LEMAŃCZYK Leon
2005-07-23
UKS Lipusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
2 ADAMCZYK Wiktor 2005-05-21 MMKS Gdańsk POM
3 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
4 ANTIPENKO Kyrylo 2008-03-08 AML Słupsk POM
5 APANASZEWICZ Mateusz 2003-10-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
6 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
7 BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
8 BALICKI Aleksander 2003-01-01 niestowarzyszony POL
9 BANACH Kacper 2004-08-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
10 BARTOSZEWICZ Bartosz 2003-09-20 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
11 BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło KPO
12 BĘBENEK Michał 2005-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
13 BIAŁK Karol 2003-07-21 KS Wejher Wejherowo POM
14 BIGUS Bartosz 2006-10-26 UKS Lipusz POM
15 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
16 BŁASZYK Kacper 2004-04-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
17 BRELIŃSKI Grzegorz 2004-08-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
18 BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Cyprian 2005-08-21 UKS Jedynka Reda POM
19 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
20 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
21 BURNICKI Łukasz 2003-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
22 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
23 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
24 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
25 CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
26 CIBA Radosław 2008-04-10 KSLZS Kruszwica KPO
27 CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
28 CZAPIEWSKI Jakub 2007-01-08 MMKS Gdańsk POM
29 CZARNECKI Jakub 2006-05-17 KS Podlasie Białystok POD
30 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
31 DˇBROWSKI Beniamin 2003-09-27 MKS Junior Złocieniec ZPO
32 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
33 DEPKA Bartosz 2005-01-05 MKS Sambor Tczew POM
34 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
35 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
36 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
37 DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
38 DONAJ Bartosz 2003-08-28 AML Słupsk POM
39 DZIENISZ Karol 2005-11-04 UKS Lipusz POM
40 DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
41 DZWONKOWSKI Radosław 2003-05-04 KKL Rodło Kwidzyn POM
42 E A 2005-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
43 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
44 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
45 FLIS Eryk 2005-07-15 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
46 GAIK Kacper 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
47 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
48 GAJEWSKI Michał 2004-08-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
49 GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
50 GAWˇD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
51 GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
52 GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
53 GLINKA Jakub 2006-02-27 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
54 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
55 GRABIASZ Kacper 2004-07-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
56 GROENWALD Szymon 2005-06-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
57 GRUSZEWSKI Jakub 2008-08-05 AML Słupsk POM
58 HASSE Dorian 2005-11-10 MKS Sambor Tczew POM
59 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
60 HOMANN Paweł 2007-10-24 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
61 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
62 HOROSZKIEWICZ Antoni 2008-10-21 LKS Lubusz Słubice LBU
63 JANASIK Michał 2005-08-31 LKS Vectra Włocławek KPO
64 JÓZEFIAK Adam 2006-06-06 UKS Wyspiański Szubin KPO
65 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
66 JURKOWSKI Adrian 2003-04-23 KL Gdynia POM
67 JUSZKOWSKI Jakub 2006-01-17 MUKS Kadet Rawicz WLP
68 KACZMAROWICZ Rafał Roman 2003-03-31 AZS-AWFiS Gdańsk POM
69 KALINOWSKI Kacper 2006-06-21 UKS Jedynka Reda POM
70 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
71 KAWCZYŃSKI Marcin 2004-12-21 LKS Zantyr Sztum POM
72 KĘMPIŃSKI Markus 2006-05-04 UKS Cyprianka KPO
73 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
74 KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
75 KOC Stanisław 2006-06-25 KS Podlasie Białystok POD
76 KOŃCZAL Hubert 2008-06-19 LUKS Start Nakło KPO
77 KOWALEWSKI Rafał 2003-05-09 KS Wejher Wejherowo POM
78 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk POM
79 KOWALSKI Wojciech 2005-10-19 KL Gdynia POM
80 KOWNACKI Mateusz 2005-06-08 MKS Sambor Tczew POM
81 KRANKOWSKI Wacław 1951-01-19 KLAM Toruń KPO
82 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
