FORMELLA Aleksandra
2001-10-27
SKLA Sopot
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
4 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz KPO
5 BEDNAREK Monika 1999-05-24 MCKiS Jaworzno SLK
6 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
7 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
8 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
9 BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
10 BIELSKA Oliwia 2003-05-26 SKLA Sopot POM
11 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań WLP
12 BŁAWAT Julia 1997-07-24 MTS Junior Sopot POM
13 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
15 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
16 BROWARCZYK Dominika 2002-02-12 SKLA Sopot POM
17 BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
18 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
20 BUDNIK Natalia 1996-05-12 SKLA Sopot POM
21 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
22 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
23 CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
24 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
25 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
26 CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 BKS Bydgoszcz KPO
27 DAROS Iga 2001-06-12 LUKS Strzałków LDZ
28 DĄBEK Emilia 2001-11-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
29 DOKSA Maja 2005-04-03 MKL Toruń KPO
30 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
31 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia POM
32 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
33 DUDZIAK Aleksandra 1998-12-13 OŚ AZS Poznań WLP
34 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
35 DZIADZIA Anna 2004-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
36 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 SKLA Sopot POM
37 DZIAMSKA Julia 2003-09-27 OŚ AZS Poznań WLP
38 DZIEMIDZIK Oliwia 2004-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
39 EJSMONT Alicja 2003-07-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
40 FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
41 FERENZ Katarzyna 2001-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
42 FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 WKS Flota Gdynia POM
43 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
44 FRIESKE Anna 2002-11-17 UKS Wiking Rychnowy POM
45 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
46 GADOMSKA Julia 2001-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
47 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
48 GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 SKLA Sopot POM
49 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
50 GAŁAN Agata 2003-04-10 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
51 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
52 GĄSIOR Adriana 2001-10-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
53 GIERSZEWSKA Amelia 2005-03-06 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
54 GLAZA Julia 2005-06-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
55 GRABLOWSKA Natalia 2001-10-06 WKS Flota Gdynia POM
56 GRANASZEWSKA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
57 GROT Aneta 1979-09-22 RKS Łódź LDZ
58 GRYC Anna Maria 1999-10-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
59 GRZYBEK Barbara 2001-05-10 WKS Flota Gdynia POM
60 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
61 HAJDA Teresa 1998-09-27 KS AZS AWF Katowice SLK
62 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 AZS UMCS Lublin LBE
63 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
64 IWANIUK Magdalena 2002-06-21 KS Podlasie Białystok POD
65 JABŁKOWSKA Monika 1969-12-02 Masters LA SGH Warszawa MAZ
66 JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 SKLA Sopot POM
67 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 1995-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
68 JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
69 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
70 JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16 PTT Delta Płock MAZ
71 JAŚKOWSKA Kinga 2003-08-10 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
72 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
73 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
74 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
75 JĘDRZEJCZYK Karolina 2000-12-02 SKSG Korona Szczecin ZPO
76 KABUŁA Oliwia 2002-02-07 MKS Truso Elbląg WMZ
77 KACZMAREK Alicja 2002-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
78 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS Podlasie Białystok POD
79 KALIŃSKA Oliwia 2006-12-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
80 KANIA Anastazja 2002-04-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
81 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
82 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
83 KARMAŃSKA Zuzanna 2005-07-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
84 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
85 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
86 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
87 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
88 KLIMACKA Weronika 1996-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
89 KOBUS Agata 2005-01-17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
90 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
91 KOGUT Zuzanna 2002-03-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
92 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
93 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKS Bydgoszcz KPO
94 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 LKS MOSiR Sieradz LDZ
95 KONDERAK Martyna 2001-09-30 KS AZS AWF Kraków MLP
96 KONICKA Julia 2001-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
97 KONKEL Dominika 2002-01-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
98 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
99 KORZUCH Julia 1995-12-27 KS AZS AWF Katowice SLK
100 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
101 KOWAL Weronika 1997-01-25 OŚ AZS Poznań WLP
102 KOWALSKA Julia 2001-11-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
103 KOWALSKA Sara 2001-08-01 OŚ AZS Poznań WLP
104 KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 KS Zamek Kurzętnik WMZ
105 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
106 KRUŻYCKA Zuzanna 2003-02-19 SKLA Sopot POM
107 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
108 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
109 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
110 KUJASZEWSKA Martyna 2002-10-11 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
111 LÄCHELE Susane 2000-07-10 OŚ AZS Poznań WLP
112 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
113 LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
114 LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 AZS-AWF Gorzów LBU
115 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
116 LEWAŃCZYK Emilia 2006-03-11 MMKS Gdańsk POM
117 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
118 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
119 LIS Klaudia 2002-04-08 MKL Toruń KPO
120 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
121 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
122 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
