SUCHENEK Aleksandra
2005-12-17
OKS Skra Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2005-01-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
2 ABRAMOWICZ Róża 2004-06-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
3 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
4 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź LDZ
5 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
6 ADAMSKA Aniela 2001-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
7 ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 MKL Toruń KPO
8 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
9 ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 KS Podlasie Białystok POD
10 ARKUSZEWSKA Julia 2006-11-28 UKS Młodzik Warszawa MAZ
11 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
13 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Kraków Athletics Team MLP
14 BANY Daria 2002-02-12 UKS Gepard Warszawa MAZ
15 BARCEWICZ Daria 2003-05-30 AZS Łódź LDZ
16 BARCZ-BUCH Weronika 2002-10-28 AZS Łódź LDZ
17 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
18 BASIOR Zuzanna 2006-03-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
19 BĄBRYCH Marta 2005-06-06 OKS Skra Warszawa MAZ
20 BELNIAK Aleksandra 2009-02-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
21 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 MUKS Kadet Rawicz WLP
22 BEŃKO Aleksandra 2005-03-17 KS Agros Zamość LBE
23 BEREZOWSKA Maria 2006-04-02 UKS MTE Milanówek MAZ
24 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
25 BIEDRZYCKA Zuzanna 2007-08-22 KS Czempion Warszawa MAZ
26 BIELAK Amelia 2005-11-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
27 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
28 BIELAWSKA Paula 2004-03-03 MKS Syrena Warszawa MAZ
29 BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
30 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
31 BINIEK Martyna 2004-04-08 KS AZS AWF Kraków MLP
32 BISKUP Wiktoria 2008-10-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
33 BLUM Łucja 2005-02-22 WLKS Wrocław DOL
34 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań WLP
35 BOGUCKA Jagoda 2003-08-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
36 BOLCZAK Maria 2008-05-08 OKS Skra Warszawa MAZ
37 BORKO Amelia 2006-01-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
38 BORKOWSKA Tatiana 2005-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
39 BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 PTT Delta Płock MAZ
40 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 KS AZS AWF Kraków MLP
41 BRANDYS Katarzyna 2004-12-17 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
42 BRAUZE Antonina 2005-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
43 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
44 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
45 BRONISZ Katarzyna 2004-01-21 UKS Melo Błonie MAZ
46 BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
47 BRYSZEWSKA Agnieszka 2007-01-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
48 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 2004-06-09 LKS Masuria Jęcznik WMZ
49 BRZOZOWSKA Zuzanna 2005-10-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
50 BUCZEK Kinga 2003-01-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
51 BUCZEK Weronika 2000-03-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
52 BUDNER Marta 2001-05-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
53 BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
54 BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
55 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
56 BURZYŃSKA Kinga 2003-09-17 KM Aktywni Sochaczew MAZ
57 BUZA Aleksandra 1998-06-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
58 CHALABA Julia 2006-07-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
59 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
60 CHLASTOSZ Maja 2006-08-01 MAL-MKLA Mława MAZ
61 CHMIELEWSKA Wiktoria 2004-09-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
62 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 KS Ciechan Ciechanów MAZ
63 CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
64 CHOLIŃSKA Oliwia 2004-05-06 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
65 CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
66 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
67 CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 UKS Otrębusy MAZ
68 CHWEDORCZUK Kamila 2003-08-19 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
69 CHYLIŃSKA Blanka 2006-07-30 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
70 CICHOCKA Oliwia 2005-09-17 MLKL Płock MAZ
71 CIEĆWIERZ Nina 2004-10-12 OKS Skra Warszawa MAZ
72 CIESIELSKA Anna 1997-01-10 KS Sprintwarsaw MAZ
73 CISZEWSKA Helena 2003-09-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
