NOWAKOWSKA Katarzyna
2003-10-21
AML Słupsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARIK Natalia 2003-05-07 MKS-MOSM Bytom SLK
2 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
3 BANASIAK Joanna 2004-11-03 MKS Siechnice DOL
4 BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
5 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
6 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
7 BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
8 BELCZYK Marzena 2002-06-03 ULKS Lipinki MLP
9 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
10 BĘSIUK Sandra 2004-07-22 MKS Unia Hrubieszów LBE
11 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
12 BIELAK Natalia 2002-05-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
13 BIELECKA Karolina 2003-10-28 UKS Achilles Leszno WLP
14 BIELECKA Patrycja 2003-10-28 UKS Achilles Leszno WLP
15 BOGACZ Patrycja 2001-10-10 MKS Siechnice DOL
16 BORKOWSKA Agnieszka 2003-07-01 LKS Zorza Gdynia POM
17 BORKOWSKA Marcelina 2006-12-19 SKLA Sopot POM
18 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
19 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
20 BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
21 BUBACZ Wanessa 2005-03-16 MKS Gniezno WLP
22 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
23 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
24 BULIK Patrycja 2005-03-11 SKLA Sopot POM
25 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
26 CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
27 CHOLEWIŃSKA Anna 2006-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
28 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
29 CHROMIK Julia 2002-12-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
30 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
31 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
32 CIEŚLIŃSKA Hanna 2004-05-14 SKLA Sopot POM
33 CZAPLEWSKA Natalia 2003-07-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
34 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Orka Iława Athletics WMZ
35 DERENGOWSKA Paulina 2005-09-09 SKL Filippides Starogard Gdański POM
36 DOBERSCHUTZ Dorota 2004-03-21 MKS Gniezno WLP
37 DOLNA Kamila 2003-04-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
38 DOMINIK Aleksandra 2002-10-06 UKS Jedynka Reda POM
39 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
40 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia POM
41 DOPKE Dominika 2002-09-09 KS Wejher Wejherowo POM
42 DROŚ Olga 2004-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
43 DROZDA Łucja 2006-02-17 LŁKB Trucht Łobez ZPO
44 DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 MKS Hermes Gryfino ZPO
45 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol POD
46 DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
47 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
48 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 SKLA Sopot POM
49 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 KS Prefbet-Sonarol POD
50 ELLWARD Syntia 1993-03-03 WKS Flota Gdynia POM
51 ENNAOUI Sofia 1995-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
52 FABIJAN Maria 2001-01-26 MKS Siechnice DOL
53 FALFURA Marta 2007-08-19 UKS Barnim Goleniów ZPO
54 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL GGG Radom MAZ
55 FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 KUKS Remus Kościerzyna POM
56 FIUTEK Karolina 2001-04-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
57 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
58 FREJ Milena 2004-03-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
59 FRIESKE Anna 2002-11-17 UKS Wiking Rychnowy POM
60 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
61 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
62 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
63 GALUCH Vanessa 2003-09-23 MKS-MOSM Bytom SLK
64 GAŁKA Ada 2003-03-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
65 GAWRECKA Kaja 2004-07-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
66 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
67 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
68 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
69 GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 MKL Toruń KPO
70 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
71 GOŁĄBOWICZ Oliwia 2004-05-25 LKB im. Braci Petk Lębork POM
72 GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 SKLA Sopot POM
73 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
74 GROCHOWSKA Laura 2006-08-11 LUKS Start Nakło KPO
75 GRUCHAŁA Aleksandra 2004-11-23 SKLA Sopot POM
76 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
77 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 RAZ Szczecin ZPO
78 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 KS AZS AWF Kraków MLP
79 HALK Ida 2003-07-03 LKS Zorza Gdynia POM
80 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 GKS Piast Gliwice SLK
81 HAZIK Karolina 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
82 HETMAŃSKA Julia 2002-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
83 HOŁDYS Inga 2003-07-07 GKS Piast Gliwice SLK
84 HRYCYK Anna 2003-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
85 IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 MKL Toruń KPO
86 IWANEJKO Martyna 2000-10-23 OŚ AZS Poznań WLP
87 JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 MKL Toruń KPO
88 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
89 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
90 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
91 JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
92 JAROCKA Alicja 2004-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
93 JAŚKOWSKA Kinga 2003-08-10 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
94 KACA Emilia 2008-07-07 CSiR Susz WMZ
95 KACZOR Agnieszka 1989-09-13 UKS Wiking Rychnowy POM
96 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
97 KALBARCZYK Adriana 1991-06-25 Ducla Academy Warszawa MAZ
98 KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 MKS Truso Elbląg WMZ
99 KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
100 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS UMCS Lublin LBE
101 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 KS AZS AWF Kraków MLP
102 KARDASZ Maja 2003-05-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
103 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
104 KARPIŃSKA Magda 2006-10-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
105 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Podlasie Białystok POD
106 KARWECKA Wiktoria 2006-01-10 MKP Myślibórz ZPO
107 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
108 KEMPA Julia 2005-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
109 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
110 KIEDROWICZ Nadia 2008-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
111 KLEINSCHMIDT Wiktoria 2001-06-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
112 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła WLP
113 KLIMEK Olga 2005-10-19 AML Słupsk POM
114 KOCZOROWSKA Julia 2004-03-05 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
