SZULSKA Aleksandra
2005-04-09
AZS-AWFiS Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKA Zuzanna 2005-05-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
2 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 ANHALT Anna 2005-09-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
4 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
5 BANASIAK Anna 2006-12-13 MKS MOS Wrocław DOL
6 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
7 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
8 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
9 BĘSIUK Sandra 2004-07-22 MKS Unia Hrubieszów LBE
10 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
11 BOCHNIAK Milena 2006-02-24 KS Stal Pleszew WLP
12 BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 KS Ciechan Ciechanów MAZ
13 BOLEWSKA Martyna 2006-07-14 MUKS Kangur Żnin KPO
14 BONIECKA Kamila 2005-05-21 UKS Wiking Rychnowy POM
15 BORKOWSKA Aleksandra 2005-05-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
16 BORKOWSKA Marcelina 2006-12-19 SKLA Sopot POM
17 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
18 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
19 BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Telimena 2006-07-09 UKS Jedynka Reda POM
20 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
21 BUKOWSKA Olga 2006-07-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
22 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 BKS Bydgoszcz KPO
23 CHĘCIŃSKA Magdalena 2005-05-25 LKS Victoria Olesno OPL
24 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
25 CHMIELECKA Kamila 2007-03-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
26 CHMIELEWSKA Kaja 2006-02-16 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
27 CHMURZYŃSKA Oliwia 2003-06-08 SKLA Sopot POM
28 CHOLEWIŃSKA Anna 2006-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
29 CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 MKST Astra Nowa Sól LBU
30 CHUDZIK Amelia 2006-02-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
31 CICHOSZ Maria 2005-05-26 SMKS Parasol Wrocław DOL
32 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
33 CIEŚLIŃSKA Hanna 2004-05-14 SKLA Sopot POM
34 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
35 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
36 CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
37 CZYŻ Marlena 2006-03-17 UKS Diament Godów SLK
38 DAWIDZIUK-GOSK Diana 1994-11-24 UKS 48 Warszawa MAZ
39 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia POM
40 DROSZKOWSKA Zuzanna 2002-12-21 LKS Zorza Gdynia POM
41 DROŚ Olga 2004-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
42 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol POD
43 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
44 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
45 DUTKA Julia 2005-02-17 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
46 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
47 DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
48 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
49 FERCHMIN Aleksandra 2004-10-22 KU AZS UAM Poznań WLP
50 FREJ Milena 2004-03-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
51 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
52 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MAZ
53 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL Optima Radom MAZ
54 GIEJBATOW Pola 2012-10-04 RLTL Optima Radom MAZ
55 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
56 GLEZMAN Maja 2004-09-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
57 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
58 GOLA Daria 2006-04-03 MKL Jarocin WLP
59 GOŁEK Diana 1983-08-07 WKB Meta Lubliniec SLK
60 GÓRECKA Alicja 2005-04-25 MKL Toruń KPO
61 GÓRSKA Amelia 2006-11-07 SMKS Parasol Wrocław DOL
62 GÓRSKA Antonina 2008-07-30 LUKS Boguszyce LDZ
63 GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 SKLA Sopot POM
64 GÓRSKA Sandra Oliwia 2005-06-12 MKS Sambor Tczew POM
65 GRUCHAŁA Aleksandra 2004-11-23 SKLA Sopot POM
66 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
67 GUSKA Karolina 2006-12-25 LKS Znicz Biłgoraj LBE
68 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 GKS Piast Gliwice SLK
69 HNATKOVSKA Daria 1991-04-29 MKS Truso Elbląg WMZ
70 HOYER Natalia 2008-05-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
71 JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 MKL Toruń KPO
72 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
73 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
74 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
75 JANICKA Paula 2004-02-06 KU AZS UAM Poznań WLP
76 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
77 KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
78 KAMINIECKA Milena 2006-04-03 CSiR Susz WMZ
79 KAMIŃSKA Weronika 2002-12-26 KL Iskra Białogard ZPO
80 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS UMCS Lublin LBE
81 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
82 KARPIŃSKA Magda 2006-10-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
83 KEMPA Julia 2005-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
84 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
85 KIEDROWSKA Nadia 2006-07-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
86 KIL Antonina 2007-04-27 KKL Rodło Kwidzyn POM
87 KLIMCZAK Amelia 2006-10-23 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
88 KŁOSZEWSKA Amelia 2005-11-14 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
89 KMIECIK Kornelia 2006-05-29 ULKS Lipinki MLP
90 KOKOSZKA Zofia 2004-12-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
91 KONERA Wiktoria 2005-05-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
92 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
93 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
94 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
95 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
96 KOSIARKIEWICZ Martyna 2005-07-01 UKS Wiking Rychnowy POM
97 KOWALIK Gabriela 2008-10-01 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
98 KOZINA Patrycja 2005-09-03 LKS Jantar Ustka POM
99 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
100 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol POD
101 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
102 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
103 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
104 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
105 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
106 KRZYŻANOWSKA Weronika 2004-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
107 KRZYŻYKOWSKA Dominika 2005-03-31 MKL Toruń KPO
108 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
109 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
110 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
111 KULIK Ewa 1976-12-24 UKS Olimp Kozienice MAZ
112 KULIK Kaja 2007-08-13 SKLA Sopot POM
113 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
114 KURASZ Justyna 2003-05-15 OŚ AZS Poznań WLP
115 KUŚNIEREK Zuzanna 2005-07-13 LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański POM
116 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
117 LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 MUKL Brodnica KPO
118 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
119 LOCKER Demi 2005-06-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
120 LOSY Anna 2003-05-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
