KRĘGIEL Franciszek
2006-10-11
MKS Aleksandrów Łódzki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
2 ANDRZEJCZAK Jakub 2006-05-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS ŁódĽ LDZ
4 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
5 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
6 BONAREK Antoni 2007-04-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
7 BUJNOWICZ Longin 1940-07-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
8 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
9 CIECHOMSKI Szymon 2004-08-14 MKLA Łęczyca LDZ
10 CYBARTOWSKI Filip 2006-02-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
11 DˇBROWSKI Dawid 2006-01-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
12 DELEWSKI Jan 2007-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
13 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
14 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
15 DYLIK Jakub 2005-06-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
16 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
17 GAJEWSKI Michał 2004-08-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
18 GAWˇD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
19 GAWLIK Witold 2006-06-03 MKLA Łęczyca LDZ
20 GLINKA Jakub 2006-02-27 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
21 GRABIASZ Kacper 2004-07-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
22 GRABOWSKI Bartosz 2006-09-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
23 GROENWALD Szymon 2005-06-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
24 GRUNTKOWSKI Jakub 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
25 GRYGLEWSKI Marcin 2008-04-28 LUKS Strzałków LDZ
26 GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 UKS 12 Kalisz WLP
27 GRZELAK Alan 2004-07-05 MKLA Łęczyca LDZ
28 GRZENKOWICZ Olivier 2007-02-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
29 GUZIK Marcin 2008-12-21 LUKS Strzałków LDZ
30 HALEK Arkadiusz 2007-03-16 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
31 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
32 KADYROW Oskar 2007-08-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
33 KALINOWSKI Kacper 2006-06-21 UKS Jedynka Reda POM
34 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
35 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
36 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
37 KLUSZCZYŃSKI Gracjan 2006-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
38 KORC Aleksander 2005-09-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
39 KOWALSKI Marcel 2007-09-03 MKLA Łęczyca LDZ
40 KRUKOWSKI Igor 2006-06-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
41 KRUSIŃSKI Daniel 2006-06-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
42 KRUSZWIC Wiktor 2006-04-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
43 KRUSZYŃSKI Jakub 2007-01-16 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
44 KRYSZYŁOWICZ Eryk 2008-07-20 MKL Jurand Szczytno WMZ
45 KSIĘŻNIK Maksymilian 2006-06-13 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
46 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
47 KUREK Bartosz 2006-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
48 LEBEDIUK Maksim 2005-05-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
49 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
50 LEWIŃSKI Krzysztof 2005-04-22 MKLA Łęczyca LDZ
51 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
52 ŁAWRUKAJTIS Jan 2006-01-06 UKS Jedynka Reda POM
53 ŁOBODA Przemysław 2006-02-17 LUKS Strzałków LDZ
54 MALCZEWSKI Daniel 2004-03-07 KS Rajsport Sieradz Active Team LDZ
55 MATUSIAK Alan 2005-08-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
56 MATYSIK Filip 2006-09-30 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
57 MIKU¦KIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
58 MYKYTCHUK Vadim 2007-04-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
59 NAJDER Bartłomiej 2006-02-02 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
60 NAMYSŁ Franciszek 2005-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
61 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
62 OKRZESIK Paweł 2007-09-24 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
63 OLCHAWA Patryk 2006-11-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
64 OLCZAK Piotr 2005-07-04 MKLA Łęczyca LDZ
65 OPALIŃSKI Franciszek 2005-01-25 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
66 O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
67 PAŁKA Igor 2005-04-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
68 PAPIS Dawid 2008-07-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
69 PATRYARCHA Cezary 2006-09-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
70 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
71 PEPLIŃSKI Kacper 2006-10-17 UKS Lipusz POM
72 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
73 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
74 PISARSKI Wiktor 2005-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
75 PODOLSKI Jerzy 2007-06-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
76 PORADA Antoni 2008-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
77 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
78 ROBAK Artur 2007-03-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
79 RODZIAK Jakub 2007-04-30 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
80 ROSPŁOCH Kacper 2005-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
81 RUSEK Natan 2007-12-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
82 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
83 RYNANS Jakub 2006-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
84 SALSKI Jan 2005-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
85 SAMMLER Radosław 2007-07-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
86 SATERNUS Jakub 2006-01-30 LUKS Strzałków LDZ
87 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
88 SIBIŃSKI Jakub 2006-10-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
89 SIDOROWICZ Maciej 2006-03-06 OKS Skra Warszawa MAZ
90 SKIBIŃSKI Stanisław 2006-11-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
91 SKRZYPCZAK Marcel 2007-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
92 SOBCZAK Stanisław 2006-07-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
93 SOBIK Jakub 2006-11-15 RMKS Rybnik SLK
94 STACHNIK Oskar 1998-03-01 AZS UMCS Lublin LBE
95 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
96 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 MKL Toruń KPO
97 SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
98 SUGIER Filip 2007-05-29 AZS UMCS Lublin LBE
99 SZEWCZYK Jakub 2006-12-08 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
100 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
101 SZTUCKI Szymon 2007-01-18 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
102 SZYMANIAK Igor 2007-05-31 UKS Vis Skierniewice LDZ
103 ¦LˇZAK Piotr 2006-09-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
104 ¦WISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
105 TOBIASZ Wiesław 1948-06-03 niest. ŁódĽ LDZ
106 TRO¦CIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
107 URBANEK Robert 1987-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
108 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
109 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
110 WIECZOREK Kacper 2009-07-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
111 WIELGOSIŃSKI Aleksander 2004-04-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
112 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
113 WNUKOWSKI Paweł 2007-06-27 LKS Vectra Włocławek KPO
114 WOJTKIEWICZ Maksymilian 2007-04-02 LKS Polkowice DOL
115 WO¬NIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
116 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno WMZ
117 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
118 ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 UKS 12 Kalisz WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.27427697181702sekund