74 CZAJKA Olga 2004-11-22 MKL Jarocin WLP
75 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
76 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Orka Iława Athletics WMZ
77 CZESZEWSKA Weronika 2004-09-16 OŚ AZS Poznań WLP
78 CZUBAK Dominika 2006-09-01 KM Aktywni Sochaczew MAZ
79 DANA Roksana 2005-05-20 MKS Pułtusk MAZ
80 DAROS Iga 2001-06-12 LUKS Strzałków LDZ
81 DĄBROWSKA Dominika 2004-12-21 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
82 DĄBROWSKA Natalia 2005-08-18 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
83 DEFRATYKA Małgorzata 1999-06-21 KS Sprintwarsaw MAZ
84 DEJA Liwia 2004-07-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
85 DIMITROW Maja 2004-12-02 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
86 DOBCZYŃSKA Magda 2004-11-03 MKS Syrena Warszawa MAZ
87 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
88 DOKSA Maja 2005-04-03 MKL Toruń KPO
89 DOLNA Magdalena 2004-05-23 MUKS Płock MAZ
90 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
91 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
92 DRAGAŃSKA Julia 2001-10-26 RKS Łódź LDZ
93 DRĄGOWSKA Martyna 2007-09-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
94 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
95 DRZEWUCKA Maja 2003-04-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
96 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
97 DUDA Julia 2004-06-28 KS AZS AWF Katowice SLK
98 DUDINA Viktoriia 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
99 DUDZIAK Aleksandra 1998-12-13 OŚ AZS Poznań WLP
100 DUDZIEC Martyna 2004-08-27 MKL Jurand Szczytno WMZ
101 DUL Zuzanna 2005-08-27 KS Warszawianka W-wa MAZ
102 DUMA Martyna 2005-01-14 BKS Bydgoszcz KPO
103 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
104 DYMIŃSKA Zuzanna 2006-02-21 UKS Melo Błonie MAZ
105 DYŻAKOWSKA Alicja 2005-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
106 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
107 DZIADZIA Anna 2004-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
108 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 SKLA Sopot POM
109 DZIAMSKA Julia 2003-09-27 OŚ AZS Poznań WLP
110 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
111 DZIEMIDZIK Oliwia 2004-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
112 DZIEWOŃSKA Malwina 2006-08-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
113 DZIK Maja 2004-11-25 OKS Skra Warszawa MAZ
114 FALK Natalia 2005-02-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
115 FERENZ Katarzyna 2001-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
116 FILIPOW Julia 2000-09-25 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
117 FIRLĄG Julia 2004-08-16 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
118 FOLWARSKA Ida 2006-04-12 UKS MTE Milanówek MAZ
119 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
120 FORNALIK Aleksandra 2006-08-25 TS AKS Chorzów SLK
121 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
122 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
123 GADOMSKA Julia 2001-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
124 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
125 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
126 GAMROT Zuzanna 2005-02-24 WLKS Wrocław DOL
127 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec PDK
128 GĄSIEWSKA Julia 2006-09-22 MKS Pułtusk MAZ
129 GĄSIOR Adriana 2001-10-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
130 GIL Natalia 2006-03-28 KS Orzeł Warszawa MAZ
131 GLATKI Ewa 2005-12-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
132 GLAZA Julia 2005-06-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
133 GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 BKS Bydgoszcz KPO
134 GŁAŻEWSKA Klaudia 2005-10-25 OKLA Ostrołęka MAZ
135 GŁUCHOWSKA Małgorzata 2004-05-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
136 GODULA Maria 2006-08-07 UKS MTE Milanówek MAZ
137 GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 MKL Toruń KPO
138 GORZKA Patrycja 2005-05-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
139 GOSIK Michalina 2006-03-22 KM Aktywni Sochaczew MAZ
140 GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 MKL Jarocin WLP
141 GÓRNA Barbara 2003-01-28 UKS Otrębusy MAZ
142 GÓRNIAK Małgorzata 2004-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
143 GÓRSKA Apolonia 2004-08-18 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
144 GÓRSKA Zofia 2002-01-06 OKS Skra Warszawa MAZ
145 GRABOWSKA Urszula 2004-07-16 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
146 GRACZ Julia 2005-07-23 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
147 GRANOWSKA Pola 2003-09-29 KU AZS AWP w Lublinie LBE
148 GREGORCZYK Klaudia 2005-10-27 RLTL Optima Radom MAZ
149 GREINER Olivia 2004-04-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
150 GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