115 KOKOSZKA Zofia 2004-12-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
116 KOLCHINA Anastasiia 2005-07-24 AML Słupsk POM
117 KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
118 KOMARZAŃSKA Martyna 2002-03-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
119 KONIECZEK Alicja 1994-11-02 OŚ AZS Poznań WLP
120 KONIECZNA Joanna 2004-11-02 LKS Vectra Włocławek KPO
121 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
122 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
123 KORDA Oliwia 2004-05-08 LKS Zantyr Sztum POM
124 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
125 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
126 KORNIAT Ludwika 2003-01-16 AML Słupsk POM
127 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
128 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
129 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
130 KOWALIK Natalia 2001-10-06 MKL Szczecinek ZPO
131 KOZIK Karolina 2003-04-10 KS AZS AWF Katowice SLK
132 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol POD
133 KREFT Julia 2004-03-17 KS Wejher Wejherowo POM
134 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
135 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
136 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
137 KRZYŻANOWSKA Weronika 2004-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
138 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
139 KUBACKA Katarzyna 2002-11-20 MKS Siechnice DOL
140 KUJASZEWSKA Martyna 2002-10-11 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
141 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
142 KULIK Kaja 2007-08-13 SKLA Sopot POM
143 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
144 KUPC Paulina 2002-04-27 LKS Omega Kleszczów LDZ
145 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
146 KURASZ Justyna 2003-05-15 OŚ AZS Poznań WLP
147 KUŚNIEREK Zuzanna 2005-07-13 LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański POM
148 KUŹNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
149 KWIATKOWSKA Karolina 2006-08-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
150 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
151 LEWANDOWSKA Kinga 2003-09-11 MKS Gniezno WLP
152 LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
153 LEWAŃCZYK Emilia 2006-03-11 MMKS Gdańsk POM
154 LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 RLTL Optima Radom MAZ
155 LEWNA Weronika 2001-08-08 AML Słupsk POM
156 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
157 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
158 LOSY Anna 2003-05-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
159 LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
160 LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
161 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia POM
162 ŁOSIŃSKA Łucja 2009-03-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
163 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
164 ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 MKS-MOSM Bytom SLK
165 MACHNIKOWSKA Agata 2008-08-15 LKS Zantyr Sztum POM
166 MACIEJUK Alicja 2004-05-27 LKS Jantar Ustka POM
167 MAĆKOWIAK Milena 2003-04-05 MUKS Kadet Rawicz WLP
168 MAJ Magdalena 2008-04-10 RKS Rumia POM
169 MAKARA Julianna 2003-11-06 SKLA Sopot POM
170 MALAK Łucja 2002-04-26 MKL Szczecin ZPO
171 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
172 MAŁECKA Julia 2005-05-05 MKS Junior Złocieniec ZPO
173 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
174 MANTHEY Julia 2003-02-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
175 MARCINEK Zofia 2003-12-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
176 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
177 MARKIEWICZ Hanna 2004-08-10 AKL Ursynów Warszawa MAZ
178 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
179 MICHALAK Sandra 1987-04-01 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
180 MICHAŁOWSKA Zofia 2004-06-11 SKLA Sopot POM
181 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
182 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
183 MIKULSKA Gabriela 2001-12-25 MKS Tempo Kęty MLP
184 MILEWSKA Marta 2004-05-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
185 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
186 MŁYNARSKA Józefina 2003-02-11 KS SportWise Kraków MLP
187 MODRZEJEWSKA Agata 2006-06-09 UKS Lipusz POM
188 MOMOT Julia 2006-09-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
189 MORSZNER Zofia 2003-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
190 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
191 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
192 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
193 NAJDEK Ewa 1998-09-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
194 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
195 NERĆ Patrycja 2003-05-01 MKP Szczecinek ZPO
196 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum POM
197 NIESIOŁOWSKA Julia 2001-11-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
198 NITSCH Karolina 2004-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
199 NOWAK Antonina 2006-11-28 GKS Start Długołęka DOL
200 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
201 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
202 NOWICKA Martyna 2005-08-18 MKS-MOSM Bytom SLK
203 OLEJNICZAK Magdalena 2002-05-17 MKL Szczecin ZPO
204 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
205 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot POM
206 ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
207 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
208 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
209 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
210 PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 AML Słupsk POM
211 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
212 PARYS Maja 2005-07-15 MKS-MOSM Bytom SLK
213 PASZEWSKA Adrianna 2006-05-13 KUKS Remus Kościerzyna POM
214 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
215 PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
216 PAWLINA Julia 2001-12-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
217 PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
218 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
219 PEKSA Danuta 2004-09-24 PLKS Gwda Piła WLP
220 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
221 PERZ Marianna 2004-08-03 UKS Dąb Suchy Las WLP
222 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
223 PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
224 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
225 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
226 PIEKUT Martyna 2003-01-19 KS Wejher Wejherowo POM
227 PIETRAS Kinga 2001-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
228 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
229 PIOTROWICZ Roksana 2002-11-05 Orka Iława Athletics WMZ
230 PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 GKS Żukowo POM
231 PLUTA Daria 2003-01-06 MKL Jarocin WLP
232 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
233 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
234 POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
