GOŁĄBEK Kacper
2005-08-25
MKS Stal Nowa Dęba
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Maciej 2005-07-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
2 ARTYM Jakub 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
3 BARABASZ Karol 2005-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
4 BARBUŻYŃSKI Bogusław 1966-05-13 KL Lechia Gdańsk POM
5 BARBUŻYŃSKI Dominik 2004-03-18 KL Lechia Gdańsk POM
6 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
7 BAZAN Adrian 2005-04-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
8 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
9 BEN HLIMA Maher 1989-07-24 RKS Łódź LDZ
10 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
11 BOROWIECKI Jakub 2004-05-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
12 BRZOZOWSKI Artur 1985-03-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
13 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
14 BYTNAR Łukasz 2005-02-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
15 CHAMOT Szymon 2005-10-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
16 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
17 CIERPICH Hubert 2005-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
18 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
19 CZARTOSZEWSKI Karol 2005-03-25 WLKS Nowe Iganie MAZ
20 CZERSKI Krzysztof 1980-05-25 KS Z Nogami w Chmurach Łódź LDZ
21 CZUBA Dominik 2002-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
22 CZUBA Emanuel 2005-04-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
23 DĄBEK Dawid 2006-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
24 DĘBIAK Patryk 2003-01-24 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
25 DROBIK Kacper 2006-04-05 RK Athletics Warszawa MAZ
26 DZIDA Kamil 2005-03-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
27 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
28 DZIEWULSKI Hubert 2006-07-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
29 FLIS Kacper 2005-07-29 LKS Znicz Biłgoraj LBE
30 FREJ Oskar 2003-08-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
31 FRIEBE Nikodem 2005-11-06 UKS Przełaj Żerków WLP
32 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
33 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
34 GAWROŃSKI Marek 1974-08-17 RK Athletics Warszawa MAZ
35 GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 KKB MOSiR Krosno PDK
36 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
37 GOŁAWSKI Janusz 1966-03-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
38 GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 2003-10-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
39 GRINHOLC Grzegorz 1977-03-05 RKS Rumia POM
40 GROCHOŁA Paweł 2004-08-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
41 GRUBECKI Wiktor 2004-01-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
42 GRYGOLEC Miłosz 2006-09-20 KB Krościenko Wyżne PDK
43 GRZELAK Alan 2003-01-24 LKS Stal Mielec PDK
44 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
45 GULBIERZ Paweł 2004-02-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
46 HAUDEK Julian 2000-01-28 KS Komunalni Sanok PDK
47 IELO Cristian 2004-12-15 LKS Stal Mielec PDK
48 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
49 JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
50 JASIŃSKI Przemysław 2007-10-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
51 JASIORSKI Błażej 2006-10-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
52 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
53 JAWORSKI Patryk 2004-07-27 LKS Stal Mielec PDK
54 JELONEK Jakub 1985-07-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
55 JURCZAK Maciej 2008-02-20 KB Krościenko Wyżne PDK
56 KASPROWICZ Igor 2005-04-20 STS Skarżysko-Kamienna SWK
57 KASZANY Karol 2008-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
58 KĘPA Jakub 2005-03-05 LKB Rudnik SWK
59 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
60 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
61 KNAP Jakub 2004-03-08 LKS Stal Mielec PDK
62 KOJOWSKI Dominik 2001-01-01 KB Krościenko Wyżne PDK
63 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
64 KOWALEWSKI Michał 2005-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
65 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
66 KOŹMIC Paweł 2006-02-09 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
67 KRĘŻEL Kordian 2009-06-15 LKS Stal Mielec PDK
68 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
69 KSIĄŻEK Kamil 2007-09-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
70 KUBEŁ Marek 2004-04-08 KS Podlasie Białystok POD
71 KUC Paweł 2005-06-25 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
72 KUKAWKA Mateusz 2004-07-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
73 KWITA Zbigniew 1959-09-16 OŚ AZS Poznań WLP
74 LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
75 LIPIEC Tomasz 1971-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
76 LISZKA Konrad 2004-07-15 MLKS Rakowice DOL
77 ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 KS Agros Zamość LBE
78 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