123 ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 OŚ AZS Poznań WLP
124 ŁOSIŃSKA Łucja 2009-03-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
125 ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 KL Iskra Białogard ZPO
126 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
127 MACIEJEWSKA Zuzanna 2004-06-18 KL Lechia Gdańsk POM
128 MAJ Magdalena 2008-04-10 RKS Rumia POM
129 MAKARA Julianna 2003-11-06 SKLA Sopot POM
130 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
131 MATUSIAK Maria 2002-04-24 LUKS Orkan Września WLP
132 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
133 MICHALAK Antonia 2001-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
134 MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
135 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
136 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
137 MODRZEJEWSKA Agata 2006-06-09 UKS Lipusz POM
138 MOREK Dominika 1996-01-22 BKS Bydgoszcz KPO
139 MUDLAFF Katarzyna 2002-05-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
140 NEUMANN Sara 2000-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
141 NOWAK Natalia 2004-10-16 AZS Łódź LDZ
142 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
143 NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
144 NOWOSADKO Julia 2002-08-15 AML Słupsk POM
145 OPAK Beata 1965-06-28 W-MKLAM Olsztyn WMZ
146 ORSZAGH Natalia 2002-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
147 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
148 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
149 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
150 PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 AML Słupsk POM
151 PAWLINA Julia 2001-12-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
152 PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
153 PIECZYŃSKA Monika 2002-03-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
154 PIERÓG Agata 2003-03-07 MKL Szczecin ZPO
155 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
156 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
157 PILARSKA Paulina 2000-03-10 OŚ AZS Poznań WLP
158 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
159 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
160 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
161 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
162 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
163 POKRZYWNIAK Adrianna 1999-07-14 OŚ AZS Poznań WLP
164 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
165 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
166 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 RLTL Optima Radom MAZ
167 PRZEWIEŹLIK Julia 2006-08-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
168 PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 UKS Varsovia Warszawa MAZ
169 RACINOWSKA Wiktoria 2004-08-25 KS Wda Świecie KPO
170 RADTKE Aleksandra 2000-06-21 LUKS Start Nakło KPO
171 RĘBOWSKA Emilia 2001-11-14 KS Lekka Ruszkowo WMZ
172 ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 RKS Rumia POM
173 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
174 ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 SKLA Sopot POM
175 RUDNIK Anita 2002-03-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
176 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WMZ
177 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
178 RYNKIEWICZ Róża 2007-12-09 KL Gdynia POM
179 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
180 SCHARMACH Weronika 2006-01-09 MKS Sambor Tczew POM
181 SERWACZAK Wiktoria 2005-01-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
182 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
183 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 KS AZS AWF Katowice SLK
184 SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 KL Gdynia POM
185 SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 CSiR Susz WMZ
186 SKRZYŃSKA Marta 2004-07-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
187 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
188 SMOLICZ Pola 2007-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
189 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL Optima Radom MAZ
190 SOBOLEWSKA Natalia 2004-11-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
191 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
192 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
193 SÓWKA Natalia 2003-03-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
194 STEĆ Patrycja 2001-03-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
195 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 KS AZS AWF Katowice SLK
196 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
197 STÓJ Alicja 2001-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
198 STRUZIK Alicja 2001-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
199 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
200 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
201 SYROCKA Agata 1996-01-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
202 SZEWCZYK Julia 2002-05-29 BKS Bydgoszcz KPO
203 SZMIGIEL Julia 2005-12-15 CSiR Susz WMZ
204 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
205 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
206 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 KS AZS AWF Katowice SLK
207 TADYCH Alicja 2003-08-09 PLKS Gwda Piła WLP
208 TKOCZ Zofia 2003-03-16 KS AZS AWF Katowice SLK
209 TOPOLNICKA Adrianna 1999-07-04 AZS UMCS Lublin LBE
210 TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 AZS-AWF Gorzów LBU
211 TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
212 TUCKA Róża 2004-06-07 SKLA Sopot POM
213 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
214 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
215 WALICKA Anna 2005-08-27 AZS-AWF Katowice SLK
216 WALKUSZ Antonina 2009-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
217 WASILUK Agata 2000-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
218 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
219 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
220 WIELGOSZ Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
221 WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
222 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
223 WOJTYRA Viktoria 2002-07-02 UKS Sprinter Słodków WLP
224 WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 AZS-AWF Gorzów LBU
225 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
226 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL Optima Radom MAZ
227 WRONA-KUTRZEPA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
228 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS AZS AWF Kraków MLP
229 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
230 ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
231 ZALESKA Emilia 2004-05-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
232 ZAPORA Blanka 2001-11-02 SKLA Sopot POM
233 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 AZS-AWF Katowice SLK
234 ZIELIŃSKA Dominika 2002-09-11 LKS Fenix Słupsk POM
235 ZIELIŃSKA Martyna 2007-10-13 RKS Rumia POM
236 ZIMNA Marta 2002-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
237 ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
238 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
239 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
240 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.90051603317261sekund