235 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
236 PODRUCZNY Helena 2006-11-14 LKS Lubusz Słubice LBU
237 POPIEL Kaja 2004-08-16 SL GKS Olsza Olszyna DOL
238 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
239 PRUSKO Gabriela 2003-08-04 GKS Piast Gliwice SLK
240 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
241 PUK Victoria 2004-09-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
242 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
243 PUZDROWSKA Maja 2004-09-14 KS Wejher Wejherowo POM
244 PUZDROWSKA Oliwia 2004-09-14 KS Wejher Wejherowo POM
245 RADZIEWICZ Barbara 2004-06-02 GOKSiT Suchowola POD
246 RASIŃSKA Halina 2001-08-04 OŚ AZS Poznań WLP
247 RASZEJA Kornelia 2006-11-03 MKS Sambor Tczew POM
248 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
249 RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
250 RĘKAWIECKA Roksana 2006-05-09 PTT Delta Płock MAZ
251 ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
252 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
253 RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 LKS Fenix Słupsk POM
254 RUNKA Laura 2004-08-20 KS Energetyk Poznań WLP
255 RYBKA Paulina 2003-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
256 RZEMIENIEWSKA-JASTRZĘBSKA Marta 1994-04-17 Ducla Academy Warszawa MAZ
257 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
258 SEREK Katarzyna 2004-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
259 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
260 SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
261 SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
262 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
263 SIKORA Julia 2003-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
264 SKROBANEK Hanna 2005-02-16 MKP Szczecinek ZPO
265 SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 KKL Kielce SWK
266 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
267 SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
268 SOKOŁOWSKA Maria Kornelia 2003-08-18 KS Prefbet-Sonarol POD
269 SOT Aleksandra 2004-04-05 UKS Olimp Kozienice MAZ
270 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
271 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
272 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
273 STANISZEWSKA Nadia 2010-05-19 Ducla Academy Warszawa MAZ
274 STASIUK Wiktoria 2003-03-28 MKS Pogoń Siedlce MAZ
275 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg WMZ
276 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
277 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
278 STĘŻALSKA Julia 2002-04-17 UKS Barnim Goleniów ZPO
279 STÓJ Alicja 2001-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
280 STROIKE Maria 2004-09-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
281 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
282 SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 KS Podlasie Białystok POD
283 SYNGIERSKA Antonina 2004-08-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
284 SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998-08-11 MKL Szczecinek ZPO
285 SZCZECHLA Zofia 2002-09-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
286 SZCZEGIELNIAK Natalia 2007-07-27 AML Słupsk POM
287 SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
288 SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09 MKS Gniezno WLP
289 SZENWALD Anna 2006-04-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
290 SZTOK Zuzanna 2003-04-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
291 SZUBERT Alicja 2006-06-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
292 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
293 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
294 SZUMADA Marta 2003-10-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
295 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec SWK
296 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKL Toruń KPO
297 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 RLTL GGG Radom MAZ
298 SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 AZS Łódź LDZ
299 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
300 ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 RKS Rumia POM
301 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
302 ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
303 ŚWINIARSKA Natalia 2003-07-22 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
304 TESKA Daria 2003-08-14 UKS Jedynka Reda POM
305 TOMALA Emilia 2004-11-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
306 TOMASZEWSKA Paulina 2003-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
307 TOPKA Beata 1999-01-20 UKS Barnim Goleniów ZPO
308 TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
309 TUROSTOWSKA Aleksandra 2003-12-17 LUKS Start Nakło KPO
310 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
311 ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 MKL Szczecin ZPO
312 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 KS AZS AWF Kraków MLP
313 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
314 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
315 WALKUSZ Antonina 2009-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
316 WARDĘGA Weronika 2003-04-30 SSMKS Parasol Wrocław DOL
317 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 OŚ AZS Poznań WLP
318 WĄSICKA Wiktoria 2005-03-31 AML Słupsk POM
319 WĄSIK Maja 2004-05-18 KS SportWise Kraków MLP
320 WERNER Anna 2001-10-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
321 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
322 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
323 WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 LKS Vectra Włocławek KPO
324 WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
325 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
326 WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
327 WIERZBICKA Zuzanna 2004-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
328 WILCZYŃSKA Aleksandra 2004-01-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
329 WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 LUKS Start Nakło KPO
330 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
331 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
332 WOJAKIEWICZ Matylda 2003-06-02 SSMKS Parasol Wrocław DOL
333 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
334 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
335 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
336 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
337 WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 KKB MOSiR Krosno PDK
338 WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 OŚ AZS Poznań WLP
339 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
340 ZASADA Zuzanna 2001-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
341 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
342 ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 MKS Agros Chełm LBE
343 ZINIEWICZ Nicola 2008-01-14 AML Słupsk POM
344 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
345 ŻUCHOWSKA Anna 1998-10-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.99886608123779sekund