83 KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 ULKS Tychowo ZPO
84 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
85 KRUKOWSKI Igor 2006-06-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
86 KRUSZYŃSKI Jakub 2007-01-16 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
87 KRZEMIŃSKI Ignacy 2006-05-25 MKS Sambor Tczew POM
88 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
89 KUDZINOWSKI Jan 2005-06-24 UKS Czwórka Białystok POD
90 KUKUŁA Adam 2006-05-11 MCKiS Jaworzno SLK
91 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz POM
92 KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 UKS Cyprianka KPO
93 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
94 KUPAJ Oskar 2006-03-13 AML Słupsk POM
95 KUREK Bartosz 2006-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
96 KURILENKO Sviatoslav 2008-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
97 KWIATKOWSKI Franciszek 2004-02-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
98 KWIDZIŃSKI Karol 2003-01-06 KS Wejher Wejherowo POM
99 LANGOWSKI Michał 2004-11-23 MKS Sambor Tczew POM
100 LEBEDIUK Maksim 2005-05-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
101 LEWANDOWSKI Maciej 1994-06-07 MKL Szczecin ZPO
102 LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
103 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
104 LIBERA Wojciech 2004-11-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
105 LICHODZIJEWSKI Andrzej 1954-01-01 niestowarzyszony POL
106 LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
107 LUKSA Bartosz 2005-04-25 UKS Kobylanka MLP
108 ŁAWRYNOWICZ Oskar 2005-10-11 LKS Fenix Słupsk POM
109 ŁONGWA Adam 2007-01-02 MMKS Gdańsk POM
110 MACIOROWSKI Kuba 2004-10-13 SKLA Sopot POM
111 MAJEWSKI Jakub 2004-02-09 LKS Lubawa WMZ
112 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
113 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
114 MARCZAK Kamil 2005-02-22 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
115 MARKOWSKI Franciszek 2003-08-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
116 MARKOWSKI Przemysław 2004-03-11 OKS Start Otwock MAZ
117 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin ZPO
118 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
119 MATUSZYŃSKI Kacper 2005-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
120 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
121 MĘDREK Gabriel 2005-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
122 MICHALSKI Dawid 2006-07-11 UKS Cyprianka KPO
123 MILEWSKI Bartosz 2008-08-20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
124 MIZERKIEWICZ Fabian 2007-07-17 LKS Fenix Słupsk POM
125 MOCZADŁO Miłosz 2005-01-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
126 MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
127 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
128 NIEMCZYK Eryk 2004-05-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
129 NOWAK Mateusz 2007-03-03 LUKS Start Nakło KPO
130 O A 2004-01-01 SKS Sokół Malbork POM
131 OLCHAWA Patryk 2006-11-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
132 ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 LKS Jantar Ustka POM
133 ORZEŁ Mikołaj 2004-04-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
134 OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
135 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
136 O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
137 PA¦KO Marcel 2003-05-08 MKS Sambor Tczew POM
138 PEPLIŃSKI Kacper 2006-10-17 UKS Lipusz POM
139 PEPLIŃSKI Marek 2006-03-18 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
140 PERA Olaf 2005-05-27 LKS OSiR Pleszew WLP
141 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
142 PIECZYŃSKI Dominik 2003-09-14 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
143 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
144 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
145 PILCH Miłosz 2005-02-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
146 PILCH Tomasz 2006-03-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
147 PISARSKI Wiktor 2005-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
148 PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk POM
149 PLUCIŃSKI Szymon 2004-10-19 UKS Olimp Duszniki WLP
150 PODOLSKI Jerzy 2007-06-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
151 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
152 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
153 PRZYGODA Aleksander 2004-03-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
154 PTASIŃSKI Bartosz 2006-10-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
155 PYRKO Adam 2006-04-30 KS Podlasie Białystok POD
156 RACZKO Krystian 2004-03-27 KS Wejher Wejherowo POM
157 RAGAN Jakub 2005-08-19 KL Gdynia POM
158 RAMBIERT Krzysztof 2004-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
159 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
