CYGAN Natalia
2005-05-25
KKL Stal Stalowa Wola
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALBRYCHT Emilia 2007-08-22 KB Krościenko Wyżne PDK
2 AMBROSZKO Weronika 2008-07-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
3 ANIOŁ Kamila 2004-11-13 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
4 ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 MKS Stal Nowa Dęba PDK
5 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
6 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BALAWAJDER Wiktoria 2005-11-11 LKS Stal Mielec PDK
8 BANASIAK Joanna 2004-11-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
9 BARAN Julia 2006-09-14 SKLA Sopot POM
10 BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
11 BELCZYK Marzena 2002-06-03 ULKS Lipinki MLP
12 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
13 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
14 BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
15 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
16 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
17 BLICHARCZYK Weronika 2003-12-15 KKB MOSiR Krosno PDK
18 BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
19 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
20 BOCZULA Alicja 2003-09-30 KB Witar Tarnobrzeg PDK
21 BRACH Eryka 2005-06-19 MLUKS Tarnów MLP
22 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
23 BROŻEK Oliwia 2004-05-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
24 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
25 BRZYSKA Karolina 2008-05-22 KKL Stal Stalowa Wola PDK
26 BRZYSKA Weronika 2007-01-13 KKL Stal Stalowa Wola PDK
27 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
28 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 BKS Bydgoszcz KPO
29 CATI Lidia 2004-03-16 UKS 48 Warszawa MAZ
30 CEDRO Dagmara 2009-04-29 STS Skarżysko-Kamienna SWK
31 CENKIER Weronika 2005-11-19 MOSiR Łaziska Górne SLK
32 CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 MKS Agros Chełm LBE
33 CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
34 CHMIEL Alicja 2007-04-12 LKS Resovia Rzeszów PDK
35 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
36 CHMURA Anastazja 2003-10-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
37 CHMURA Natalia 2006-09-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
38 CHODUR Milena 2007-05-11 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
39 CHOMIUK Julia 2006-03-25 LKS Stal Mielec PDK
40 CHUDZIK Amelia 2006-02-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
41 CICHOSZ Maria 2005-05-26 SMKS Parasol Wrocław DOL
42 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
43 CISŁO Emilia 2006-03-04 LKS Stal Mielec PDK
44 CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
45 CIURYSEK Martyna 2006-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
46 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
47 CZAJKA Kamila 2000-03-13 ULKS Technik Trzcinica PDK
48 CZERWIŃSKA Kinga 2005-09-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
49 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
50 ĆWIK Natalia 2004-06-23 MLUKS Tarnów MLP
51 DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
52 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia POM
53 DOROBA Zuzanna 2006-01-06 AZS-AWF Gorzów LBU
54 DRAPAK Nikola 2006-10-26 MOSiR Lubaczów PDK
55 DROŚ Olga 2004-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
56 DRZAŁ Victoria 2003-05-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
57 DULIAN Wiktoria 2003-03-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
58 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
59 DYBALAK Marita 2004-10-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
60 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
61 DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
62 DZIUMAK Anna 2004-03-24 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
63 DZIURGOT Gabriela 2007-03-10 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
64 FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 MLKS Agros Żary LBU
65 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
66 FILIPIAK Barbara 2004-12-03 RLTL Optima Radom MAZ
67 FINECZKO Milena 2005-01-01 KS Komunalni Sanok PDK
68 FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
69 FURTAK Wiktoria 2005-01-01 UKS Gimball Tarnawa Dolna PDK
70 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
71 FUSIARZ Magdalena 2006-08-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
72 GAJ Roksana 2007-12-24 MOSM Tychy SLK
73 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
74 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec PDK
75 GIEREK Adrianna 2008-12-24 KKL Kielce SWK
76 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
77 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
78 GOLA Daria 2006-04-03 MKL Jarocin WLP
79 GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 UKS 12 Kalisz WLP
80 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
81 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
82 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
83 GUSKA Karolina 2006-12-25 LKS Znicz Biłgoraj LBE
84 GUT Oliwia 2005-03-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
85 GUZ Oktawia 2008-08-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
86 GUZIOR Daria 2007-04-20 KKB MOSiR Krosno PDK
87 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 KS AZS AWF Kraków MLP
88 HASEK Katarzyna 2004-08-03 LKS Stal Mielec PDK
89 HAZIK Karolina 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
90 HEJNAR Malwina 2006-11-25 KKB MOSiR Krosno PDK
91 HERDZIK Wanesa 2006-09-27 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
