WĘDZICHA Wiktor
2004-12-05
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL GGG Radom MAZ
2 ADAMCZYK Jakub 2002-04-21 niest. Kraków MLP
3 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
4 AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
5 ANDRUSIEWICZ Jerzy 2004-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
6 ANDRZEJEWSKI Kacper 2008-02-28 KS AZS AWF Kraków MLP
7 AUGUSTYN Robert 2002-07-08 KU AZS UEK w Krakowie MLP
8 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
9 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
10 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
11 BAL Mateusz 2002-10-16 Kraków Athletics Team MLP
12 BALANIUK Artemii 2004-11-03 LKS Kłos Olkusz MLP
13 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
14 BANACH Konrad 1985-12-11 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
15 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
17 BARAN Bartłomiej 2004-04-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
18 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BARNU¦ Kamil 2003-02-04 KU AZS AWF Kraków MLP
20 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
21 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
22 BERE¬NICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
23 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
24 BIEDRAWA Krzysztof 2005-02-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
25 BIERÓWKA Patryk 2007-06-20 UKS Jedynka Tokarnia MLP
26 BIGAJ Dawid 2007-05-27 KS Pointer Siercza MLP
27 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
28 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
29 BOGDAŃSKI Kacper 2005-09-17 MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz MLP
30 BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Kraków Athletics Team MLP
31 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
32 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
33 BUBNIAK Artur 2005-12-09 ULKS Lipinki MLP
34 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
35 BYDŁOŃ Dawid 2005-01-08 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
36 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
37 CEGŁA Filip 2002-12-16 KU AZS AWF Kraków MLP
38 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
39 CHAMOT Szymon 2005-10-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
40 CHORˇŻY Maciej 2004-05-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
41 CHRAPEK Antoni 2012-05-02 MKS Ustroń SLK
42 CHRAPEK Artur 2012-09-24 MKS Ustroń SLK
43 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
44 CHYŻYŃSKI Bartosz 2004-01-19 AZS ŁódĽ LDZ
45 CICHY Tymoteusz 2008-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
46 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
47 CINCIO Gabriel 2008-08-21 TL ROW Rybnik SLK
48 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
49 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 CZENCZEK Sebastian 2003-04-16 SKS Kusy Kraków MLP
51 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
52 CZERNIELEWSKI Oliwier 2005-04-27 RKS ŁódĽ LDZ
53 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
54 CZUBA Emanuel 2005-04-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 CZUBAŁA Karol 2003-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
56 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
57 DANHOFER Krzysztof 1981-01-25 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
58 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
59 DˇBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
60 DEPTA Michał 1996-10-10 KS AZS AWF Kraków MLP
61 DĘBIAK Patryk 2003-01-24 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
62 DĘBSKI Patryk 1996-11-09 niest. Kraków MLP
63 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
64 DOMAS Dawid 2002-05-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
65 DONIEC Szymon 2004-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
66 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
67 DRO¬DZIKOWSKI Piotr 2004-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
68 DRZAŁ Maksym 2003-11-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 DUSZA Jan 2003-11-25 UKS Kobylanka MLP
70 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
71 DYCZEWSKI Michał 2004-12-11 UKS Technik Augustów POD
72 DYDUŁA Michał 2000-07-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
73 DZIAŁO Michał 2007-06-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
74 DZIĘGIEL Filip 2003-11-06 KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie MLP
75 DZIURZYŃSKI Adrian 1988-08-31 UKS Kusy Bukowno MLP
76 D¬WIGAJ Jan 2004-05-21 KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie MLP
77 FEDKOW Michał 2007-07-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
78 FILICIAK Antoni 2008-12-17 KS AZS AWF Kraków MLP
79 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
80 FILIPEK Tomasz 2003-05-18 UKS Jedynka Tokarnia MLP
81 FLAK Krystian 2003-07-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
82 FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 KKL Kielce SWK
83 FORY¦ Maciej 2004-05-26 Kraków Athletics Team MLP
84 FORY¦ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
85 FUJAK Oliwier 2004-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
86 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
87 GAJOCH Wiktor 2004-01-23 KU AZS AWF Kraków MLP
88 GAWˇD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
89 GAWROŃSKI Krystian 2011-01-10 SKS Kusy Kraków MLP
90 GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 KKB MOSiR Krosno PDK
91 GINTER Grzegorz 1985-03-06 niest. Kraków MLP
92 GOCAŁ Jakub 2003-07-31 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
93 GOŁY¬NIAK Maksymilian 2003-08-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
94 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
