ZACZYK Łukasz
2007-03-18
MKS-MOSM Bytom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ADAMCZYK Wojciech 2002-07-19 UKS Achilles Leszno WLP
3 ANDRYSIAK Jan 2007-01-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
4 ANTCZAK Robert 1981-10-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
5 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
6 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
7 BABULA Brajan 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
8 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
9 BACZYŃSKI Jakub 2008-01-07 LKS Pszczyna SLK
10 BAJON Bartłomiej 1995-05-04 GKS Piast Gliwice SLK
11 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
12 BALCEREK Dawid 2008-03-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
13 BANASIAK Dawid 2008-07-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
14 BANASZEK Karol 2007-11-22 WKS Wawel Kraków MLP
15 BARTO¦ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
16 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
17 BˇK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
18 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
19 BIEDRAWA Krzysztof 2005-02-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
20 BIENIOSZEK Dawid 2006-03-08 ULKS Talex Borzytuchom POM
21 BIRLET Michał 2007-01-24 LKS Victoria Olesno OPL
22 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
23 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
24 BOCHYNEK Dawid 2006-06-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
25 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
26 BOJDA Arkadiusz 2007-05-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
27 BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
28 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
29 BRACHMAŃSKI Filip 2007-01-01 RMKS Rybnik SLK
30 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
31 BRYLEWSKI Mateusz 1986-05-15 niest. Poznań WLP
32 BUDA Piotr 2008-10-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
33 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
34 BU¦KO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
35 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
36 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz MLP
37 CHUDERSKI Adrian 2007-06-13 MCKiS Jaworzno SLK
38 CIAŁOŃ Bartłomiej 2004-11-05 MOSiR Łaziska Górne SLK
39 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
40 CIELUCH Dawid 2007-04-17 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
41 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
42 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 KS Agros Zamo¶ć LBE
43 CŁAPIŃSKI Bruno 2006-01-08 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
44 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
45 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
46 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
47 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
48 CZERNIK Wojciech 2007-08-13 UKS Olimpia Zabrze SLK
49 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
50 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
51 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
52 DARAŻ Mikołaj 2008-01-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
53 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
54 DˇBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
55 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
56 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
57 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
58 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
59 DUDA Wiktor 2007-05-22 TL Athletics Jastrzębie SLK
60 DUDEK Maksymilian 2006-09-08 LKS Kłos Olkusz MLP
61 DUDZIK Krzysztof 2008-03-10 LKS Pszczyna SLK
62 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
63 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
64 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
65 DZIK Tobiasz 2000-10-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
66 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
67 FISZER Michał 2001-12-16 MKS-MOSM Bytom SLK
68 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
69 FRACH Jakub 2008-06-10 LUKS Podium Kup OPL
70 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
71 FRAŃCZUK Przemysław 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
72 FRˇCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
73 GADAJ Kacper 2006-07-19 GKS Piast Gliwice SLK
74 GAJEWSKI Franciszek 2008-08-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
75 GALICKI Bartosz 2006-10-12 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
76 GAMBUSZ Olaf 2005-06-28 GKS Piast Gliwice SLK
77 GAWEŁ Michał 2008-04-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
78 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
79 GˇSIOREK Adam 2007-02-03 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
80 GˇTARSKI Filip 2008-09-05 MKS-MOSM Bytom SLK
81 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
82 GIED¬ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
83 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
84 GŁOWACKI Michał 2007-03-08 NKS Start Namysłów OPL
85 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
86 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
87 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
88 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
89 GÓRNY Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
90 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesi±tka Białogard ZPO
91 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
92 GROBELNY Tymoteusz 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
93 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
94 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
95 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
96 GRZESIAK Jan 2007-06-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
97 GRZYBOWSKI Jeremiasz 2007-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
98 GUTOWSKI Remigiusz 2008-08-02 RMKS Rybnik SLK
99 GWÓ¬D¬ Mateusz 2008-03-31 MKS-MOSM Bytom SLK
100 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
101 HAUPKA Kacper 2007-04-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
102 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
103 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
104 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
105 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 O¦ AZS Poznań WLP
106 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
107 JARMOSZEWICZ Jan 2008-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
108 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
109 JAROSZEK Karol 2009-11-25 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
110 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
111 JASZCZYK Adam 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
112 KACZMARCZYK Paweł 2007-02-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
113 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
114 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
115 KALISZ Maciej 2006-04-06 UKS Trójka Mikołów SLK
116 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
117 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
118 KARPENKO Vitalii 2007-08-27 KS AZS AWF Katowice SLK
119 KARWOWSKI Wojciech 1993-02-15 niest. Warszawa MAZ
120 KASPRZYK Piotr 2002-05-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
121 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
122 KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
123 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
124 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
125 KISZKA Dawid 2003-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