160 ROSPŁOCH Kacper 2005-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
161 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
162 RYBICKI Filip 2004-02-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
163 RYBICKI Jakub 2004-08-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
164 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
165 RYTLEWSKI Jakub 2005-06-20 UKS Lipusz POM
166 SALDAT Jakub 2004-02-02 UKS Duo-Set ¦wiecie KPO
167 SALSKI Jan 2005-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
168 SALWA Mateusz 2005-01-04 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
169 SANTYSIAK Konrad 2005-06-01 KSLZS Kruszwica KPO
170 SCHULZ Mateusz 2007-07-26 BKS Bydgoszcz KPO
171 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
172 SIEŃKOWSKI Szymon 2005-07-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
173 SIEROSŁAWSKI Borys 2003-04-15 AML Słupsk POM
174 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
175 SITKIEWICZ Paweł 2009-03-10 MKS Sambor Tczew POM
176 SKWIERCZ Mateusz 1994-02-18 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
177 SŁODKI Dawid 2002-05-16 UKS Lipusz POM
178 SŁOŃSKI Filip 2008-03-24 MMKS Gdańsk POM
179 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
180 SPRYSZYŃSKI Maciej 2006-05-25 LKS Vectra Włocławek KPO
181 SROKA Jakub 2005-01-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
182 STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
183 STANKIEWICZ Juliusz 2006-06-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
184 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
185 STASIOŁEK Jan 2005-04-01 AML Słupsk POM
186 STELMASZYK Bartosz 2006-09-17 MUKS Kadet Rawicz WLP
187 STENZEL Dorian 2004-01-01 niest. Gdańsk POM
188 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 MKL Toruń KPO
189 STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
190 STOJAK Cezary 2006-02-09 KS Podlasie Białystok POD
191 SYCHOWSKI Mateusz 2004-03-24 KS Wejher Wejherowo POM
192 SZCZYPIOROWSKI Filip 2004-12-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
193 SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
194 SZWEJDA Paweł 2004-03-24 MKS Junior Złocieniec ZPO
195 SZYLBERT Maciej 2004-06-16 LKS Vectra Włocławek KPO
196 SZYMANIAK Mateusz 2005-02-28 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
197 SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 MKL Toruń KPO
198 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
199 ¦CI¦LAK Ksawery 2008-06-22 LKS Zantyr Sztum POM
200 ¦WISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
201 TOPKA Bartłomiej 2006-05-15 UKS Lipusz POM
202 TRO¦CIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
203 TYMBARSKI Kacper 2005-03-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
204 UJMA Kacper 2005-05-02 LKS Fenix Słupsk POM
205 VISSER Jared 2005-01-05 SKLA Sopot POM
206 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
207 WAŁĘKA Miłosz 2005-12-15 UKS Cyprianka KPO
208 WAŁĘZA Paweł 2006-11-01 LUKS Start Nakło KPO
209 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
210 WAWRZYNIAK Sebastian 2005-06-03 LKS Jantar Ustka POM
211 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
212 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
213 WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
214 WŁOSZCZYŃSKI Ignacy 2010-10-26 AML Słupsk POM
215 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
216 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
217 WOJTA¦ Mateusz 2005-01-24 LKS Zantyr Sztum POM
218 WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin ZPO
219 WOLDT Hubert 2006-06-26 GULKS Barwice ZPO
220 WOŁOSEWICZ Igor 2006-11-30 AML Słupsk POM
221 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno WMZ
222 WÓJCICKI Michał 2004-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
223 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
224 WRÓBEL Dominik 2006-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
225 WYSOCKI Adam 2005-07-27 KS Polonia Pasłęk WMZ
226 WYSOCKI Jakub 2004-01-08 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
227 ZABROCKI Kamil 2005-04-19 UKS Lipusz POM
228 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
229 ZASOWSKI Michał 2005-06-28 KL Gdynia POM
230 ZATORSKI Szymon 2003-02-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
231 ZAWADZKI Miłosz 2007-01-07 AML Słupsk POM
232 ZIEGLER Wiktor 2005-10-19 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
233 ZŁOCH Aleksander 2006-09-03 KL Gdynia POM
234 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
235 ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
236 ZNAJDEK Kacper 2004-05-17 LKS Fenix Słupsk POM
237 ZWOLIŃSKI Jan 2007-08-16 LKS Jantar Ustka POM
238 ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 LKS Lubawa WMZ
239 ŻUKOWSKI Mateusz 2005-08-24 MKS Kusy Szczecin ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.42424511909485sekund