92 HERÓD Magdalena 1998-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
93 HULANICKA Patrycja 2004-05-07 MKS Truso Elbląg WMZ
94 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
95 JAGUCAK Kornelia 2007-09-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
96 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
97 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
98 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
99 JANAS Emilia 2005-06-21 ULKS Lipinki MLP
100 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
101 JASKOT Emilia 2006-07-21 MKS Stal Nowa Dęba PDK
102 JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
103 KARBOWIAK Dominika 2006-11-20 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
104 KAROLAK Amelia 2007-06-25 RLTL Optima Radom MAZ
105 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
106 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
107 KASPRZAK Aleksandra 2009-11-26 LKS Stal Mielec PDK
108 KAWA Martyna 2004-12-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 KAŹMIERCZAK Sylwia 2004-09-13 MUKL Brodnica KPO
110 KEMPA Julia 2005-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
111 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
112 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
113 KIELISZEK Aleksandra 2005-11-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
114 KITA Wiktoria 2003-09-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
115 KLATKA Anna 2005-03-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
116 KLOC Emilia 2005-01-01 LKS Resovia Rzeszów PDK
117 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola 1996-10-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
118 KMIECIK Kornelia 2006-05-29 ULKS Lipinki MLP
119 KOKOSZKA Zofia 2004-12-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
120 KOŁEK Milena 2005-09-04 KKB MOSiR Krosno PDK
121 KOŁODZIEJ Anna 2008-10-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
122 KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
123 KOPEĆ Karolina 2006-12-19 KB Witar Tarnobrzeg PDK
124 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
125 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
126 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 KS Prefbet-Sonarol POD
127 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
128 KOSIŃSKA Natalia 2007-04-23 KKL Kielce SWK
129 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
130 KOWALSKI Kaja 2005-05-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
131 KOWALSKI Kaya 2005-11-06 KKL Stal Stalowa Wola PDK
132 KOŹLAK Maria 2004-06-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
133 KRAMEK Adrianna 2005-08-31 KKL Stal Stalowa Wola PDK
134 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol POD
135 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
136 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
137 KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
138 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
139 KRZYŻANOWSKA Julita 2003-08-17 KKB MOSiR Krosno PDK
140 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
141 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
142 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
143 KULIGA Karolina 2006-01-01 KKB MOSiR Krosno PDK
144 KULINOWSKA Milena 2006-06-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
145 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
146 KUŚNIEREK Zuzanna 2005-07-13 LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański POM
147 KUŹNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
148 KWIATEK Karolina 2005-08-17 LKB Rudnik SWK
149 KYC Julia 2006-09-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
150 LALEWICZ Nina 2008-03-27 WKS Wawel Kraków MLP
151 LELAKOWSKA Sylwia 2004-01-30 LKS Stal Mielec PDK
152 LELEŃ Oliwia 2006-10-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
153 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
154 LETNIOWSKA Dagmara 2003-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
155 LIS Maria 2008-04-12 KB Witar Tarnobrzeg PDK
156 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
157 LOCKER Demi 2005-06-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
158 LORENC Julia 2005-03-03 KB Krościenko Wyżne PDK
159 LORENC Kinga 2004-06-19 KKB MOSiR Krosno PDK
160 LORENC Klaudia 2006-04-19 KKB MOSiR Krosno PDK
161 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
162 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
163 MACHAJ Blanka 2007-10-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
164 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
165 MADEJ Justyna 2004-11-02 LKS Znicz Biłgoraj LBE
166 MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
167 MAGER Gabriela 2005-04-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
168 MAJCHER Kamila 2009-01-06 KKB MOSiR Krosno PDK
169 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
170 MAJKA Emilia 2007-02-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
171 MAJKUT Kinga 2003-12-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
172 MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
173 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
174 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
175 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
176 MAŁODOBRY Alicja 2006-11-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
177 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
178 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
179 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
180 MARKOWICZ Weronika 2007-05-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
