ANDRZEJCZAK Ignacy
2006-09-28
UKS Vis Skierniewice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Antoni 2007-04-24 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
2 ADAMCZYK Bartosz 2008-01-01 UKS Vis Skierniewice LDZ
3 ADAMCZYK Filip 2005-06-01 UKS Technik Radom MAZ
4 ALEKSANDRZAK Szymon 2005-02-13 UKS Otrębusy MAZ
5 ANDRZEJCZAK Marceli 2009-08-18 UKS Vis Skierniewice LDZ
6 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
7 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
8 BACHMAN Alan 2007-05-29 RKS Łódź LDZ
9 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
10 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
11 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 2005-03-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
12 BARTCZAK Antoni 2007-03-07 MKS Pułtusk MAZ
13 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
14 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
15 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
16 BAZANIAK Bartek 2005-03-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
17 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
18 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
19 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
20 BEMBNISTA Adam 2006-05-02 PLKS Gwda Piła WLP
21 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
22 BIAŁEK Adrian 2007-04-09 RKS Łódź LDZ
23 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
24 BIEDRZYCKI Mikołaj 2007-10-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
25 BIELSKI Adrian 2009-03-08 GKS Start Długołęka DOL
26 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
27 BŁASZCZYK Wojciech 2006-10-02 UKS 55 Łódź LDZ
28 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
29 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
30 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
31 BORKOWSKI Jakub 2009-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
32 BOROWSKI Jarosław 2003-03-17 MKLA Łęczyca LDZ
33 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
34 BORYSEWICZ Mateusz 2006-06-23 MKS Pułtusk MAZ
35 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
36 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
37 CEGIELSKI Jakub 2006-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
38 CHMIELEWSKI Kacper 2005-08-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
39 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
40 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
41 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
42 CZEREMSKI Bartosz 2007-07-25 RKS Łódź LDZ
43 CZERWIŃSKI Piotr 2005-06-03 GKS Start Długołęka DOL
44 CZUBA Emanuel 2005-04-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
45 DANIELCZYK Dawid 2005-07-29 BKL Bełchatów LDZ
46 DĄBEK Dominik 2006-06-07 PLKS Gwda Piła WLP
47 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
48 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
49 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
50 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
51 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
52 DOBRZYŃSKI Kordian 2003-01-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
53 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
54 DUBIEL Adam 1979-01-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
55 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
56 DUDKA Miłosz 2009-11-21 MKLA Łęczyca LDZ
57 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
58 DULNIAK Ryszard 2004-05-25 KS AZS AWF Warszawa MAZ
59 DZIEDZIC Filip 2005-11-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
60 DZIEMIAN Jeremi 2006-09-08 SL Salos Suwałki POD
61 FRĄTCZAK Bartłomiej 2008-04-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
62 GAFFKE Bruno 2005-01-04 KL Gdynia POM
63 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
64 GAŁCZYŃSKI Kacper 2006-01-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
65 GAŁKA Mateusz 2007-04-12 RKS Łódź LDZ
66 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
67 GARBICZ Alexander 2008-09-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
68 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
69 GAWLICZEK Igor 2005-02-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
70 GIZICKI Tomasz 2004-06-14 RLTL Optima Radom MAZ
71 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
72 GLIŹNIEWICZ Maks 2006-11-30 LUKS Strzałków LDZ
73 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
74 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
75 GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 UKS Vis Skierniewice LDZ
76 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
77 GÓRKA Maciej 2006-04-08 OKS Start Otwock MAZ
78 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
79 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
80 GRUSZECKI Tymon 2007-04-11 RKS Łódź LDZ
81 GRUSZKA Filip 2008-09-19 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
82 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
83 GRZESIOWSKI Igor 2005-05-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
84 HABER Emil 2006-04-21 UKS Otrębusy MAZ
85 HAEHNE Damian 2007-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
86 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
