIOŁEK Dawid 2006-03-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
51 JABŁOŃSKI Krystian 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
52 JANASIK Michał 2005-08-31 LKS Vectra Włocławek KPO
53 JATA Benedykt 2006-03-14 LUKS Podium Kup OPL
54 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
55 JÓZEFIAK Adam 2006-06-06 UKS Wyspiański Szubin KPO
56 JÓŹWICKI Mateusz 2005-04-15 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
57 KADYROW Oskar 2007-08-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
58 KALINOWSKI Kacper 2006-06-21 UKS Jedynka Reda POM
59 KAŁUŻA Kacper 2004-06-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
60 KAMIŃSKI Kacper 2008-04-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
61 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
62 KECHER Piotr 2006-06-13 MLKS Echo Twardogóra DOL
63 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
64 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
65 KLUSZCZYŃSKI Gracjan 2006-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
66 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
67 KNAP Marcel 2006-01-22 KL Ziemia Kłodzka DOL
68 KOCIK Olaf 2003-04-03 MUKL Brodnica KPO
69 KORC Aleksander 2005-09-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
70 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
71 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk POM
72 KOWALSKI Jakub 2006-02-14 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
73 KOWALSKI Marcel 2007-09-03 MKLA Łęczyca LDZ
74 KOWALSKI Mateusz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
75 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
76 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
77 KRUKOWSKI Igor 2006-06-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
78 KRUSIŃSKI Daniel 2006-06-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
79 KRUSZWIC Wiktor 2006-04-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
80 KRUSZYŃSKI Jakub 2007-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
81 KRYSZYŁOWICZ Eryk 2008-07-20 MKL Jurand Szczytno WMZ
82 KSIĘŻNIK Maksymilian 2006-06-13 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
83 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
84 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
85 KUKUŁA Adam 2006-05-11 MCKiS Jaworzno SLK
86 KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 UKS Cyprianka KPO
87 KUREK Bartosz 2006-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
88 KWESTARZ Mateusz 2005-07-04 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
89 LEBEDIUK Maksim 2005-05-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
90 LEBIODA Igor 2007-06-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
91 LEDWAN Maciej 2007-07-17 LUKS Strzałków LDZ
92 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
93 LEWIŃSKI Krzysztof 2005-04-22 MKLA Łęczyca LDZ
94 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
95 LIBERA Aleksander 2007-07-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
96 LUKSA Bartosz 2005-04-25 UKS Kobylanka MLP
97 ŁAWRUKAJTIS Jan 2006-01-06 UKS Jedynka Reda POM
98 ŁOBODA Przemysław 2006-02-17 LUKS Strzałków LDZ
99 ŁONGWA Adam 2007-01-02 MMKS Gdańsk POM
100 ŁUBISZ Dominik 2006-07-31 UKS Azymut Pabianice LDZ
101 MALCZEWSKI Daniel 2004-03-07 KS Rajsport Sieradz Active Team LDZ
102 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
103 MARCISZEWSKI Igor 2004-01-16 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
104 MARCZAK Kamil 2005-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
105 MARKOWSKI Przemysław 2004-03-11 OKS Start Otwock MAZ
106 MATUSIAK Alan 2005-08-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
107 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
108 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
109 MATYSIK Filip 2006-09-30 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
110 MES Jerzy 2005-09-12 MKS Zduńska Wola LDZ
111 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
112 MOCZADŁO Miłosz 2005-01-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
113 MOSORKA Kacper 2006-08-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
114 MYK Mateusz 2006-05-11 KKL Kielce SWK
115 MYKYTCHUK Vadim 2007-04-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
116 NAJDER Bartłomiej 2006-02-02 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
117 NAMYSŁ Franciszek 2005-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
118 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
119 OKRZESIK Paweł 2007-09-24 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
120 OLCHAWA Patryk 2006-11-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
121 OLCZAK Piotr 2005-07-04 MKLA Łęczyca LDZ
122 OLSZOWY Eryk 2006-01-15 KS Wisła Puławy LBE
123 OPALIŃSKI Franciszek 2005-01-25 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
124 OPOCZYŃSKI Oliwier 2008-06-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
125 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
126 PAŁKA Igor 2005-04-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
127 PANCEWICZ Maciej 2008-08-03 UKS 12 Kalisz WLP
128 PAPIS Dawid 2008-07-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
129 PATRYARCHA Cezary 2006-09-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
130 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
