ŁA¦ Sylwia
2006-11-05
MKS Czechowice-Dziedzice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
2 ALEKSANDROWICZ Alicja 2006-11-08 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
3 ANTKOWIAK Klaudia 2006-07-23 UKS 12 Kalisz WLP
4 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
5 BRACH Eryka 2005-06-19 MLUKS Tarnów MLP
6 CENDROWSKA Martyna 2007-02-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
7 CHEJDYSZ Julita 2005-07-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
8 CHROMIK Justyna 2007-08-22 LKS Pogórze Skoczów SLK
9 CIAŁOŃ Antonina 2006-02-16 KB MOSiR Jastrzębie SLK
10 CICHOSZ Maria 2005-05-26 SMKS Parasol Wrocław DOL
11 CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
12 CZYPEK Karolina 2007-07-22 MOSM Tychy SLK
13 CZYŻ Marlena 2006-03-17 UKS Diament Godów SLK
14 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
15 DANIELAK Hanna 2004-05-16 Kraków Athletics Team MLP
16 DORULOK Kinga 2005-03-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
17 DRO¦ Olga 2004-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
18 DROZDOWSKA Aleksandra 2007-08-04 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
19 DUDZIC Kinga 2006-04-20 MCKiS Jaworzno SLK
20 DZIEDZIC Angelika 2003-12-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
21 DZIEPAK Agata 2007-02-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
22 DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
23 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
24 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
25 GIEREK Daria 2006-03-31 MCKiS Jaworzno SLK
26 GŁĘDEK Roksana 2009-01-30 MCKiS Jaworzno SLK
27 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
28 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
29 GOŃCZAR Izabella 2006-06-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
30 GORZEJEWSKA Weronika 2007-07-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
31 GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
32 GÓRSKA Sandra Oliwia 2005-06-12 MKS Sambor Tczew POM
33 GRUSZCZYK Klaudia 2006-03-21 LKS Pogórze Skoczów SLK
34 GRYGIERCZYK Weronika 2006-08-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
35 HYBA Martyna 2003-10-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
36 IWAN Wiktoria 2007-12-13 MKS Hermes Gryfino ZPO
37 JANECZEK Amelia 2005-10-17 WLKS Nowe Iganie MAZ
38 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
39 JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
40 JURCZYK Julia 2006-07-13 RMKS Rybnik SLK
41 KAMIŃSKA Laura 2006-09-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
42 KAWICKA Milena 2006-02-28 MKS Hermes Gryfino ZPO
43 KAWIORSKA Gabriela 2005-05-23 MLUKS Tarnów MLP
44 KLASIK Joanna 2002-07-21 TL ROW Rybnik SLK
45 KOCAJ Anna 2006-09-04 MKS Unia Hrubieszów LBE
46 KOCUREK Julita 2005-07-08 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
47 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
48 KOŁEK Natalia 2005-03-11 Kabex LKS Podkowa Janów SLK
49 KOŁODZIEJCZYK Adria 2006-12-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
50 KORZONEK Martyna 2005-08-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
51 KOWALSKA Natalia 2003-02-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
52 KOZIK Karolina 2003-04-10 KS AZS AWF Katowice SLK
53 KRAJEWSKA Hanna 2002-03-29 PLKS Gwda Piła WLP
54 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
55 KROK Paulina 2006-04-22 UKS-MOS Opole OPL
56 KUCHAREK Ewa 2006-12-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
57 KUCHNIA Karolina 2004-03-19 UKS Chromik Mysłowice SLK
58 KUPIEC Vanessa 2006-11-10 MCKiS Jaworzno SLK
59 KURPIOS Oliwia 2004-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
60 KWOCZEK Monika 2006-09-27 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
61 LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
62 LEWAŃCZYK Emilia 2006-03-11 MMKS Gdańsk POM
63 LIPIŃSKA Maria 2007-08-20 KSLZS Kruszwica KPO
64 LIPIŃSKA Teresa 2005-07-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
65 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
66 LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
67 LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
68 ŁA¦ Klaudia 2005-09-24 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
69 ŁOPATA Nadia 2007-07-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
70 ŁUC Ola 2006-11-24 MKS Stal Nowa Dęba PDK
71 MACHALICA Dominika 2006-04-15 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
72 MACIEJEWSKA Hanna 2007-06-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
