JANDUŁA Wiktor
2005-01-22
RLTL Optima Radom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A O 1994-01-01 MKS Agros Chełm LBE
2 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
3 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
4 ADAMCZYK Maciej 2005-07-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
5 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
6 ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 RLTL Optima Radom MAZ
7 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
8 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
9 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
10 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
11 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
13 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
14 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
15 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
16 BAGIŃSKI Łukasz 2003-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
17 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
18 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
19 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
20 BARTECKI Maciej 2005-03-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
21 BARTOSZ Daniluk 2003-09-20 UKS Młodzik Warszawa MAZ
22 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
23 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
24 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
25 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
26 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
27 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
28 BERNAT Oskar 2004-09-15 KU AZS UAM Poznań WLP
29 BIEDRYCKI Mateusz 2006-08-12 KS Parkiet Hajnówka POD
30 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
31 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
32 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
33 BŁOCH Witold 2005-07-23 KS Czempion Warszawa MAZ
34 BOGDAŃSKI Kacper 2005-09-17 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
35 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
36 BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
37 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
38 BORECKI Kasper 2005-03-25 UKS 48 Warszawa MAZ
39 BOROWSKI Piotr 2003-02-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
40 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
41 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
42 BRZEZIŃSKI Michał 2006-03-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
43 BUGAJSKI Aleksander 2005-03-21 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
44 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
45 CEBULA Mateusz 2006-05-28 OKS Skra Warszawa MAZ
46 CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 LKS Osuchów MAZ
47 CHAMOT Szymon 2005-10-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
48 CHOLEWIŃSKI Jakub 2005-02-21 LKB Rudnik SWK
49 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
50 CHROBOT Daniel 1997-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
51 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
52 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
53 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
54 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
55 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
56 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
57 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
58 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
59 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
60 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
61 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
62 DĄBROWSKI Dominik 2005-02-26 KS Zawkrze Mława MAZ
63 DĄBROWSKI Michał 2004-08-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
64 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
65 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
66 DRYPS Ryszard 1957-02-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
67 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
68 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
69 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
71 FEBERT Jacek 2004-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
72 FIGAJ Sebastian 2002-05-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
73 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
74 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
75 FRYDRYSIAK Igor 2007-06-23 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
76 FURCIŃSKI Filip 2005-07-08 RLTL Optima Radom MAZ
77 GAJDA Kuba 2005-05-05 MLUKS Triathlon Koło WLP
78 GALICKI Bartosz 2006-10-12 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
79 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
80 GAWEŁ Kuba 2002-09-15 SSR Olimp Strawczyn SWK
81 GĄSIOREK Adam 2007-02-03 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
82 GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 RLTL Optima Radom MAZ
83 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
84 GLAPA Filip 2004-07-14 KU AZS UAM Poznań WLP
85 GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 UKS Vis Skierniewice LDZ
86 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
87 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
88 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
89 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
90 GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock MAZ
91 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
92 GRUCHOŁA Jacek 2007-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
93 GRUCHOŁA Marek 2003-11-25 AZS UMCS Lublin LBE
94 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
95 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
96 GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
97 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
98 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
99 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
100 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
101 HERNIK Kajetan 2004-02-18 UKS Młodzik Warszawa MAZ
102 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
103 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
104 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
105 HUDOWSKI Jacek 2007-03-14 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
106 ILIEV Michał 2000-08-03 niest. Warszawa MAZ
107 IZDEBSKI Michał 2003-02-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
108 JANAS Filip 2004-08-13 SMKS Parasol Wrocław DOL
109 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
110 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
111 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
112 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
113 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
114 JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
115 JAŹWIŃSKI Mikołaj 2001-08-22 UKS Kusy Warszawa MAZ
116 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
117 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
118 JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
119 JÓŹWIAK Krzysztof 2004-01-20 UKS Lisy Zgierz LDZ
120 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
121 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
122 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
123 KEEHN Dawid 2006-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
124 KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
125 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
126 KIENDYŚ Wiktor 2005-03-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
127 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
128 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
129 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
130 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
131 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
132 KITOWSKI Jan 2005-03-14 SKL Filippides Starogard Gdański POM
133 KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 UKS Filipides Teresin MAZ
134 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
135 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