181 MARUT Adrianna 2004-05-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
182 MASZLANKA Patrycja 2008-07-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
183 MAZUREK Oliwia 2003-04-03 MKS Agros Chełm LBE
184 METNER Martyna 2006-01-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
185 METNER Natalia 2006-01-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
186 MĘDRALA Emilia 2008-11-27 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
187 MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 Kraków Athletics Team MLP
188 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
189 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
190 MIERZWA Emilia 2007-07-26 KB Witar Tarnobrzeg PDK
191 MIKOŁAJCZYK Klaudia 2007-09-14 KKB MOSiR Krosno PDK
192 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
193 MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
194 MISZTAL Magdalena 2008-02-28 KML Lubaczów PDK
195 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa MAZ
196 MUCHA Kinga 2006-02-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
197 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
198 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
199 MUSIAŁ Maria 2009-09-28 WKS Wawel Kraków MLP
200 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
201 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 KS AZS AWF Kraków MLP
202 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
203 NASSISI Michella 2005-06-15 KKB MOSiR Krosno PDK
204 NITSCH Karolina 2004-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
205 NIZIO Zuzanna 2005-01-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
206 NOWAK Joanna 2006-08-30 KKL Stal Stalowa Wola PDK
207 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
208 NOWAK Oliwia 2005-06-29 MLUKS Tarnów MLP
209 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
210 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
211 OPAROWSKA Zuzanna 2003-04-23 KKB MOSiR Krosno PDK
212 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
213 OSOWIEC Nicola 2004-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
214 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
215 PASZKIEWICZ Patrycja 2005-04-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
216 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
217 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
218 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
219 PIASECKA Eliza 2007-02-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
220 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
221 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
222 PIKSA Oliwia 2004-05-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
223 PIŁAT Oliwia 2005-07-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
224 PIOTROWSKA Zofia 2005-12-08 BKS Wataha Warszawa MAZ
225 PIRÓG Wiktoria 2005-05-03 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
226 PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
227 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
228 PODPORA Paulina 2005-08-18 LKS Znicz Biłgoraj LBE
229 POKRYWKA Julia 2006-01-01 MOSiR Lubaczów PDK
230 PRAJZNER Julia 2006-06-18 KB Krościenko Wyżne PDK
231 PROCYK Anna 2006-07-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
232 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
233 PRZYBYŁOWICZ Wiktoria 2010-01-22 UKS Kobylanka MLP
234 PTAK Zofia 2009-06-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
235 PUK Victoria 2004-09-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
236 PUK Wiktoria 2004-01-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
237 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
238 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
239 PYRCZ Roksana 2009-09-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
240 RABIEJ Julia 2006-02-20 Ducla Academy Warszawa MAZ
241 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
242 RAŚ Magdalena 2006-06-07 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
243 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
244 ROCKA Natalia 2007-08-21 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
245 ROKITOWSKA Gabriela 2007-08-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
246 ROŚ Martyna 2003-04-28 KKB MOSiR Krosno PDK
247 RUCIŃSKA Wiktoria 2005-07-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
248 RUNKA Laura 2004-08-20 KS Energetyk Poznań WLP
249 RYŚ Weronika 2006-01-11 LKS Stal Mielec PDK
250 SADLEJA Julia 2007-06-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
251 SALIK Oliwia 2006-07-24 UKS Technik Augustów POD
252 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
253 SEREK Katarzyna 2004-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
254 SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
255 SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
256 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
257 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
258 SMALEC Martyna 2005-11-19 UKS Kobylanka MLP
259 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
260 SOJKA Magdalena 2009-07-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
261 SOT Julia 2005-07-22 UKS Olimp Kozienice MAZ
262 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
263 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
264 STANEK Oliwia 2004-05-21 LKS Victoria Olesno OPL
265 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
266 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
267 STEPANIAK Aleksandra 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
268 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa MAZ
269 STOCH Zofia 2008-08-27 KS AZS AWF Kraków MLP