95 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
96 GÓRECKI Kamil 2001-02-08 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
97 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
98 GRABOWSKI Arkadiusz 2002-07-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
99 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
100 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
101 GRZYB Wojciech 2006-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
102 HAJDUK Mateusz 2004-04-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
103 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
104 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
105 HENKE Marek 2000-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
106 HNAT Kacper 2005-08-26 KS Komunalni Sanok PDK
107 HOŁDA Antoni 2011-12-14 Kraków Athletics Team MLP
108 HUDYCZ Paweł 2003-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
109 INGLOT Michał 2003-06-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
110 ISKRZYŃSKI Dominik 2000-05-10 KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie MLP
111 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
112 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
113 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
114 JANISZEWSKI Franciszek 2007-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
115 JANUS Michał 2004-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
116 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
117 JAROSZEWSKI Wojciech 2007-03-07 UKS Jedynka Tokarnia MLP
118 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
119 JĘDROCHA Dawid 2007-07-20 UKS Jedynka Tokarnia MLP
120 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
121 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
122 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
123 KACZMARCZYK Seweryn 2001-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
124 KACZMAREK Wiktor 2007-06-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
125 KALETKA Kamil 2000-09-12 KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie MLP
126 KALICKI Daniel 1990-01-09 UKS Lider Siercza MLP
127 KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 TS AKS Chorzów SLK
128 KIEŁB Kamil 2004-11-03 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
129 KIERSKI Kacper 2002-01-25 MLKS Sokół Lubin DOL
130 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
131 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
132 KISZKA Dawid 2003-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
133 KLAG Dominik 1999-07-30 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
134 KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 ULKS Lipinki MLP
135 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
136 KNAP Jakub 2004-03-08 LKS Stal Mielec PDK
137 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
138 KOMINEK Andrzej 1982-11-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
139 KONOPKA Szymon 2004-04-16 KS AZS AWF Kraków MLP
140 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
141 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
142 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
143 KORUSIEWICZ Arkadiusz 1999-05-24 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
144 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
145 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
146 KOSIEC Paweł 2002-05-14 RLTL ZTE Radom MAZ
147 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
148 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
149 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
150 KOWALIK Norbert 2007-09-18 MLUKS Tarnów MLP
151 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
152 KRASIŃSKI Krystian 2003-07-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
153 KRAWCZYK Jan 2012-03-03 KKL Kielce SWK
154 KRÓLEWSKI Karol 2000-01-11 niest. Kraków MLP
155 KRÓWKA Igor 2004-03-03 KU AZS UEK w Krakowie MLP
156 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
157 KUCHTA Filip 2009-10-23 SAS AZS AWF Kraków MLP
158 KUCZ Marcin 2003-11-27 KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie MLP
159 KUCZEK Piotr 2002-08-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
160 KUFEL Maksymilian 2002-08-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
161 KUKUŁKA Jan 2005-11-13 MLUKS Tarnów MLP
162 KUMOROWSKI Szymon 2009-04-04 SAS AZS AWF Kraków MLP
163 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
164 KURDZIEL Sebastian 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
165 KUROWSKI Adrian 2000-07-31 KS AZS AWF Kraków MLP
166 KUZIAK David 2004-08-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
167 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
168 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 KS AZS AWF Katowice SLK
169 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
170 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
171 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
172 LEBEDIUK Maksim 2005-05-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
173 LEWANDOWSKI Mikołaj 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
174 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
175 LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
176 LOSKA Wojciech 2007-08-21 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
177 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
178 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
179 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
180 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 KS AZS AWF Kraków MLP
181 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
182 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
183 MACIˇŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
184 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
185 MAKOWSKI Maciej 2003-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