87 JABŁOŃSKI Jonasz 2007-03-07 MKLA Łęczyca LDZ
88 JABŁOŃSKI Tomasz 2007-01-02 UKS Czempion Bełchatów LDZ
89 JANAS Filip 2007-03-17 OKS Skra Warszawa MAZ
90 JANAS Stanisław 2009-10-14 RLTL Optima Radom MAZ
91 JANK Adam 2006-08-06 KL Gdynia POM
92 JANKOWSKI Jakub 2005-03-16 AZS Łódź LDZ
93 JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 UKS MTE Milanówek MAZ
94 JARZĄB Miłosz 1999-05-21 LKS MOSiR Sieradz LDZ
95 JASKUŁKA Michał 2007-10-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
96 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
97 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
98 JEŻYNA Maciej 2005-12-07 RKS Łódź LDZ
99 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
100 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
101 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
102 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
103 KAMIŃSKI Gabriel 2008-04-13 MKS Pułtusk MAZ
104 KAMIŃSKI Kacper 2008-04-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
105 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
106 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
107 KAROLAK Jakub 2009-08-26 MKLA Łęczyca LDZ
108 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
109 KĘDZIA Krzysztof 2000-11-14 UMLKS START Wieruszów LDZ
110 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
111 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
112 KLINGER Borys 2008-10-16 RKS Łódź LDZ
113 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
114 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
115 KNERA Antoni 2004-04-28 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
116 KOCIAK Szymon 2003-09-15 AZS Łódź LDZ
117 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
118 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
119 KOŁODZIEJCZYK Gabriel 2009-03-01 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
120 KONIK Piotr 2008-08-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
121 KONOPKA Ryszard 2007-07-23 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
122 KOŃCZAK Kacper 2008-05-24 UKS Otrębusy MAZ
123 KOPER Piotr 2007-05-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
124 KOPERSKI Juliusz 2007-08-28 MKLA Łęczyca LDZ
125 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
126 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
127 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
128 KOSMACZ Filip 2007-07-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
129 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
130 KOSOVEROV Andrii 2006-05-16 AZS Łódź LDZ
131 KOSZ Szymon 2006-01-01 MKS Agros Chełm LBE
132 KOWALSKI Bartłomiej 2007-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
133 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
134 KOWALSKI Hubert 2007-06-12 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
135 KRAKOWSKI Eryk 2008-12-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
136 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
137 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
138 KRZEMIŃSKI Krystian 2010-07-01 UKS Otrębusy MAZ
139 KRZEPISZ Dominik 2006-08-17 RLTL Optima Radom MAZ
140 KRZYSIEK Andrzej 2006-03-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
141 KUBIAK Jakub 2007-01-04 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
142 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
143 KUCIŃSKI Wiktor 2005-12-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
144 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
145 KWAPISZ Marek 1956-09-29 RKS Łódź LDZ
146 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
147 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
148 LACHOWICZ Kacper 2007-07-10 AZS Łódź LDZ
149 LASKOWSKI Wiktor 2007-01-02 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
150 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
151 LEBIODA Igor 2007-06-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
152 LEDWAN Bartłomiej 2009-01-12 LUKS Strzałków LDZ
153 LEWAŃSKI Franciszek 2010-04-02 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
154 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
155 LINKIEWICZ Igor 2007-07-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
156 LUDWICZAK Jakub 2004-07-19 RKS Łódź LDZ
157 ŁĘCKI Mateusz 2006-08-11 OKS Skra Warszawa MAZ
158 ŁOJCZUK Mateusz 2009-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
159 ŁUCZKA Mikołaj 2006-02-01 KS Komunalni Sanok PDK
160 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
161 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
162 ŁYCZKOWSKI Adrian 2005-01-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
163 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
164 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
165 MANKIEWICZ Jakub 2006-10-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
166 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
167 MATUSIAK Kacper 2005-03-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
168 MĄCZYŃSKI Stanisław 2009-03-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
169 MELER Mateusz 2006-04-18 LUKS Orkan Września WLP
170 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
171 MIKOŁAJCZYK Marcin 2006-05-03 LUKS Orkan Września WLP