151 GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
152 GRUNAS Maja 2004-08-19 OKS Skra Warszawa MAZ
153 GRUŻEWSKA Dominika 2002-10-05 OKS Skra Warszawa MAZ
154 GRYC Anna Maria 1999-10-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
155 GRZEJSZCZYK Lidia 2005-08-23 MKS Syrena Warszawa MAZ
156 GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 UKS Technik Augustów POD
157 GRZESZEK Elwira 2004-05-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
158 GRZYB Aleksandra 2004-07-06 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
159 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
160 GUT Oliwia 2005-03-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
161 GUZOWSKA Karolina 2005-04-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
162 GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 KS AZS AWF Katowice SLK
163 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
164 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
165 HABROWICZ Ewa 2007-08-09 RK Athletics Warszawa MAZ
166 HNATCZUK Julia 2006-06-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
167 HOMEL Patrycja 2005-07-08 UKS Otrębusy MAZ
168 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
169 HOYER Natalia 2008-05-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
170 HUK Oliwia 2004-01-16 AML Słupsk POM
171 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
172 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
173 ILCZUK Weronika 1986-03-27 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
174 IWANIUK Magdalena 2002-06-21 KS Podlasie Białystok POD
175 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
176 JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź LDZ
177 JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
178 JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
179 JACKOWICZ Marta 2005-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
180 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS LA Basket Warszawa MAZ
181 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
182 JAKŚ Małgorzata 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
183 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
184 JAMIELUCHA Zuzanna 2005-12-14 OŚ AZS Poznań WLP
185 JAMROZ Lena 2007-01-06 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
186 JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
187 JANUCHTA Kinga 2005-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
188 JANUS Julia 2001-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
189 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
190 JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
191 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
192 JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16 PTT Delta Płock MAZ
193 JASTRZĘBSKA Weronika 2006-09-10 KS Czempion Warszawa MAZ
194 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
195 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
196 JAŻDŻYK Jagna 2006-01-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
197 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
198 JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
199 JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
200 JÓŹWIK Paulina 2006-02-16 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
201 JURCZAK Magdalena 2006-02-14 UKS MTE Milanówek MAZ
202 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 AZS Łódź LDZ
203 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
204 KACA Anna 2005-08-25 CSiR Susz WMZ
205 KACZMAREK Kinga 2005-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
206 KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 OKLA Ostrołęka MAZ
207 KADYŁO Zofia 2006-02-23 WLKS Wrocław DOL
208 KALISIAK Helena 2003-06-30 AKL Ursynów Warszawa MAZ
209 KALISIAK Małgorzata 2001-01-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
210 KAMIEŃ Monika 2003-06-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
211 KAMIŃSKA Maria 2001-10-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
212 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
213 KARASIŃSKA Lena 2005-04-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
214 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
215 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław DOL
216 KĄDZIOŁKA Jagna 2005-07-02 OKS Skra Warszawa MAZ
217 KINALSKA Natalia 2002-10-29 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
218 KLAMA Julia 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
219 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
220 KLIMCZAK Klaudia 2004-07-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
221 KŁOS Zuzanna 2001-04-29 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
222 KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
223 KOBUSIŃSKA Michalina 2002-05-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