131 PEPLIŃSKI Kacper 2006-10-17 UKS Lipusz POM
132 PERA Olaf 2005-05-27 LKS OSiR Pleszew WLP
133 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
134 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
135 PIOTROWSKI Piotr 2006-01-17 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
136 PISARSKI Wiktor 2005-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
137 PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 MKS Święc Sławno ZPO
138 PODOLSKI Jerzy 2007-06-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
139 PORADA Antoni 2008-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
140 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
141 RAGAN Jakub 2005-08-19 KL Gdynia POM
142 ROBAK Artur 2007-03-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
143 RODZIAK Jakub 2007-04-30 LUKS Orkan Września WLP
144 ROSPŁOCH Kacper 2005-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
145 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
146 RUSEK Natan 2007-12-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
147 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
148 RYNANS Jakub 2006-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
149 SALSKI Jan 2005-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
150 SALWA Mateusz 2005-01-04 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
151 SAMMLER Radosław 2007-07-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
152 SATERNUS Jakub 2006-01-30 LUKS Strzałków LDZ
153 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
154 SĘDROWICZ Jan 2006-04-27 MKS Baszta Szamotuły WLP
155 SIBIŃSKI Jakub 2006-10-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
156 SIDOROWICZ Maciej 2006-03-06 OKS Skra Warszawa MAZ
157 SIEDLAREK Igor 2006-02-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
158 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
159 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
160 SKIBIŃSKI Stanisław 2006-11-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
161 SKRZYPCZAK Marcel 2007-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
162 SOBCZAK Stanisław 2006-07-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
163 SOBIK Jakub 2006-11-15 RMKS Rybnik SLK
164 SOCHA Paweł 2004-05-14 UKS Sprint Legnica DOL
165 SROKA Jakub 2005-01-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
166 STACHNIK Oskar 1998-03-01 AZS UMCS Lublin LBE
167 STACHURA Jakub 2006-07-07 KKL Kielce SWK
168 STANIO Kacper 2006-07-20 UKS Sprint Legnica DOL
169 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
170 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 MKL Toruń KPO
171 STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
172 SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
173 SULIŃSKI Igor 2005-10-03 MKS Zduńska Wola LDZ
174 SZEWCZYK Jakub 2006-12-08 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
175 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
176 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
177 SZTAMPKE Filip 2007-04-01 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
178 SZTUCKI Szymon 2007-01-18 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
179 SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
180 SZYMANIAK Igor 2007-05-31 UKS Vis Skierniewice LDZ
181 SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 MKL Toruń KPO
182 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
183 ŚLĄZAK Piotr 2006-09-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
184 ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
185 TOBIASZ Wiesław 1948-06-03 niest. Łódź LDZ
186 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
187 TUROŃ Kacper 2006-07-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
188 TUTAK Piotr 2007-05-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
189 URBANEK Robert 1987-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
190 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
191 WALCZAK Jakub 2004-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
192 WAŁĘKA Miłosz 2005-12-15 UKS Cyprianka KPO
193 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
194 WESOŁOWSKI Przemysław 2007-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
195 WIECZOREK Kacper 2009-07-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
196 WIELGOSIŃSKI Aleksander 2004-04-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
197 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
198 WNUKOWSKI Paweł 2007-06-27 LKS Vectra Włocławek KPO
199 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
200 WOJTKIEWICZ Maksymilian 2007-04-02 LKS Polkowice DOL
201 WOŹNIAK Bartosz 2007-04-13 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
202 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
203 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno WMZ
204 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
205 WRÓBEL Dominik 2006-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
206 WSZĘDYBYŁ Kacper 2007-01-12 LKS Maraton Turek WLP
207 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
208 ZIEGLER Wiktor 2005-10-19 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
209 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
210 ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 UKS 12 Kalisz WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.57846093177795sekund