136 KLUSKA Szymon 2003-04-26 MUKS Płock MAZ
137 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
138 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
139 KOŁODZIEJSKI Filip 2003-02-23 MUKS Płock MAZ
140 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
141 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
142 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
143 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
144 KOSAKOWSKI Oskar 2005-01-01 niest. Olsztyn WMZ
145 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
146 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
147 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
148 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
149 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
150 KRASIŃSKI Krystian 2003-07-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
151 KRAWCZYK Paweł 2000-11-22 RLTL ZTE Radom MAZ
152 KRÓL Dominik 2005-04-18 SKLA Sopot POM
153 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
154 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
155 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
156 KUCHARSKI Tomasz 2000-04-01 OKS Skra Warszawa MAZ
157 KUĆMIERZ Jakub 2003-04-28 UKS MTE Milanówek MAZ
158 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
159 KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 MLKS Agros Żary LBU
160 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
161 KUPIDURA Jan 2005-08-30 RLTL Optima Radom MAZ
162 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
163 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
164 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
165 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
166 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
167 LEBITKO Olaf 2005-06-29 KS SportWise Kraków MLP
168 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
169 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
170 LIPA Bartłomiej 2004-04-19 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
171 LIPSKI Kacper 2007-01-10 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
172 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
173 LOSY Michał 2005-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
174 LUTCHENKO Konstantyn 1998-06-03 AZS UMCS Lublin LBE
175 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
176 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
177 ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 KS Agros Zamość LBE
178 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
179 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
180 ŁEPKOWSKI Wojciech 2003-05-13 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
181 ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
182 ŁUC Kacper 2005-03-10 MKS Stal Nowa Dęba PDK
183 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
184 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
185 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
186 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
187 MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
188 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
189 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice WMZ
190 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
191 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
192 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
193 MAKULEC Adam 2003-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
194 MALUCHNIK Radosław 1976-12-02 LKS Maków Mazowiecki MAZ
195 MANISTA Dawid 2006-01-22 PTT Delta Płock MAZ
196 MAŃKA Eryk 2004-07-30 KS Team ZabieganeDni Warszawa MAZ
197 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
198 MARCISZEWSKI Dawid 2004-07-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
199 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
200 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
201 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
202 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
203 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
204 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
205 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
206 MELIŃSKI Mikołaj 2005-01-16 OŚ AZS Poznań WLP
207 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
208 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
209 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
210 MIERZWA Karol 2005-10-04 GKS Start Długołęka DOL
211 MIKOŁAJCZAK Eryk 2006-12-28 MKL Jarocin WLP
212 MIKULEC Marek 2006-07-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
213 MIKULSKI Tomasz 1996-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
214 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
215 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
216 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
217 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
218 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
219 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
220 MROCZKOWSKI Kacper 2005-06-03 MKS Pułtusk MAZ
221 MRÓZ Kacper 2004-01-20 RLTL Optima Radom MAZ
222 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
223 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
224 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
225 NOSAL Karol 2005-12-26 SKL Sucha Beskidzka MLP
226 NOWAK Kosma 2003-07-08 KS Czempion Warszawa MAZ
227 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
228 NOWAKOWSKI Adam 2005-07-14 PTT Delta Płock MAZ
229 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
230 NOWAKOWSKI Jacek 1966-12-04 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
231 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
232 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
233 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
234 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
235 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
236 OLIWKOWSKI Piotr 2004-07-14 UKS Młodzik Warszawa MAZ
237 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
238 OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 MKS Agros Chełm LBE
239 PACZKOWSKI Mateusz 2005-01-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
240 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
241 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
242 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
243 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
244 PAŚNICKI Albert 2005-03-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
245 PAWĘZKA Maciej 2004-07-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
246 PAWŁOŚ Mikołaj 2004-06-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
247 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
248 PAWSKI Wawrzyniec 1984-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
249 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
250 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
251 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
252 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
253 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
254 PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 KKL Kielce SWK
255 PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
256 PIÓRKOWSKI Kacper 2003-12-30 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
257 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
258 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
259 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
260 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
261 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
262 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
263 POPIS Kamil 2006-03-01 UKS Technik Radom MAZ
264 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
265 PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 KS Agros Zamość LBE
266 PRAJSNAR Hubert 2006-02-11 KKB MOSiR Krosno PDK
267 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
268 PROTAS Filip 2003-02-04 MUKS Płock MAZ
269 PRUSIŃSKI Dawid 2007-11-04 UKS Technik Radom MAZ
270 PRZESTRZELSKI Ernest 2006-09-23 WLKS Nowe Iganie MAZ
271 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
272 RACZYŁO Damian 1998-08-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