224 KOGUT Zuzanna 2002-03-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
225 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
226 KOŁODZIEJCZAK Magdalena 2006-03-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
227 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKS Bydgoszcz KPO
228 KONIECZNA Joanna 2004-11-02 LKS Vectra Włocławek KPO
229 KOPCZYŃSKA Hanna 2007-05-15 UKS 55 Łódź LDZ
230 KOPEĆ Letycja 2008-04-14 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
231 KOPROWSKA Maja 2008-10-17 OKS Skra Warszawa MAZ
232 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
233 KORSAK Zuzanna 2008-12-19 UKS Clan Ostrołęka MAZ
234 KORZENIEWSKA Julia 2004-05-24 MKS Truso Elbląg WMZ
235 KORZUCH Julia 1995-12-27 KS AZS AWF Katowice SLK
236 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
237 KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
238 KOŚCIK Zofia 2004-10-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
239 KOWAL Weronika 1997-01-25 OŚ AZS Poznań WLP
240 KOWALIK Katarzyna 2000-05-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
241 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
242 KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Orka Iława Athletics WMZ
243 KOWALSKA Aleksandra 1993-05-18 UKS Gepard Warszawa MAZ
244 KOWALSKA Daria 2006-12-13 UKS Filipides Teresin MAZ
245 KOWALSKA Julia 2003-07-08 UKS MOSiR Działdowo WMZ
246 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
247 KOWALSKA Oliwia 2005-02-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
248 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
249 KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 WLKS Wrocław DOL
250 KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 UKS Cyprianka KPO
251 KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 MKS MOS Wrocław DOL
252 KRAUZE Martyna 2003-10-19 MKS MOS Wrocław DOL
253 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 KS Warszawianka W-wa MAZ
254 KRAWCZYK Wiktoria 2004-09-18 MKL Jarocin WLP
255 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol POD
256 KREMER Helena 2005-08-19 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
257 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
258 KRZYWDZIŃSKA Agata 1994-05-18 MKL Toruń KPO
259 KRZYWDZIŃSKA Marta 2003-02-04 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
260 KUBIS Paulina 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
261 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
262 KUCHARSKA Karolina 2003-06-28 GKS Wilga Garwolin MAZ
263 KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 RLTL Optima Radom MAZ
264 KUCIŃSKA Marta 2004-10-18 BKS Bydgoszcz KPO
265 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
266 KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
267 KULCZYŃSKA Kinga 2004-10-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
268 KULIKOWSKA Julia 2005-09-12 RKS Rumia POM
269 KULPA Natalia 2003-01-14 Akademia Sportu Otwock MAZ
270 KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
271 KURACKA Karolina 2007-11-12 KM Aktywni Sochaczew MAZ
272 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
273 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
274 KUZAK Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
275 KUŹMIŃSKA Justyna 2004-05-24 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
276 KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość LBE
277 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów MAZ
278 KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 MLKS Agros Żary LBU
279 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
280 KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
281 KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
282 LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
283 LASKOWSKA Aleksandra 2005-01-06 KS Zawkrze Mława MAZ
284 LASOTA Patrycja 2004-06-12 RLTL Optima Radom MAZ
285 LATOCHA Laura 2003-06-17 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
286 LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
287 LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
288 LESZCZYŃSKA Agata 2007-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
289 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
290 LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
291 LEWANDOWSKA Karolina 2003-12-08 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
292 LICHOTA Natalia 2005-03-14 KS Czempion Warszawa MAZ
293 LIPIŃSKA Anna 2005-03-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
294 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
295 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
296 LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
297 LITWINIEC Karolina 2004-04-11 UKS Orzełki Warszawa MAZ
298 LODKOWSKA Amelia 2005-09-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