126 KLAJBOR Kornel 2007-01-29 ULKS Skoczek Pogórze POM
127 KLEJNOCKI Dawid 2007-02-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
128 KLIKS Przemysław 1981-09-19 KS Zamek Kurzętnik WMZ
129 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
130 KLISZ Karol 2006-08-15 UKS Chromik Mysłowice SLK
131 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
132 KNYPS Dawid 2006-10-11 LKS Pogórze Skoczów SLK
133 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
134 KOKOSZKA Antoni 2007-02-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
135 KOLASA Karol 2008-04-24 AML Słupsk POM
136 KOLODII Nikita 2006-07-07 KS AZS AWF Katowice SLK
137 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
138 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
139 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
140 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
141 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
142 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
143 KOT Aleksander 2007-03-01 MCKiS Jaworzno SLK
144 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
145 KOWALCZYK Andrzej 1987-07-28 niest. Poznań WLP
146 KOWALCZYK Bartosz 2009-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
147 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
148 KOWALCZYK Jakub 2006-03-25 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
149 KOWALCZYK Mateusz 2007-03-07 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
150 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
151 KOWALSKI Robert 2007-01-18 UKS Trójka Mikołów SLK
152 KO¬LIK Artur 2007-06-04 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
153 KRAWCZYK Michał 2007-10-23 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
154 KRÓL Karol 2006-07-05 RMKS Rybnik SLK
155 K¦CIUCZYK Maksymilian 2003-05-15 MKS-MOS Katowice SLK
156 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
157 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
158 KUBIEŃ Dominik 2007-11-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
159 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
160 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
161 KULA Błażej 2007-08-18 MUKS SZS Cieszyn SLK
162 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
163 KURDZIEL Hubert 2010-11-17 KS Victoria Trzebinia MLP
164 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
165 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
166 KUROWSKI Wiktor 2008-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
167 KUSTRA Adrian 2007-01-01 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
168 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
169 KUSZEK Zbigniew 2008-07-13 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
170 KU¦ Przemysław 2007-06-12 MKS-MOS Katowice SLK
171 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS ŁódĽ LDZ
172 KU¬MIŃSKI Paweł 2004-05-24 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
173 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
174 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
175 LASOŃ Przemysław 1990-10-12 UKS Dziesi±tka Radomsko LDZ
176 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
177 LEWANDOWICZ Maciej 2008-05-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
178 LEWANDOWSKI Łukasz 2006-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
179 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
180 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
181 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
182 LICHWIŃSKI Jan 2007-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
183 LIPA Juliusz 2007-12-04 LKB Rudnik SWK
184 LIPSKI Kacper 2007-01-10 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
185 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
186 LISOWSKI Arkadiusz 2005-08-01 RMKS Rybnik SLK
187 LONDZIN Patryk 2007-11-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
188 LORANC Jakub 2003-03-24 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
189 LOTKA Adam 2008-10-11 UKS Lisy Zgierz LDZ
190 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
191 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
192 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
193 ŁYSAKOWSKI Franciszek 2006-08-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
194 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
195 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
196 MACHNIK Michał 2009-11-17 TS AKS Chorzów SLK
197 MACHNIK Szymon 2007-08-17 TS AKS Chorzów SLK
198 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
199 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
200 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
201 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
202 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
203 MARASZ Piotr 2006-08-26 LUKS Start Nakło KPO
204 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
205 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
206 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
207 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
208 MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 UKS-MOS Opole OPL
209 MARKOWSKI Wiktor 2007-05-04 KKL Kielce SWK
210 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
211 MARYJOSZ Przemysław 2008-07-10 UKS Czwórka Żory SLK
212 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
213 MATEJEK Michał 2005-10-24 Ducla Academy Warszawa MAZ
214 MAZUR Maciej 2007-11-20 MOSM Tychy SLK
215 MˇDRY Mateusz 2007-07-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
216 MˇDRY Szymon 2007-05-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
217 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
218 MIELIMˇKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
219 MIESZCZAK Marcin 1990-11-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
220 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
221 MIKULEC Marek 2006-07-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
222 MILICZEK Artur 2008-09-05 UKS Olimp Mazańcowice SLK
223 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
224 MIŁOSZ Adam 2006-04-21 MKS Siechnice DOL
225 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS ŁódĽ LDZ
226 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
227 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
228 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
229 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
230 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
231 MYTNIK Radosław 2007-07-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
232 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamo¶ć LBE
233 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
234 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
235 NOCUŃ Patryk 2007-02-25 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
236 NOWAK Kacper 2008-05-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
237 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
238 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
239 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
240 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
241 OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 LUKS Start Nakło KPO
242 OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 MKS Żywiec SLK
243 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
244 OSIKA Dawid 2008-03-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
245 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
246 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
247 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
248 PANEK Filip 2007-04-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