73 MADZIA Zuzanna 2005-06-15 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
74 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
75 MARGIEL Maja 2002-04-27 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
76 MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 Kraków Athletics Team MLP
77 MILATA Maja 2007-02-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
78 MILICZEK Magdalena 2006-02-25 KS AZS AWF Katowice SLK
79 MURAWSKA Julia 2006-05-06 UKS Technik Augustów POD
80 NAPEROTTI Elena 2003-10-19 KB MOSiR Jastrzębie SLK
81 NIZIÓRSKA Nicola 2007-09-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
82 NYCEK Oliwia 2005-09-13 TS AKS Chorzów SLK
83 OLLER Patrycja 2001-01-13 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
84 OSMAŃSKA Oliwia 2006-02-06 UKS Chromik Mysłowice SLK
85 OSOWIEC Nicola 2004-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
86 OSTASZEWSKA Wiktoria 2006-06-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
87 PALKA Zuzanna 2005-10-02 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
88 PASTUSZAK Roksana 2005-04-29 TL Athletics Jastrzębie SLK
89 PĘKALA Anna 2007-11-06 Kabex LKS Podkowa Janów SLK
90 PIERÓG Ewelina 2003-02-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
91 PŁOSZCZYCA Kamila 1984-11-26 TS AKS Chorzów SLK
92 PODOLSKA Matylda 2005-05-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
93 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
94 RADAWIEC Oliwia 2006-04-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
95 RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
96 ROSNER Oktawia 2006-03-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
97 RYBA Gabriela 2007-03-05 MLUKS Tarnów MLP
98 RZESZUTEK Kornelia 2006-07-31 UKS Trójka Mikołów SLK
99 SCHYMCZYK Kinga 2006-01-01 UKS Olimpia Zabrze SLK
100 SERAFIN Karolina 2005-05-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
101 SIKORA Natalia 2007-01-24 UMLKS START Wieruszów LDZ
102 SIKORSKA Maja 2006-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
103 SIKORSKA Marcelina 2006-08-29 AZS-AWF Katowice SLK
104 SMOŁUCH Alicja 2006-12-21 MKS Hermes Gryfino ZPO
105 SMUDA Zuzanna 2006-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
106 SOBCZYK Łucja 2009-01-22 MCKiS Jaworzno SLK
107 STAFFI Joanna 1984-02-26 niest. Katowice SLK
108 STRONCZEK Natalia 2006-01-18 RMKS Rybnik SLK
109 SUSZCZYŃSKA Angelika 2006-06-26 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
110 SZARZYŃSKA Martyna 2004-08-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
111 SZEWCZYKOWSKA Nikola 2006-04-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
112 SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 TL ROW Rybnik SLK
113 SZOSKA Anna 2005-10-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
114 SZPARA Martyna 2005-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
115 SZYDŁOWSKA Natalia 2006-08-14 STS Pomerania Szczecinek ZPO
116 ¦LEDZIŃSKA Martyna 2006-05-27 UKS Przełaj Żerków WLP
117 TOMALA Emilia 2004-11-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
118 TOMASIK Kinga 2004-11-09 KS AZS AWF Katowice SLK
119 TOMASZEWSKA Paulina 2006-09-20 UKS 12 Kalisz WLP
120 TOMCZYK Martyna 2003-07-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
121 TRĘDZBOR Maria 2006-02-01 MKS-MOS Katowice SLK
122 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów SLK
123 WALASZEK Aleksandra 2005-11-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
124 WALCZAK Paulina 2007-09-17 UKS Przełaj Żerków WLP
125 WARMUZ Kinga 2006-04-13 KSLZS Kruszwica KPO
126 WAWRZYŃCZAK Maja 2007-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
127 WERESZKA Oliwia 2004-02-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
128 WI¦NIEWSKA Emilia 2005-02-04 UKS 12 Kalisz WLP
129 WODNICKA Julia 2003-08-09 GKS Piast Gliwice SLK
130 WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 LKS Vectra Włocławek KPO
131 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
132 WRÓBEL Julia 2006-01-06 LKS Pszczyna SLK
133 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
134 WYDMUCH Michalina 2005-02-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
135 ZADRˇG Małgorzata 2005-01-05 OKS Skra Warszawa MAZ
136 ZIELKE Zuzanna 2006-07-27 MUKS SZS Cieszyn SLK
137 ZIELNIK Maria 2007-04-26 CMKL Człuchów POM
138 ŻELAZNA Joanna 2007-06-15 AZS-AWF Gorzów LBU
139 ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 AZS-AWF Gorzów LBU
140 ŻELECH Lena 2006-08-27 MKS Hermes Gryfino ZPO
141 ŻOŁNOWSKA Oliwia 2006-05-08 LUKS Podium Kup OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.41132593154907sekund