299 LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 AZS Łódź LDZ
300 LUBINA Dagmara 2005-06-10 MKS Żak Biała Podlaska LBE
301 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
302 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
303 ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 OŚ AZS Poznań WLP
304 ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 KL Iskra Białogard ZPO
305 ŁUCJANEK Zofia 2004-07-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
306 ŁUGIEWICZ Adrianna 2003-11-11 MUKL Brodnica KPO
307 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
308 ŁUSZCZAK Emilia 2005-10-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
309 ŁYK Aleksandra 2003-11-10 OKS Skra Warszawa MAZ
310 ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
311 MACIOROWSKA Aleksandra 2005-02-22 KS Podlasie Białystok POD
312 MADEJ Nina 2007-09-29 UKS MTE Milanówek MAZ
313 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
314 MAJEWSKA Zuzanna 2005-06-12 AKL Ursynów Warszawa MAZ
315 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
316 MALINOWSKA Urszula 2003-06-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
317 MAŁEK Karolina 2005-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
318 MANDELA Emilia 2005-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
319 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
320 MARCZUK Dagmara 2004-03-03 MLKS Agros Żary LBU
321 MAREK Zofia 2002-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
322 MARKIEWICZ Hanna 2004-08-10 AKL Ursynów Warszawa MAZ
323 MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 KMS Szczecin ZPO
324 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
325 MASTALERZ Idalia 2004-06-14 KKL Kielce SWK
326 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
327 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
328 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
329 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
330 MAZUR Anna 2001-06-10 AKL Ursynów Warszawa MAZ
331 MAZUREK Patrycja 2005-03-27 MKL Chełm LBE
332 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
333 MICHALAK Olga 2005-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
334 MICHALSKA Malwina 2004-11-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
335 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
336 MIELCZAREK Laura 2004-07-30 UKS Herkules Sulejówek MAZ
337 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
338 MIESZANEK Aleksandra 2006-08-12 MAL-MKLA Mława MAZ
339 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
340 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
341 MINTA Kinga 2005-11-22 BKS Bydgoszcz KPO
342 MIRECKA Julia 2006-06-04 BKS Bydgoszcz KPO
343 MIROWSKA Weronika 2003-02-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
344 MISIAK Michalina 2004-09-01 OKS Start Otwock MAZ
345 MIZAK Justyna 1995-04-14 UMKS Junior Pionki MAZ
346 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
347 MŁODZIŃSKA Nina 2006-02-20 AZS Łódź LDZ
348 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
349 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
350 MOMOT Pola 2007-06-12 MKS Syrena Warszawa MAZ
351 MOSZURA Julia 2002-01-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
352 MOŻDŻYŃSKA Katarzyna 2003-09-03 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
353 MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
354 MRÓZ Katarzyna 1998-10-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
355 MRUSZCZYK Natalia 2006-05-11 LKS Korab Olecko WMZ
356 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
357 MULARZUK Natalia 2003-03-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
358 MULARZUK Zuzanna 2005-03-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
359 MURACH Angelika 2004-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
360 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
361 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
362 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
363 NAGŁOWSKA Aleksandra 2004-02-12 KM Aktywni Sochaczew MAZ
364 NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
365 NARODZONEK Weronika 2005-08-15 MUKL Brodnica KPO
366 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
367 NEUMANN Sophia 2004-12-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
368 NICPOŃ Paulina 2005-08-16 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
369 NIEBUDEK Wiktoria 2004-06-12 AKL Ursynów Warszawa MAZ
370 NIEMOŃSKA Weronika 2002-12-20 OKS Start Otwock MAZ
371 NOGA Olena 2007-02-08 Ducla Academy Warszawa MAZ
372 NOWAK Aleksandra 2001-01-12 RKS Łódź LDZ
373 NOWAK Antonina 2006-11-28 GKS Start Długołęka DOL
374 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
375 NOWAK Natalia 2004-10-16 AZS Łódź LDZ
376 NOWAK Natalia 2004-09-06 RLTL Optima Radom MAZ
377 NOWAK Weronika 2004-01-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