172 MIKOŁAJEWSKI Jakub 2007-11-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
173 MIKULSKI Paweł 2009-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
174 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
175 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
176 MILCZAREK Krystian 2010-03-11 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
177 MILLER Tomasz 2006-02-07 AZS Łódź LDZ
178 MIRKOWSKI Krystian 2003-02-22 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
179 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
180 MIROWSKI Oskar 2007-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
181 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
182 MROCZKOWSKI Franciszek 2008-12-11 MKLA Łęczyca LDZ
183 MUSIAŁ Wiesław 1957-10-20 MKS-MOS Śrem WLP
184 NALIWAJSKI Jakub 2009-04-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
185 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
186 NETZEL Jan 2009-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
187 NORYCA Igor 2009-05-27 MUKS Płock MAZ
188 NOWACKI Bartosz 2007-11-30 ULKS Muflon Bielawa DOL
189 NOWAK Oliwier 2007-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
190 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
191 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
192 NOWOSIELSKI Igor 2007-09-07 MKS Pułtusk MAZ
193 OBCZYŃSKI Batłomiej 2009-09-25 MUKS Płock MAZ
194 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
195 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
196 OSIECKI Jan 2009-02-13 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
197 PACHA Filip 2005-07-13 AZS Łódź LDZ
198 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
199 PAVLOV Timofej 2006-11-09 OKS Skra Warszawa MAZ
200 PAWLAK Patryk 2008-07-02 UKS 55 Łódź LDZ
201 PAWLIKOWSKI Igor 2009-07-29 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
202 PAWŁOWSKI Daniel 2007-04-04 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
203 PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 UKS Filipides Teresin MAZ
204 PAWŁOWSKI Łukasz 1982-03-13 KS Sprintwarsaw MAZ
205 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
206 PAZIK Aleksander 2009-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
207 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
208 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
209 PIECHOL Wiktor 2010-03-26 UKS Lisy Zgierz LDZ
210 PIEKARSKI Krystian 2006-03-21 UKS Lisy Zgierz LDZ
211 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
212 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
213 PLUTA Mateusz 2005-07-22 RKS Łódź LDZ
214 PŁAWIŃSKI Antoni 2007-02-02 UKS Skoczek Władysławów WLP
215 PODRAŻKA Mikołaj 2006-08-11 RKS Łódź LDZ
216 PODURGIEL Kazimierz 2008-06-09 GKS Start Długołęka DOL
217 POPOWSKI Piotr 2005-12-20 KS Podlasie Białystok POD
218 PORWOLIK Emil 2006-01-21 MLKS Echo Twardogóra DOL
219 PORZUCEK Aleksander 2005-06-30 KL Gdynia POM
220 PRAŻUCH Filip 2010-01-31 UKS 55 Łódź LDZ
221 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
222 PROKOPIUK Robert 1975-03-25 UKS Otrębusy MAZ
223 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
224 PRYK Mateusz 2008-03-13 UKS Jedynka Łowicz LDZ
225 PRZYBYŁ Antoni 2005-10-24 UKS Lisy Zgierz LDZ
226 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
227 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
228 PRZYŻYCKI Bartosz 2005-08-26 UKS Vis Skierniewice LDZ
229 RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra DOL
230 RAK Piotr 2006-02-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
231 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
232 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź LDZ
233 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
234 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
235 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca LDZ
236 ROMANEK Adam 2008-06-06 GKS Start Długołęka DOL
237 RUCKI Filip 2005-05-01 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
238 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
239 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
240 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
241 RYSIO Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm LBE
242 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
243 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
244 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
245 SARNICKI Maciej 2007-05-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
246 SAWICKI Ignacy 2007-03-17 KS Czempion Warszawa MAZ
247 SETA Sebastian 2007-12-25 UKS Otrębusy MAZ
248 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
249 SIEKACZYŃSKI Maksymilian 2007-07-15 OKS Start Otwock MAZ
250 SIKORA Adam 2006-11-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
251 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
252 SITKIEWICZ Kamil 2006-03-19 AZS Łódź LDZ
253 SKIERSKI Mikołaj 2005-08-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
254 SKONECZNY Mateusz 2008-08-20 UKS Vis Skierniewice LDZ
255 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
256 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
257 SKRZYPCZAK Kamil 1991-12-31 KS Dynamic Łódź LDZ