186 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
187 MALINOWSKI Franciszek 2012-04-16 MKS Ustroń SLK
188 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
189 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
190 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
191 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
192 MˇKA Patryk 2004-09-02 UKS Czwórka Żory SLK
193 MˇKOSA Jędrzej 2011-05-11 KKL Kielce SWK
194 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
195 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
196 MI¦KÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
197 MLECZKO Krzysztof 2008-12-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
198 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
199 MORDALSKI Jacek 1999-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
200 MOTYKA Adrian 2003-09-30 MUKS ILKUS Olkusz MLP
201 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
202 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
203 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
204 MUSIAŁ Kacper 2001-07-10 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
205 MYTYCH Dominik 2000-01-05 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
206 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
207 NESKA Bartłomiej 2003-10-01 KKL Kielce SWK
208 NETER Szymon 2004-08-06 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
209 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
210 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
211 NOWAK Kacper 2001-07-13 LUKS Strzałków LDZ
212 OGIELA Łukasz 2002-12-18 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
213 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
214 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
215 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL GGG Radom MAZ
216 ORSZULAK Kamil 2004-11-17 KKL Kielce SWK
217 ORZEŁ Eryk 2003-06-01 SKS Kusy Kraków MLP
218 OSUCH Bartosz 1998-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
219 OVSIICHUK Illia 2008-01-01 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
220 OWCZAREK Piotr 2005-09-02 STS Pomerania Szczecin ZPO
221 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
222 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
223 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
224 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS AZS AWF Kraków MLP
225 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
226 PAWŁOWSKI Dawid 1993-10-15 SKL Sucha Beskidzka MLP
227 PAZDAN Piotr 2003-01-28 KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie MLP
228 PˇCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
229 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
230 PENKAL Emil 2004-08-28 LKS Kłos Olkusz MLP
231 PETRYKA-FIJAŁKIWEICZ Tomasz 2003-10-18 KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie MLP
232 PIˇTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
233 PIELIŃSKI Michał 2009-03-14 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
234 PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 KS AZS AWF Kraków MLP
235 PIETRZKO Jakub 2000-12-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
236 PIÓRECKI Karol 2007-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
237 PISARSKI Wiktor 2005-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
238 PLIZGA Rafał 2000-09-15 KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie MLP
239 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
240 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
241 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
242 POZYCHANIUK Vladyslav 2007-10-30 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
243 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
244 PRZˇDKA Jakub 2011-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
245 PRZĘDZIK Krzysztof 2003-08-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
246 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
247 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
248 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
249 PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 ULKS Lipinki MLP
250 PTASZEK Leon 2007-07-16 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
251 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
252 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
253 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
254 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
255 RAKOCZY Jan 2009-12-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
256 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
257 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
258 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
259 ROGULSKI Radosław 2004-10-25 MUKS ILKUS Olkusz MLP
260 ROMANOWSKI Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel Kraków MLP
261 ROSSA Antoni 2007-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
262 ROSZKOWSKI Mateusz 2006-07-07 KS Olkusz MLP
263 ROZPĘDZIK Mateusz 2009-04-22 WKS Wawel Kraków MLP
264 RUDAWSKI Szymon 2000-02-14 niest. Kraków MLP
265 RUSIN Przemysław 2004-10-07 RMKS Rybnik SLK
266 RUSINEK Krystian 2012-10-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
267 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
268 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
269 RYMEK Krzysztof 2006-12-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
270 RZEPISZCZAK Andrzej 2000-07-29 KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie MLP
271 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
272 SALWA Mateusz 2005-01-04 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
273 SATERNUS Szymon 2004-03-17 KS Victoria Trzebinia MLP
274 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