378 NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
379 OBIDOSKA Wiktoria 2006-03-30 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
380 ODOWSKA Anna 1997-10-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
381 OKUPNIK Zofia 2005-09-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
382 OLBRYŚ Julia 2006-01-03 UKS Clan Ostrołęka MAZ
383 OLEKSIAK Martyna 2005-11-17 UKS Clan Ostrołęka MAZ
384 OŁDAK Martyna 2006-02-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
385 ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek KPO
386 OSICKA Zuzanna 2006-10-13 UKS 20 Poznań WLP
387 OSIKA Iga 2007-10-06 MKL Toruń KPO
388 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL Optima Radom MAZ
389 OSSOWSKA Patrycja 2006-01-30 MKS Bank BS Płońsk MAZ
390 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
391 OSTROWSKA Anna 2004-09-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
392 OSTROWSKA Weronika 2004-12-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
393 OSUCHOWSKA Gabrysia 2005-01-01 UKS Otrębusy MAZ
394 OWSIANY Marcelina 2004-09-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
395 PAJEWSKA Maja 2003-11-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
396 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
397 PALUCH Paulina 1998-12-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
398 PAPIS Maja 2004-02-04 OKS Start Otwock MAZ
399 PAWŁOWICZ Natalia 2004-11-03 UKS Otrębusy MAZ
400 PENCONEK Lena 2005-01-01 UKS Otrębusy MAZ
401 PENCONEK Maja 2005-01-01 UKS Otrębusy MAZ
402 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
403 PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
404 PIECH Maria 2003-12-12 RKS Łódź LDZ
405 PIECHUTA Aleksandra 1989-09-28 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
406 PIERNIK Julia 2007-06-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
407 PIERÓG Agata 2003-03-07 MKL Szczecin ZPO
408 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
409 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
410 PIOTROWSKA Aleksandra 2006-04-10 UKS MTE Milanówek MAZ
411 PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa MAZ
412 PLIATSIKA Xenia 2006-09-22 RK Athletics Warszawa MAZ
413 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
414 PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
415 PODHAJSKA Marta 2005-01-21 MKS Syrena Warszawa MAZ
416 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
417 PODWIKA Lena 2002-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
418 POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 UKS Młodzik Warszawa MAZ
419 POHL Natalia 2004-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
420 POLANOWSKA Nina 2003-11-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
421 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
422 PONIATOWSKA Anna 2004-06-22 WLKS Nowe Iganie MAZ
423 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
424 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
425 PRUSIK Alicja 2005-04-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
426 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
427 PRZEMYŁSKA Karolina 2007-01-29 MUKS Płock MAZ
428 PRZEWIEŹLIK Julia 2006-08-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
429 PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 GKS Wilga Garwolin MAZ
430 PTAK Julia 2007-03-30 UMLKS START Wieruszów LDZ
431 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
432 PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 MKL Toruń KPO
433 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
434 RABENDA Zuzanna 2003-04-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
435 RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
436 RADECKA Weronika 2006-09-01 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
437 RADWAŃSKA Alicja 2004-12-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
438 RATAJCZYK Wiktoria 2003-03-03 MKS Inowrocław KPO
439 RĄCKA Nikoleta 2005-10-14 MAL-MKLA Mława MAZ
440 REIWER Martyna 2005-07-23 MKL Toruń KPO
441 RĘBIEWSKA Nikola 2004-01-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
442 ROICKA Izabela 2006-10-02 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
443 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
444 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
445 RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 MKLA Łęczyca LDZ
446 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
447 RÓŻYCKA Weronika 2006-11-27 UKS Clan Ostrołęka MAZ
448 RUDNIK Anita 2002-03-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
449 RYBA Aleksandra 2006-03-18 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
450 RYBCZYŃSKA Zofia Maria 2005-12-15 UKS Orzełki Warszawa MAZ
451 RYCHLEWSKA Emilia 2003-04-16 PTT Delta Płock MAZ
452 RYDELEK Alicja 2002-11-11 MKL Szczecin ZPO
453 RYGIELSKA Antonia 2005-07-13 LKS Zantyr Sztum POM