273 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
274 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
275 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
276 ROJNA Jakub 2006-10-17 LKS Lubusz Słubice LBU
277 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
278 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
279 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
280 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
281 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
282 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
283 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
284 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
285 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
286 SADURA Maksymilian 2003-07-31 RLTL Optima Radom MAZ
287 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
288 SENDZICKI Aleksander 2005-02-22 UKS MOSiR Działdowo WMZ
289 SEREMAK Marcel 2005-05-03 UKS Olimp Kozienice MAZ
290 SEREWIŚ Łukasz 2002-10-16 AZS UMCS Lublin LBE
291 SERKOWSKI Maksymilian 2005-03-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
292 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
293 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
294 SIKORA Dariusz 2005-10-03 LKB Rudnik SWK
295 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
296 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
297 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
298 SKIBIŃSKI Mikołaj 1986-12-03 Ducla Academy Warszawa MAZ
299 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
300 SKIERSKI Mateusz 2005-08-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
301 SKIERSKI Mikołaj 2005-08-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
302 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
303 SKÓRKA Dominik 2002-11-25 KS SMS Szklarska Poręba DOL
304 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
305 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
306 SMOLAREK Franciszek 2005-07-19 Ducla Academy Warszawa MAZ
307 SOBOLEWSKI Daniel 2005-09-02 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
308 SOBSTEL Rafał 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
309 SOBUTKA Adam 2005-09-23 MLUKS Trzebiatów ZPO
310 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
311 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
312 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
313 STASZCZAK Antoni 2005-08-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
314 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 KS Prefbet-Sonarol POD
315 STĘPKA Stanisław 2003-08-10 OKS Skra Warszawa MAZ
316 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
317 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
318 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
319 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
320 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
321 SZAL Piotr 2004-07-19 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
322 SZCZEPAŃSKI Kacper 2005-07-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
323 SZCZYPIŃSKI Franciszek 2004-03-03 OKS Start Otwock MAZ
324 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
325 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
326 SZOTA Mikołaj 2006-12-29 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
327 SZULC Bartłomiej 2003-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
328 SZWED Damian 2004-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
329 SZYBIAK Maciej 2004-03-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
330 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
331 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
332 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
333 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
334 SZYMAŃSKI Przemysław 2000-08-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
335 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
336 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
337 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
338 SZYMCZAK Maciej 2005-06-02 KSLZS Kruszwica KPO
339 ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
340 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
341 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
342 ŚWIERCZ Bartosz 2005-01-04 LKB Rudnik SWK
343 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
344 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
345 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
346 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
347 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
348 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
349 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
350 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
351 TUBIAK Kacper 2005-01-24 MKS Truso Elbląg WMZ
352 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
353 TWARDY Kacper 2004-05-03 OKLA Ostrołęka MAZ
354 TYBURSKI Igor 2004-02-06 LKS Zantyr Sztum POM
355 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
356 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
357 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
358 URBANIAK Damian 2005-04-24 LKS Maków Mazowiecki MAZ
359 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
360 WALENDZIAK Jan 2005-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
361 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
362 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
363 WASZKIEWICZ Kacper 2003-09-19 LKS Maków Mazowiecki MAZ
364 WAWERSKI Ernest 2001-02-16 KS Agros Zamość LBE
365 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
366 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
367 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
368 WIECHA Jan 2005-12-29 LKB Rudnik SWK
369 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
370 WIECZORKIEWICZ Fabian 2006-01-23 LKB Rudnik SWK
371 WIELECHOWSKI Piotr 2001-05-25 KS Maków Biega MAZ
372 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
373 WITKOWSKI Jan 2008-06-22 niest. Warszawa MAZ
374 WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team MAZ
375 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
376 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
377 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
378 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
379 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
380 WOJCIECHOWSKI Sebastian 2004-04-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
381 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
382 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
383 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
384 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
385 WOLSKI Maciej 2008-03-10 LKS Koluszki LDZ
386 WOŁEK Dawid 2002-10-12 OKS Skra Warszawa MAZ
387 WÓJCIK Cezary 2005-08-14 OKS Start Otwock MAZ
388 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
389 WRÓBLEWSKI Michał 1979-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
390 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
391 WYSZOMIRSKI Patryk 2001-09-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
392 ZASKÓRSKI Karol 2005-04-30 Athletics Team Radomsko LDZ
393 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
394 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
395 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
396 ZIĄBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
397 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
398 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
399 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
400 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
401 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
402 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
403 ZIMNY Emanuel 1981-01-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
404 ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
405 ŻAK Kamil 2003-08-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
406 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
407 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.44316792488098sekund