275 SETLAK Michał 1999-09-28 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
276 SIĘKA Łukasz Jan 2003-07-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
277 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
278 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
279 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
280 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
281 SKUPIEŃ Marek 2004-03-23 KS AZS AWF Kraków MLP
282 SŁAPIŃSKI Mateusz 2003-10-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
283 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
284 SOJKA Bartłomiej 2004-08-08 RMKS Rybnik SLK
285 SPICH Aleksander 2010-03-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
286 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
287 SROKA Mateusz 2005-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
288 STANISZEWSKI Miłosz 2004-03-08 ULKS Lipinki MLP
289 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
290 STEFAŃSKI Maks 2008-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
291 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 KS AZS AWF Kraków MLP
292 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
293 SUCHORA Jakub 2001-03-08 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
294 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
295 SUŁEK Mateusz 2005-05-20 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
296 SYGUŁA Jakub 2004-04-19 UKS Kusy Bukowno MLP
297 SZAJOR Kacper 2002-01-11 KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie MLP
298 SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
299 SZCZEKLIK Antoni 2008-04-25 WKS Wawel Kraków MLP
300 SZCZERBIK Szymon 2000-12-05 niest. Kraków MLP
301 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
302 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
303 SZELIGA Jan 2002-02-22 KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie MLP
304 SZMIGIEL Adrian 2002-08-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
305 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
306 SZWAJKA Aleksander 2005-04-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
307 SZWAJNOS Mateusz 2002-02-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
308 SZWED Damian 2004-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
309 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
310 SZYMCZYK Szymon 2003-01-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
311 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
312 ¦LUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
313 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
314 ¦WIˇTEK Mateusz 2002-01-07 UKS Barnim Goleniów ZPO
315 ¦WIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
316 ¦WIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
317 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
318 TEREMBUŁA Maciej 2007-05-23 KS AZS AWF Kraków MLP
319 TOMALCZYK Dominik 2001-02-04 niest. Kraków MLP
320 TOMASZEK Mateusz 2000-06-05 GKS Piast Gliwice SLK
321 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
322 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
323 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
324 TRESZCZOTKO Dominik 2004-06-28 GKS Piast Gliwice SLK
325 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
326 URBAŃSKI Wojciech 2008-10-14 MKS Iskra Pszczyna SLK
327 VALETTE Jan 2005-12-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
328 WALCZAK Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice OPL
329 WARDAWA Marcin 1999-09-29 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
330 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
331 WˇCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
332 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
333 WĘGLARZ Sebastian 2004-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
334 WĘGRZYN Oliwier 2011-09-01 MKS Tempo Kęty MLP
335 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
336 WILK Mariusz 2007-01-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
337 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
338 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
339 WOJDA Kajetan 2008-07-19 SAS AZS AWF Kraków MLP
340 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
341 WOJDYŁA Sebastian 2004-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
342 WOŁOWIEC Grzegorz 2008-06-17 WKS Wawel Kraków MLP
343 WO¬NIAK Maciej 2002-11-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
344 WO¬NICA Ryszard 2004-03-22 RMKS Rybnik SLK
345 WÓJCIK Damian 2004-03-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
346 WRÓBEL Miłosz 2005-05-27 MLUKS Tarnów MLP
347 WRZAŁEK Jakub 2004-06-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
348 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
349 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
350 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
351 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
352 ZAJˇC Bartosz 1993-02-12 Krakowska Akademia Lekkoatletyki MLP
353 ZAJˇC Samuel 2009-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
354 ZAŁĘSKI Piotr 1999-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
355 ZAMOJSKI Dominik 2008-07-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
356 ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07 WKS Wawel Kraków MLP
357 ZDEBSKI Karol 2008-10-25 SKS Kusy Kraków MLP
358 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
359 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
360 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
361 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
362 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
363 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin ZPO
364 ZIMNY Szymon 2006-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
365 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.60040020942688sekund