258 SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Akademia Sportu Otwock MAZ
259 SOBIECH Jakub 1990-03-02 KS Sprintwarsaw MAZ
260 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
261 SOCHA Jan 1998-07-20 KS Sprintwarsaw MAZ
262 SOCHALSKI Antoni 2010-06-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
263 SOLARZ Anatol 1996-08-31 KS Sprintwarsaw MAZ
264 STACHERA Adam 2006-03-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
265 STANISŁAWCZYK Jakub 2006-12-20 MUKS Gim 2 Nysa OPL
266 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
267 STEĆ Oliwier 2006-07-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
268 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
269 STENKA Kamil 2005-03-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
270 STRINGER Mateusz 2006-01-30 RK Athletics Warszawa MAZ
271 SUSKI Filip 2009-03-18 MKLA Łęczyca LDZ
272 SYNAJEWSKI Michał 2007-10-11 UKS Vis Skierniewice LDZ
273 SYTA Mikołaj 2005-04-20 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
274 SZAFRAN Adam 2007-09-15 UKS Czempion Bełchatów LDZ
275 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
276 SZPAKOWICZ Franciszek 2006-01-05 PLKS Gwda Piła WLP
277 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
278 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
279 SZYMBORSKI Miłosz 2006-05-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
280 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
281 ŚCIUBEŁ Marcin 1976-03-16 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
282 TABAK Maciej 2006-10-13 SKLA Sopot POM
283 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
284 TARTANUS Paweł 2007-11-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
285 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
286 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
287 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
288 TRĘBICKI Szymon 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
289 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
290 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
291 URBANIAK Igor 2005-07-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
292 VYNNYK Oleh 2008-01-08 WKS Śląsk Wrocław DOL
293 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
294 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
295 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
296 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
297 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
298 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
299 WEDER Paweł 2005-04-09 RKS Łódź LDZ
300 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
301 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
302 WIĘCKOWSKI Przemysław 2002-05-10 UKS Młodzik Warszawa MAZ
303 WIKIŃSKI Nikodem 2010-08-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
304 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
305 WILCZYŃSKI Stanisław 2005-03-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
306 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
307 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
308 WIROWSKI Aleksander 2005-03-16 RKS Łódź LDZ
309 WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
310 WIŚNIEWSKI Jędrzej 2009-06-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
311 WITEK Piotr 2006-03-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
312 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
313 WŁODARCZYK Natan 2007-04-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
314 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
315 WOJTANIA Łukasz 2004-12-12 RKS Łódź LDZ
316 WOSZCZEK Mikołaj 2003-03-06 UKS Olimp Kozienice MAZ
317 WOŚKO Mateusz 2008-04-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
318 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
319 WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
320 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
321 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
322 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
323 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
324 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
325 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
326 ZAGAŃCZYK Bartłomiej 2007-07-19 UKS Herkules Sulejówek MAZ
327 ZAJĄC Igor 2006-01-04 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
328 ZAJĄC Kacper 2006-01-25 UKS Sprinter Słodków WLP
329 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
330 ZAKRZEWSKI Wojciech 2009-01-22 GKS Start Długołęka DOL
331 ZALEGA Jonatan 2006-08-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
332 ZALEWSKI Igor 2007-09-28 OKS Skra Warszawa MAZ
333 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
334 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
335 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
336 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
337 ZŁOCH Aleksander 2006-09-03 KL Gdynia POM
338 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
339 ZYDORKIEWICZ Aleksander 2007-12-17 UKS Skoczek Władysławów WLP
340 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
341 ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 UKS Vis Skierniewice LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.75526285171509sekund