270 STOKŁOSA Marlena 2005-04-20 MKS-MOSM Bytom SLK
271 STRUZIK Alicja 2001-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
272 STRZAŁKA Małgorzata 2006-02-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
273 STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
274 STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
275 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
276 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
277 SUJATA Zofia 2006-10-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
278 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
279 SWACHA Wiktoria 2005-01-01 LKS Znicz Biłgoraj LBE
280 SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
281 SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
282 SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
283 SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
284 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
285 SZUMADA Marta 2003-10-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
286 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec SWK
287 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 RLTL Optima Radom MAZ
288 SZYMAŃSKA Natalia 2003-10-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
289 SZYMAŃSKA Wiktoria 2006-03-17 KKL Stal Stalowa Wola PDK
290 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
291 SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
292 ŚLIWA Aleksandra 2003-09-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
293 ŚMIGIELSKA Karolina 2005-07-11 AZS-AWF Gorzów LBU
294 ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 LKS Stal Mielec PDK
295 TARNOWSKA Aleksandra 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
296 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
297 THAMM Milena 2005-04-04 KS AZS AWF Katowice SLK
298 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
299 TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
300 TOMALA Emilia 2004-11-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
301 TOPOLNICKA Adrianna 1999-07-04 AZS UMCS Lublin LBE
302 TUR Aleksandra 2005-02-16 KKL Stal Stalowa Wola PDK
303 TUREK Zuzanna 2003-02-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
304 TURKOT Oliwia 2006-02-03 LKS Stal Mielec PDK
305 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
306 TYRA Agata 2005-01-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
307 TYSZKO Marlena 2006-08-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
308 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 KS AZS AWF Kraków MLP
309 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
310 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
311 URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
312 WAL Martyna 2006-12-19 LKS Stal Mielec PDK
313 WAL Olga 2006-12-19 LKS Stal Mielec PDK
314 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
315 WALCZUK Samanta 2005-01-11 KS Agros Zamość LBE
316 WAŃDYGA Martyna 2002-08-28 KKB MOSiR Krosno PDK
317 WASZCZYK Martyna 2005-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
318 WAWRZONEK Zofia 2009-10-18 STS Skarżysko-Kamienna SWK
319 WĄSIK Maja 2004-05-18 KS SportWise Kraków MLP
320 WHITNEY Wiktoria 2005-09-15 SMKS Parasol Wrocław DOL
321 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
322 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
323 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
324 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
325 WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 UKS 12 Kalisz WLP
326 WOJNAR Weronika 2003-11-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
327 WOJTAN Amelia 2009-01-06 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
328 WOJTASZEK Maria 2005-01-12 LKS Stal Mielec PDK
329 WOJTUŃ Martyna 2003-11-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
330 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
331 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
332 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
333 WRONOWSKA Amelia 2009-04-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
334 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
335 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
336 WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
337 WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 KKB MOSiR Krosno PDK
338 ZABORNIAK Katarzyna 2004-03-08 KML Lubaczów PDK
339 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
340 ZAJĄC Kamila 2007-07-23 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
341 ZAJĄC Weronika 2008-07-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
342 ZAJCHOWSKA Weronika 2005-01-01 LKS Resovia Rzeszów PDK
343 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
344 ZAWÓŁ Paulina 2007-06-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
345 ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 MKS Agros Chełm LBE
346 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
347 ZIELIŃSKA Sonia 2005-07-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
348 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 MKL Toruń KPO
349 ZIĘBA Karolina 2009-05-20 MKS Stal Nowa Dęba PDK
350 ZIĘBA Marcelina 2005-08-30 KS Harpagan Tarnobrzeg PDK
351 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje ZPO
352 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
353 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
354 ŻABCZYŃSKA Zuzanna 2009-10-26 LKS Głogovia Głogów Małopolski PDK
355 ŻELAZKO Kamila 2005-12-17 KKL Stal Stalowa Wola PDK
356 ŻUK Julita 2000-08-01 KS Agros Zamość LBE
357 ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 KS Czempion Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.3648669719696sekund