79 ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
80 ŁUC Kacper 2005-03-10 MKS Stal Nowa Dęba PDK
81 ŁUNIEWSKI Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POM
82 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
83 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
84 MARGIEL Mateusz 2007-10-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
85 MARKOWSKI Wojciech 2007-12-12 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
86 MENDEL Mateusz 2005-11-14 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
87 MIELNICZUK Marek 2003-10-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
88 MISIARZ Sebastian 2004-09-15 AZS UMCS Lublin LBE
89 MISZEWSKI Mikołaj 2005-06-13 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
90 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
91 MORAWCZYŃSKI Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
92 MUCHOWSKI Dawid 2006-10-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
93 NIEZGODA Oskar 2008-02-24 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
94 NOWAK Mateusz 1996-05-06 KU AZS UAM Poznań WLP
95 NOWOSTAWSKI Mikołaj 2002-07-05 OŚ AZS Poznań WLP
96 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
97 OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 MKS Agros Chełm LBE
98 PARA Bartosz 2003-03-19 LKS Stal Mielec PDK
99 PAWŁOŚ Mikołaj 2004-06-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
100 PELC Łukasz 2005-03-27 KB Krościenko Wyżne PDK
101 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
102 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
103 PIECUCH Kamil 2003-07-10 LKS Stal Mielec PDK
104 PŁOSKOŃSKI Piotr 1965-03-20 KBKS Radomsko LDZ
105 PODOLAK Piotr 2003-07-10 MKS Unia Hrubieszów LBE
106 PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
107 POTOCKI Adrian 2003-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
108 PRZESTRZELSKI Ernest 2006-09-23 WLKS Nowe Iganie MAZ
109 PRZESTRZELSKI Szymon 2003-08-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
110 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
111 PUZIO Maciej 2007-10-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
112 ROGALA Kacper 2002-01-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
113 ROMAN Antoni 2002-03-15 KB Witar Tarnobrzeg PDK
114 ROSIEWICZ Jan 2004-11-05 UKS 12 Kalisz WLP
115 ROZWADOWSKI Jakub 2006-04-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
116 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
117 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
118 SAMUL Miłosz 2003-11-21 KS Podlasie Białystok POD
119 SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
120 SĄCZAWA Piotr 2004-04-12 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
121 SĄDEJ Adam 2005-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
122 SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
123 SCHIEDEL Karol 2002-07-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
124 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec PDK
125 SERAFIN Dominik 2007-03-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
126 SEREMAK Marcel 2005-05-03 UKS Olimp Kozienice MAZ
127 SIKORA Adam 2006-11-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
128 SIKORA Dariusz 2005-10-03 LKB Rudnik SWK
129 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
130 SITO Konrad 2004-08-13 LKS Stal Mielec PDK
131 SKORUPA Bartłomiej 2004-07-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
132 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
133 SŁAPIŃSKI Mateusz 2003-10-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
134 SOLAK Patryk 2005-01-01 LKS Znicz Biłgoraj LBE
135 SROKA Karol 2006-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
136 SZALA Maciej 2005-06-07 KS Agros Zamość LBE
137 SZLACHTA Stanisław 2003-07-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
138 SZOT Dominik 2005-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
139 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
140 SZWAJKA Aleksander 2005-04-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
141 SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec PDK
142 ŚLIFIERZ Krystian 2004-03-26 LKB Rudnik SWK
143 ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
144 TOMALA Dawid 1989-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
145 TWOREK Damian 2006-04-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
146 WALENDZIK Seweryn 2005-07-18 UKS Herkules Sulejówek MAZ
147 WARYCH Jan 2004-04-26 AZS UMCS Lublin LBE
148 WIECHA Jan 2005-12-29 LKB Rudnik SWK
149 WOJTAS Bartosz 2007-07-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
150 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
151 WÓJCIK Hubert 2003-07-05 LKS Stal Mielec PDK
152 WRÓBEL Oskar 2003-08-17 UMLKS START Wieruszów LDZ
153 WRZAŁEK Jakub 2004-06-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
154 WYŻYWNIAK Jakub 2006-09-29 WLKS Nowe Iganie MAZ
155 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
156 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
157 ŻMUDA Wiktor 2004-10-20 LKS Stal Mielec PDK
158 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.19681286811829sekund