249 PAPUGA Kajetan 2007-08-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
250 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
251 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
252 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
253 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
254 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz ¦winouj¶cie ZPO
255 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
256 PIˇTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
257 PIˇTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
258 PIEKORZ Paweł 2001-06-13 TL ROW Rybnik SLK
259 PIETRUSZKA Dawid 2007-02-11 UKS Wisła SLK
260 PIETRZYK Konrad 2007-04-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
261 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
262 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
263 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
264 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
265 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
266 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
267 PLUTA Damian 2008-05-06 LKS Pszczyna SLK
268 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
269 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
270 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
271 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
272 PRZEPA¦NIAK Patryk 2005-04-29 GKS Piast Gliwice SLK
273 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
274 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
275 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
276 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
277 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
278 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudzi±dz KPO
279 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
280 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
281 ROGO¬NICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
282 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
283 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
284 ROTER Dawid 2006-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
285 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
286 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
287 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
288 SARBAK Grzegorz 1999-01-07 PLKS Gwda Piła WLP
289 SAWICKI Maciej 1992-02-18 niest. Wrocław DOL
290 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
291 SERAFIN Samuel 2008-08-27 MKS-MOSM Bytom SLK
292 SGONINA Piotr 2007-01-23 MKS-MOSM Bytom SLK
293 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
294 SIKORSKI Michał 2007-09-10 MKS-MOSM Bytom SLK
295 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
296 SIWEK Damian 2006-07-07 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
297 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
298 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
299 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
300 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
301 SKUPINSKI Damian 1999-07-09 niest. Katowice SLK
302 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
303 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
304 SOBCZYK Grzegorz 2007-08-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
305 SOBCZYK Patryk 1995-02-15 MKL Gniezno WLP
306 SOKOŁOWSKI Damian 2007-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
307 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
308 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
309 STAWINOGA Bartosz 2006-07-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
310 STOLARCZYK Bartłomiej 2008-10-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
311 STOPA Maksymilian 2007-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
312 STRZESAK Mariusz 2003-01-01 TS AKS Chorzów SLK
313 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
314 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
315 SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
316 SVORTSOV Nikita 2006-03-24 MKS-MOS Katowice SLK
317 SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Kraków Athletics Team MLP
318 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
319 SZWEDA Mateusz 2007-06-22 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
320 SZYMANKIEWICZ Jakub 1990-09-01 niest. Poznań WLP
321 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
322 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
323 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 O¦ AZS Poznań WLP
324 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
325 ¦LIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
326 ¦MIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
327 ¦MIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
328 ¦WIDER Maciej 2002-11-22 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
329 ¦WIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
330 ¦WIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
331 TALIK Piotr 2008-10-09 GKS Piast Gliwice SLK
332 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
333 TEREBUN Szymon 2008-01-24 KS Podlasie Białystok POD
334 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
335 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
336 TOMALSKI Olaf 2008-10-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
337 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
338 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 O¦ AZS Poznań WLP
339 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
340 URBA¦ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
341 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
342 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom SLK
343 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
344 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
345 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
346 WIECZOREK Adrian 1998-09-19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
347 WILCZˇB Jakub 2007-07-22 O¦ AZS Poznań WLP
348 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
349 WILUK Szymon 2007-01-01 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
350 WINIARSKI Szymon 1996-12-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
351 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
352 WOKACZ Bartłomiej 2005-01-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
353 WO¬NIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
354 WÓJCIK Kacper 2001-08-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
355 WÓJCIK Paweł 2009-08-13 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
356 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
357 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
358 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
359 WYLOTEK Bartosz 2003-03-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
360 WYPYCH Hubert 2006-03-03 KS SportWise Kraków MLP
361 ZACZYK Piotr 2010-08-11 MKS-MOSM Bytom SLK
362 ZAGÓRSKI Tobiasz 2006-01-26 MKS-MOS Katowice SLK
363 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
364 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
365 ZAŁĘCKI Łukasz 2007-11-23 GKS Piast Gliwice SLK
366 ZAWI¦LAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
367 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
368 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
369 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
370 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
371 ZIĘTEK Leon 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
372 ZIMNY Wiktor 2006-08-25 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
373 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.57940292358398sekund