454 RYŚ Magda 2006-01-01 UKS Otrębusy MAZ
455 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 OŚ AZS Poznań WLP
456 SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 MUKS Płock MAZ
457 SADURSKA Lena 2004-06-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
458 SALIK Oliwia 2006-07-24 UKS Technik Augustów POD
459 SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
460 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
461 SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
462 SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
463 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
464 SIMONIENKO Julia 2005-01-13 UKS Technik Augustów POD
465 SITEK Zuzanna 2003-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
466 SKALSKA Kamila 2005-09-19 UKS Otrębusy MAZ
467 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
468 SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 KL Gdynia POM
469 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
470 SKOWRONEK Anna 2004-02-12 KKL Kielce SWK
471 SKRZEK Pola 2005-04-20 OKS Skra Warszawa MAZ
472 SKURZAK Karolina 2005-09-13 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
473 SŁOCKA Julia 2001-02-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
474 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
475 SMOLARCZYK Julia 2005-07-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
476 SMOROŃ Nadia 2005-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
477 SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
478 SOBCZYK Kamila 2002-04-27 OKS Skra Warszawa MAZ
479 SOBIECH Aleksandra 2006-06-25 OŚ AZS Poznań WLP
480 SOBOLEWSKA Natalia 2004-11-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
481 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
482 SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 UKS Filipides Teresin MAZ
483 SPURTACZ Daniela 2005-01-19 KS Czempion Warszawa MAZ
484 SPYCHALSKA Agata 2006-12-18 UKS Wyspiański Szubin KPO
485 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
486 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
487 STANISŁAWSKA Viktoria 2005-11-06 niest. Warszawa MAZ
488 STASIUK Wiktoria 2003-03-28 MKS Pogoń Siedlce MAZ
489 STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 UKB Szubin KPO
490 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
491 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
492 STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
493 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
494 SUCHECKA Katarzyna 2001-11-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
495 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
496 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
497 SUSKA Eliza 2005-07-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
498 SZAUER Anna 2005-03-26 LKS Lubawa WMZ
499 SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
500 SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09 MKS Gniezno WLP
501 SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 UKS Filipides Teresin MAZ
502 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
503 SZCZĘCH Julia 2002-01-04 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
504 SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
505 SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 KS Ciechan Ciechanów MAZ
506 SZEWCZYK Julia 2002-05-29 BKS Bydgoszcz KPO
507 SZMAGAŁA Kaja 2005-01-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
508 SZMIGIEL Monika 2004-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
509 SZOSTAK Nikola 2006-02-14 UKS LA Basket Warszawa MAZ
510 SZRAJNER Łucja 2005-02-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
511 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 AZS Łódź LDZ
512 SZUKAŁA Natalia 2005-08-29 AZS UMCS Lublin LBE
513 SZYMANOWSKA Aleksandra 2004-08-23 UKS Herkules Sulejówek MAZ
514 SZYMANOWSKA Karolina 2000-08-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
515 SZYMAŃSKA Emilia 2003-01-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
516 SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
517 SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 OŚ AZS Poznań WLP
518 SZYMSKA Amelia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
519 ŚLIWKA Maria 2005-06-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
520 ŚWIERCZ Kamila 2005-06-21 KS Czempion Warszawa MAZ
521 ŚWIERCZYŃSKA Julia 2006-07-06 RKS Łódź LDZ
522 ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
523 ŚWIETLIK Sonia 1992-05-11 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
524 ŚWIĘCICKA Hanna 2006-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
525 TAJCHMAN Alicja 2004-12-12 UKS Otrębusy MAZ
526 TAŃSKA Julia 2006-12-20 KS Zawkrze Mława MAZ
527 TAŃSKA Julia 2005-04-30 MKS Inowrocław KPO
528 TARKA Amelia 2005-03-15 MLKL Płock MAZ
529 TARŁOWSKA Zofia 2005-04-24 OKS Skra Warszawa MAZ