121 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
122 LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
123 ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
124 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
125 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia POM
126 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
127 ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 MKS-MOSM Bytom SLK
128 MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
129 MACIĄG Helena 2007-11-04 AZS UMCS Lublin LBE
130 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
131 MACIEJEWSKA Lena 2010-04-20 KS Energetyk Poznań WLP
132 MAGULSKA Oliwia 2003-09-29 SKLA Sopot POM
133 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
134 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
135 MAŃKA Sandra 2005-10-03 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
136 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
137 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
138 METNER Natalia 2006-01-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
139 MICHAŁOWSKA Zofia 2004-06-11 SKLA Sopot POM
140 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
141 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
142 MILOCH Aniela 2004-03-30 Akademia Biegowa Kartuzy POM
143 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
144 MOMOT Julia 2006-09-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
145 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
146 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
147 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
148 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum POM
149 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
150 NOWICKA Martyna 2005-08-18 MKS-MOSM Bytom SLK
151 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
152 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot POM
153 ORZECHOWSKA Michalina 2005-07-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
154 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
155 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
156 PAJOR Nadia 2010-09-14 Ducla Academy Warszawa MAZ
157 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
158 PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
159 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
160 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
161 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
162 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
163 PIEKUT Marta 2008-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
164 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
165 POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
166 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
167 PODRUCZNY Helena 2006-11-14 LKS Lubusz Słubice LBU
168 PROĆ Natalia 2006-06-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
169 PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 MLKS Ostróda WMZ
170 RAK Wiktoria 2005-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
171 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
172 ROKITA Maja 2005-08-03 LKS Zorza Gdynia POM
173 ROLOFF Dominika 2004-10-21 RKS Rumia POM
174 RYBANDT Magdalena 2005-06-01 GKS Żukowo POM
175 SCHULTZ Martyna 2005-04-06 GKS Olimpia Grudziądz KPO
176 SEREK Katarzyna 2004-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
177 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
178 SKROBANEK Hanna 2005-02-16 MKP Szczecinek ZPO
179 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
180 SKWIERAWSKA Julia 2005-06-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
181 SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
182 SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 UKS Filipides Teresin MAZ
183 STANISZEWSKA Nadia 2010-05-19 Ducla Academy Warszawa MAZ
184 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
185 STENZEL Amelia 2003-11-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
186 STĘPIŃSKA Kornelia 2006-06-02 UKS Jedynka Reda POM
187 STOKŁOSA Marlena 2005-04-20 MKS-MOSM Bytom SLK
188 STOLC Oliwia 2005-05-04 ULKS Talex Borzytuchom POM
189 STÓJ Alicja 2001-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
190 SUJATA Zofia 2006-10-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
191 SUTKIEWICZ Wiktoria 2006-03-13 PLKS Gwda Piła WLP
192 SZCZEGIELNIAK Natalia 2007-07-27 AML Słupsk POM
193 SZCZEPANIAK Katarzyna 2003-05-18 SKL Filippides Starogard Gdański POM
194 SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 AML Słupsk POM
195 SZENWALD Anna 2006-04-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
196 SZOSKA Anna 2005-10-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
197 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
198 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec SWK
199 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
200 SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek MAZ
201 SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
202 ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 RKS Rumia POM
203 ŚMIGOWSKA Nadia 2006-10-14 LKS Zantyr Sztum POM
204 ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
205 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda WMZ
206 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
207 TROKA Julita 2006-01-02 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
208 TUCKA Róża 2004-06-07 SKLA Sopot POM
209 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
210 TYPER Michalina 2001-08-06 KS AZS AWF Katowice SLK
211 ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 KS Zamek Kurzętnik WMZ
212 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
213 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
214 WAC Paulina 2005-07-11 LKS Jantar Ustka POM
215 WAJER Daria 2003-12-18 LUKS Start Nakło KPO
216 WALASZEK Aleksandra 2005-11-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
217 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
218 WALCZAK Zofia 2006-08-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
219 WASZCZYK Martyna 2005-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
220 WĄSICKA Wiktoria 2005-03-31 AML Słupsk POM
221 WĄSIK Maja 2004-05-18 KS SportWise Kraków MLP
222 WHITNEY Wiktoria 2005-09-15 SMKS Parasol Wrocław DOL
223 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
224 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
225 WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 MUKL Brodnica KPO
226 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
227 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
228 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
229 WOŹNIAK Kinga 2006-10-14 KS Polonia Pasłęk WMZ
230 WÓŁKIEWICZ Paulina 2004-04-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
231 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
232 WRÓBEL Paulina 2004-08-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
233 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
234 WRÓBLEWSKA Patrycja 2008-05-29 KS Energetyk Poznań WLP
235 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
236 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
237 ZIELIŃSKA Zuzanna 2008-05-16 KKL Rodło Kwidzyn POM
238 ZINIEWICZ Nicola 2008-01-14 AML Słupsk POM
239 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
240 ZJAWIN Natalia 2006-10-10 LLKS Osowa Sień LBU
241 ŻBIKOWSKA Monika 2004-09-18 SKLA Sopot POM
242 ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.26691293716431sekund