530 TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 KS Agros Zamość LBE
531 THAMM Milena 2005-04-04 KS AZS AWF Katowice SLK
532 TKACZYK Weronika 1999-07-05 RLTL ZTE Radom MAZ
533 TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 UKS MOSiR Działdowo WMZ
534 TRAUTMAN Karolina 2004-08-08 KS Sprintwarsaw MAZ
535 TRAWIŃSKA Maria 2006-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
536 TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 AZS-AWF Gorzów LBU
537 TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
538 TRZCIŃSKA Natalia 2002-03-21 UKS Clan Ostrołęka MAZ
539 TSIMANOUSKAYA Krystsina 1996-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
540 URBANEK Gabriela 2002-06-20 GKS Olimpia Grudziądz KPO
541 URBANIAK Lena 2006-05-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
542 WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
543 WARCHOŁ Dominika 2004-03-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
544 WARSICKA Martyna 2005-09-13 OKS Skra Warszawa MAZ
545 WASILAK Julia 2005-06-11 MLKS Ostróda WMZ
546 WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
547 WIECZOREK Krystyna 2004-11-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
548 WIELOSZ Wiktoria 2002-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
549 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
550 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
551 WIĘCEK Antonina 2005-01-31 MKS Kusy Szczecin ZPO
552 WILK Karolina 2000-05-16 RLTL ZTE Radom MAZ
553 WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
554 WIŚNIEWSKA Marika 2005-07-08 MKL Toruń KPO
555 WIŚNIEWSKA Oliwia 2003-11-19 OKS Skra Warszawa MAZ
556 WITEK Martyna 2004-09-20 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
557 WITKOWSKA Maria 2003-08-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
558 WŁODARCZYK Paulina 2007-05-29 OKS Skra Warszawa MAZ
559 WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 KS Wisła Puławy LBE
560 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
561 WOJTAS Marta 2005-06-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
562 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 AZS Łódź LDZ
563 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL Optima Radom MAZ
564 WOŹNIAK Anna 2004-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
565 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
566 WOŹNIAK Iga 2006-09-21 MKS Syrena Warszawa MAZ
567 WÓJCIK Emila 2005-02-19 UKS Otrębusy MAZ
568 WÓJCIK Karolina 2003-05-17 OKS Start Otwock MAZ
569 WÓJCIK Magdalena 2004-12-29 Akademia Sportu Otwock MAZ
570 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
571 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
572 WRONKA Maja 2004-01-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
573 WROTEK Hanna 2008-01-12 OKS Skra Warszawa MAZ
574 WTULICH Anna 2004-04-22 KS Zawkrze Mława MAZ
575 WUJEK Marta 2005-02-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
576 WYSOCKA Alicja 2003-03-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
577 WYSOCKA Julia 2006-01-01 UKS Otrębusy MAZ
578 ZABADAŁA Zuzanna 2004-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
579 ZACHARZ Julia 2005-01-17 KKL Kielce SWK
580 ZADRĄG Małgorzata 2005-01-05 OKS Skra Warszawa MAZ
581 ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
582 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
583 ZALEWSKA Klaudia 2004-05-25 OKS Skra Warszawa MAZ
584 ZALEWSKA Zuzanna 2006-05-11 GKS Wilga Garwolin MAZ
585 ZAPORA Blanka 2001-11-02 SKLA Sopot POM
586 ZAWADZKA Ida 2006-08-06 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
587 ZAWODNIK Maja 2004-01-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
588 ZDUNEK Natalia 2004-07-08 MKS Pogoń Siedlce MAZ
589 ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
590 ZEGAN Julia 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
591 ZIELIŃSKA Maja 2006-01-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
592 ZIELIŃSKA Martyna 2005-06-27 Orka Iława Athletics WMZ
593 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 MKL Toruń KPO
594 ZIMNA Marta 2002-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
595 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice SLK
596 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje ZPO
597 ZIÓŁEK Kinga 2004-06-21 ULKS Jedlińsk MAZ
598 ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
599 ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
600 ZYCH Julia 2004-04-15 GUKS Asy Dywity WMZ
601 ŻAK Alicja 2006-02-22 OKS Skra Warszawa MAZ
602 ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 KS Czempion Warszawa MAZ
603 ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
604 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
605 ŻYŁOWSKA Anna 2001-07-24 UKS Victoria Józefów MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.0828740596771sekund